Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
16. jún 2009

Zaenab želám skore uzdravenie a Drakulka teším sa na fotečky 😉 . Ja idem tiež do hajan.. necítim si nohy 😀 😀 😀

drakulka67
16. jún 2009

Tak já to tu taky zabalím. Přeji Vám dobrou noc,sladké sny a zítra krásný den 🙂

pajka00
17. jún 2009

Dobré ráno holky,tak jsem tu zase první-že bych fakt chodila první do práce?🙂) já bláhová.
Zany brzo se uzdrav!!Je to na prd,když je člověk marod.Mrzí mě tvoje práce, vím, jaké to je, když se člověk snaží, dává do toho vše-včetně financ a pak to nevyjde...Držím palce, aby ti to dobře dopadlo a zvládla jsi to.Ale tu dovču si určitě dopřej-ať se neupracuješ.
Drakulko ty skoro nevěsto🙂 No já jsem zvědavá, jestli mě můj miláček někdy požádá.....jsme spolu 2 roky, postavili jsme domeček,pokoušíme se o miminko....
Moje kamarádka te´d byla u kartářky a krom jiného jí najednou říká- vaší sestře nebo velice blízké kamarádce se narodí mimino....vidím tady, že vezete dárky.....tak mi to hned volala,protože jsme nejlepší kamošky už od střední školy....tak doufám, že se jí to vyplní🙂)Podle toho co jí řekla-jak na tom je,co prožívá-tak trefila všecko...je to hrozně zajímavé-jak to může vědět.
Co ta yanny?Smazali ji i s novým nickem?To je škoda....snad se dá přihlásit pod jiným a nechají ji na pokoji.
Zany-žlutě jsem neměla nic podmalováno-asi upozornili jen tebe, že slovo papoušek je neslušného původu a nemáš ho používat🙂Piš moje skoromimi a my budem vědět🙂) Kruci-tady jsou přísní co? 😉

janettka
17. jún 2009

ahojky holky dočítám jen poslední stránky a přiznám se že tomu moc nerozumím,asi už senilním...co máte s papouškem hihi????

pajka00
17. jún 2009

aho jany...no....zanebka psala o papouškovi co vlastní a ten kdo zodpovídá za stránky jí žlutě podtrhnul text-papoušek....asi aby o něm nemluvila, nebo ji nenapadlo dávat fotky papouška...protože yannetku vyloučili a nemůže se sem teď dostat za to,že se snažila dát fotky psa...proti pravidlům.....to je tak v kostce vše🙂)

drakulka67
17. jún 2009

Ahojte všichni. Tak jen krátce........ všem přeji krásný den, u nás svítí slumníčko, tak doufám, že i u vás,jen si ho neužiju, nebo jsem tu do pěti (-:
Pajka: ahoj, jsem ráda, že jsi zpět. CVhci reagovat na tu kartářku. Víš, já jsem do nedávna od kartářky chodila také s takovými pocity, říkala jsem si "Panebože to není možný, ona mi vidí do duše, srdce i mozku". Vždycky to sedělo k tomu, co právě prožívám a cítím, nicméně, přestože mi všechny 3 věštili mimniko a nevyšlo to, taky mi tvrdili, že holce vyjde všechno, co si zamane - to bohužel zatím také tak nevypadá, ale uvidíme za 14 dní.....třeba se to ještě nějak vyvrbí, tak nevím - já už tomu nevěřím, hodně mě to zklamalo. Ale naprosto chápu a vím, že to dokáže v člověku dokáže vzbudit šílenou sílu, energii a naději a člověk věří a očekvá a těší se.... ale ten pád zpět na zem, ten bolí.

janettka
17. jún 2009

ahojky pajko a drakulko....no to jsem nevěděla,že jsou tu takové pravidla...tak to mě trochu vyděsilo,na dámě můžem dávat cokoliv co není závadné z hlediska morálky...

pajka00
17. jún 2009

Jasně Drakulko,já to beru s nadhledem-ale některé věci mě fakt zaráží🙂 Pokud se mimčo zadaří-to víš, že si nebudu myslet, že za to může kartářka (max.můj miláček)🙂)Neupínám se na to,co řekne kartářka. To že ti to nevyšlo mě moc mrzí-nemusím ti ani říkat jak...všechny to známe...Dceři se snad zadaří-držím palce, ještě není všechno ztraceno.
No jany to je že? Taky jsem to netušila,pravidla jsem si nečetla - jako asi většina i když nechápu,co by na tom mohlo být závadného...na zvířatech..

bsik
17. jún 2009

Ahoj holky, Y.A.N.N.Y. Vás móóóóc pozdravuje, ale už ztrácí sílu snažit se sem dostat ☹

janettka
17. jún 2009

drakulko neházej flintu do žita....jo holky já jdu v středu na konzultačku do Pronatalu...tak jsem zvědavá co se rozhodnou se mnou dělat...asi mi nejdřív vyvolají mrchu...stále nic.

pajka00
17. jún 2009

Kruciš....když se sere tak se ......že? Aj s mrchou blbou.....napřed jsme šťastné, když má zpoždění a když nepřichází, tak je to taky špatné...Tak snad to bude good....a najdou nějaké řešení🙂

PROSÍM VÁS SPRÁVCOVÉ STRÁNEK, NECHTE YANNY,AŤ SE PŘIHLÁSÍ, ONA UŽ ŽÁDNÉ FOTKY PSŮ UVEŘEJŃOVAT NEBUDE.....BUĎTE TÉ LÁSKY A DOBROTY A PUSTTE JI,JO? DĚKUJI.

labus
17. jún 2009

Ja sa pripájam ved YANNY NESPACHALA TAZKY ZLOCIN A NAM TU CHYBA ☹
všetky vás moc pozdravujem -večer vás mrknem -práve som sa vrátila z práce tak som došla mrknut čo je nove a letím do mesta .

janettka
17. jún 2009

no taky mě to štve...myslela jsem si,že když mi dají termín 6 tt po revizi tak už budu mít mrchu za sebou ne že ještě furt nic!!!!

zaenab
17. jún 2009

Pajka, já jsem na tom podobně s miláčkem, jsme spolu přes tři roky a taky nechápu, proč se ještě nevyjádřil. Bydlíme spolu, stavíme krásný dům, snažíme se o mimčo, máme pár společných podnikání...nevím, kde je zakopaný pes 🙂
No a jinak jsem dnes ráno ležela v páře, tak se mi uolnily dutiny - je to děs, mám zlomený malíček, ucpaný nos, bolavý zadek od zákroku (teda jen trošku, bylo to tentokrát šetrné)...kdy to skončí???
A dnes na mě dolehla práce, přece jen ten včerejšek mě sebral. Nevzdávám to, ale mám do vánoc co dělat, abych to nějak zvrátila.

Jo a SPRAVCOVE, pustte sem YANNY, protože když už se nám nedaří miminka, naši pejskové, křečkové, fretky, kočičky a PAPOUSKOVE nam je aspon troooošku nahrazují v péči a lásce o ně. Myslím, že mluvím i za YANNY a slibuju, že sem jejich fotky teda nebudeme propašovávat 😲

bsik
17. jún 2009

Zlatíčka, mooc vás zdravím přes Bsíka.

Labusko ať ti vše dopadne dobře a nevzdávej se, snad se nám někdy podaří uskutečnit tan srazík. A taky pozdravuj Heníka až mu bude lépe.
Zanynko, tak mě ty naši miláčkové pěkně dostali, až mě z toho vyhodili, nechci psát konkrétně p.....k, aby ho neožlutili a chudáčka Bsíka kvuli tomu nevyhodili 🙂)))
Snad se srazíkojeme někdy!!
Drákul moc mě mrzí, že jsem nidy nedostala od tebe mejlíka, tak ti píšu svého, kvuli tobe to risknu jana.hejlova@seznam.cz a taky mě kartářka přepověděla mimi, koncem roku a nic nebylo, teď pro změnu mi ho předpověděla v červenci.

Pájko, jsme si písmenkovaly naposledy, ale já už nemohla psát.
Irafko, jen tak dál, snad tě všichni doženou, včetně mě.
Pozdravujete Majdu a Rendy a všechny na koho bych zapomněla.
My slavíme s Labus narozky v pátek, tak já budu kupovat testík a třeba dostanu, nejaký pěkný dáreček.
Jinak určitě vás budu číst, ale podpořit mě múžete, jen na neplodnost v pokojíku pro 40leté.
Spěchám, protože Bsík jde v půl šesté z netu, tak aby vám to ještě mohla dnes poslat.

Zatím čuuuuuuuuuuuuus

bsik
17. jún 2009

Koukám, že se nám ani nepodepsala, tak aby jste věděly, tak vzkaz je od Y. Ale asi jste to stejně poznaly 🙂

pajka00
17. jún 2009

Zanebko tak jsem zvědavá, kterého z těch našich dvou to napadne prvního se vyjádřit🙂 Můj se možná lekl, protože jsem kdysi ve slabé chvilce řekla,že už se niiikdy vdávat nebudu, protože rozvod je něco příšerného...tak se možná lekl🙂 Kolegyně říkala,a že se ho pokusí zeptat, co mi chystá na vánoce nebo svátek nebo narozky a nenápadně ho trkne...ale nevím, to by musela být koza rohatá,aby to pochopil 🙂)
Tak se brzo vykurýruj,rýma,noha i zadek ať máš v pořádku a jsi nachystaná na to otěhotnění🙂
V pátek má moje holčička narozeniny-tak všem těm, kteří je mají zároveň-yanny všechno nejlepší a hlavně-ať jsou dvě čárky!!držím moc palce!!Škoda, že to nefunguje i u svátku🙂 Mám ho v pondělí...ale asi to neklapne🙂chááá
Yanny-do neplodnost nahlídnu🙂 zatím se mějte kráásně...zítra dovolenkuju...ale v pátek si vás hned přečtu-tak se tužte.

irafa
17. jún 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jasan ja to prokoukla
zdravoim tě yanny
tak pro to abys mě nasledovala tak ti taky sem dam par bacilků ju chytejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjte včichniiiiiiiiiiiiiiiiii
tak raz dva tři TEĎ
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTěhuuuuuuuuuuuu bacilek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

labus
17. jún 2009

Bsik dakujeme ja som hend vedela že je to od Y a moc moc ju pozdravujem Yanny chybaš nam tu strašne moc

valina
17. jún 2009

Baby, nenechajte v tom yanny, ked jej sem zamedzili pristup, tak šup za ňou, ja už som sa zaregistrovala. (Zdá sa mi to hrozne nespravodlivé! 😠 )

labus
17. jún 2009

Vali a kam mame ist za nou?

valina
17. jún 2009

pisala to vyššie, ale pošlem Ti IP, labuška. ;)

zaenab
17. jún 2009

Bsik díky, Yanny, drž se. Ale ted mě jeste napadlo, ze i Madla je tu pod novým nickem, nemohla by poradit?
A Yanny, když se přihlásíš z jiné IP adresy a udáš jiný e-mail, tak by to podle mě přece mělo jít, ne?
Držím pěsti, nechce se mi chodit nikam jinam (i když co bych pro tebe neudělala!!! 😉 )
Pajka tak si budem vzájemně držet pěsti. Mě to trochu štve, protože podnikání máme dost peněz a je to všechno na jeho firmy, tak nechci vypadat blbě, že to myslím nějak zištně. Sama se o sebe dokážu postarat nadstandartně, ale i tak když na něčem spolu pracujem, měli bychom mít stejný podíl. A taky mám strach, jestli nemám třeba psychický blok z toho, že by miminko přišlo do nesezdaného páru - párkrát mě už napadlo, že kdyby se mému něco stalo, tak by to mimísek měl hodně těžké. Nevím, kámošky už mu taky hodně naznačovaly, já o tom párkrát mluvila, ale pořád nic. Přitom se máme rádi, normálně fungujeme a budoucnost plánujeme spolu. No nic, nebudu tím zdržovat 😨

valina
17. jún 2009

Zanny a keď sa Yanny nepodarí prihlásiť pod iným nickom, tak ju hodíme cez palubu, akože smola? Ne, ne, poďme všetky za ňou! (Teda ja píšem minimálne, možno by som mala byť ticho, ale som s vami stále v mysli, spája nás predsa rovnaký cieľ!)

zaenab
17. jún 2009

Valina, to ne, určitě ji tam navštívím, ale nevěřím tomu, že se jí sem nepodaří dostat. To už bych pak považovala za zlomyslnost správců, nic jiného mě nenapadá

drakulka67
18. jún 2009

Dobré ráno všem. Tak jsem se sem včera snažila dosta, z přítelovou PC jsem sem dávala pozdrav pro všechny a nikde nic, tak nevím, nerozumím tomu. Tak ještě jednou Yanny vás všechny moc, moc zdraví a psala, že se jí nedaří přihlásit, koncekonců všechno je napsané přímo od ní v horním příspěvku.
Jinak jsem včera vzala náíš PC z domova jednomu chlapíkovi u nás v práci, protže nám přestal fungovat zvuk a nešly otevírat mejly atd., a on že mi ho spraví. Bomba, dotáhla jsem ho večer domů, že vám hned napíšu, přečtu si příspěvky a ejhle - net naprosto nefunguje, nelze se připojit a ke všemu nám nejspíš vymazal všechny doikumenty a fotky. Já myslela, že mě šlehne, můj je mnasranej, myslela jsem, že to nevydejchá. Tak jen nrvozně čekám, až dorazí do práce a hned za ním naklušu a jsem zvědavá, co mi řekne, kam to schoval! A jeslti to tam nebude, tak nevím! To bude doma asi kongo. No a aby toho nebylo málo, tak holce včera někdo dlažební kostkou vymlátil přední sklo u auta u řidiče. Taky bomba. Dneska jdu volat na výsledky,jestli má kluk taky tu mononukleozu a jestli už se ta podělaná smůla na nás nepřestane lepit,tak se asi brzy zcvoknu.
Doufám, že vy jste na tom o poznání lépe, tak přeji úspěšný a pohodvý den alespoň vám všem. Pa, snad večer budu moci přečíst vaše dnešní zprávičky a odepsat.

irafa
18. jún 2009

dobre ranko 😵

minka051
18. jún 2009

Dobré ránko. 🙂 🙂

Slniečko svieti tak teraba písať len samé dobré správičky 😉

zaenab
18. jún 2009

Drakulko, co k tomu říct, snad že "když se daří, tak se daří" ☹

Ale potěším tě aspon v tom, že smazat vám dokumenty nemohl - na 100% jsou na HD uloženy a jde jen o to umět je vytáhnout. To smazání není tak jednoduché a musela by se úplně přebít paměť (to pokud bys třeba na HD nahrála desítku celovečerních filmů) a to vše pak smazat. Takže neboj, kdyby to nenašel on, někdo šikovnější to vytáhne!

janettka
18. jún 2009

ahojky holky přeju hezký den!Já mám dneska nějaké porodní bolesti hihi...úplně je musím rozdejchávat jaké mám křeče tak doufám,že z toho bude ms!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre