Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

vivienna
28. mar 2011

ahoj baby, som tesne pred 39 r. a začínam 2. IVF ....má niektorá z vás podobné skúsenosti v tomto veku 🙂

anita321
29. mar 2011

@veronkaj ahoj...nemysli stále len na to, že niečo nie je v poriadku...ako sa to píše v knihe "Secret", napriťahuj na seba nič zlé... Je ťažké veriť a myslieť len na to najlepšie...ale momentálne je to tvoja jediná povinnosť a starosť...

veronkaj
29. mar 2011

@anita321 jaj nuž to sa povie teda napíše, ale ťažšie robí,
snažím sa ale mo to nejde, aj hladkám bruško a prihováram sa že bude všetko dobré a že ho zajtra uvidíme. neviem či to stačí ale viac sa nedá, nedá sa rozkázať mysli .

veronkaj
30. mar 2011

tak dnes na kontrolu už nech je aspoň 15,00 hodín

rozmarynek
30. mar 2011

@veronkaj moooooooooooc drzim vsechny palce.....je to napinave ale urcite to dopadne dobre, hned nam pak dej vedet jak jsi dopad;la budeme tu na tebe cekat a modlit se z tebou 🙂. Tak tfuj tfuj tfuj!!!!!!

veronkaj
30. mar 2011

@rozmarynek ďakujem veľmi,

no samozrejme že dám vedieť musí to dobre dopadnúť.

veronkaj
30. mar 2011

ahojte
tak som doma, ide ma poraziť, dojdeme tam už sme tam boli štyri a sestrička vyjde že pani lekárka odkazuje aby sme sa nehnevali že zo zdravotných dôvodov nemôže prísť, no fasa tak idem zajtra k tomu lekárovi a hotovo už další týžtden kým bude robiť čakať nebudem, a to som chcela ísť v utorok k lekárovi ale že slušnosť a predsa už pozná môj prípad počkám na ňu na stredu, no už nepočkám zajtra znovu a čakáááááťťť

mňa porazí.

tarita
30. mar 2011

@veronkaj len pokojne, hlavne Ti nepomôže sa nervačiť. Viem, že ľahšie sa hovorí, ale vonku je krásne, choď sa prejsť, nervozitou si len poškodíš. Neboj, bude dobre 😉

gejbule1
30. mar 2011

@veronkaj No to je otravné to čekání ale do zítra to není daleko.A jak se máš?Co špinění?

veronkaj
30. mar 2011

tak áno zajtrajšok nie je ďaleko, ale už dnes som posúvala pomaly čas myslením a už som bola že konečne už najhoršia je tá neistota že človek nevie čo sa deje vo vnútri, no zajtra pôjdem a dúfam že prídem aj na radu.

špinenie už nieje, občas síce trochu zabolí na tej pravej strane a práve preto sa bojím a už nech mi povedia čo a ako. takto si pripadám ako časovaná bomba.

syslica
31. mar 2011

@veronkaj No, Veronka, ako? Po minulé dni som bola "v teréne" propagovať burzu, tak na Koníka nezostal čas, ale myslíme na teba neustále, držíme palce a občas nazerám, či už nemáš pozitívne správy 🙂 .

lilien33
31. mar 2011

Ahojky děvčata.
Po dlouhé době nakukuji.Dneska mě pustily s malou s porodnice.
Malá se narodila 25.3.Menuje se Julinka.
Vážila 3700g,50cm.Až budu mít víc času napíšu víc a dám fotečku.
Mejte se zatím pekně du si nachvilu lehnout.

ankava
31. mar 2011

@lilien33 posílám velkou gratulaci, ať se vám s Julinkou daří.. hodně zdraví a pohodičky 🙂 🙂

veronkaj
31. mar 2011

@lilien33 velikánska gratulácia, a veľa zdravíčka a mliečka želám a krásne chvíle

a tak podávam hlásenie
už som späť
Duphaston od zajtra brať už 2x1

na ultrazvuku videl dutinka do 69mm a štrbinka 8-9mm.
neviem či som si to dobre zapamätala, ale povedal že tam vidieť maličkú dutinku ale naozaj veľmi maličkú že uvidíme čo bude ďalej , v pondelok znovu krv a v utorok znovu uzv.

veronkaj
31. mar 2011

čo sa mi zdá asi že veľa 69mm ved žo je 6,9 cm ?? to asi nie lebo povedal že je to veľmi veľmi malinká dutinka najprv ju skoro nevidel až ked dlho hľadal.

syslica
31. mar 2011

@lilien33 Gratulujeme! Tak sa krízové scenáre nenaplnili, chlapi nemuseli asistovať, však a dočkali ste sa Julinky... nech sa jej darí a zostane zdravá!

syslica
31. mar 2011

@veronkaj Myslím, že je to na dobrej ceste, doktor niečo videl, mimomaternicové tehotenstvo to teda nie je, o druhý vaječník sa nemusíš obávať 🙂, ste obaja neustále pod lekárskou kontrolou - veď to sú vlastne dobré správy, no nie? 😉

veronkaj
31. mar 2011

@syslica no ani neviem, ked sa vyjadril tak všelijako
tá strana kde mám vajíčkovod ma aj tak poboleva keby boli bolesti tak lekárovi

bondy
31. mar 2011

veronkaj, čekala jsem na verdikt, pobolívání patří k těhotenství a není známkou neprosperujícího,navíc se bolesti stupňují hlavně v době kdy by měla přijít předpokládná menstruace. Určitě se zbytečně stresuješ, miminko bude v pořádku, jen mu říkej , že až se narodí, bude pro někoho hodně důležité,např. že se stane hasičem a bude zachraňovat životy 😀 . hodně štěstí.

irafa
31. mar 2011

@lilien33 moc gratuluji k holčičce Julince si trošku pospišila na ten svět vid měla jsi stejnej termin s mou dcerou tak my jsme ještě cely na svuj prvni termin pojede k nam na malinkou oslavu mych narozenin tak abychom neslavili i babičkodědečkovstvi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

syslica
31. mar 2011

@veronkaj ... alebo že bude pani doktorka a bude zachraňovať malé choré detičky... úplne súhlasím s bondy. Veronka, keď je raz tehotnosť v maternici, nemôže byť vo vajíčkovode, ledaže by si mala dvojičky uhniezdené na dvoch miestach v organizme 😉 a to je asi taká pravdepodobnosť akože ja sa stanem anglickou kráľovnou 😀
Myšlienky sú silné, treba myslieť pozitívne... určite to dobre dopadne!

veronkaj
31. mar 2011

@syslica nerada ti beriem ilúzie ale môže byť aj že v maternici sa vytvorí pseudovačok a vo vajíčkovovode sa vyvíja vajíčko. ten pseudovačok časom zanikne a na tehotenstvo vo vajíčkovode upozorní bolesť.

ale to nie je náš prípad, že myslím pozitívne.

nabudúce bude bublinka väčšia

dakujem kočky moc.

anita321
1. apr 2011

zdravím všetky...krásny upršaný čas

@veronkaj veľmi, veľmi sa teším výsledku...ozaj som to a tebou krok za krokom sledovala a naďalej budem ako serial..a držím palce... v pondelok odcestujem na dva týždne takže naďalej držím palce a keď sa vrátim očakávam od teba a aj od ostatných báb len tie naj, naj správy...držte sa...

@lilien33 gratulujem k Julinke...nech Vám robí radosť...

veronkaj
1. apr 2011

@anita321 tak cestovať budeš,

no budem dávať hlásenie, ved toto je dlhšie čakanie ako telenovela a o dva týždne už určite budeme vedieť viac, sú len dve možnosti bude pribudne pri mojom mene týždeň čo by som bola veeeelmi rada
alebo odíde aj zvyšok optimizmu.
príjemnú cestu.

veronkaj
2. apr 2011

ahojte, dnes som bola na pohotovosti:
doobeda ma trochu bolelo brucho až pichalo akoby krčok a okolo obeda som začala trocha krvácať tak sme pre istotou išli na pohotovosť
-krv mi nebrali
- uzv neukázal žiadnu dutinku - vraj možno nemajú tak citlivý ultrazvuk ako v súkr. ambulancii
- normálne by som mala ležať v nemocnici a o pár dní zopakujú krv a uzv.
- alebo môžem ležať doma a v pondelok kontrolný odber hcg, ak bude rásť tak rastie aj mimi ak nie tak sme o miminko prišli.

tak ležím doma

syslica
2. apr 2011

@veronkaj Len pekne odpočívaj, ešte nie je všetkým dňom koniec... a UZV robili cez bruško alebo vaginálnou sondou? Pretože v tak ranom štádiu cez brušnú stenu sa ťažko hodnotí... myslíme na vás a samozrejme držíme palce, aby hcg pekne skočilo nahor!

mnamko
2. apr 2011

@lilien33 no pekne,už o máš za sebou,ja ešte nič,občas mám bolesti ale pred týždňom zavretá,ale hádam už sa to rozbehne.

@veronkaj držím palce!!!!!

veronkaj
3. apr 2011

tak babulky, celú noc som preplakala kade chodím tade smoklím, raz áno raz nie a dokola ide čerstvá krv a už aj zo sliznicou takže zajtra odber krvi, s miminkom som sa už rozlúčila a muž je smutný tiež, a tak stroskotala posledná nádej na dieťatko, muž už sa to určite nedá, lebo bude mať 45 a dal sa len na to kvôli mne, už ho nepresvedčím, a jeho argumenty, kto ma potom zamestná, už sme na to starý a podobne a z čoho uživíme a už ked bude mať 15 on bude mať 60 a podobne.

pekný deň babulky.

bondy
3. apr 2011

veronkaj, možná že se trápíš předčasně,vím, že Tvé úvahy jsou nyní jen černé ale můj muž má 48 a já 44 a vůbec se netrápím Tím , že mě bude 61 až bude mít 15.Dítě miluje své rodiče bez ohledu na věk a naopak.Ráda bych Ti poslala pohlazení na dušičku ale zítra třeba budeš překvapená.Jen Ty tomu bohužel už sama nevěříš, což je veliká škoda.Moje kolegyně v práci je těhotná přirozeně a je jí 47!!!!!!!. Chudák ale neví s kým 😀 .

dvojbottka
3. apr 2011

Ahoj, aj my máme po 40 obaja, ale ak to má prísť, budeme sa len tešiť.....5 rokov práce bez výsledku,len raz bol aj ten nedošiel do víťazného konca, ale náš vek neriešime. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre