Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

sabas
20. dec 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla a teď jsem překvapená, tady se kompletně změnilo osazenstvo.Zůstává jen Irafka a co si pamatuji, kde se ztratily Yanny, Madla, Bigrenda,Zaný??? Doufám, že to nevzdaly a zkoušejí to.Já už jsem to vzdala, ale neberte si ze mě příklad,jsem podstatně starší, než vy, je mi 46.Přeji všem // 😀

bigrendy
20. dec 2009

Ahoj holky. sabas já jsem tady. a možná se stal zázrak. 😉

pajka00
21. dec 2009

Ahoj holky....teda hadonosko-ty to fakt nemáš jednoduché......No v každém případě je to napínavé a já jsem šťastná, že ti tam Dr.objevil "tečku"🙂Teď už jen aby to pokračovalo zdárně dál a za 14 dní ti řekli, že je vše OK a ty mohla jít pak doktorovi vytřít zrak🙂) Jéžiš,já bych ti to tak přála, aby to bylo v pořádku. Prosím tě, nikde nic nečti-kdo co měl, jaké příznaky, protože každý to má úplně jinak a nemůžeš se porovnávnat nikde s nikým. Nestresuj se a ber jak to je🙂
Bigrendy...že by se zadařilo?🙂

Jinak, kosa jak blázen-asi všude a ráno po cestě do práce nikde nikdo......jak po vymření-asi už nepracují...já osobně až do středy🙂

janettka
21. dec 2009

hezké ráno holky,tak tady máme poslední 3 dny kdy budem lítat,péct,vařit,uklízet a vyšilovat...tak vás jdu jen pozdravit.Hadrnosko moc na tebe myslím,gejbul ten wobenzi je dobrý,dost se předepisuje na různé imunitní problémy,bohužel pojišťovna ho nehradí!!!Tak být tebou,pak bych ho zkusila,pak bych trvala na IUI a mezitím přirozeně.
Ahoj Bigrendy,jsi tajuplná jako.....tak hlaš nám novinku!!!ahoj Sabas,holky už to některé vzdaly a některé jen už nemají náladu sem chodit.

gejbule1
21. dec 2009

Ahoj holky,tak se nám to blíží co?My byli celý víkend samá návštěva tak jsem ani nenakukovala.Narozeniny má dcera i manža.Prosinec máme dost nabitý.
hadonoshka úplně ti rozumím že to čtení různých problémů a příběhů ti nedělá dobře.Moc dobře to znám.Byla doba kdy jsem na koníka nějaký čas ani nechodila.
Choď jen sem k nám popovídat o normálních problémech a vánocích.
Tak holky moc ty přípravy nepřehánějte a hlavně buďte v klidu:Vánoce si máme užívat 😀 .

hadonoshka
22. dec 2009

Ahoj holky, tak co Bigrendy? Taky jsem přemýšlela, jestli se nemám přihlásit k vám do dizkuze, ale nakonec jsem šla sem a pak do těhulek. No uvidíme. A jak teda? Povedlo se? Snad sem ještě zajdeš.

No jinak holky u mně blázinec, balím dárky, do toho se hádám s jedním přepravcem (GP), to jsou krysy neskutečný, pak vám to popíšu, teď se nechci rozčilovat. Máme před sebou dva dny, stomek už máme nazdobenej, ale musíme koupit ovocko a věci na štědrovečerní stůl. Budou tu naši, tak mamča upeče vánočku a jinak to bude klasika, salát a kapr a cukrovíčko, musím ještě dodělat vosí hnízda, do těch se mi teda vůbec nechce. Včera jsem si celej večer předělávala pracovnu, mám novej stůl a po stěhování jsem tu ještě měla haldy věcí v krabicích tak jsem to třídila. To bylo papírů za ty roky no hrůza.

Do toho musím ještě prodat štěňata a morčata, někteří lidé si přijedou i na štědrý den. Malá už nejde do školky, tak si je naštěstí vezme k sobě do pokojíku kluk, abych mohla dobalit dárky a nebyla ve stresu jako každé vánoce že nestíhám. Nakoupený už mám všechno, poslední balíček přijede za hodinu, už volali. Venku je šílení zima, Z okna to vypadá pěkně, ale když tam musím skoro 2 hodiny lítat kolem zvířat, tak si to ani neužiju. Navíc mi do morčat (do stavební buňky) začala chodit nějakou dírou asi lasička, nebo nějaká jiná mrcha a vyžrala mi všechny mladý, to už to můžu zabalit, stojí to neskutečný prachy a nebudu mít co prodat. Takže fakt pěkný. Jo jinak holky, jestli někdo bydlíte v baráku, nabídla mi jedna paní co chová čičiny bengálky křížené s asijsou leopardí a možná říznuté mourákama, mně to přijde stejné, že by darovala nějaké čičinky, potom by si nějaká koťátka vzala, pokud by se povedly, tak pokud byste měly zájem dejte vědět, já jsem jich dostala 8 a z toho jsou 3 super mazlové a zbytek totální divoši (pátá generace po divoké kočce), ale další 2 už se nám podařilo vymazlit. Kdyby někdo chtěl písněte zprávu. Prý loví dobře krysy. Zatím papa jdu si uvařit kafe.

pajka00
22. dec 2009

Ahoj holky....tak u nás dnes jen -1°C-takže pohodička....ale je fakt, že když hadonosko lítáš po venku-tak je kosa i při +5. Já už mám všechno hotovo.....napečeno, zabaleno,stromek nazdobíme 24 a jsem v práci.Miláček si už užívá doma...tak jsem mu napsala seznam, co nakoupit. Už aby bylo volno, protože jsem šéfovi ráno tvrdila, že rok má 24 měsíců a pak jsem psala na faktury datum 22.18....už bych si to volno asi zasloužila, ale jdu ještě zítra naposléd letos. Já sice domeček mám-ale bez zvířat a ani to nemíním měnit...K nám občas drze vleze sousedova kočka a jednou jsem ji našla spát v krabici s papírama u kotle.....měli jsme otevřené dveře....tak jsem ji nechala vyspat a pak mazala!🙂

gejbule1
22. dec 2009

hadonoshko taky díky.Taky bydlíme v domku ale máme psíka a ta nám stačí.Starší holky jsou obě na kočky alergické.
pajka možná je ti v práci lépe než mužíkovi který musel na nákup.My jsme byli ráno a hrůza.To si neumíš představit těch lídí.Málem nás ušlapali.
Já už mám taky skoro hotovo.Dnes peču vánočku a dobalím pár posledních dárků.Stromeček zdobíme až 24ráno.Ve středu udělám polévku a salát.24 už vbudu koukat jen na pohádky 🙂

pajka00
23. dec 2009

dobré ráno🙂 tak dnes poslední pracovní den-pro mě🙂 No gejbule-to si umím představit, já ať jedu kdy chci kkolem Teska-tak narvané parkoviště....asi tam dávají něco zadarmo...fakt nechápu...absolutně ne. Dřív, když bylo zavřeno 4 dny vkuse-tak ještě bych to pochopila, ale ted, když je pořád otevřeno? Proboha, co ti lidi blbnou?Já nakupuju normálně jako vždycky...navíc jsem koupila jen věci na bramborový salát a věci na vánočku...jinak normál..tak co tam všichni tak šíleně nakupují?
Dnes udělám asi vánočku-protože budu sama doma, normálně ji dělávám až 24. Stromeček taky až 24. a těším se samozřejmě na pohádky🙂)

gejbule1
23. dec 2009

A do kolika jsi dnes v práci?Jdeš i na Silvestra nebo máš dovolenou?Jedete někam?
Holky která sem zítra nenakoukne tak vám přeju krásné vánoční svátky,hodně zdravíčka,rodinné pohody a příští rok //čárečky nebo už miminka 🙂 .Já sem ještě kouknu mrzi pohádkama 😀 .
Byla jsem se psem venku a je tam pěkná ledovka ☹ .

hadonoshka
23. dec 2009

ahojky, my jsme byli s manžou včera v nymburském Kauflandu až v deset večer a byl totální klid, v obchodě 10 lidí, takže mám všechno na jídlo, na salát, ovoce, vše v naprostém klidu a pohodě. Naši právě říkali jak to vypadá v Tescu tak jsme tam ani nejeli a Kaufland má teď do 24,00, takže lidi to asi neví a je to fakt pohodička.
No já dneska v pohodičce moc nejsem, protože opět dost špiním, hnědočervená krev, takže taška do nemocnice opět v pohotovosti, manža na telefonu připravenej a já mám dneska tolik práce, že si nemůžu lehnout, ani kdybych se zbláznila a budu mít takové fofry, že jestli tohle ten mimís přežije, tak potom už všechno. V každém případě se budu modlit, abych nebyla na štědrý den v nemocnici. To by byl fakt dáreček.
Btw nepsala jsem náhodou, že už to nechci probírat? Jsem fakt děsná, ale musím se z toho vypsat. Jó kdyby existoval domácí ultrazvuk, tak bych se podívala a byla bych v klidu. Ale tahle nejistota mně ubíjí.

hadonoshka
23. dec 2009

ježiš a kouám, že jsem začala kritický devátý týden, mně snad klepne, jdu makat, abych na to nemusela myslet, holky napište mi něco pozitivního 🙂 a vůbec, kde je pet.s? A vůbec všechny snažilky, taková hromada jich tu chodila a najednou ticho.
Iraf co ty? Už se sotva valíš co? Já chci taky mimíííííííííííííí 🙂 béééééééééé Holky jsem psychicky rozháraná, to je krize.

pajka00
23. dec 2009

Měla bych být do 15hodin,ale chci jít ještě do města-rozhodla jsem se,že si upletu vestu-takovou tu volnou co se teď nosí (a nosila se před 20lety) tak jsme se s kolegyní rozhodly, že to zapíchnem tak kolem 13hodiny...šéfové to ještě neví a už vidím-jak se tváří 🙄 Dnes mám letošní poslední pracovní den a jdu až 4.1.
29.12. jedeme ke kamarádce do Ml.Boleslavi na Silvestra,takže se už těším,jak splkneme🙂
Hadonosko...já bych ti tak ráda řekla něco pozitivního....ale sakra nevím co...domácí UTZ by se rozhodně hodil a nevím, proč už nevymysleli kapesní no né?Vymýšlí kde co,ale takovou důležitou věc ne.Taky si myslím,že pokud to mimi přežije-tak už všecko🙂 Jestli bude všechno v pořádku,měli by jste ho pak pasovat na železného muže-protože co ty mu provádíš,to by hned tak někdo nevydržel🙂Takže-asi rada zbytečná-šetři se a odpočívej..Jestli je v pořádku-vydrží cokoli...jestli ne-bude lepší, když to půjde pryč..Já vím, že je to drsné,ale představa, že bych měla postižené dítě je pro mě nepřijatelná....tak proto jsem vděčná přírodě, že to tak selektuje. Ale jelikož ty mu dáváš zabrat nediv se, že špiníš🙂 Klidně se z toho vypiš, protože od toho ty stránky tady jsou ne? Takže-drž se,opatruj a kdybys viděla, jak ti držím palce, tak bys mi to i věřila🙂 zatím pa.

irafa
23. dec 2009

tak stale dvě v jednom
a dle mudr to prej tak rychle nebude no po vanocich neboli po tědrem večeru se posnažime tedy jestli nebudou posly jako včera sem normalka nespala od tři hodin a dnes tolik prace vanočku a štrůdl a salat taky aby zejtra byl klidek takže dem na to
chtěla bych stihnout porodit do konce roku abych v lednu brala mateřskou neboli mě se tyka rodičovskej přispěvek tak bych ho dostala až v unoru když vykoukne až v lednu tak uvidime ale prej mam čipek jetště moc dlouhej

Jinak kdybych nahodou sem nezabrouzdala tak VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE A HODNĚ ŠTĚSTI ZDRAVI V NOVÉM ROCE 2010 Přeje IRAFKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

irafa
23. dec 2009

JEJEJ NJN JETĚ MAM BALIT DARKYYYYY tak ja padim pa holky

pajka00
23. dec 2009

Tak kočky,krásné klidné Vánoce, v příštím roce všem snažilkám mimi a těm, které už mají teď // výdrž a pěkně zaháčkovanou bublinku, aby se už nepustila🙂 Mějte se moc hezky 🙂
Jo....nastávajícím rodičkám-rychlý porod🙂-Irafko.

gejbule1
23. dec 2009

Tak holky začíná tu být smutno a opoštěno.Každý má spoustu práce 😉 .
hadonoshka tobě přeju ať se mimísek udrží.já takovéhle zkušenosti neměla.Když jsem začala špinit šlo to ven a docela rychle.Tobě to zase ustane.Ale prý je horší čerstvá červená krev.Měla by jsi odpočívat ale komu by to šlo že?Já si klid s Luckou taky neumím představit.Tady je takový binec až hrůza.
Tak v Novém, roce co nejvíce // a irafko tobě rychlý a bezbolestný porod.

lora
23. dec 2009

Dievcence, aj ja zelam krasne Vianoce, oddychnite si, nacerpajte nove sily a buduci rok hor sa do miminkovania !!!!! Vasa Lora

Iraf, drzim palceky, aby Eliska pockala do Vianoc a potom Ta velmi netrapila a novy rok aby ste privitali uz o jedneho malickeho cloviecika bohatsi.

gabikasz
23. dec 2009

dievčence ,želám Vám krásne a pokojné Vianoce,tehulkám pohodu a bezproblémové brušká a nám ostatným VYDRŽ a nevzdávať to v Novom roku veľa uspešných tehulkovaní 😲 🙂 😲

biblia
23. dec 2009

Ahojte babulky, som tak tuzila byt uz naspat,bola som tri tyzdne vo Viedni, tak som si to tu len prelistovala, zajtra budem mat urcite co citat, tak uvidim, ako budu mat tie moje turnusy vplyv na nasu plodnost, kedze si teraz pravidelne asi nezasnazilkujem. Pekné a veselé Vianocne sviatky a vsetkym drzim palce, nech sa to uz s nami nejako zariadi , aby sme mali kazda z nas kusocek svojich splnenych snov.

majka43
24. dec 2009

Krásné ráno vám přeji a bohatého ježíška a kdo ještě není těhu, tak ať už mu to konečně vyjde.

zab37
24. dec 2009

Nech sa Vám splnia tajné priania,
anjeli nech Vaše cesty chránia
a problémy nech sa od Vás stratia.
Aby ste v čarovnej atmosfére Vianoc zabudli na starosti všedných dní a Nový rok prežili čo najlepšie zo srdca praje ... žanka

nádherné, šťastné a veselé Vianoce

hadonoshka
24. dec 2009

děvčátka přeji vám krásné prožití vánočních svátků a krásný nový rok, i když na ten vám popřeji ještě extra za týden. Snažilky snažte se a v lednu ať je tu přetěhulkováno, všechny si po tom snažení zasloužíme ten ulíček štěstí.
My jsme zatím taky dva v jednom, ale pořád špiním, takže dnešní den strávím opravdu modlením 🙂
papa

biblia my jsme si říkaly kde jsi

majka tak co ty? Kdy bude další pokus? Budu držet pěsti.

gejbule1
24. dec 2009

Holky přeju všem koníkovkám krásný sváteční večer 🙂 😀

hadonoshka
25. dec 2009

ahoj, u nás nakonec moc pohodově večer neproběhl, protože jsem před večeří začala krvácet a krvácím pořád. Je to červená, ne hnědočervená. Toho jsem se bála, že se něco stane zrovna v den kdy tu jsou naši, byli z toho chudáci špatní a táta brečel. Teď nikam nepojedu, buď to nějakým zázrakem vydrží, nebo to odejde samo, za týden jdu stejně na kontrolu do nemocnice, tak pokud nebudou problémy počkám týden a přinejhorším mně tam hned nechají na čištění. To je šlupka zase. Manžel mi už nadává že jsem to měla dát pryč že je to určitě postižené, no já tak nějak pořád řeším, jestli nemám už málo hormonů, ale jasně že má asi pravdu. Za týden se při kontrole uvidí. Mám největší strach z toho, že to ze mně vyjde třeba ve sprše a že to uvidím, to bych nepřežila.

hadonoshka
25. dec 2009

Skvělé, jako bych si to přivolala, právě jsem ve sprše potratila. Více je v albu. Nádherné vánoce.

gejbule1
25. dec 2009

Ahoj hadonoshka,to mě mrzí že zrovna na štědrý den jsi měla takové nepříjemnosti ☹ .
Jsi docela odvážná já bych už jela do nemocnice.A bereš nějaký ten Utrogestan?Ale jestli to má odejít tak to odejde.Jestli tě to malinko uklidní tak ze mě to už takhle jednou vypadlo,prohlížela jsem si to a jako mimi to opravdu nevypadá.Je to jako velký cucek při menzesu.Kdy jdeš na kontrolu?
Myslím na tebe a držím palce!!!!

gabikasz
26. dec 2009

hadonoshka súcitím s tebou,nemá zmysel nič rozpisovať,ale aspoň ostatné detičky nech ti prinesú veľa veľa radosti.

hadonoshka
27. dec 2009

Ahoj holky, takže po té ošklivé noci, kdy to ze mně ve sprše lítalo ( asi 5x plné dlaně sražené krve a cucků a váček s tekutinou a nic v něm) jsem jela ráno do nemocnice, tam mi řekli že plod nevidí a že mně musí dočistit, takže jsem byla hned po obědě na revizi po potratu. V té sprše byl nějaký tuhý masitý cucek, ale teda jako plod to nevypadalo ani náhodou, tak dobře že to odešlo. Primář mi říkal že mám půl roku čekat s dalším těhu, to snad zešílel při tom kolik mi je. Můj doktor říkal měsíc, takže to tak za 2 měsíce začneme zkoušet. Buším do taťky, tak snad ho ukecám, on říkal že se bojí a že už mimi nechce. Primář mi to nedoporučovat, prý vady a já nevím co, ale máme tu i starší maminy, které to dokázaly porodit zdravá miminka, tak mně prostě nezlomí. Zkoušela jsem si předpovídat s prstýnkem a příští rok má přijít chlapeček, věřím tomu a dalo mi to novou energii. Koupila jsem si Femibion na užívání před těhu, chci to nějak preventivně podpořit a ještě si koupím i Sarapis, minule mi pomohl.
Teď skoro nekrvácím, teplota 36,3 a děloha se stahuje, takže naštěstí žádný problémy, alespoň to. Je to škoda, ale život jsem dál, snad to nebude zase trvat 3/4 roku jako minule.
Hergot a jsem zase na konci ve frontě, no je tohle spravedlivý? Fakt je že mi dává sílu to že už dětičky mám, ale ještě to jedno do nového domečku chci určitě. Prý mám počítat s tím, že se to může opakovat, no jednou se to povést musí, viď gejbule. Možná ta chřipka v úplném začátku něco nakopla, těžko říct, nechám se vyšetřit na toxoplazmózu, coli bakterie a chlamýdie. To jsou nemoci, které se vyskytly u zvířat které chovám a krvácet jsem začala den poté co mně kousla kočka, takže těžko říct. No jdeme dál, příští rok budeme mít plno práce 🙂 zatím pa.

gejbule1
27. dec 2009

hadonoshka je mi to líto ale alespoň už máš jasno a nejsi stále v té nejistotě.Já vím je to slabá utěcha ale určitě se ti to podaří.já tomu věřím.
Hlavně ať jsi brzy v pořádku a můžete se brzy začít snažit.
Já to teď mám dostat a břicho mě šíleně bolí takže to dostanu.Tak nejsem těhu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre