Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
4. máj 2010

Dobré ráno děvčátka, jako obvykle, poslední odcházím, první přicházím 😉

danielax
4. máj 2010

Ježíííííš- pet.s nemohla jsi spát? 🙂

pajka00
4. máj 2010

Dobré ráno a gratulace Pets....jsem moc ráda,že je to vše OK....a co jsme ti říkaly ty nerváčku?? Ale chápu tě, taky bych vyšilovala...důležité je, že je vše v pořádku!!

awalancha3
4. máj 2010

fuf.... teraz mna cakaju tento a buduci tyzden vsetky tie vysetrenia................. 😒

pajka00
4. máj 2010

Awa...je to na houby pořád dokola takové věci,ale člověk musí věřit, že se to zadaří..jinak by se z toho zbláznil🙂 A pár z nás je příkladem, že to fakt jde🙂moc ti držím palce, abys za krátký čas mohla taky přijít s radostnoou zprávou🙂

awalancha3
4. máj 2010

ja si myslim, ze keby mi dali pokoj a nechali ma porodit bolo by vsetko ok......... bez stresu... citim ze je vsetko ok..... ale takto... kopa vysetreni..... a dvojmo.... lebo aj snubenec vybavil lekara a aj ja mam doki svoju tak vsetko absolvujem dvojmo......

pajka00
4. máj 2010

no otrava to je.....ale nechápu,proč by tě měli tak vyšetřovat...snad krev, moč, normální stěry a hotovo...pak samozřejmě screening podrobný a tím to končí ne?

awalancha3
4. máj 2010

..........doktori o sebe nevedia............... snubenec vybavil spickoveho odbornika, a ja zase nechcem urazit moju dokinu...... tak preto dvojmo......... odbery dvojmo, OZV dvojmo, moč dvojmo....... amni chvalabohu len jedna..........screen. a tak..........a este tie tripl testy blbé............ jasné že mi s mojou váhou a vekom vyjdu blbé.......

pajka00
4. máj 2010

jo ták, ty to máš sychrované🙂) tak to jo...Neboj, nemusí ti vyjít blbě....mně vyšly skvěle, i když mám už 40..1/4350..což si myslím,že je nádherné.....noo teď mám obavy z těch tripl testů, co mi braly.....ale neberu je tak moc vážně...ten screening je důležitější a ve 20.týdnu jdu na další....tak doufám,že to bude v pořádku

pajinka111
4. máj 2010

Ahojky holky,
já pořád nevím,sice tam něco je,ale pořád myslím že je to pregnylový duch,přece jen su 13dpo a ten duch je hrozně málo..
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

danielax
4. máj 2010

Dobré ránko.

awl.... u mě by doktoři o sobě okamžitě věděli...hrozně blbě se mi odebírá krev, většinou několik pokusů a mám pak ruce jak feťák 😀 To by hned poznali. 🙂

pajka.... to je dobře že jsi relativně v klidu 😉

pajinka.... na té levé fotce bych řekla, že je duch vidět.... třeba bude čárka sílit a sílit 🙂 uvidíš zítra... budu držet palečky 😉

pajka00
4. máj 2010

Pajinka krásný duch..podívej se na moje duchy do fotek🙂

hadonoshka
4. máj 2010

paji to je jasný kdyby to bylo po léku tak to nebude sílit, moc gratuluju 🙂

pet.s
4. máj 2010

danilko..no jo..já už byla ve 4 vyspalá, plánovala jsem do 6hod přestavbu bytu.Vymyslela jsem zase jinak pokoje. Máme jeden pokoj, do kterého se musí přes druhý. Jeden by měl být můj a miminka a druhý pracovna a já nevím jestli je lépe, chodit do pracovny přes pokoj a nebo přes pracovnu do pokojíčku. prostě který udělat průchozí. Bohužel to nejde jinak vyřešit samostatným vchodem. Jinak mají všechny pokoje samostatný.Co myslíte?

pajka a awa..budu držet palečky a hlavně se holky nestreujte..koukněte na mě. 😀

pajinka no já bych to 13 den za pregnylového ducha nepovažovala 😀 😀 taky jsem měla slabou čárečku.

pet.s
4. máj 2010

hadiku ahojky..jak je? co doma? už se umoudřil ten tvuj?

pet.s
4. máj 2010

holky mně se nic nechcew. jsem ve firmě a jen tu s vámi krafu.

pajka00
4. máj 2010

Pets...asi bych udělala zadní pokoj pro mimi....až bude spát,aby tam zbytečně nikdo necoural🙂 Ale zase záleží na tom,jak často je kdo v pracovně.
Já se budu snažit nestresovat se🙂))
To jsme dvě pets,taky se mi nechce.....dělám faktury, výplaty,venku zataženo, pošmourno a já bych šupla do peřin nejradši.

danielax
4. máj 2010

pet.s... taky bych asi udělala zadní pokoj pro mimi a pracovnu.

holky a já bych šla do práce.... a nemůžu hýbat tou zatracenou rukou ☹ ☹ ☹ Naprosto jsem se zdokonalila ve psaní na klávesnici jedním prstem 🙂 Připadám si tu jak vězeň na Bezdězu... Došla jsem tak daleko, že vytvářím interier do domečku 😀

gabikri
4. máj 2010

Ahojky 😵

Holky mě teda od včera začal bolet podbřišek...ale to je asi normoš, co? Při minulénm IVF mě bolel taky, ale ne tak silně. Si říkám z čeho mě ale bolí, když mě nestimulovali?

daniela : to jsi dobrá..s tou jednou rukou..že vůbec používáš caps lock 😉 Já bych psala jen velkými 😝

awa : teda tak to bych té své doktorce nějak řekla...ono to není pro tebe moc dobré i po psychické stránce, takhle včšchno dvakrát, ne 😉

pajinka . duch jak brno 😉 😉

pets : teda to ani moje babička nevstávala takhle brzo...a že ta vstávala brzo 😀

ankava
4. máj 2010

Ahoj 🙂
tedy baby, to jeden na chvíli vypadne a pak aby měl neschopenku, aby to dokázal všechno přečíst 🙂
dneska šel přítel prvně do práce, tak mám celkem klid, ale řítí se sem moje maminka, takže musím jít alespoň trochu poklidit.
Taky se přemlouvám k vyčištění si chrupu. Začíná no být dost riziková záležitost. Je mi čím dál víc " lépe", jak jsem již psala - ranní nevolnosti začínají v deset ráno a končí ve dvě v noci....Ale jsem za to ráda, alespoň mám pocit, že jsem fakt těhu 🙂 a do pondělního UTZ snad zůstanu celkem v klidu.

aja, jsi moc statečná, že si hned začala jednat

gabriki, bolet tě může z čehokoli, něco se děje a to tělo prostě reaguje, navíc jsi brala ten estrogen a i to může mít vliv...

pet.s ty jsi nezmar a gratuluju

pajinka - duch to je, tak ať sílí

hadonoshka
4. máj 2010

pet.s můj je na služebce, tak dodělávám v klidu web, venku leje, tak půjdu jen krmit, ale čeká mně do konce týdne urovnávání hráběma pozemku po bagru (2000m2) sázení kytek, rajčat, setí trávy,musím nafotit na web malé králíky a popsat no je toho dost.
Peru už snad patnáctou várku prádla a ven se mi vůbec nechce, protože jsem tam až po kotníky v bahně.

Můj se vrací ve čvrtek v noci, to bude nepoužitelnej, ale doufám, že ho snad přes víkend znásilním, dneska jsem 7 DC, od neděle beru ten Clostilbegyt, ovulka by měla být 10-15 DC. Jak to dopadne netuším, ten můj je jak jarní počasí, musím prostě čekat co bude. Taky se mi potom může udělat cysta s čímž počítám a tak se ani nějak nestresuju.
Tak já letím do toho bahna, pa

gabikri
4. máj 2010

hadonoska : jaký web ? 😕

awalancha3
4. máj 2010

mam prve fotočky v albume...... kuknite.... celý ja, že?

ankava
4. máj 2010

holky, tak si hodlám v profilu konečně změnit snaží se na čeká.... ale pořád váhám, na jednu stranu bych fakt chtěla, aby bylo vidět, že jsem v tom, ale na druhou stranu mám pořád strach, abych to tím nezakřikla, asi je to hovadina... ale nevím, co vy na to?? dám na vás.

awalancha3
4. máj 2010

ankava...............len si to tam daj, nech v tom máme jasno 🙂) ved nič zlé nerobíš.......... bola čiarka? bola..... tak neváhaj.....

danielax
4. máj 2010

awal.... krásný fotečky 😉

ankava... ahojky, jak je? Nechceš nic zakřiknout, je mi to naprosto jasný 🙂 Udělej jak to cítíš 😉

danielax
4. máj 2010

hadonoshka... to si fakt mákneš s pozemkem. Palečka aby to vyšlo s manželem 😉

ankava
4. máj 2010

asi to udělám... nejspíš zítra....
dani, v životě jsem se necítila hůř 🙂 mě v životě nic nebylo, nebolelo... a teď už je mi 14 dní pernamentně zle, i když dneska po té, co jsem ráno vrhla do umyvdla mi už tak strašně není....do příštího čištění zubů....
ale zase si pořád říkám, chtěla jsi být těhotná, tak si to užij 🙂 tak snad mimísek roste :-

ankava
4. máj 2010

tedy, awa... to je nejkrásnější fotka, co jsem viděla, vždyť to už je hotový mimino 🙂 🙂 🙂 tvoje doktroka by se měla zabývat uměleckou fotografií 🙂

danielax
4. máj 2010

ankava.... jasně že roste 😉 Jsi doma nebo chodíš do práce? Neumím si představit takhle zle, ale i to bych přežila, jen kdyby se zadařilo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre