Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
24. dec 2010

Holky přeju vám krásné veselé a klidné vánoce 😀

awalancha3
27. dec 2010

krásne poVianoce a všetko dobré do r. 2011 vám všetkým želám..............

irafa
28. dec 2010

@ankava gratuluji k holčičce at roste jen do krasy a jste hlavně zdraví 🙂 😉 🙂

irafa
28. dec 2010

@awalancha3 pěkna fotečka

gejbicr
29. dec 2010

ahoj vespolek,
ANKY holky už jsou doma,moc pozdravuje,však už brzy za vámi přijde sama a vystaví fotečky🙂)malá je zlatíčko,prý už stihla tatku pokandit a jí počůrat🙂)tak jsme ji psala at si manžel hned vsadí sportku,že hovinka nesou štěstí🙂)
vy se tady všechny opatrujte,přeju vám jen ty vytoužené // v Novém roce!

ankava
29. dec 2010

Ahoj všem po Vánocích...
my jsme konečně doma, malá se má krásně k světu - jukněte na fotky....
až budu mít víc času, tak Vás všechny dočtu a napíšu pár řádek k porodu a tak 🙂 🙂
Mějte se krásně 🙂 🙂

lilien33
29. dec 2010

ankava máš moc hezkou princezničku.Je nádherná. 🙂

lilien33
29. dec 2010

awalancha3 taky moc hezkou berušku máš.Obě ste tam hezky spokojený holky.

gejbule1
29. dec 2010

@ankava Moc gratuluju ke krásné holčičce 🙂
@awalancha3 sluší Vám to 🙂

pet.s
29. dec 2010

Teeeeda baby, člověk vás chvíli nechá bez dozoru vy tu rodíte jak divý.-))) Jdu vás dočíst at vím, co kdy a jak.

pet.s
29. dec 2010

Tak jsem vás dočetla. Gratuluji k novým mim inkům.
@awalancha3 na tebe jsme holka myslela, jak jsi zvládla porod? Krásnou holčičku máš.-))Nesmutni a užívej si ji. Já vím, že se to řekne a blbě dělá.A co si najmout někoho na pomoc v diomácnosti nebo k mamince? Já mám paní na ůklid a když jedu do práce, tak malou hlídá mamka. Uvažujeme o nějaké paní na hlídání, ale jen když budu v práci a v Praze. Jinak je malá moc hodná a my to s ní skvěle zvládáme. Takže zatím nen potřeba.
@ankava no gratuluji!!!.-)))))Holky počejte jak budete do těch berunek zamilovaný. Nemůžu se jí nabažit.

pet.s
29. dec 2010

posílám nějaké fotky.-))

pet.s
29. dec 2010

kde jsou?

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evapavla
30. dec 2010

Ahojte po Vianociach a pred Silvestrom! Nijaká nová teuhulka? 😉 ...na povzbudenie 😵 😵. U nas sviatky celkom sa dali až na moje občasné výlevy....strašne mi prišlo ľúto , že nemáme bábo pod stromček. Ale zajtra je Silvester, o polnoci si budem želať čo najskôr // na teste 😵 😵 😵. Dnes si idem niečo prevariť a predpiecť, nech zajtra môžem mať len vyložené nohy, aj keď tak to celkom nebude, budeme mať Silvestrovskú oslavu s kamošmi u nás doma.
@pet.s .....no krásne fotky 😵
@ankava , veľká gratulácia, malá je zlatulinká 😵
@awalancha3 , svedčí vám to 😵
Veselého Silvestra a šťastný Nový rok všetkým !!!

gabinkaa
30. dec 2010

@ankava velikánska gratulácia ku krásnej dcéruške, veľa zdravíčka pre obe 😵

janettka
30. dec 2010

@ankava malá je nádherná,moc gratuluju!!Jinak všem vám holky přeju hodně štěstí,zdraví těm co mají miminka tak ať jsou hodná a rostou jen pro potěchu,těm co čekají na vytoužené// tak ať se nejen povedou,ale dojde to i ke zdárnému konci....takže hoky hodně štěstí v tom roce 2011 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ankava
31. dec 2010

Všem Vám přeju do roku 2011 splnění všech Vašich tajných i netajných přání 🙂 🙂

a nashledanou v novém roce 🙂 🙂 🙂

pet.s
31. dec 2010

Holky do nového roku "Ať se splní, co si přejete!"

irafa
31. dec 2010

@pet.s moc ti to na fotce sluši a mala je taky kouzelna ja se taky nemužu te naši babulky nabažit a to mame zejtra rok 🙂

irafa
31. dec 2010

vše nej nej nej jen to nejlepši v novem roce a at všem snažilkam to tu vyjde a brzičko chovaj vonavej uzliček v naruči

mnamko
31. dec 2010

Prajem všetko dobré do Nového roku,tehulkám uspešné dotehulkovanie,netehulkám rýchle otehulkovanie a maminkám vela radostí s drobcami
@pet.s Krásne detičky

mnamko
31. dec 2010

@awalancha3 krásne a vidieť že aj šťastné osôbky

gejbule1
31. dec 2010

Ahoj holky,Krásného Silvesrta a ten rok 2011 aby byl plodnější,úspěšnější a veselejší,plný lásky a štěstí přeju upřímně Vám Všem 🙂 .
My jsme taky doma jen nám přijde návštěva manželský pár a Markův-manželův kamarád co se před týdnem rozešel s holkou a špatně to snáší . ☹
Hezky si to užijte 😀 😀

lilien33
31. dec 2010

Ahojte děvčata.Taky vám přeji pěkného silvestra a uspěšnější Nový rok 2011. 🙂
Já pujdu nachvilku za sousedkou.Manži jel s veterán klubem na silvestrovskou projíždku. 😔
Kluci mají taky každý svuj program.Jen udělat jednohubky a chlebíčky.Pomazánky mám.

lilien33
31. dec 2010

pet.s.máš moc pěkné dětičky.Ale tobě to obzvlášt sluší s Terinkou.

hanula11
31. dec 2010

ahojte dívky 🙂 hezkého Silvestra a celý nový rok co nejpohodovější 🙂

hanula11
31. dec 2010

Zkusila jsem sem hodit Aďuli, ale nějak mi to vůbec nejde, nj 😠 ☹ 😉 🙂 n.

moncici
31. dec 2010

Nech Vám radosť žiari z očí celučičký rok
a nech šťastie sprevádza každý deň Váš krok.
So srdca prajem všetkým holkám v Čechách a dievčatám na Slovensku 🙂

skifarka
31. dec 2010

Ahoj holky, maminkám přeji ať mají ze svých dětiček jenom radost a snažilkám brzo // a na konci zdravé miminko.
Hodně zdraví, štěstí, lásky a splněná přání v r.2011. Prý je to rok plodnosti, tak "hyn sa ukáže".
@pet.s Moc Vám to holčiny sluší. Máš krásnou holčičku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre