Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
20. okt 2009

Tak Elišku-pěkné jméno.)))
Holky, nevíte, do kdy by měl agolutin vyvolat mrchu?

zaenab
20. okt 2009

Pet všechno nejlepší!!!!

Irafko, vybrali jste moc hezké jméno, Elinka je nádherná 🙂

gejbule1
20. okt 2009

pets vítáme tě do klubu 40 😀 😀 .

bsik
20. okt 2009

Pets, všechno nej,zadraví štěstí a to vytoužené miminko 🙂
Pajko hodně štěstí do stimulky a vajec alespoň půl plata 😉 Kam si pícháš? Do pupíku nebo do zadku? Po tom agolutinu říkají, že bys to měla dostat do deseti dní, ale asi dorazí dřív. Mladá to dostaně vždycky třetí den. A v případě těhu fakt neuškodí, mě ho píchali vždycky po ET.

pajka00
20. okt 2009

Mám si píchat do břicha....Já jsem se ptala Dr.pokud bych te´d fakt byla těhu-což by byla haluz, ale nevěřím tomu, tak jestli agolutin nevadí-říkal právě naopak-je to jen dobře....Takže čekám na mrchu, abych pak začala píchat...Netěším se na to, ale přítel říkal,že v žádném případě mě nepíchne.....tak musím holt sama....No mám z toho obavy, jak si propíchnu kůži....né že to bude bolet/což prý nebolí/ to by mi ani nevadilo, ale ten pocit, že si do sebe píchnu jehlu.

bsik
20. okt 2009

Pajko, neboj. Nejhorší je poprvé překonat ten pud sebezáchovy a bodnout. Pak už to nic není. A do břicha je to lepší, protože se píchají jen do podkoží a jsou na to takový krátký a tenký jehličky. Já když si píchala FOSTIMON, tak ten byl do zadku a musíš ho píchnout až do svalu a jsou na to ty dlouhý jehly, kterou musíš zarazit až po vrch. Ale i na to se dá zvyknout. Já si to píchala v práci na záchodě 🙂 Vždycky jsem jen zamířila a pak už píchala poslepu. Protože když pominu, že jsem si na to neviděla, tak mi do dněška dělá zle i odběr krve 😉 Ale miminko za to stojí 🙂

izina
20. okt 2009

Pajko,
bývalý manžel mi píchal injekce do břicha. Nebylo to tak hrozné. Jen nevim, jestli bych si zvládla píchnout to sama. Ještě že Princezna vyšla přirozenou cestou.

Eliška je moc hezké jméno

pajka00
21. okt 2009

Ahoj holky,tak díky za povzbuzení, já to zkusím do sebe píchnout. Zatím čekám, až mi přijde mrcha a pak se do toho pustím...s elánem 😉

janettka
21. okt 2009

pájko mě ta mrcha po agolutinu přišla až za 12 dní 😒

gejbule1
21. okt 2009

Jdu vás jen pozdravit a utíkáme do Pronatalu a pak s malou plavat.Tak snad to stihneme.
Mě přišla MS po agolutinu za týden 🙂

janettka
21. okt 2009

gejbule tak držím palečky 😉

pajka00
21. okt 2009

Jo Gejbule-jsem zvědavá, co vám řeknou.
Jo...ale nikdy se mi mrcha nezpozdila...prostě nikdy!!Tak nechápu, proč teď?🙂)

pajka00
21. okt 2009

Takže holky...pobolívá mě podbřišek-mírně, mám teplotu 37,2 a spala bych jak barin.To, že jsem těhotná...by byl opravdu zázrak...agolutin mám 3 dny pichnutý, zatím nic...Vy těhule-měly jste nějaké takové příznaky? Já jsem byla těhotná naposled před 15 lety-takže si to vůbec nepamatuju🙂 Jo..vůbec mě nebolí prsa-tak jak by asi měly...zítra si udělám TT a uvidíme.. v pondělí bych negativní. Jéžiš....to mě tak neba, když nevím, na čem jsem.

gejbule1
21. okt 2009

pajka to jsou příznaky těhu 🙂 Prsa mě začínaly bolet až později.Jak dlouho máš zpoždění?
Myslím že budou // 😀 .
No holky v Pronatalu hrůůůůůůůůůůůůůza.Měla jsem tam být v 10.30.Byli jsme tam i malinko dřív.Do ordinace před námi vodili samé známé doktorky a řada na mě přišla až ve 12,3O.To už s Luckou nebylo k vydržení tak s ní musel manža odejít protože tam řvala jak tůr.Čekárna nás obyčejných lidí zatím praskala ve švech.Ve 12,3O mě teda vzala.Doktorka nic moc příjemná a navíc asi ukrajinka a moc česky neuměla.Tak jsem ji rozuměla každé druhé slovo.Skoro nic ode mne vědět nechtěla a pak povídá takže poslední potrat byl v r.2007.Já ne 16.9 a ona aha. a kolik teda jich vlastně bylo?Já že 5.A ona že to teda musí v kartě přepsat.No samý blbosti.
Pak mi udělala prohlídku,kde našla cystu na vaječníku. O té jsem neměla ani tucha.Odcházela jsem s tím že musím ještě na imunologii a pak na krev a UTZ.Byla jsem v ordinaci 15min a to si ještě doktorka vyřídila svůj soukromý 5ti minutový hovor s Igorem.Na imunologii jsem objednaná až koncem listopadu.Jsem z toho teda šíleně otrávená a ani plavání jsme kvůli tomu nestily.Ten přístup byl šílenýýýýý.

pajka00
21. okt 2009

No teda Gejbule....to je katastrofa!!To u vás mají příštup opravdu hrozný. Kam chodíš?Pokud máš něco poblíž-tak ho změň. Já jsem byla poprvé objednaná na 13.30, vzali nás ve 13.35..přístup úžasný, všichni hrozně milí, všechno vysvětlili, doktor skvělý. V pondělí-nás už vzali až v 14.45...protože jak jsem zjistila, náš doktor dal nečekaně výpověď a tak si nás naobjednávané museli rozdělit-což se dá pochopit to zpoždění. V každém případě je dobře, že ti cystu našla-je možné, že při menstruaci odejde-pokud není velká-pokud jo, tak by to asi chtělo odstranění. Imunologie prý trvá jsem slyšela, takže to asi není nic zvláštního....Ale je mi líto, že jsi to musela podstoupit v takových podmínkách. Člověk je už tak nervózní a oni to ještě podpoří tady tím..
Břicho začíná pobolívat víc-mrcha....tak nevím, jestli se to nechystá na menstruaci...ale ta teplota mě mate teda🙂

bsik
21. okt 2009

PAjko, mě taky začali prsa bolet až později. Dokonce pak kolem 10.tt zase přestaly úplně přestaly i těhu přípznaky........no, byla jsem z toho tak vyplašená, že jsem si ještě ve 3. měsíci dělala těhutest 🙂
Gejbule, no to je fakt síl........člověka dost stresuje už to, že musí něco takovýho podstupovat a ještě takovej přístup. Navíc nejsou žádná charita a vy jim tam přinášíte nemalé peníze.
Holky, tak jsem konečně začala pořizovat výbavičku. 🙂 Nakoupila jsem od jedné holčiny krabici dupaček a bodýček, tak už je to v pračce 🙂

pajka00
21. okt 2009

Jé bsik..to je super🙂 Strašně ráda jsem ty pidi věci věšela a žehlila....to je radost🙂) Né jak žehlit trička na mého dvoumetrového chlapa🙂)
A co kdybys Gejbule příště řekla, že chceš jinou lékařku nebo změníš Car? Myslíš, že by to zabralo? Jim jde o peníze.....nejenom o tvoje, ale i z pojišťovny, takže každá pacientka dobrá.

pajka00
21. okt 2009

Jo gejbule zpoždění mám- nevím🙂 cyklus mám 28-30 dní a dnes je to 34...takže + -....a v pondělí byl test negativní. Mimochodem-ovu jsem kontrolovala od 12-14 dne.....a nic--takže byla pozděj-pokud byla🙂) chááá to je sranda se furt tak pozorovat......jak blbeček.....no ráno udělám TT a uvidím.

irafa
21. okt 2009

teda to je fakt mazec gejb
ses těšila vid a toto
bsik jen per a žehli už musiiš ja mam ještě vyprat peřinky do postylky i kočarku a žehlit zavinky a kabatky se mi ale vuuuuuuuuuuuuuuubec nechce jak ja nerada žehlim krajky atd
je sice pravda de to rychlej než košile ale mě to jaksi zmaha
pajka tak ja nevim mě prsa bolely šileně hned od začatku až hrůza
podle toho i bez testu sem tušila že se zadařilo ale je fakt že u JIřika to taky tak nebylo každe těhu je jine u Katky te nejstarši mě taky bolely prsa hned

irafa
21. okt 2009

to je vzrůšo tak budu rano oukat na vysledek jakej bud testik?????????????

gejbule1
21. okt 2009

tak to jsem pajka zvědavá na tvoje čárečky 😉
cysta je prý manlinká že by mohla menstruací odejít ale při mé smůle tomu moc nevěřím.Ale to by spíš mělo způsobovat neplodnost ne?

janettka
21. okt 2009

gejbule to je mi líto,že máš takovou zkušenost,já si nemůžu Pronatal vynachválit,ale většinu v každém centru se najde den který je blbej,tak až se budeš příště objednávat chtěj mudr Slámovou,ta je fajn...o té imunologii jsem ti říkala i já...kam jdete na vyšetření?

minka051
21. okt 2009

janetka ahoj tak budem museť ku vám do čiech. Iné mi nezosáva. U nás sa nedočkám ☹

janettka
21. okt 2009

minka už ti píšu na spolubojovnice 🙂 jsem z toho celá schizofrenní 🙂 ...jinak já už testovala,samozřejmě brzo tak je tam prd! ☹ ale příznaky si teda dokážu vymyslet 😉 pájko držím pěsti ať jsou tam //

gejbule1
21. okt 2009

janetka jdu zase do Pronatalu dr.Skopový
kdybych chtěla jít jinam asi bych potřebovala zase doporučení ne?

pet.s
21. okt 2009

Gejby do Gennetu a Iscare jsem doporučení nepotřebovali a nemůžu si stěžovat ani na jedno.

pajka00
22. okt 2009

dobré ranko holky....tak bohužel-včera mrcha přišla.....prsa nebolí, teplotu jsem měla a břicho bolelo jak potvora a dostala jsem to.Myslím si, že se tam něco klubalo, ale protože mám nízkou sliznici-nemělo se to kam uchytit....Nedá se nic dělat-příroda je potvora. Zítra začnu s menopurem a uvidíme, jak se bude dařit dál.

irafa
22. okt 2009

teda au au au
tak at ten menopur zabere pajko ju
ja se těšila že nas tu vystřidaš
třeba se ti zadaři zaroveň ze zanynkou taky musela odložit stimulku

pajka00
22. okt 2009

Většinou v 99%procentech cysta při menstruaci odejde nebo se vstřebá....to je velká náhoda, když se zblázní a roste dál a musí se odstraňovat. Ale je pravda, že způsobuje neplodnost, protože místo, aby se vajíčko uvolnilo a čekalo na spermie, tak se přetvoří na cystu a nemá se co oplodňovat. Tak se drž, určitě to bude OK🙂

janettka
22. okt 2009

ahojík holky tak jak se máte dneska,je tu hrozně,tma,sem tam mrholí,ani vylézt se mi nechtělo....brr.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre