Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

madla28
29. nov 2008

Jsem zvědavá, jestli zítra budou pro mě ty vajíčka.

madla28
29. nov 2008

Já nechápu, proč nedělají testy na chlamýdie před IVF automaticky.

madla28
29. nov 2008

Kde jste všichni?

madla28
29. nov 2008

Za chvilku mě vyzvedne přítel, tak na mě zítra myslete, ať na mě zbydou nějaký vajíčka. Odpoledne vám dám vědět, jak jsem dopadla.

yanny
29. nov 2008

Holky jedna holčina prodává dvě péra 300 a 600 Puregonu s expiraci konec roku 2009, za 4000,- Kč, já už to asi moc nepotřebuji a taky nezdáse vám to už trochu drahé????

ema111
30. nov 2008

Madla, na dnes drzim velmi palce. vy sa o darkyni aj nieco dozviete? napr. akej farby ma vlasy, oci atd...Yanny, na Slov.je doplatok v lekarni za 300 Puregon cca 1500 Sk. takze za 2 pera je to cena doplaku. Puregon je velmi drahy. Zaenab si asi uziva romantiku...mozno pride so snubnym prstenom 🙂

valina
30. nov 2008

ahoj holky, čitam vas, ale nepisem, nemam zatial nijake zmeny stavu, ale cakam na testovanie.
Yanny, neboj sa, ked to uz nemas v akutnom stadiu, len protilatky, tak by to nemalo byt prekazkou, teda aspon myslim. A je fakt, ze protilatky pri tychto infekciach klesaju pomaly, jeden z rodiny to mal.

Rendy, bolo mi luto, ked ti to nevyslo, ale v okoli mam viac pripadov, ze po neuspesnom IVF je telo predsalen nastartovane a vyslo to zrazu prirodzene. Treba dufat! ;)

Vsetkym drzim palce!

bigrendy
30. nov 2008

Ahoj holky. Madlo držím palce a dej vědět. 😉
Yanny mě to připadá moc drahé.já jsem dala za1200iu puregonu 1500kč od jedné dívčiny.
Valina tak držím palce. kdy budeš testovat? a chod mezi nás a piš. 🙂

labus
30. nov 2008

ahoj kočky Madli moc držím palce

madla28
30. nov 2008

Yanny 300iu puregonu stojí v lékárně 3300, tak to drahý není.

madla28
30. nov 2008

Holky, když už jsem o půl dvanáctý odvolala odvoz, tak mi zavolali. Mám 4 vajíčka a v ůterý mám volat jestli se oplodnili. Nechala jsem si napsat neschopenku, do práce už nejdu. O dárkyni nevím nic, třeba mi něco řeknou u transferu, dneska tam nebyl žádný doktor, byla tam jenom sestra. S doktorem jsem mluvila jenom po telefonu, než jsme vyjeli do Brna.

labus
30. nov 2008

je Madli to je super držím palce nach to vyjde a určite bud na PN

madla28
30. nov 2008

Když jsem si ráno představila, že budu muset zase do práce, tak se mi udělalo zle.

labus
30. nov 2008

Madli určite nechod po transfere do práce u nás davaju PN a IVF to je hned rizikove tehu tak ta možu nechat až do porodu doma no ja pri mojej práci budem určite doma ja by som nesmela tahat ten tažky vozík pošty a počasie a tak
Madli a tá nemocnica u vas v Brne NF teda fakultná kde robia IVF je dobrá?alebo je Reprofit najlepší v stredu tam idem tak som mrkla na nete a v tej fakultnej je kopec lekárov na IVF že beru aj cudzinky tak som sa ta chcela spítat na názor či nemám íst na pohovor aj tam ?

bigrendy
30. nov 2008

Madla to je super. držím palce. 😉

madla28
30. nov 2008

Labus, já nevím, u doktorů se střídáš, ale to bylo v Repromedě taky. Já tam šla hlavně proto, že jim tam nejde o peníze. Je to státní a tak se tě nesnaží obrat a jsem tam moc spokojená. Sestřičky a doktoři jsou moc hodný. Zkusit to můžeš, pohovor je tam zadarmo.

madla28
30. nov 2008

Díky Rendy, jsem zvědavá, na kolik mě to vyjde, ale myslím, že míň než kdybych stimulovala znovu sama.

valina
30. nov 2008

Rendy, testovat budem az za desat dni. Tento cyklus som mala ukazkovy folik, takze nadej je.
Este som vam chcela napisat k tomu FSH, ked ste tu mnohe pisali hodnoty - ono to dost kolise v zavislosti od dna cyklu, takze moze to byt v pohode aj vyssia hodnota, ked vam lekar bral krv na HP pocas ovulacie. Pisem to preto, ze mam teraz cerstve vysledky z HP a na tom listocku su aj referencne hodnoty, ale kazdy labak moze pracovat s inymi. Tak len aby ste vedeli a nestresovali sa zbytocne. 😉
Labus, drzim palce na konzultaciu.

labus
30. nov 2008

valina ahoj a dakujem k tým výsledkom k FSH mne lekár povedal že pri IVF je doležité aký je FSH 1 až 3DC mne robila moja lekárka FSH v strede ciklu a asi 25 den všetko o.k. a on mi potom zobral znova krv lebo že na IVF len tie výsledky treba a bum ten som mala vysoký 13,1 dokonca dva mes predtým 14,7 a 14,5

labus
30. nov 2008

Madli a dakujem za info ohladne nemocnice ,len to striedanie lekárov ma odrádza dokelu

bigrendy
30. nov 2008

Ahoj holky kde jste? celé odpoledne čekám žepokecáme a ono nic. ☹

yanny
30. nov 2008

Ahojte,
představ te si , že śe dva dny láduji Antibiotikama a úplně se mi vyhojil ekzem na rukou, tak jsem z toho pav.
Pořád mě obtěžoval, zlepšil se mi jen když jsem jedla samé dietní potraviny a najednou je pryč.
Jdu na noční a zítra prvně po neschopence do práce, tak se ani vevyspím, to zas budu hotová.

Nevím jestli si mám vzít ten Puregon do foroty???

madla28
1. dec 2008

Yanny já bych ho brala, je fakt dobrej.

labus
1. dec 2008

Madli tak som tam k vám do car volala a objednali ma na stredu ale vraj ako samoplatca platím za vstupný pohovor 1000kč tak MM tam asi nebude chciet íst no povie určite čo vymíšlam

madla28
1. dec 2008

Já jsem nic neplatila, tak nevím. Možná proto, že jsi cizinka.

labus
1. dec 2008

ahoj no asi tak ani neviem či tam pojdem v iných centrách je vstupny pohovor to jedine čo mám zdarma tak neviem či by som mala aj za ten platit to by som musela vediet že tý lekári su najlepší široko daleko

madla28
1. dec 2008

Zkus ten reprofit, to bude lepší.

labus
1. dec 2008

dakujem a ty čo máš nove?

madla28
1. dec 2008

Já ještě nic, zítra po dvanácté mám volat do caru, jak se vajíčka oplodnili. Jsem jako na trní, jestli se všechny oplodní.

labus
1. dec 2008

neboj Madli určite sa oplodnia držím palce a budem zajtra čakat na info

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre