Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
2. jún 2009

je to Ing. Petr Havlíček (znáte z pořadu Jste to, co jíte), stránky jsou www.petrhavlicek.cz. Stačilo si domluvit telefonicky konzultaci a bylo to. Ještě jsem našla na www.zdraveachutne.cz článek, kde hodně podrobně mluví o hubnutí a zdravé stravě.

irafa
2. jún 2009

tak nakukuju či je něco noveho u drakul tak as tu bude zejtra dnes toho měla holka dost litani s dcerkou tak vas zdravim zejtra du na kontrolu tak na mě myslete a zatim ahojky holky

drakulka67
2. jún 2009

Ahoj všechny a také zdravím novou snažilku - ahoj marrad 🙂
Tak jsme konečně dorazili domů, jsme grogy. Docela mi dalo dost práce všechno přečíst, byli jste nějak pilné v písmenkování. Omlouvám se, ani nemám sílu reeagovat na všechno, co jste rozebírali. Tak vám jen napíšu co u nás: My jsme včera byli na přijímačkách na UK filozofickou fakultu v Praze, pak jsme se přesunuli do Pardubic, já přes net vybrala hostel a tam jsme v klídku přespali a dnes byla holka na přijímačkách prozměnu opět na filozofickou fakultu v Pragubicích - vše se točí kolem angličtiny. Výsledky teprve budeme mít, říkala, že to bylo docela těžký a že vůbec netuší, jak asi uspěla..... tak uvidíme. Kluk je pořád u tatínka, vrátí se v sobotu, zatím jsem celkem vpohodě - vím že v sobotu přijede.
No a já??? Holky já vám vůbec nevím.V neděli večer mě pořádně bolelo břicho, ráno jsem měla takovej nahnědlej výtok-jen malinko a teplota klesla na 36,8. Dnes BT opět 37 a TT stále negativní!!!! Tak já fakt nevím! Začínám z toho bejt nervozní. Volala jsem do institutu, chtěli, abych přijela na krev,jedu tam až ve čtvrtek, protože zítra jsem v práci až do pěti a nemůžu si pořád brát dovolenou, tak jsem to domluvila na čtvrtek - budou mi brát krev. Prý si mám zítra udělat ten druhý test.Tak já nevím holky, co myslíte? Já tomu nerozumím. Přitom transfer proběhl už 14.5. a poslední menzes jsem měla 27.4.Přihodilo se to nějaké z vás? Připadá mi, že kdybych byla těhotná, že by tam už // mohly být, už je to dost dlouho.

irafa
2. jún 2009

jejda si tu ahoj drakulka
no nevim taky myslim že by aspon duch byl ale nezoufej klidek a uvidiš ve čtvrtek ta krev je stoprocentni tak uvidiš budu ti držet všechno co de a moc na tebe myslet zatim ahojky

drakulka67
2. jún 2009

Ahoj irafko. No právě, já bych si taky myslela, že by tam měl bejt alespoň slaboulinkej proužek,ale ono nic. A to je divný. Tak jsem z toho nějak nervní.

zaenab
2. jún 2009

Ahoj Irafko, až budeš v Brně, tak mi písni, můžeme se vidět 🙂
Drakulko, zítra netestuj (to je rada, co?? 😉 ), počkej si na krev. Jinak k té teplotě: hodně záleží na přesném času měření a na tom, abys předtím nedělala žádnou aktivitu (ani vstávání apod.). To všechno to ovlivňuje, např. s každou přidanou hodinou nad obvyklý čas měření se připisuje 0,1 stupně. Nemám bohužel zkušenosti s dvěma čárkamam, já je viděla jen na ovu testu, tak ti neporadím. Krev je jistá, tak si počkej na ni. Budu na tebe ve čtvrtek moc myslet.

drakulka67
3. jún 2009

Dobré ránko všem.
Zany díky. O BT tohle všechno vím, pečlivě jem to študovala všude možně na netu a vlastně jsem to tak praktikovala poslední rok a půl.Ráno se mi vůbec testit nechtělo,ale sestřička z institutu řekla, že ho mám udělat, tak jsem ho udělala, samozřejmě výsledek stejný /. Fakt už jsem z toho docela rozhozená. Minulý týden jsem byla optimistická, vypadalo to slibně,ale teď už se mi to zdá spíš podivný.No do zítřka to vydržím, jen vlastně ani nevím, jestli mi výsledek krve řeknu hned zítra, nebo budu muset čekat. Je to celkem náročný na psychiku,ale to vám nemusím povídat, známe to všechny. Tak jo, jdu se hodit do gala a šupajdy do práce. Přeji všem příjemný den. 🙂

pajka00
3. jún 2009

Dobré ranko, tak drakulko držím palce!!Já když sem potratila, tak mi brali krev a řekli mi to až druhý den, že jsem fakt byla těhotná-podle krve-jakobych to nevěděla......a za 3 dny mi zase vzali krev a zjistili, že jsem to fakt potratila....tak teprve pak mi dělali kyretáž...No ale když si tak vzpomínám...ráno mi to vzali a za hodinu mi to doktor přišel říct.....tak je možné-že to ví i dřív....to fakt netuším. Tak tfuj tfuj-ať je to v pořádku.

henikav1
3. jún 2009

pekny dnik vsetkym
drakulka, drzim ti palce
Moj lekar mava vysledky do dvoch hodin, ak si o to poziada, uz sa stalo, ze som prisla na obed na krv a poobede som mala k nemu prist na kontrolu a uz mal vysledky. Ale myslim ze na tak rychle, musi dopisat lekar na ten papier, ze je to surne a potrebuje ich okamzite, tak mu ich aj hned odfaxuju a kvoli tym skumavkam krvi, viem ze tiez zvykne vyziadat specialne auto, aby okamzite prislo a odviezlo do labaku. Ale to si myslim, ze zavisi od jednotlivych nemocnic a lekarov, ako to maju zorganizovane.
Dnes vecer mi drzte palce, moje miminko ma poslednu sancu zacat buchat srdieckom, tak sa velmi bojim, aj ked viem, ze uz z toho asi nic nebude, upinam sa na to, ze sa este vzdy moze stat zazrak

bigrendy
3. jún 2009

Heni držím palce. 😉

henikav1
3. jún 2009

dakujem rendy, 😉
malo ta tu vidim, normalne mi chybas. Vsak ste este vsetko nevzdali??

drakulka67
3. jún 2009

Henika i já se připojuji a hrozně moc držím palečky, aby to dopadlo jinak, než to zatím vypadalo. Doufám, že se stane zázrak a ty budeš zářit štěstím. Moc bych Ti to přála. Takže fuj,fuj,fuj, ať je vše o.k. 😉

pajka00
3. jún 2009

Heni moc držím palce!!!Všechny ti to přejeme, když už 10 týdnů čekáš a pak takové zklamání, tak snad se to podaří ke spokojenosti!

zaenab
3. jún 2009

Heni 😵 😵 myslím na tebe

drakulka67
3. jún 2009

Pajka dík za podporu - zítra odpoledne budu vědět víc. Tak pa všem, jdu zase makat.

zaenab
3. jún 2009

Drakulka, to stejné platí pro tebe, zítra budu zvědavá na doufám pozitivní zprávy i od tebe. Hezkou práci 🙂

drakulka67
3. jún 2009

Zany díky. Taky doufám, že to nakonec přeci jen bude těhu. To víš 10 dní zpoždění není úplně normální, to fakt nemívám, možná kdysi dávno,za mlada v 18ti letech. Ale ten negativní test mi k tomu taky nesedí. Nedá se nic dělat, musíme doufat, že tam budeme mít časem všichni //. I Tobě přeji hezký den a doma pak příjemné pokecáníčko a rozptýleníčko s papouchem 🙂

janettka
3. jún 2009

hezký den holky,knečně opravený net....hurá už se můžu připojit.....heni držím pěstíčky i na nohách a dej mi vědět jak jsi dopadla ,budu na tebe moc mylet aby jsi měla větší štěstí než já.
drákulko tobě taky držím pěstičky!!!

macek28
3. jún 2009

Zdarec ženy!Hani,stále držím palce a nepouštím!Drakul,je fakt,že druhá by se už mohla na Tebe usmát,ale odběr,jak píšou holky je nejjistější,takže kočko jediná rada VYDRŽAT!

zaenab
3. jún 2009

Ahoj macku, úplně mě nadchl výběr vašich jmen. Anastázie je nádherná, znám jen jednu, holčičku od bývalého kolegy (má teď už 8 let) a vím, jak už tenkrát se dmul pýchou, jaké že královské jméno to objevil. Dianka je taky hezká, ale Stázinka se mi moc moc líbí. Tak ať obě hezky prospíváte!

pajka00
3. jún 2009

Tak drakulko a heni...zítra držím palce oběma!! kruci, to jsou stresy!🙂 snad to bude u obou good!!
Včera v AJ jsem zase perlila-já jsem fakt tukan...po půl hodině vysvětlování, kdy jsme měli přeložit věty,jsem se řekla učitelce, že jsme to snad ještě neprobírali....ta šla do mdlob, ale utěšovala o na mě, že se nic neděje, že nemusím být vždycky nejlepší, jen prostě nemám svůj den🙂)chááá chudera.....
Anastázie? Tak tu neznám ani jednu a je fakt že je to krásné jméno. A říká se jí Stázinka? Pěkné🙂fakt.

henikav1
3. jún 2009

drakulka67
3. jún 2009

Henika..........ani nevím, co napsat. Je mi to moc líto a nenapadají mě vhodná slova útěchy. Snad jen drž se,myslíme na Tebe a doufáme, že zase bude dobře.

yanny
3. jún 2009

Heníčku, tak nesmutni, příště už to vyjde, vždyť ty těhotníš ukazkově, co zkusit nebrat ten clomid???
Drákul taky jsem byla s holčickou na přijímačkách na UK.
J8 jsem byla znavu na hormonálním profilu a prý mi FSH a prolaktin pěkně leze nahoru, takže už mám průser.
Celou dobu těhotnění jsem vše měla v normě a neotěhotněla jsem.

Starám se o naší novou psí holčičku, je to jak miminko, dnes to se mnou spinkalo v posteli a je to docela příjemné, předtím mi nikdy pes v posteli nespal

bigrendy
3. jún 2009

heni je mě to moc líto. ☹
hergot to už neni možné.
proč nám nejde otěhotnět a donosit miminko.
každá mrcha jich má a my nic.
ještě jsem nic nevzdala ale magořím už z toho proto ani nepíšu.
22.6 jdu k vědmě . je to má poslední naděje .už blbnu. asi je čas skončit. ☹

drakulka67
4. jún 2009

Ahoj všem.
Yanny: proto jsem psala, že se pořád míjíme, vím, že jsi psala, že jste byly také na UK. Holka bohužel písemný nezvládla, tak jak měla, takže na ústní samozřejmě nejedeme. Je mi to líto,ale snad zvládne alespoň jedny. No a jinak Ti samozřejmě držím palečky, ať máš všechny hodnoty takový,jaký maj bejt a neblázněj. Domluv jim 😠
Bigrendy: nezoufej, věřím, že i na Tebe se usměje štěstí. Já jdu dnes odpo na krev, tak se konečně po výsledku káže,jak moc mají vědmy pravdu.
Ráno jsem si měřila BT,tak ta je asi vpoho skoro 37, menzes stále nikde, jenže // na testu taky ne. Věřte, že i tohle je deptající. Tak co teda se mnou je? Proč se HCG nezvyšuje, fak tomu nerozumím. Vždyť už mám snad 11 dní zpoždění a od ET jsme už celých dlouhých 21,nebo 22 dní, tak to už tam snad musí být vidět,nebo už blbnu??? Brzo už budu vědět na čem jsem,trak mi držte palce. Přeji pohodový den všem 😉

pajka00
4. jún 2009

Dobré ranko. Heni-mrzí mě to..moc jsme ti držely palce....ale nezoufej, pokud ti jde dobře otěhotnět, určitě to vyjde příště. Já vím,že je to deptající...ale musí se to podařit!!
Drakulko-moc na tebe myslím, aby bylo vše OK!!! Tak snad přijdeš s dobrou zprávou.
Holky tak vy už budete mít vysokoškolačky🙂To letí,co? Asi se otočím a chlapeček taky bude dělat přijímačky....teda....je v prváku na zdravce, chová se, jakoby měl 2 atestace...tak jsem mu říkala, ať jde na doktora...ale prý v žádném případě....no nevím....myslím,že si to ještě rozmyslí, protože ho odborné předměty baví, latina a zbytek má za 1 a těší se do pitevny-jdou příští týden. Fuj-tam by mě nikdo nedostal.
Tak hezký den, ať je vše jak má být a hlavně vydržať!!

janettka
4. jún 2009

hezký den holky.Heni co říct?Myslím na tebe holka a my to nevzdáme,že ne?
Bigrendy, žádné vzdávání a vzhůru do boje, musíme se ještě snažit a ono to musí vyjít!

bigrendy
4. jún 2009

Ahoj holky.drakul držím palce!!!!!!!!!!!!

jediné co mě děláradost je syn. v uterý dodělal maturu. hurá!!!!!!!!!

sice si vytáhl špatnou otázku z čj. ale zvládl to. hlavně,že prolezl. no né?

za to dcera ta asi bude opakovat. pubertačka bláznivá. už měla maturovat říští rok. ach jo 😠

zatím nic nevzdávám ale .....

janett a jak to vypadá s tebou? 🙂

zaenab
4. jún 2009

Heni, mrzí mě to, máš tady velkou podporu a jak psala Yanny: daří se ti otěhotnět, tak to přeci musí vyjít. Věřím, že ten pravý andílek na tebe čeká.
Rendy, nevzdávat se a znovu jít do toho!
Všem posílám studené sluníčko, dnes celý den makám a večer du na koncert, i když asi v bačkorách - zlomený prst obludně natekl, tak to bude veselo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre