Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

madla28
27. nov 2008

Zaenab a co je s tebou? Co záda? Už jsi odletěla?

labus
27. nov 2008

ahoj Madli aj ja práve pozerám že sa Zaneab neozvala som tu celý den nebola bola som na tom imunovyšetrení a potom ešte u obvodnej lekárky a potom doma kopec práce... Tak zajtra máš UTZ? držím palce

madla28
27. nov 2008

Labus uvidíš, že budeš v Reprofitu spokojená, na Helios jsem slyšela i negativní reference, ale třeba v Martině je to jiné.

labus
27. nov 2008

Madli aj imunologička mi dnes povedala že jednoznačne Brno ale pojdem aj do Martina a potom sa rozhodnem prva konzultácia sa neplatí tak nech sa viem rozhodnut prvý krát som šla kam ma poslali na nič som sa nepítala a verila som že všetko je tak ako má no teraz ked si vyberim zle aspon to bude moje rozhodnutie

madla28
27. nov 2008

To určitě udělej, a s tím placením. V Repromedě si berou za konzultaci 1000 Kč a když se rozhodneš pro, tak ti to vrátí a když ne, tak o to přijdeš. Že já tam kdy lezla.

madla28
27. nov 2008

Zaenab si už asi někde užívá, nebo hodně trpí. Přeji jí to první.

labus
27. nov 2008

Madli ty brdo 1000kč za konzultáciu? no pekne no mne napísal doky z REPROFITU že je to nezávezná konzultácia ale o platení nič a aj ja dufam že Zaneab dopadla dobre škoda že sa neozvala stále na nu myslím

yanny
27. nov 2008

Ahojte,
Madlo a to děláš dobře, jednoznačně si užiij nicnedělání.
Labuš v Reprofitu to fakt vyzkoušej, ale dej pozor ať tě neberou jako cizinku a neosolej tě!!!!
Zanýý asi odlétla, když neotěhu, byla dnes na krvi?????

yanny
27. nov 2008

Madlo na kolik tě vyšel Decapeptyl????
Mě dvě krabice, myslím 14 kousků v lékárně stálo 3000,- Kč.

madla28
27. nov 2008

Mě jedna krabička 1652kč. Kdybych věděla, že ho budu potřebovat, tak jsem si ho mohla třeba na koníkovi sehnat, ale to už je jedno. Jednu injekci jsem dostala v nem. zadarmo, abych už nemusela kupovat. Na zítra už žádnou nemám, ale ještě mě v lednici čeká pregnyl, tři kusy.

labus
27. nov 2008

Yanny a ako si mám dat pozor čo mám spravit?aby ma neosolili? Ja mám v pláne povedat že mi boli odporučeny ako super klinika ale že ešte idem na pohovor do jednej u nás a to je pravda apodla návrhou a ceny sa rozhodnem stačí to?poradte

madla28
27. nov 2008

Labus já nevím, mě taky můj gynekolog říkal, že jdu jen na nezávaznou konzultaci, ale o té tisícovce mi nějak neřekl. Na Obilním to bylo zadarmo.

madla28
27. nov 2008

V minulém caru mi taky řekli, že když budu stimulovat s levnějšíma lékama než je puregon, tak že nebudu mít tak kvalitní emryjka a že to je zbytečný. Co myslíte, mám jim věřit?

yanny
27. nov 2008

To uvidíš Madlo, ale myslím, že fostimon, je něco jako menopur, něco s té moči a pro nás plus je že to obsahuje Lh, což se potom s gonalem musí doplŃOVAT Luverisem. Si myslím, ale namám patent na rozum.
Labus no mě v Repro dělali, jakoby v nativu, kdy jsem se skoro sama nastimulovala, a měla 4 vajíčka,cenu jako za nativ 10000, včetně narkozy, což pro mě bylo úžasné i na tu dálku.

labus
27. nov 2008

Madli ja fakt neviem niekedy mám pocit že nám povedia to čo im vyhovuje a v podstate je mi jedno či budu pitat za konzultáciu peniaze aj podla toho si utvorím obraz o serioznosti ja platím mám právo si vybrat a ak vyberiem zle moja chyba

yanny
28. nov 2008

Ahojte.
Tak co holky Madlo???, Zanýýý???
Já dnes jedu do Prahy, ukončit neschopenku.

madla28
28. nov 2008

Tak je to v kelu. Jeden folík 13mm a pak nějaký drobný. Ve dvě si mám volat, jestli jedu dál a nebo se to stopne.

labus
28. nov 2008

ach bože Madli a to oni rozhodnu alebo ty sa máš?

ema111
28. nov 2008

Ach, dokelu, Madli. a kolky den cyklu dnes mas? ked som bola na native, mala som na 8.DC tiez len nejakych 14 mm a 13 mm a nestopli ma. na 11.den mi ich odobrali a boli zrele.

labus
28. nov 2008

ahoj Ema ako funguje nativ kolko liekov davaju ?bola si v REPROFITE?

madla28
28. nov 2008

Já už jsem dneska desátý a stopli mi to. Ale v neděli tam budou mít dárkyni a když bude mít dost vajíček, tak mi hned zavolají a jdu okamžitě do darovaných. Teď záleží na tom,kolik jich bude mít.

ema111
28. nov 2008

Labus, ano v Reprofite. za konzultaciu sa neplati. nativ stoji ako pisala Yanny 10 tis.CZK + 1 tis.za kazde napichnute vajicko ICSI, ci ako sa to vola. my mame zly spermiogram, takze to potrebujeme. ja som mala malo liekov, len Clostilbegyt, to mi napisal moj gynekolog cez poistovnu, ale to je lacny liek. a 2 x Purgon 75 IU, to mi zostalo z predch.stimulacie. potom uz len 1 ampulku Pregnylu, ten mi napisal tiez moj gynekolog cez poistovnu. poslem ti IP, preco som sa rozhodla pre Reprofit.

labus
28. nov 2008

Madli a stými dvomi to nejde skusit?

ema111
28. nov 2008

Madli a za darovane vajicko budes opat priplacat? kolko, vies? je to smola, vedia aspon povedat preco telo nereaguje? ved pri predchadz. stimulacii si mala vajicka. uz nech sa to tu prelomi, to je hrozne.

labus
28. nov 2008

dakujem Emka si poklad

madla28
28. nov 2008

Za dorované budu platit dost, ale nevím zatím kolik. Když půjdu do další stimulace, tak jedině s puregonem a ten mě vyjde tak na 50 tisíc.

labus
28. nov 2008

Madli bože to je hruza

madla28
28. nov 2008

Horší je, že jsem teď mluvila s přítelem a tomu se do darovaných moc nechce.

labus
28. nov 2008

no Madli tiež to nemáte jednoduché

ema111
28. nov 2008

Madli, moj partner kategoricky zamieta ci uz darovane vajicka alebo darovane spermie. vraj nikdy. takze toto poznam. Madli, ten puregon na konikovi zozenies, nezufaj. daj si inzerat, aj na neplodnost.cz
a vedia vobec preco telo nereaguje? mala si ine lieky ako minule?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre