Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajinka111
24. apr 2010

všem krásné sobotní ránko..,tak já stoupám,tak uvidíme jak mi to dlouho vydrží
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
hm ,kraje můžeme taky doplnit.. 😉 Brněnsko

pajinka111
24. apr 2010

těhulky:
marja......................43 let.........přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets.........................40 let.........09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...................................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka.......................40 let........1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
awalancha3...........39 let.........19.3.našla //-10DPO,13DPO krevní test 110jed.potvrzené těhu
ankava..................39 let...........2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme, 26.3.10 ET 2 embryjka ,19.4. potvzeno 1

Snažilky:

capenka..................39 let.......12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka...................40 let........2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik..................41 let........5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule...................40 let........celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.....................38 let........5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
gabikasz................40 let........5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia......................44 let........SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab...................39 let........5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111............38 let...... anovulační cykly,2x potrat,oclostil,utrogestan.BRNĚNSKO
hadonoshka.........42 let........SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina.......................43 let.........děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení
iva..........................39 let.........snaženie prirodzene
moncicic...............40 let.........30.marca konzultace GYN FIVU

Umělkyně:

minka....................43 let.........23.1.OPU,28.1.ET
gabikri...................38 let........1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
jesterka.................39 let........čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2......................40 let........2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha................42 let........5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka.................38 let........2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus
zkousim...............39 let....... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ - malý folikul,stimalace přerušena,KARLOVARSKO
marrad................ 38 let........1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, ziados03/2010,05/201.IVF

Maminky:
11hanula.............44 let .. .......přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa......................40 let .. .......přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.....................40 let .. ...... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

teckovanaorchidej
24. apr 2010

Ahojte dámy,
iva7 - mám jen ten clostbg, nic jiného. Tak nevím. Pravda je, že jsem měla v životě pouze 2 nechraněné styky - mám 2 děti. Ale to mi bylo těch 25. A teď mám jiného partnera. A jsem už stará rebeka 😀 😀 No uvidíme - doufám že snesu vejce zdatné a bude.
Tak se všechny snažilky a maminky mějte super a hezký den - všem 😝 😝 😝 😀

pajinka111
24. apr 2010

teckovanaorchidej-teda ty si měla štěstíčko,pouze 2 nechráněné styky a hned 2 děti..no já bych to za ty roky ani nepočítala a mám dítě jen jedno,ikdyž sem otěhotněla 3x..

teckovanaorchidej
24. apr 2010

pajinka111 - no štěstí napoprvé a druhé těhu bylo v době kojení prvního - neplánované. První robě mělo 7 měsíců a já byla zase v tom. K tomu závažné zdravotní problémy, druhé robě jsem nakonec donosila až do 35 tg, s čímž dr ani nepočítali. Takže štěstí v neštěstí .No a teď na stará kolena jedu druhé kolo 😝 Držím ti palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ankava
24. apr 2010

Ahoj holky,

zkouším, já su z Prahy 🙂 🙂
tatínek je zatím v nemocnici, a vyživují ho kapačkama... máš úplnou pravdu, že těch pár měsíců, co mu dávají se dá jistojistě vydržet... a byl by doma, ale na druhou stranu, při těch jeho kolapsech by v nemocnici dostal okamžitou pomoc a taky jestli bude muset dostávat výživu nitrožilně, tak ta nemocnice ho udrží o to dýl. Nevím, jak by si mamka v takovém případě poradila, když s ním bude sama, taky už má nějaký věk. Je to fakt hrozně těžký, padlo to na nás tak rychle, že vlastně na nic není čas. Prvně si stěžoval v půlce února a po dvou měsících je stav úplně beznadějný.
O tom, jak to bude, se rozhodne máma a my jí samozřejmě pomůžeme, co bude v našich silách.

Dneska jedu ke svý mamce, musím už jí říct, že jsem na IVF byli, stejně se bude vyptávat, tak doufám, že jí i v pondělí budu moct říct radostnou zprávu. Snad jo, včera mi bylo zase blbě a večer ta žáha a pak si o půlnoci náš pejsek vykousl klíště a když jsem to krvavé hovádko uklízela, tak jsem málem uklízela i po sobě. Dneska mám od rána žaludek na vodě.... tak snad to mimi fakt roste.

danielax
24. apr 2010

Ahojky všem.

tečkovaná... ty jo, tyk to já bych taky musela mít dětí jak smetí 🙂 Snad se ti to zadaří i v druhém kole, moc ti to přeju 😉

pajinka111... pěknej grafík 🙂

holky jedu se dneska podívat jak nám po zimě roste domeček, naplánovala jsem si udělaat ohýnek, opect buřtíky... už se těším. Na domeček i na buřtíky 😀 Včera jsem dolovala po telefonu z chlapa co je nového na stavbě... prý se mám nechat překvapit.... tak jsem zvědavá 🙂

ankava... moje máma to neví, ale asi možná tuší, ví že jsem na neschopence, ale nevěděla proč a včera volala a vyptávala se.

teckovanaorchidej
24. apr 2010

Ankava - přeji pevné nervíky a ať všechno dopadne co možná nejlíp.
danielax - taky ti přeju pořádné vajo a tlustou spermii a pak zdravého malého soplíka, jako všem tady
mějte se já odcházím 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

zkousim
24. apr 2010

tečkovaná,tak to bylo i u mě...chtěla jsem díě a bylo to.....pak jsem se otěhotnění chránila jak čert kříže....prostě jsem měla samé nevhodné taťky 😀 , no až teď...prostě ty keci o věku jsou pravda,co si budeme nalhávat...alei zázraky se stávají a IVF je jedním takovým velkým zázrakem....hlavně pro mě s 1vaječníkem

holky,dopiště ty kraje...zíra to dám dohromady....dnes jedeme fuč...

Ráno jsem začla špinit.....tak taky dobrý...než aby mi to rostlo.DC mám jít na krev HP,tak uvidíme co dál.Tak berunky, užívejte sluníčka,dneska bude krásně....papa

iva7
24. apr 2010

Tečkovaná, tak potom priebežne informuj, ako ďalej pokračuješ, držím ti palce , aby ti to vyšlo. Ja mám len jedno dieťa (dieťa 🙂 , to je už 20 ročný mladý muž) a otehotnela so tak, že to prišlo... a bum. Deti sme ešte nechceli a veru bola som z toho aj nešťastná, že v 19-tich budem maminou (keď si na to vspomeniem, tak sa za to hambím). Potom, keď sa malý narodil, boli sme s manželom z toho celí happy a teraz ďakujem Panu Bohu, že máme aspoň toho jedného. Potom sme druhé dieťa ešte nechceli, lebo ...dom, firma,proste sme sa chceli zabezpečiť .... a teraz keď máme všetko, tak predsa len nemáme všetko....

Ankava, je to hrozné, ani neviem čo na to povedať, naozaj je to zdravie najdôležitejšie. Hlavne ty sa šertri a drž sa.

Pajinka, držím palce, nech teplota neklesá 🙂

iva7
24. apr 2010

Hadonoska,no čo je s tebou, veď už sa nehnevkaj 🙂 , už tu chýbaš. Gejbi to tak určite nemyslela, veď to tu aj napísala, to bola určite taká urýchlená reakcia, však Gejbi? Niekedy človek koná unáhlene a potom to ľutuje, poznám podľa seba, ja som tiež niekedy akčná aj vtedy kedy by som nemusela 🙂

budoucimatka
24. apr 2010

Ahoj holky, můžu se přidat? Postarší budoucí matka (43 let) po transferu. Všechny moc zdravím a přeji mnoho zdraví a štěstí, které potřebujeme ke splnění naší touhy.

gabikri
24. apr 2010

budoucimatka : ahoj, vítej mezi nás 😉 Jak dlouho se snažíš a máš už nějaké děti?

ankava : přeji hodně sil s tatínkem 😔

budoucimatka
24. apr 2010

Ahoj Gabikri, děkuji za přivítání. Letos bude dobrej ročník , určitě to musí vyjít 🙂 🙂 🙂 Snažíme se už víc než pět let a IVF je nutnost. Děti nemáme, takže si dovedete představit, že to chce dosti sil. ☹ Ale nevzdááááááme to 🙂 🙂 🙂

pet.s
24. apr 2010

budoucí..no jasně..ahojky..kolik jsi po tŕansferu. kdy budeš testit?

Já měla včera holky sraz z gymplem, moc príma. Dnes jsme brzy ráno jeli pro tátu do Třeboně do lázní. Ted jsme dorazili.
Každý mi tvrdí, že to není možné,ale já prostě cítím pohyby. V noci jsem byla na záchodě a dala jsem si ruku na břicho a úplně jsem cítila jak se tam prdolka přetočil, až mě to rozbrečelo. Tak mě to dojalo. Jestli tohle nejsou pohyby, tak já už nevím. 😀

pet.s
24. apr 2010

Jo já jsem střední čechy-Mladá Boleslav

iva7
24. apr 2010

Budoucí aj ja ťa vítam. Koľké je to vaše IVF, prvé? Netreba sa vzdávať, moja stará mama z otcovej strany rodila v 42 rokoch a z maminej strany v 40-tich mala moju mamu a ešte v 43 rokoch maminu sestru 🙂. Aj keď jasné, že bola vtedy iná doba, nebolo toľko stresov, ale teraz na druhej strane sa tomu dá pomôcť umelým. Takže ja myslím pozitívne s takým genetickým základom 🙂. Držím ti palčeky, aby ti to vyšlo!

pet.s
24. apr 2010

Já si porosím dítě k 41 narozwninám. 😀

awalancha3
24. apr 2010

holky tehulky- je to uz na vas vidiet? som teraz na zac 10tt a za 30 týždne teda na zac. 13tt mam svadbu a saty mam take korzetove narvane, proste v nich budem zasroubovaná a total stiahnuta....... male bude mat vtedy asi kolko, take 3,5 cm? uškodi mu stiahnutie? logika mi hovori ze nie, ved je oko neho voda a kopa svalovych obalov-to skor ide o moje pohodlie, ci nie? ja to vydrzim jeden vecer.... aky je vas nazor?.......

iva7
24. apr 2010

Pets budeš ho mať 🙂 , určite, nebij ništ.

iva7
24. apr 2010

Awa a nedá sa to trošku povoliť, lebo ak sú ti teraz tesné, tak neviem, neviem ako za 3 týždne. To už musíš ty vedieť keď si ich oblečieš, či sa ti dá v nich dýchať.

awalancha3
24. apr 2010

iva.... jasne... je to vzadu na snurovacku, takze ako zatiahnem tak budem, len ak ich nezatiahnem uplne, tak mi bude sadlo prerazat cez latku ako priecne ulozene safalatky...... potrebujem take tie stahovacie vysoke nohavičky a poriadne snurovacku zatiahnut...... ked ma ist o moje nepohopdlie, tak vydrzim, ak by malo byt male ohrozen tak radsej povolim, nech vyzeram ako jelito v tych dlhych bielych satach....... v takom piatom, siestom mesiaci by som uz nestahovala, babo je uz dost velke, ale na zaciatku stvrteho mesiaca................hm..... tie sunky svoje musim poskrývať........

zulik
24. apr 2010

Ahojky,
Pets, první pohyby jsou takové, jako když máš bublinky v břiše a utíkají Ti různými směry. Myslím, že v prvém těhu jsou až tak kolem 20 týdne, já je poznala až tak v 21.týdnu, v dalším těhotenství to bývá tak o 14 dnů dřív. Ale tohle se mi zdá fakt brzy. Dá se ale vsugerovat vše 😉 Třeba to tak ale jednoduše je.

iva7
24. apr 2010

Awa, kúp tie sťahovacie nohavičky a nejako to pozakrývaš, však ide o ten obrad, fotky a potom to už môžeš povoliť nie 🙂 Mám na teba ešte otázočku, keď už si tu.... spomínala si, že si brala 4 mesiace dufaston, ten ti predpísala doki kôli čomu? mala si nie dobrý hormonálny profil, alebo len tak preventívne na podporu žltého telieska?

gabikri
24. apr 2010

budoucimatka : tak to si dovedu představit...mě je 38 a už jsem na "Chocholouška"

iva : to jsou dobré zprávy s Tvou babičkou...to musela být v té době jako exot, co? Tahle generace, když nebylo dítě do 30ti, tak už jsi byla na dítě stará.

iva7
24. apr 2010

Ale oni neboli prvorodičky. Mamina mama mala prvé v 25 a potom tieto dve po 40-ke a otcova mama mala posledné dieťa v 42-ke. To som len tak pre povzbudenie pre nás snažilky štyridsiatničky :o). Minule som sa rozprávala s kamoškou, že sa nám nejako nedarí, že je to problém v tomto veku normálnou cestou a asi budeme musieť na umelé. Ona mi na to, že ona otehotnela v 41, samozrejme nechcene, tak si to dala zobrať, jej sestra detto v 43 a minule sa jej kolegyni narodila dcérka v 40-ke. Tak ja to nechápem, niekto nechce a darí sa a ja čo chcem nič ☹ , do kelu.

Gabi tebe držím palce, aby ti to teraz vyšlo, keďže ešte detičky nemáte. Ja keby som bola na tvojom mieste, tak to tiež riešim takto cez darované. Vždy je lepšie si myslím ako adopcia, lebo tie darkyne musia prejsť nejakou selekciou, kdež to u adopcie fakt nevieš do čoho ideš.

gabikri
24. apr 2010

iva : přesně...tohle říkám taky 😉 Adopci nikomu neberu, ale máme v rodině jeden špatný příklad...teta si vzala kluka a z toho je takový grázl, že si myslím by jí bylo lepší bez dětí 😖 Ale to se Ti může stát i s vlastním....no je to těžké 😝 No doufám, že mi tam vyberou nějakou čupr dárkyni..hezkou, milou, chytrou s povahou anděla 😵 😵 😵 😵

iva7
24. apr 2010

Určite ti vyberú super babu 🙂 , len smelo do toho. Presne toto je to riziko adopcie, jedni známy si zobrali dievčatko, všetko super, dobre sa učila, zlatá, tak si vzali ešte jedno dievčatko a katastrofa, flákala sa, do školy nechodila, drogovala a ani neviem ako to nakoniec dopadlo. Nikdy nevieš, kto sú tí rodičia. Pri darkyni je to iné, čítala som o tom, že tam kontrolujú všeličo možné , tak isto pri darcoch spermií, to musia byť tiež páni s dobrým zdravotným stavom a určitým IQ.

awalancha3
24. apr 2010

iva................. po kmpletných vyšetreniach bola moja diagnoza: vysoký vek, vysoká nadváha, vymyznutie činnosti žltého telieska a teda absencia ovulácie ( menzes som mala tak raz za pol roka), polycystické vaječníky, vysoký tlak, a hodnota niečoho čo mala byť 80 som mala 3. Takže možnosť prirodzeného otehu skoro nulová. Duphaston mi dala s tým, že odnekial musimezačať, tak že najprv upraví cyklus, čo bude trvať tak rok- rok a pol a potom chcela dat niečo na podporu dozrievania vajíčok........ ale ja som po dobraní 3 balenia duphastonu otehu 😉 Inak Duphaston je super liek, je strašne širokospektrálny..... mne asi napravil prave tie hormony čo mal, len sam o sebe ovulaciu nevyvoláva ani nezvysuje teplotu, skor asi na to zlte teliesko som ho dostala....... neviem, nehovorila dokyňa že prečo mi ho dáva, asi to bolo od nej gesto, že niečo predsa len so mnou robí.........

awalancha3
24. apr 2010

😨 preboha- vymiznutie, nie vymyznutie....... sa ospravedlnujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre