Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hanula11
12. jan 2010

Pěkný den
AHOJ awalancho 🙂
Jakpak se má asi Irafka s mimíškou? To naše čertidlo, když se chechtá, má to čertovství úplně v očičkách. Celej tata 😅
Venku máme mínus tři stupně, aspoň že v noci nebyl nějakej supr mráz.
Mladá pojedla, na chvíli jsem ji dala do lehátka - má tam na hrazdičce "kamoše" co si s nima snad pokecí -
a musím jít spravit do našeho suprakvárka (má kolem 500 litrů) rybám filtr, kterej naše milované cichlidy utrhly z hadičky. Jsem tu zprávu volala tatinovi v domnění, že by se třeba stavil a spravil si to sám, načež jsem dopadla tak, že to jdu dát dohromady sama. Snad to zvládnu 😒 ☹ 😀
Tož se mějte všecky prímově, du na to
😠 😀

hanula11
12. jan 2010

Ahoj Hadonoshko, ryby chvíli počkaj 😉 😀 Pořád koukám, jestli není připsáno nic nového, až jsem se rozepsala a tebe propásla ☹ 🙂
Moc ti držím pěsti, ať se zase brzo zadaří, škoda, že ti to teď nedopadlo, ale ono se to určitě brzy povede 🙂 😵 Tfuj tfuj, ať máš štěstí a házím hrst maminkovskejch bacilů .......... Naberte si, kdo potřebujete
😵 😵

hadonoshka
12. jan 2010

jupí, beru plnýma hrstma (a pro ty co jim ta čeština rve oči "plnými hrstmi" 😀 )
taky bych se měla vrhnout na akvárko a odrápat řasy z předního skla abych na ně alespoň viděla, když už je živím 🙂

pajka00
12. jan 2010

Dík hanulo-máš krásné starosti🙂 No jsem zvědavá, s čím na mě zítra přijdou a kdy začnu....doufám,že pokud to bude jak u IUI...tak jsem si začala píchat druhý den káček-tak by to vycházelo hned na zítra.....Vezmu si sebou 4.700,- jak mi řekl na injekce a uvidím..chjo....se mi nechce a zároveň už chci, abych to měla všechno za sebou🙂

gejbule1
12. jan 2010

Ahoj holčiny jdu vás pozdravit.Dnes jsem konečně vyjela s autem a zase domů dojel-úspěch.Tady je to šílený.
Já čekám na ovulku ale nevím jestli ji poznám ,nikdy jsem se tak nesledovala.Jsem zvědavá kdo z nás bude první těhu???
pajka a kdy jdete přímó na věc?Kolikátý jsi DC?
hadonoshka když přijde brzy tak se budeš moct dřív snažit a je to příklad toho že dobře funguješ 😀 .

pajka00
12. jan 2010

Já doufám,že mi zítra dá hned injekce a už si je začnu šupat, protože jsem dnes 1DC....tak pokud je to jak u IUI,kdy se začíná píchat 2DC...tak by to odpovídalo....sama jsem zvědavá. Taky by mě zajímalo, která z nás nejdřív otěhu🙂)

gejbule1
12. jan 2010

Tak na IVF se asi taky chodí kolem 14DC viď?Promiň že se tak vyptávám 🙂 .

hadonoshka
12. jan 2010

gejbi, já moc nechci aby přišla brzo, protože by mi to nevycházelo. Já chci zkusit střelce, ale radši s rezervou, kdybych musela rodit dřív, takže mám psáno v kalendáři, že by to mělo být po MS, která přijde nejdříve 16.2. no a já mám kratší cykly tak 25-26 dní, takže teď bych to musela dostat až tak 22.1. nejdříve. Mohlo by to vyjít, na revizi jsem byla 26.12. Ale pekelně mně bolí břicho, tak mám strach že přijde dřív.

gejbule1
12. jan 2010

Tak uvidíš jak to vyjde.přála bych ti to!!

pajka00
13. jan 2010

dobré ranko kočky...tak na 9 hodin jedu do caru-pak podám info, co mi řekli a jak budu píchat....sama to moc dobřenevím. Takže se klidně gejbi ptej, až budu chytrá, na všechno odpovím 😀

lumah
13. jan 2010

pajka držím päste, aby to vyšlo tentokrát. 😉

hadonoshka
13. jan 2010

musí to vyjít 🙂

pajka00
13. jan 2010

tak jsem tu...nafasovala jsem injekce....začnu si píchat druhý den menstruace...tzn.zítra nebo v pátek....a v pondělí jedu na kontrolu.....pak v pátek kontrola a 26nebo27 na odběr🙂uff Vyplázla jsem 4.960,- a valila zpět.

gejbule1
13. jan 2010

Je to otravný tam chodit tak často na kontroly co?Tak si budeme navzájem držet palce tento měsíc.
Já mám teď puštěnou telku Barandov a je tam čarodějka věštkyně Marcela tak mě láká tam zavolat a zeptat se jí jestli budu mít ještě mimčo.Docela by mě zajímalo co mi odpoví 😀 .
My byly plavat v centru a i tam je to šílený.S kočárem se tam jede blbě.Všude jsou zátarasy protože schazují sníh a rampouchy ze střechy.Jsem rádsa že jsem už doma.

pajka00
13. jan 2010

Joo ty kontroly jsou fakt otravné...navíc musím dojíždět....není to tak daleko..asi 40minut...ale i tak...
Joo...viděla jsem ji tady nedávno a lákalo mě to přesně jako tebe🙂 A co ty?Vydrželas nebo zavolalas?🙂

pet.s
13. jan 2010

Pajka tak to v tom jedeme spolu. V pátek mám kontrolu. Budu 7.DC. o dojíždění ani nemluvím. V pátek jedeme na hory. Nejprv si dáme cestu do Prahy do Caru a pak cestu z Prahy do Jizerek.

Gejby hlídám holčičku 18 měsíců.Dnes taky.
Gejby mužík se jednou v noci před 2 roky dal zlákat a zavolal ji. Řekla mu sice pravdu o našem vztahu, docela dobře popsala že sice vypadá, že řídí on mě,ale opak je pravdou. Že si ho vlastně neviditelně měním k obrazu svému. Předpověděla mu, že do roka budeme mít dítě. Nevím jestli se počítái to nevydařené těhotenství, ale žádné mimi nemáme.Ale jinak Košanová je fajn. Mám ji ráda. Jo a účet za tenhle telefonát byl 700 Kč.

gejbule1
13. jan 2010

Zatím jsem tam nevolala 😉 ale zatím to úplně nevylučuju.
Já mám dobrou kartářku ale je docela drahá 1000kč.Byla jsem tam naposledy před 7lety.Co mi předpověděla se splnilo na 100%.Rozvedla jsem se,našla si Marka atd.Manža je zásadně proti-nevěří jim a nechce abych tam chodila 😠 .Ale teď mě to šíleně láká 🙂 .
pet tak si vám taky s předpovědí trfila co?Pěkně si to užijte na horách a nezachumelte tam 😀 . 😀

awalancha3
13. jan 2010

takze som rada, ze sa mozem pripojit. Nieco o mne, aby ste mali prehlad o mojom "zivote".
Mam 39 rokov a ako 22 rocna som na prvy sup otehotnela so svojim manzelom, hoci mi prorokovali ze mam nedostatok neviem coho a hypoplasticku maternicu a take veci, bezproblemovo som porodila, syn ma teraz 17 rokov. Ale po práve tých 17 rokoch som sa rozviedla. teraz som nasla lasku svojho zivota, chceme sa v maji alebo juni vziat a viem, ze by moj najdrahsi chcel babatko, hoci by mi to nikdy nedal najavo, prilis ma respektuje. A tak som isla za gynekologickou, povedala jej, ze chcem otehotniet, vysetrila ma, porobila testy a povedala ze mam nedostatok niecoho a dala mi duphaston.
Je nutne poznamenat, ze nikdy som nemala mrsku pravidelne, niekedy len raz za pol roka, ale nechavala som to tak, dieta som mala a mrchula mi nechybala.
Dnes som v 25DC druhy mesiac po nasadeni duphastonu a prvy mesiac co sa snazilkujeme. Bola som zvedava, ci mam vobec ovulaciu a tak som si merala tento mesiac teplotu. Mam od 3 Dc do 18 Dc stale 36,5 a na 19 DC skocila na 36,7 a tam sa uz na 36,7 drzi doteraz teda 8 dni, takze myslim, ze ovulacia bola.
Takze, teraz som v napati, ci pride menzes a ci mi teplota klesne. (pred mesiacom po duphastone prisiel menzes po 32 dnoch, co je na mna nevidany skvely pokrok). teraz zhruba viem, po kolkych dnoch po vysadeni duphastonu pride a cakam... cakam a meriam a meriam....Poznate ten pocit, ze strasne chcete, ale ze strasne chcete aby to vyslo? nie som naivna... viem, ze na prvy sup je to zazrak.....Viem ze budem velmi sklamana, ak to nevyjde a teplota klesne a pride mrska. Ale bude predo mnou dalsi mesiac nadeje a potom dalsi a dalsi. Davam si rok.
Uz niekolko dni, mozno 4-5 ma strasne, ale strasne bolia prsia a bradavky, krize a podbruško, a som nesmierne podrazdena a naladova. nakolko som nemavala menzes casto, nemavala som ani PMS, skoda ze tie priznaky sedia aj na PMS, aj na tehotenstvo aj na neziaduce ucinky duphastonu.... odpoved mi da len cakanie na to ci pride mrska alebo nie, ci sa znizi teplota alebo nie...... snazim sa, a velmi dufam... som nesmierne rada, že nas je tu viac a mozeme sa podporovať..... Tolko o mne, aby ste vedeli ako na tom som........

pet.s
13. jan 2010

Alwanacha vítej v klubu...naprosto chápu tvoje pocity..a myslím, že všechny, co tu jsme známe to tvoje že strašně chceme..strašně moc chceme...já snad až tak, že se bojím vůbec doufat, že se to povede..
Dnes v TV Nina Divíšková říkala, že člověk žije dál ve svých dětech a jejich dětech. A že ji je líto všech, co nemají děti. Až mě to rozbrečelo. Moje geny zemřou se mnou. A navíc jsem unikát. Jsem jediné dítě se spojení svých biologických rodičů.
Já vím, že třeba budu žít ve vzpomínkách mých dětí. Taky si mnohokrát za den vzpomenu na svoji zlatou babičku
Dnes jsem u pošty pro Tebe přemýšlela, jak tam ty adoptované děti říkají, že s adoptivními rodiči byl život krásnej nebo to nebylo ono, co vlastně řeknou moje děti.
Achjo. Mám nějakou filozofickou. 😒 že by už na mě začaly hormony?

Ted jsem si s tátou vyplňovali nějaký test, který nám vypočítal datum naší smrti. Tak já umřu 11.2.2045 a mužík 15.6.2021. Tak jsme konstatovali, že to by nám snad i stačilo. Kdybych ted porodila, tak potomka ještě zdárně dovedu do dospělého života. 😀 😀 😀

Dobrou děvenky, táta zalehl, jdu se schovat k němu pod křídla. Musím těch 11 let s ním ještě užít 😀 😀 😀

hadonoshka
13. jan 2010

awalancha, tak to jsi to super popsala, takže možná bude další těhulka? No kéž by. Cykly máš dobrý, ovulka asi taky byla, tak uvidíme, budu ti držet pěsti. Ale je to nadějný 🙂
Navíc pokud tě bolí prsa. Mně taky bolely a měla jsem strašnou chuť na sex. To mám vždycky v těhu a vždycky mně to znejistí, pokud se takovéto příznaky dostaví.
Teď mně ovšem taky píchá v prsou a mám chuť na sex, tak si říkám, jestli to nebude tím Sarapisem, protože dodává nějaké přírodní hormony a moje tělo je z toho potom zblblý. Dnes jsem 19DC, tak jsem zvědavá, kdy dorazí ta porevizní MS. Pořád mně bolí břicho tak chodím koukat na papír a nic. To očumování papíru mi připomíná dny před potratem, tak se vždycky bojím podívat a přitom není proč se bát. No prostě mi hrabe.

pet.s neboj, podaří se. Už se jednou zadařilo, bohužel příroda potvora se vyřádila, teď to určitě dopadne dobře a možná budou i dvojčátka 🙂 Buď optimista. Já jsem byla pesimista, pořád jsem se bála a nakonec jsem si to přivolala sama.

No holky, leden bude zajímavej. Nakonec tu budu jediná snažilka já a všechny okolo budete těhule. Ještě že biblia nemá čas plodit děti když pracuje v té cizině, aspoň tu nebudu sama kdo bude závidět 😀

hadonoshka
13. jan 2010

jo a pet.s já bych ty výpočty nedělala. Ještě by mi vyšlo že umřu za rok a šla bych si hodit mašli 😅

pajka00
14. jan 2010

dobré ranko kočky....tak mi přišla mrcha...takže od zítra začínám píchat...Dostala jsem na píchání "pero", takže 1x denně 250 pregnylu(tuším) a pak tam bylo asi 5 krabiček s normální injekci...tzn.jehla nasazená na stříkačce a v tom už nějaká tekutina a celé zalisované.....ale to mám zatím v lednici až po kontrole mi řeknou co s tím-předpokládám,že si to budu muset píchnout 😀 Pořád přemýšlím, kdy si to píchat....Při IUI jsem to píchala ráno v 6 než jsem šla do práce a ovíkendu jsem si holt přivstala,píchla a šla zase zalehnout....Ale u tohoto mi sestra řekla, že by se to nemělo na lačno, že by mi mohlo mít trošku špatně od žaludku, že bych měla něco sníst....ale ráno v 6 něco sníst?To asi nedám.....Tak přemýšlím, že bych si to píchala na noc....Akorát máme příští sobotu v plánu ples....tak to budu muset píchnout o chvílu dřív.....To jsou problémy teda🙂)
Awalancha trochu ti závidím, že teprve začínáte zkoušet a co víš, třeba to opravdu vyjde na poprvé. Myslím, že podobný příběh tady máme skoro všechny....taky mám 2 děti z prvního manželství, které byly na první pokus...a teď se už 2 roky pokoušíme s přítelem o mimčo.....Měla jsem jeden potrat a od té doby 1,5 roku pořád nic....Takže už mi nezbylo nic jiného, než zkusit umělé. Držím ti palce, aby se zadařilo a ty nemusela podstupovat všechna možná vyšetření🙂
Pets...a nemrazí tě z toho, když ti to tak všechno vyšlo podle kartářky? No....mně podle kartářky před 3 roky všechno....a teď ten kartář, když mi řekl to druhé manželství s mladším-tak tím mě taky dostal-takže mu věřím🙂 A jestli to bude ten kluk nebo dvojčátka holky-je mi fáákt jedno🙂))Hlavně,aby bylo a zdravé🙂
A jestli mu vyjde i ten věk 88 let,že se dožiju-tak to zvládnu vychovat🙂))A dočkám se i jeho vnoučat.
Pets myslím, že i když tvoje děti nejsou biologické, dalas jim tolik lásky, že tě mají možná radši než by tě měli vlastní....to nikdy nemůžeš vědět a důležité je, že kolem sebe máte děti, které tě mají rádi a i když zlobí, tak uvidíš, že nakonec až budou mít vnoučátka, tak některé z nich se bude jmenovat po "babičce"🙂)

hanula11
14. jan 2010

Zdravím při středě. Koukám, že jste to tu pěkně rozjely, zkusím dočíst dokud Adélka chrupe. 🙂

hanula11
14. jan 2010

AWI, musíš se snažit a ono to určitě vyjde (i vám ostatním).
Možná jsem výjimka, ale já se snažila "jen tak", (holky to tu už kdysi dávno četly, jen pro oživení).
Vím, že v tomto postarším věku je někdy opravdu problém otěhotnět, ale nám to vyšlo na "přírodno". Tak když tomu ještě tak mohutně pomáháte, tak se snad taky zadaří.

A to já jsem tu možná nejstarší, je mi už 44 let (i když si pořád připadám tak na dvacet 😉 🙂 )
takže vám všem házím plnou náruč těch svým ještě docela čerstvejch maminkovskejch bacilů
a mějte štěstí 😵 😵 ,
co má být, to se stane a proč by se nemělo podařit i vám. 😅 🙂 😵

hanula11
14. jan 2010

Ohledně kartářek a výpočtů smrti 😒 😉 , já to snad ani nechci vědět.
Štíři prý mají docela dobrou intuici (to jsem holt já, štírek - i když je ty hadonoško moc nemusíš 😀), až mě kolikrát mrazí z toho, jak "vím" že něco bude takhle nebo takhle a ona je to opravdu pravda.
I tak bych možná už teď ke kartářce zašla, ale zase nemusím vědět všechno, že?
Co kdyby měla nakonec pravdu a předpověděla mi něco, co by mě dostalo a já pak byla taky "na mašli".
Tolik astrologické okénko, ještě meteookénko: u nás dnes po ránu opět mínus dva stupně C., jinak od pohledu je tam i nadále šedofialový hn.., njn, 🙂

pajka00
14. jan 2010

Mně se kartář ptal,jestli chci slyšet všechno..tak jsem řekla, že jo🙂Naštěstí to byly samé pozitivní informace🙂
U nás -2, zataženo, nevlídno....už aby bylo jaro🙂
Snad jsem nějaký bacil chytla....teda miminkovský, protože kašlací už mám 3 dny 😒

janettka
14. jan 2010

ahojík holky hlásím se po dlouhé době.Vidím,že pájka už se do toho dala,tak hodně štěstí , budu na tebe myslet.U nás to opět nevyšlo,špiním už dva dny,takže zítra čekám mrchu,pak si dáme ještě měsíc pauzu,budu tu mít 10 dní malou od sestry tak se nechci stresovat pícháním a hormonální houpačkou a pak už to zkusíme fakt naposledy.Mě už to prostě nějak nebaví se těšit na mimi které nepřichází.Dala jsem si závazek,že do léta zhubnu,jedeme v červenci k moři a nechci tam vypadat jako lachtan. ☹

pajka00
14. jan 2010

Ahoj janetko-už jsme na tebe myslely, kde se touláš🙂Díky, budu to potřebovat🙂 To mě mrzí,že špiníš....ale třeba ti pobyt u moře udělá dobře a uvidíš, že to pak bude ono-pokud se to do té doby nepodaří🙂držím palce.

janettka
14. jan 2010

pájko pokud v únoru nevyjde stimulka tak už se snažit nebudeme.Já si připadám,že mi tělo ukazuje,že už jsem fakt stará na nějaké dítko.

pajka00
14. jan 2010

Já vím, myslela jsem necíleně....vždyť se na to můžete vykašlat....nedávat si pozor a prostě to neřešit.....
Kolik ti je? Ty budeš mít letos 41?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre