Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

dana1972
19. jan 2011

@janettka prepáč už som si prečítala velmi ma to mrzí..... ☹

jesterka001
19. jan 2011

@janettka Tak to mě mrzí ☹ Já měla jen jeden MA - 8tt a stačilo..... Ale tenhle rok má být plodný, tak se nám třeba všem konečně zadaří 🙂

tarita
20. jan 2011

Dámy srdečne podravujem 🙂
Chvíľku som tu nebola, pozerám že tu čo to pribudlo. Ja som momentálne 6+2tt, zatiaľ sa cítim dobre, len sa nemôžem zbaviť toho, že vždy keď idem na toaletu, tak priam až študujem, či náhodou nie je nejaký náznak krvácania na toaletnom papieri 🙂 viem, že je to somarina, ale tak veľmi sa teším na jednej strane a na druhej sa neviem zbaviť obáv. Švagrinka je 9+3tt a tichučko sa spolu tešíme, ako si budeme merať pupky 😀
Ešte som nebola u lekára, myslím, že pôjdem, až po 8tt, podvedome asi aj mám strach tam ísť. Snažím sa to všetko odháňať a modlím sa, aby sme to ustáli.
Cestujem teraz na pár dní preč na jeden relaxačný kurz, budem oddychovať a myslieť na Vás všetky, aby to každému dobre dopadlo.

janettka
20. jan 2011

@tarita potichounku gratuluju a budu držet pěstičky aby to vyšlo.
@dana1972 nic se neděje,to je život...už jsem se s tím smířila i když teď 17.1. to bylo zas kruté,měla jsem termín porodu.Teď se učím být babičkou,moje starší dcera porodila 1.12. dcerku...musím se ale přiznat,že nevím co je to chovat se jeko babička.Miluju tu malou,stejně jako dceru...prostě další miminko v rodině.Ale nevím jestli jsou to pocity babičky nebo ženy co chtěla ještě jedno dítě.Snažím se akorát,abych nezasahovala do toho,co a jak s tím miminkem dělají...je to jejich malá. 😉

evapavla
20. jan 2011

@dana1972 , ano aj mám dve babule, len tá staršia už bude mať o mesiac 19, ani sa mi to nechce veriť 🙂
@tarita , držte sa aj so švagrinkou 😉
@janettka , verím ti, že je to zvláštne, akoby ťa súvislosti nútili sa chovať babičkovsky a ty to asi tak necítiš, podľa mňa je to úplne ok, si ešte mladá baba 😉

janettka
20. jan 2011

@evapavla nejhorší jsou reakce mých kamarádek(neví,že jsme čekali mimnko) a když mě potkají na ulici tak mě tak škodolibě furt titulují ahoj babko tak jak se máš...jak se cítíš jako babča a podobně...fakt nevím,co by řekli na to,kdyby věděli,že jsme měla mít dcerku o měsíc později než moje dcera... 😀

evapavla
20. jan 2011

@janettka , tiež som nad tým rožmýšľala, akoby som sa asi cítila, keby naša Lucka prišla domov s tým, že z nás urobila "starkých", na jednej starane veľká radosť a na druhej že už som v škatuľke "babička", tiež mi to už pár známych povedalo, už máte veľkú dcéru....za chvíľu budú vnúčence, no poviem ti nič moc pocit, aj mne to príde trocha škodoradostné, hlavne keď vedia že sme prišli o bábo. Na druhej starne mám kamošku aj sestru v mojom veku s bábätkami, sú šťastné a vyrovnané. Proste to bude tak ako si urobíme sami 🙂.

janettka
20. jan 2011

@evapavla taky to tak vnímám,kolem sebe mám spíš ženské které se teď patlají v tom,že jim děti odcházejí z domu,s manželem si nerozumí a mají strach z toho,že jsou staré.Většina z nás kolem 40ti přibrala a už ty depky jedou...ani radši neřeším,co by řekli,kdyby se to mimi povedlo.Já si tím nechci řešit krizi středního věku,jsem ráda,že děti vylétli z hnízda,přece jen jsme jich s manželem vychovali 5 tak to jsi spíš ráda,že už jsou samostatní.Ale teď zjišťuju,že ještě nechci být doma sama,pěstovat svoje koníčky,ale že se ještě cítím na to být matkou.

evapavla
20. jan 2011

@janettka , máš úplnú pravdu, tiež ma to nebaví počúvať 😒 , neboj podarí sa to 😵 😵 😵

janettka
20. jan 2011

@evapavla u nás dneska sněží...normálně mám z toho pocit,že to jaro snad nebude a to tak hezky včera svítilo sluníčko.Manžel byl dneska žádat o práci,protože na mostech se teď nedělá a oni mu ji nedali,že prý má moc zkušeností,že si má hledat perspektivnější práci...mě z toho klepne!!!Takže když jde chlap makat k pásu tak oni budou zkoumat kolik má zkušeností a když jich má moc tak je to na škodu???

evapavla
20. jan 2011

@janettka , aha, tak to včerajšie slniečko je dnes u nás, o snehu ani chýru, aj keď kamoška z východného Slovenska písala, že ráno odhŕňala. No oni sa asi potrebujú niekoho, kto neodíde pri prvej ponuke kvalifikovanejšej práce, zima je na hľadanie práce blbé obdobie, dúfam, že čo najskôr nájde niečo dobré a na stálo ! 😉

izina
20. jan 2011

@jesterka001 Ahoj, já začala krvácet ve 2 měsíci hodně silně a byl to hematom. Sice jsem celý 3tí měsíc proležela v nemocnici, ale povedlo se. Zajdi si na gyndu, ať ti vezmou krev, i když já hned se všim běžela do nemocnice

@ankava Máš pravdu, chlapi jsou nastaveni jinak, ale když ti řekne, že úklid chodby je ženská práce, tak jsem zůstala koukat jako blb. Náš otec to dělá celý život

Vítám všechny nové tváře

jesterka001
21. jan 2011

Tak včera test negativní + krev HCG 2. Takže myslím, že se to ujalo, ale už je to pryč ☹ Možná za to mohla ta horečka, co jsem měla na konci minulého týdne, možná ne, těžko říct.... No, třeba se ještě stane zázrak a zadaří se přirozeně. Přeji Vám úspěšné snažení, bezproblémové těhulkování a krásná zdravá miminka 🙂

rozmarynek
21. jan 2011

@jesterka001 super ze to tak beres, nevzdavej to!!!! Je videt ze otehotnet muzes takze je to jen otazka casu kdy to zdrave emryjko se zavrta a vydrzi!!!!! Takze hura do dalsiho snazenicka - klidne i domaciho. Drzim ti palecky.

awalancha3
21. jan 2011

kuk...zdravím vás.................... my už máme 2 mesiace.............. ako to letí........... želám vám skoré tehulkovanie.... a veľa spite.....lebo potom už toho veľa nenahajkáte 🙂

lilien33
24. jan 2011

@awalanch máš moc pěknou berušku.A ty vypadáš spokojeně a štastně.
Už sou Helence 2mesíce toto letí. 🙂

Dneska sem byla v poradně a pan doktor me dělal ultrazvuk .
Malá važí přibližně 1,30kg.Me se to zdá celkem málo.
Ale prý je vše vpořádku a dyž porodím v termínu tak malá bude mít
asi 3,30kg.Ale si myslím,že se to muže ještě zmenit mám přecijenom ještě
10týdnu do porodu.Jo a malá se me usadila koncem pánevním ale to se taky muže zmenit.
Marka se me taky otočila 3dny před porodem hlavičkou tak sem zvedavá.
přeji všem pohodové těhulkování a ostatním brzké otěhotnění.

evapavla
26. jan 2011

Ahojte, nejako to tu viazne 🙂, kde ste všetky 🙂? u nás je dnes snehu ako na Sibíri, to ale asi všade, že! 😅
@lilien33 , to je pekná váha, držkajte sa!

janettka
27. jan 2011

ahojík holky tak kdepak jste všechny?To jste to už všechny vzdaly?Ono tu už většina porodila tak ty mají omluvu,ale co ten zbytek?? 🙂

ankava
27. jan 2011

@janettka ahoj, no to víš, jak se točíš okolo novorozence, tak to na nějaké koníkování není moc času... mezi námi děvčaty... jsem ráda, když si mezi kojením dokážu umejt hlavu a oholit nohy 😀 .
Ale už se to u nás lepší, už jedno kojení zvládneme do 30 minut, tak se ten mezičas trochu prodloužil - na vyhánění prdíků 😀
Teď jsou všechny snažilky určitě na horách nebo dělají roční závěrky, ale ono se to zase rozjede 🙂

janettka
27. jan 2011

@ankava ahojík právě jsem na tebe myslela co a jak.Já sem taky jen občas nahlídnu,toho času moc není,daně se nemilosrdně blíží,do toho mě skolila chřipka.tak si užívej maličké.

ankava
27. jan 2011

@janettka no to mi povídej, já teď ještě dělala jedno DPH pro nový s.r.o... a ještě se zkráceným odpočtem... tak jsem zvědavá, jestli mi nebude volat někdo z finančáku, že jsem to pohnojila 🙂 a navíc jsem jim udělal jen to DPH a účetnictví zatím žádný nemají... to budu muset dodělat do března.. celý od začátku...navíc ho koupili jako hotový a kdoví, jaký jsou k tomu papíry, takže jak já dohoním to vlastní jmění, to jsem tedy zvědavá... a ještě mi do toho vrazili nějaký vlastní prachy, takže fakt to bude legrace 🙂
Ale alespoň na té mateřské totálně nezmagořím 🙂

janettka
27. jan 2011

@ankava haha to já zas v horečce dodělávala šcagrovi 3 x dph za rok 2010 ještě mi nedodal poslední čtvrtletí.Obdivuju tu ženskou,že s ním má tak svatou trpělivost a sebe že mu to dělám víceméně zadarmo,teda někdy mi tak jednou ročně něco zaplatí...ale ty nervy a toho času co nad tím strávím tím jak to pořád opravuju,jak ho naháním kvůli papírům...no být placená v hodinovce tak si můžu užívat

ankava
27. jan 2011

@janettka haha, já to pro tuhle holku dělám taky za dobrý slovo 🙂 je to všude stejný... pořád naháním papíry, vyřazuju nevhodné doklady, donekonečna vysvětluju, co je DUZP... a pak jsou faktury stejně blbě.... naštěstí mají celkem malej obrat, tak ta doměrka z FU nebude nikdy tak veliká 🙂
Ale příští rok hodlám hledat nějakej šolich za peníze, až se s Kamčou zaběhneme, tak se nějaká kačka k mateřský bude hodit. Nemůžu být do smrti taková dobrá-blbá duše 🙂

martulle
28. jan 2011

dobré ránko vám přeji do mlhavého dne 😀 @lilien už se ti to blíží...a už máte vybrané jméno?@janettka a co ty?už jsi zdravá?my se zatím všichni držíme i když to muže dojit ze dne na den.Ten čas tak letí,za chvilku bude jaro...konečně.... 😵 posílám fotečku a přeju všem krásný den i když je venku mlha a zima

lilien33
28. jan 2011

Pěkný večer děvčata.Unás bylo celí den mrazivo,ale slunečno.
@marhulle jojo už se me to blíží.Sem čimdal víc kulatoučká a neohrabaná.
Mám nahoře už 10kg.Začali me bolet klouby a záda.Hlavně vnoci se moc nevyspím.
Malá mě hačá na močáku.ještě se mě neotočila hlavičkou dolu.Ale je prý ještě čas.
Tak chodím každé 2h na záchot musím se i trošku projít abych
se protáhla a líp se mě spalo a nebolelo celé tělo.
Meno pro maličkou už máme vybraný.Po dlouhém přemlouvání manžela tak zvítězila Julinka.
Snad si zvykne.Občas ještě pronese,že dybych přeci jenom zmenila názor tak má v záloze Marcelku nebo Lenku.
Inak máš moc pekného chlapečka.Oboum vám to tam sluší.

hanula11
28. jan 2011

Já jen na skok, malá už má patnáct měsíců 🙂 , v úterý jsme měli očkování, ale horečky zatím nemá (asi prý ještě přijdou)
@lilien33 drž se ať jsi co nejdéle "2v1" 😉 🙂 , ten konec těhu je vždycky únavný
OSTATNÍM držím pěsti, ať se snažení daří 🙂 😵
a zkusím dodat jedno skoro aktuální FOTO, nebo možná dvě 😉 🙂

hanula11
28. jan 2011

Tak jsou nakonec tři, páte 😵 😵 😵

izina
28. jan 2011

@martulle To je krásný mrňous 🙂

gejbule1
29. jan 2011

Ahoj hollky 🙂 hlásím se zase po nějaké době 🙂 .Nějak to tady vázlo tak je potřeba to tu zase rozpovídat 😉 .U mě nic nového jen se teď nemůžeme vyhrabat z nemocí.Pořád to tu mezi námi kolujue a chytáme to od sebe pořád dokola.Tento víkend máme první hlídání tak trochu oddychujeme.Večer se chystáme do kina na Nevinnost a večeři.A zítra už se těším jak pojedeme pro Lucíka.
čas šíleně letí a já za chvíli budu řešit nástup do práce a školku.
Už aby bylo jaro
🙂

izina
29. jan 2011

Ahoj holky, Od té doby, co byla malá nachcípaná, začala se zase počůrávat. V nachcípanosti ne, až teď, co už je ok. Nevim, co s tim. Nočník, na který krásně chodila, ignoruje a vyčůrá se tam, kde zrovna je ☹ . Nechci ji dávat zase pleny, když jsme doma. Jinak jsem stejně na mrtvici. Potřebovala bych si udělat čas pro sebe a jít si aspoň zacvičit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre