Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

irafa
13. nov 2009

ahojte co to tady čtuuuuu to sou spravičky
tak pak testni ještě jednou ale tak za tři dny aby byla silnějši a pokud nebude silnějši a stale tenka tak jit na kontrolu aby tam nebylo mimoděložni těhu ju pozor na to biblia držim všechny prstičky ale sis teda užila mit doma samovolny potrat moje znama sousedka naše měla taky takhle samopotrat v 49 letech a to ma tři už samo dospěle samostane dcery a samo byl to kluk a taky nevěděla že je těhu a jeji tělo to vyloučilo as tak ve 12 tydnu je zdravotnice tak věděla o co gou ale myslela si že je v přechodu
tenkrat mi řikala že je to lepši pokud je to nemocne tělo to samo vypudi ven že je to tak zařizeno ale hold někdy ne někdy se i nemocné miminko drži a bojuje s tim o živozt proto ty geneticke testy
ani nevite jaky ja mela strach aby byla malá princezna ok se mi taaaaak ulevilo když to tady čtu co se vše děje žejo holky
tak pak nam dej vědět že mě tu taky někdo vystřida a že se třeba budeli osud pajce nakloněn že se zařadi taky do těhulek pořad na te myslim pajko 😕 😕

biblia
13. nov 2009

Ahoj Viuska 11, velké D za podporu 🙂 , ja sa ozvem ako to so mnou je, urcite. Maj sa krásnucko zatial, ahoj...

irafa
13. nov 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeee se mi to nechtělo odeslat a ted koukam je to tu dvakraaaaaaaaaaat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

biblia
13. nov 2009

Ahoj 🙂 irafka, mne sa to tiez nechcelo pred chvilkou. Ja som mala akoby silne nutkanie na stolicu, tak asi tak. Uzila som si to az v nemocnici, kde som cakala na vycistenie az do druheho dna, mali same cisarske a tak, nedali mi papat az na druhy den som mohla veceru, takze som si fakt uzila(hladu). Sila bola hlavne v tom, ze som si to embryjko sama videla. Mala som vycitky, ze som to nezbadala, ze som tehotna . Inak by som asi na tu turistiku nesla, vylakalo ma aj vtedy krasne pocasie, ako je dnes. Takze snazilkam jedna rada-so sportom to neprehanajte.
Teraz uz stale testujem, aby som vedela na com som.
Este prihodim príhodu z vlani. Bola som na trznici a stretla som svoju spoluziacku(ktora ma uz dospele dcery). Pri sebe mala krasne babo- jednorocne. Ja som mala aj nutkanie sa opytat, ci to uz nie jej dcere zabava babo, nastastie som pockala, kym sa v nasom rozhovore pochvalila, ze je to jej dcerka. Hovorila, ze isla k lekarovi, lebo mala strasne rozhadzany cyklus. No a potom vraj dobre ze bola na koze, inak by vraj odpadla, ked jej doktor povedal, ze je v 4.-tom mesiaci. Takze 22-rocna, 19-rocna a 1 rocna dcera, to bola v ten den pekna nadej pre mna.
To dievcatko je pre nich slniecko a vobec to nelutuju, ze to mali takto od osudu zariadené 😉 ,...

pajka00
13. nov 2009

Jé biblia, já mám úplně husí kůži...to je nádhera....taky bych chtěla mít tak "rozházený cyklus" 😀 Tak držím palce, písni zítra nebo pozítří jak to s tebou vypadá a držím palce, aby kladně a bylo vše, jak si přeješ🙂
Vie a Irafko-já zatím nic....těhule-netěhule-netuším. Včera se mě miláček ptal-tak co?Už jsi těhotná? Mě ta otázka pobavila, protože ví, že mi ve středu zaváděli jeho spermie a fakt si do břicha nevidím 😀 Testnu v neděli a pak dám zprávu, jak to vypadá...bude to 12-ctý den-tak by tam už mohlo něco...co?🙂))

gejbule1
13. nov 2009

Ahoj holky,jdu vám napsat své dnešní zážitky s Pronatalem ☹ .Dnes jsem měla jít na UTZ a výsledky krve.Tak krev je v pořádku,cysta taky zmizela/to jsem ráda/ale prý nemám jeden vaječník.Pan doktor mi smutně říkal že asi nebudu moct otěhotnět.To nečte moji kartu nebo co?Tak jsem mu řekla že kdybych nemohla otěhotnět tak nemám 3děti a 5 potratů za sebou.Koukal jak tele a říká aha tak to je asi někde schovaný v břiše ☹ .
Tak mě čeká ještě ta imunologie a pak prý zavěrečná konzultace.Já nevím co si o tom mám myslet 😒 .
Tak jsem si vám postěžovala a jdu si vás dočíst 🙂

gejbule1
13. nov 2009

Jééééééééé biblia to je suuuuuper.Moc gratuluju.To jsou výborné zprávy 😀 😀 .
Tak držím palce ať to tentokrát vyjde.
pajka a jak je tobě?Vůbec nic ti být nemusí mě začíná být špatně až tak 6tt.Taky ti držím pěsti
😉 .

biblia
14. nov 2009

Ahoj Pajka, tak s tym rozhadzanym cyklom mám skúsenosti, preto som zástankyna testovania. Takze radsej testíkuj, aby si si potom mohla dat na seba pozor, ja som aj dnes testla, no nie je tam este nic vyrazne. Muzik ma prave krmi druhym bananom, vitaminiky neuskodia, dnes ma nezne objal a povedal, ze je za, ak som tehotna, ze si to babo nechame 😉 , tak sa setri ako len mozes a papaj tiez vitaminiky.
My vsetky co sme tu predsa robime vsetko pre nase zdravie, drzkaj sa 🙂

pet.s
15. nov 2009

Ahojky holky, tak zas na skok. mám nějaký fofr. Uzavírám objednávky na pečivo a začne maraton s pečním . letos nasmlouváno 101 kg.
pajka tak pak dej vědět, večer sem netrpělivě nakouknu.
V pátek dorazila zpráva z genetiky našeho mimíska. Byl to chlapeček. Geneticky v pořádku. Vada byla vlivem prostředí. zase mě tosrazilo na kolena. Achjo. Ještě že mám zlatého chlapa. Vždy má pro mě otevřenou náruč a pochopení pro moje slzy.

Jdu pracovat. Musím dodělat výkazy pro banku. Prost blázinec.
Tak pajka večer, ju? 😉 😀

hadonoshka
15. nov 2009

Ahoj hoky, tak jsem byla nějaká přichcíplá a včera jsme ležela s teplotou, rýmou, kašlem a knedlíkem v krku, nemohla jsem ani polykat. Dneska už je to lepší tak zase makám jako ďas.
pet.s tak malej byl geneticky v pořádku? A vlivem prostředí tím je myšleno z těch sraček co dýcháme, nebo jak to mysleli?
Je to fakt hrozný, fakt je, že máš skvělýho chlapa, to je k nezaplacení a určitě budou zase brzy //. Cpi do sebe listovku furt i teď.

Vítám tu nové holky, vie11 s tou holčičkou je to těžký, na internetu je plno rad jak toho dosáhnout, např. nejíst maso a trefit to den dva před ovulkou, což je těžký, no ale vyzkoušet se má všechno. My jsme se tím řídili, chtěli jsme kluka, tak jsem rvala do sebe maso a žádný šetření spermií, prostě jsme to v den ovulace pojistili 3x po 8 hodinách, aby byli pořád čerství bojovníci (kluci vydrží jen 12 hodin), no a opravdu se zadařilo. Takže já na babské rady dám. Tohle je taky zajímavý, i když v té chvíli už je pozdě http://rodina-deti.doktorka.cz/holka--nebo-kluk...

Jo a málem bych zapomněla pajko, chodím sem dneska koukat každou chvíli tak jak? Doufám, že to vyšlo, moc na tebe myslím. Strašně bych ti to přála. Já si taky myslím, to co píše gejbule, že ze začátku nemusíš nic poznat.

Taky zdravím irafku, jen sleduju ty přibývající týdny a závidím 🙂 Irafko, vyhýbej se nemocným, zrovna byla ve zprávách těhule a museli jí prcka vzít ve 29. týdnu, no snad ho dají dohromady, ale rizika tam jsou, ty už jsi naštěstí dál a miminko je zralejší, ale komplikace nejsou k ničemu, radši ať je všechno ok, držím palečky.

biblia tobě bych moc přála, aby ti to vyšlo, navíc když tě manžel tak hezky podporuje, jen u toho testu si nejsem jistá, jestli na to, že je to už měsíc po, jestli by ta čárka už opravdu neměla být pořádná tlustice. Aby to nebyla třeba jen cysta co se takhle projevuje, ale možná to byla pozdější ovulka, no uvidíš, pokud bude čárka sílit, je to jasné, pokud ne, zašla bych k doktorovi, aby to omrknul. V každém případě držím palečky.

A pajko ty budeš testit až večer? Proč? To nás chceš připravit o nervy? 😀

vie11
15. nov 2009

Ahojte, Hadonoshka veľmi pekne ďakujem za radu, nikdy nie je neskoro, ja by som to ešte skúsila no ale najprv musím prehovoriť manžela.

biblia
15. nov 2009

Ahoj Hadonoshka , tak nejak rozmyslam aj ja, tak teraz mam minute testiky a je nedela a u nas nic nedostanes-ziaden velky hypermarket, takze zajtra testnem a uvidim, toho doktora aj tak neobidem, len sa mi nechcelo este chystat-ja uz k tomuto doktorovi chodim od 15-tich, takze ma uz pozna, bude vediet na com som.
Ja Vas vsetky obdivujem,co ste tu a skusate to.
Tak ako ja pozeram na tu frekvenciu , u nas by to bolo na dievca 😀 , zatial sa majte, musim uvolnit pocitac 😖

pajka00
15. nov 2009

ahoj holky-jen na skok...tak dnes 12den po IUI....ráno test negativní....tak buď se to nepovedlaúcož si myslímú a nebo je ještě brzo.....uvidíme. Krásný zbytek večera a zítra pa🙂

pajka00
15. nov 2009

to ú měla být závorka🙂)Jste strašně milé všechny, že na mě tak myslíte....až mě to dojímá..moc děkuju všem.
Tak se držte a mizím🙂krásnou noc a zítra se na vás budu těšit...papa

pet.s
15. nov 2009

Teda pajka ty to děláš napínavé. Odložila jsem účto a letěla na koně kouknout jak tu budou //.A ono nic. Tak držím pal 😉 ečky.

gejbule1
15. nov 2009

Tak pájko určitě ještě alespoň jednou testuj 🙂 .

pajka00
16. nov 2009

Dobré ranko🙂 tak testnu ještě ve středu ráno-na půl 10 jedu na krev, tak ať to vím, než pojedu.
Gejbule, tak to je teda dost síla....on ti to řekl, jako kdyby objevil ameriku-kretén. Asi sis ty děti vymyslela co máš ne? Tak snad bude vše OK, ale pokud jsi otěhotněla i se schovaným vaječníkem, myslím, že když na to doktor přišel, že je schovaný, že to nebude na překážku🙂

gejbule1
16. nov 2009

Dobré ráno,tak na tebe budu myslet pajka.To jdeš ke svému gynekologovi?Kdyby to náhodou nevyšlo co bude dál?
vaječníky mám oba,tak nevím co tam viděl nebo neviděl 😖 .já jdu ve čtvrtek na tu imunologii

pajka00
16. nov 2009

Jedu do CARU na krev..tam si mě pozvali a domlluvím se s doktorem co dál. Plánuju, že si dám měsíc pauzu a v lednu začnu s IVF...poprvé a naposled...tak uvidíme. Je mi zle, když si to představím.

gejbule1
16. nov 2009

Chodíš tam pořád ke stejnému doktorovi?Třeba k tomu IVF ani nedojde.Jak to že vám to teď nejde když máš 2děti?Přišli na něco?

biblia
16. nov 2009

Tak ahojky Gejbulka, tebe som sa este nepodakovala za podporu, dnes som mala viac casu a presla som si tvoje prispevky, niektorym som vliezla do albumu a tak... 🙂 sa pomaly zoznamujem s kazdou z Vas, tak prepacte, ak niektoru vynecham ..., Pajke zelam pohodicku, neviete daco nove o Irafke?

Pet.s teba za to uctovanie obdivujem, ja by som tym asi prastila, to musi byt piplacka taka robota, mas tu pracu rada? Ja som jeden cas fusovala do uctovania a zhlbky duse som nenavidela ten poriadok, co v tom musel byt, bo aj doma som taky maly bordelar, aj ked vzdy vravim, ze je to len prevadzkovy domaci neporiadok 😀.

Tak ja idem dnes tiez testnut a ked by ten tienik nestmavol, kaslem nateraz na testy a pojdem sa dat vysetrit, vsak som uz mala dostat dnes druhy krat menzes, to by tam uz mala byt dialnica. Dufam ze tri rozne testy ak kupime, tak to uz da nejaky vysledok 😝 , za tie testy by som uz mohla dostat aj nejaku rabatovu zlavu, doma ich mam uz celkom slusnu kopu- aj vcera mi bolo luto ich pouzite vyhodit a tak studujem aj stare testiky a porovnavam, no neviem co to do mna voslo, ...

gejbule1
16. nov 2009

biblia tak dej vědět jak dopadl testík 🙂 .
irafka je podle jiné diskuze v pořádku 🙂 a celá.

pajka00
16. nov 2009

Biblia tak jsem zvědavá jak to dopadne. Asi by to mělo sílit..pokud ne, radši jdi k Dr., ať něco nezanedbáš. Může být cysta, nebo mimoděložní...není to sranda, ale přeju všechno dobré🙂
Gejbule chodím ke stejnému. Proč to nejde fakt nevím. Já sice 2 děti mám, s jiným chlapem, ale taky před 14 lety jsem rodila to druhé...Buď stávkují vaječníky a nechtějí pracovat jak mají, nebo se to nechce uhnízdit nebo já nevím. Nezjistili nám vůbec nic. Oba jsme OK. Jediné co chci říct teď Dr.až tam půjdu, že mám nějaký výtok, tak ať se na to podívá. Trpívala jsem na to, takže já už ani nevím, jestli je to normální nebo ne. Moje Dr.mi dělala stěry a všechno v pořádku, žádný bacil nenašla...tak je možné, že třeba i to je nějaká překážka...Ale v krvi mi nic nenašli. Ve středu bych to chtěla s doktorem probrat pořádněj.

biblia
16. nov 2009

Uz sa chystam do nasho mestecka pre testik a poobede uvidime, iste dam vediet, vsak som sa tu uz celkom dobre rozkukala a chybali by ste mi vy zlatucke 🙂

hadonoshka
16. nov 2009

Tak jak biblia, oběd už byl 🙂

gejbule, to jsem zapomněla napsat k tomu vaječníku. To mně děsí, co je to vlastně za odborníky. A to jsou lidé, kteří mají na starosti to umělé oplodnění? Nebo co je to ten Pronatal, já znám pouze Gennet.

pajka to budeš testit až ve středu? to bych nevydržela tolik dní čekat, i když teda já jsem posera, takže vydržela na první test, ale nevydržela bych to po nepovedeném pokusu. a nebylo tam ani nic za pár hodin?

no jo irafka, ta už má jiný starosti 🙂

gejbule1
17. nov 2009

Ahoj holky,jak se máte při dnešním svátku?
biblia tak jak?
hadonoshka chodím do Pronatalu.Prý jsou tam dobrý jen já mám nějakou smůlu na lidi tam.

irafa
17. nov 2009

ahojte holky tak ja vam včera napsala taaakovej roman a konik padl nešllo mi to ani zanic

irafa
17. nov 2009

jj mam starosti jak si lehnout aby se mi dobře spalo pořad se budim i když na zachod nemusim tak se budim ale už to vydržim že jo mam to už za par jen 5 tydnu co je to proti začatku 40 že jo

irafa
17. nov 2009

biblia nas napina že jo
pajka ajak ty jo vlastně si psala že si ted daš pauzu a vlednu deš znova do toho vid ja sem ti tak držela pěstičky sakryyyyššššš

biblia
17. nov 2009

Ahojky vsetky, uz som poslala dve rozpisane spravy o sebe a nic neviem odoslat, tak toto len na skusku, ci uz to ide...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre