Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

mnamko
3. jún 2012

@akida73 ja som mala takéto obavy a teraz som šťastná že máme Ninušku

vavrenka
4. jún 2012

@akida73 ja 😉 , mam 39 a pol, 11mescnu slecnu a chceme este dalsie,a le zo zdrav. dovodov najskor mozem otehotniet az o pol roka, to budem cerstva 40tka. ale idem do toho 😉 , i ked, tlaky okolia boli silnee, ale ustala som to a nie som este tehu a dobre som spravila, musim sa dat fyzicky dokopy.

akida73
4. jún 2012

@vavrenka 🙂 ja som rozvedena a dufala som ze niekoho si najdem,podarilo sa mi to,priatela mam,no uvidim či sa nam to podari

akida73
4. jún 2012

@mnamko 🙂 je velmi krasna,moj syn by sa tesil z takej sestricky,verim ze sa mi to podari a budem stastna aj ja 😉

slavka_2012
4. jún 2012

ahojte zenicky,,,,,chcela som napisat stastnu spravicku,no nemozem ☹ prve IVF neuspesne,som velmi nestastna ☹ ani jedno sa neujalo :(

slavka_2012
4. jún 2012

@sorei ahoj,,,,no nepodarilo sa to 😢 😢 😢 som velmi nestastna 😢

sorei
4. jún 2012

@slavka_2012 -Néééééé - to mi ani neříkej, jako z krve nic ???? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 to néééé amáte ještě nějaké mrazáčky ????

berenika39
4. jún 2012

@slavka_2012 je mi to moc líto, ale rozhodně neházej flintu do žita, já vtvém věku taky začínala....a nějaký ten rok do foroty ještě máš, neboj, tohle bylo jen zahřívací kolo, příště to vyjde:🙂

slavka_2012
4. jún 2012

@sorei tak je to :( nic sa neuchytilo 😢 mame este 2 mrazaciky a hned ked sa dam do kopy tak pojdeme na to 🙂som velmi sklamana a velmi to boliiiiii 😢 ale nevzdam sa my to babo chceme 🙂

slavka_2012
4. jún 2012

@berenika39 dakujem za povzbudenie 🙂 nevzdam sa a pojdem do toho este raz 🙂 troska sa otrasiem a pojdem si po 2 mrazacikov 😉 ale teraz to velmi,velmi boliiii 😢

berenika39
4. jún 2012

@slavka_2012 upřímně, nic podobného jsem nezažila, takže by to ode mě nebylo fér, psát, jak to znám....ale co vím jistě - nic není ztracený, čas máš, odhodlání taky, a ten nahoře to určitě zařídí. ted to asi bolí, příště bude líp.

martulle
4. jún 2012

@slavka_2012 to mě mrzí..ale na krvi jsi ještě nebyla,že ne,nebo jo?nám taky nevyšlo ivf,ale ket ano 🙂 🙂

martulle
4. jún 2012

já budu testovat zítra a už ted mám srdce až v krku,když si na to vzpomenu ☹

mnamko
4. jún 2012

@slavka_2012 neboj ono to príde mi sme na Ninku čakali 10rokov 😉

vavrenka
5. jún 2012

@martulle tak ako dopadol testik? 😉

slavka_2012
5. jún 2012

@martulle ,,,,to je vysledok z krvi,,,nepodarilo sa to 😢

silvie13
5. jún 2012

ahojte holky, mohla bych se přidat k vám? V září mi bude 39 a právě jsem začala stimulovat na naše 4.IVF-a doufám, že poslední 🙂 Máme skoro 9letého syna, na kterého jsme čekali 8 roků a nyní se situace opakuje a času a peněz už taky moc není 😕 Snad budeme mít štěstí.

evapavla
5. jún 2012

@slavka_2012 , to je mi je ľúto, nevzdávaj to, ešte to príde 😉

evapavla
5. jún 2012

@silvie13 ahooj 😉

sorei
5. jún 2012

@slavka_2012 -Tak se mi to líbí .... hele , já jsem si v Neděli našla klíště, tak jsem ho mordovala až my půlka zůstala v noze 😠 takže já jsem ted vlastně taková klíštěcí máma a čekám až mě to dítě opustí ....že se mi tak nedrží ty embryjka kruciš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sorei
5. jún 2012

@silvie13 -ahooj 🙂

silvie13
5. jún 2012

@sorei neboj určitě to přijde, to klíště je znamení 😀 😀 😀
jsem taky ze Zlína 😉

sorei
5. jún 2012

@silvie13 - jéééé zdravím spolubydlící .. ja si taky říkám .... jen jsem se nepodívala co je to KLUK nebo HOLKA 😀 😀 😀 😀 joooo

sorei
5. jún 2012

@martulle -Držííím moc palečky, ta je testík pozitivní a nás všechny tady nakazíš - myslím těhulkovským bacilem 😉

martulle
5. jún 2012

holky tak máme na testu // 🙂 🙂 jen se bojím ještě radovat ☹ není moc silná.dnes je to 14dní co jsem byla na ET a12dní co jsem píchala pregnyl 5000.tak nevím jestli jsou to dozvuky pregnylu,nebo 😲 mám z toho žaludek jak na vodě a pořád se chodím dívat na tt,dělala jsem aj ted večer a je tam pořád,ale ne nijak silná,tak uvidíme jak to bude dál.@silvie13 jak je,jak se cítíš?držím pestě,at jste uspěšnéí 😵 @sorei kde jsi to klíště chytla,byli jste v lese?a co ten zbytek,co ti tam zustal,už to máš venku?teda fakt,to se zakousne a ne a ne se pustit 😀

slavka_2012
5. jún 2012

@martulle tak silno drzim palce aby tie // ciarocky boli coraz silnejsie 🙂 🙂 🙂

mnamko
5. jún 2012

@martulle držíííím palceeeee 😉

evapavla
6. jún 2012

@martulle 😵 😵 😵

silvie13
6. jún 2012

@martulle moc, moc ti to přeju a držím palce, ať je všechno v pohodě 😵 😵 😵 . A můžu se zeptat kolik sis píchala hormonů a kolik ti narostlo vajíček?
no já zatím píchám injekce, mám minimální stimulaci, protože špatně reaguji na vysoké dávky hormonů. V pátek mám 1.UZ, tak uvidím kolik jich tam roste. 😨 😨

andreah70
6. jún 2012

@martulle moc držím palce 😵 😵
@slavka_2012 nevzdávaj to, uvidíš ďalší pokus bude úspešný a ty sa nám tu budeš chváliť dvoma // 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre