Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
15. mar 2010

Ahoj všem,
Awa... ta čárka je super,určitě se něco děje a za pár dní z ní určitě budeš mít dálnici....

Já mám horké novinky.....
dneska jsem začala stimulovat.... takže pro Pecičku... IVF v přímém přenosu.....strááááášně doufám, že s dobrým koncem....

zatím jsem doplácela: 3100 za léky - Menopur a Cetrotide,
v neděli po UTZ uvidíme, zda budeme ještě něco dokupovat...
cca v úterý bude odběr vajíček a ICSI- budeme doplácet 7000Kč, pokud bude prodloužená kultivace tak 2500 a při vrácení embryjek do dělohy budeme platit 500Kč.
Kdyby byla embryjka k zamražení tak ještě 5000 Kč- to se ale asi u mě nepředpokládá.

Dneska při tom protokolu mi ještě doktorka zvýšila dávku. Dnes mi píchli 5 dávek - 3 a 2 dvě injekce na každou stranu. Jsem zvědavá jak to zítra zvládnu.

Jo holky, bylo Vám po těch injekcích něco? Můžu pak jet normálně autem?

Jsem z toho celá nervní, ale kupodivu psychicky v pohodě.
🙂

gejbule1
15. mar 2010

Teda holčiny to jsou novinky 🙂 Super.
awala všichni ti tu držíme palíky 🙂 .Myslím si že za dva dny už bude čárečka silnější 😉 .
anka tak ti přeju hodně krásných zdravých vajíček 🙂 .
Holky užívejte si to i když asi až do porodu nebudeme žádná klidná 😀.

jesterka001
15. mar 2010

Holky, samé dobré zprávy, jen tak dál 🙂 Začne jaro a to by bylo aby nebylo 😀

mascha
15. mar 2010

ankavo, po ttěch injekcích můžeš normálně autem jezdit, nejhorší na tohle je utrogstan,to je svinstvo 🤐

pecicka
15. mar 2010

ankava-děkuji, děkuji pro představu to stačí, no taky to tak málo není, hrůza, ale cobychom pro to miminko neudělaly,že?

pajinka111
15. mar 2010

někoho prý hrozně bolí hlava po clostilbegytu,mě teda po něm nic není,ani nevím že ho beruteda krom toho že su samej pupínek 😠 ,ale po utrogestanu se mi hodně točí hlavaa někdy je mi dokonce i trochu špatně..

awalancha3
15. mar 2010

skusila som svojho ducha odfotit...ale testovy pruzok uz je vysuseny a nie je to uz ono...a nedari sa mi zaostrit, ducha je na fotke vidiet len ked som ten pruzok naklonila trosku od svetla....... no... je to len duch a ako prisiel, tak sa moze aj odist...... pokusne foto su v albume........

hadonoshka
15. mar 2010

jé awal tak já fat nic nevidím, chtělo by to fotit přímo na světle nebo pod lampičkou, takhle je to tmavý, ale jestli máš 4 dny do MS tak je jasný že to je zatím jen dušáček a já teda nejsem jediná, ale já měla hezčí čárky odpoledne nebo k večeru, alespoň u mamatestu. Ale den ze dne nebyly rozdíly skoro vidět, podívej se ke mně do albíka. Pro klid testuj třeba každý den, ale rozdíl bude až za 2-3 dny vidět, já jsem se taky nervila.
Jinak Utroš je docela důležitý brát, já ho mám připravenej taky.

hadonoshka
15. mar 2010

tak holky za půl hodiny na Primě začíná ten novej seriál, už se nemůžu dočkat 🙂

zkousim
15. mar 2010

awalancha3 .držím ti palečky 🙂

ankávičko,tak jsem taky po prohlídce v Caru...cysta 1,5.super, zmenšila se.Měla jsem to dostat dnes,ale nic...tak až to dostanu, tak ještě na poslední kontrolu..prý pro jistotu 😉 .Jinak mi MUDr. dal SYNAREL do nosu,GONAL-F 900 injekce,LUVERIS-injekce,PREDNISON 5mg a Fraxiparin 0,4ml...to je na ředění/nemůžu ho sehnat/ 😕 .No a jdu taky do toho 😀 😀 😀 .Teda bylo mi špatně, když jsem zjistila, že si budu píchat 3 injekce denně 😅
Ankávičko, to musí vyjít 😵 😵 .

Pajko 00...poraď...bolí to? Teď jsem řekla tomu mému, že mi to musí píchat on...prej "jsi normální?", tak jsem mu řekla, ať mi nes..,nebo to něj našlehám já 🙂 ..a to je dobře, že vidí co musím podstoupit....holky von je trubička 🤐 ,ale moje 🙂

Jinak vtip jsem vložila tak narychlo......tak to chodí u nás,haha.Tak děvčata,jdu do postele a jak Hadonoshka, tak i já se nemohu dočkat.

gejbule1
15. mar 2010

Já jsem taky večer měla testík silnější 😉 .

zkousim
15. mar 2010

Anky, na co jsou Menopur a Cetrotide, proč já to nemám?
😅

zkousim
15. mar 2010

gejbule 1 je tady něco, co mi uniklo????? 😨 Zeby??

gejbule1
15. mar 2010

Ne ne bohužel jen jsem reagovala na to co psaly holky o testování..když jsem si předtím v těhotenství dělala testík tak jsem měla večer čárku větší.
Holky jen tak pro zajímavost když se teď objednám na IVF jak dlouho trvá než k němu dojde.Myslím se všema vyšetřeníma atd.Dělá se i imunologie?

pajka00
16. mar 2010

ahoj holky, tak včera kontrola už u mojí dr.Vzala mi jen stěry,dala papír na testy za 3 týdny na 3D UT a krev a za 14dní mám přijít na UTZ.
Zkouším nebolí to.Když jsem řekla mojému,ať mi to píchne-odpověděl úplně stejně a prý-ani mi ty injekce neukazuj, dělá se mi zle.....no nejsou to poserové? Řékám mu co?? zle?? a co mám říkat já,když to mám sama sobě píchnout. Ale opravdu to nebolí...prostě rychlý vpich, jemně to štípne a tím to končí....ani jsem pak nic necítila, nic mi nebylo. Až jak psaly holky-ten utrouš, po tom se mi tak za 2 hodiny trochu točí hlava.
Gejby u nás to trvalo tak 14 dní než nás vzali, pak 5 týdnů trvaly výsledky testů, ale pak už to jelo🙂

pecicka
16. mar 2010

ahoj holky, přeji i krásné ráno 🙂 já už bych taky nejraději začala, ale ještě si musím měsíc počkat, včera dorazila ms, tak v dubnu při další začneme, at se můžu brzy přidat k Pajce 🙂
Paji-jak je, co ty nevolnosti, už je to lepší? a co broučinek v bříšku?

pajinka111
16. mar 2010

PŘEJI KRÁSNÝ DEN VŠEM..u nás je zase úplně bílo,každej den nasněží ....
😠

Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

Snažilky:
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let..........25DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
awalancha....39 let........11DPO....pokus č.3 priroz.snaženia- dnes som objavila na tehu teste slabulililinkeho
ducha (bojim sa dufat)
gabikasz......40 rokov.....22 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......13 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
pajinka111...38let..........10DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........9 DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to 🙂 hned po mršce
izina...........43 let...........? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení

Umělkyně:
ankava.......39 let.........27 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let......... 27DC.....čekám na termín 1.IVF , snad 4/2010
jesterka......39 let......... 20DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
zaenab........39 let..........11 DC.....5 IUI, tento cyklus stimulace na nativ
katy2..........40 let..........? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka........38let............2DC......2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

pajka00
16. mar 2010

ahoj peci...tak se ti to aspoň už blíží🙂 Je mi už líp....sice mám pořád pocit hladu a zároveň nemám chu´t na jídlo....ale jinak se to dá. Už se těším, až mi bude úplně dobře. Nedopnu už skoro žádné džíny...tak se musím začít dívat po něčem na sebe....toto je ze všeho nejhorší to přibírání🙂

ankava
16. mar 2010

Ahoj holky, upravuji svůj stav....doufám, že za pár týdnů bude "jiný"

tak u nás je to jiné, ten můj mi ty dvě injekce v pohodě píchnul... já to nanamíchala, ale měla jsem trochu problém to natáhnout zpět do té stříkačky, tak snad mi tam toho moc nezbylo. Pěkně se mi klepaly ruce.
Doufám, že už mi tam nějaký ty folíky rostou... ach jo, z toho mám strach, že tam nic nebude

zkouším - každý CAR používá něco trochu jiného, ale výsledek by měl být stejný - menopur je hormon, který podporuje růst folikulů a cetrotide je něco, co ti nedovolí předčasně ovulovat.

Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

Snažilky:
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let..........25DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
awalancha....39 let........11DPO....pokus č.3 priroz.snaženia- dnes som objavila na tehu teste slabulililinkeho
ducha (bojim sa dufat)
gabikasz......40 rokov.....22 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......13 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
pajinka111...38let..........10DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........9 DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to 🙂 hned po mršce
izina...........43 let...........? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení

Umělkyně:
ankava.......39 let.........27 DC......2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let......... 27DC.....čekám na termín 1.IVF , snad 4/2010
jesterka......39 let......... 20DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
zaenab........39 let..........11 DC.....5 IUI, tento cyklus stimulace na nativ
katy2..........40 let..........? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka........38let............2DC......2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

pecicka
16. mar 2010

paji-talto je fajn, že je ti lí, a víš co jsem se tě chtěla ještě zeptat, jaký je tvůj názor na cvičení? Myslíš, že bych měla nechat tělo raději v klidu a připravovat se na těhotenství, nebo normálně cvičit jak jsem byla zvyklá? I když ted jsem od listopadi necvičila, co jsem začala s minimálkou

pajka00
16. mar 2010

Já si myslím, že pokud jsi zvyklá cvičit, tak klidně cvič. Až ti udělají opu-tak budeš mít po cvičení, protože pak i po transféru musíš být v klidu. Takže dokud se nic neděje a i když si budeš píchat hormony nevidím důvod, proč bys necvičila. Doktor se mě při transféru ptal, jestli cvičím, tak jsem řekla, že ne a on-tak ať s tím ani teď nezačínám🙂

pecicka
16. mar 2010

no já právě nevím, jestli ten podtlak v tom Vacushape je na tu dělohu dobrej, tam vlastně chodíš půl hodiny na pase v podtlaku.....a myslíš, že když mi navrhne další minimálku, že mu můžu říct, že bych raději IVF, není to drzy? Jsem hrozná ☹

pajka00
16. mar 2010

Tak já nevím, jaké máš cvičení.Myslela jsem, že normální nějaké klasické....vůbec nevím, co to je ten vacushape🙂 a do tohoto ti teda mluvit nechci-nerozumím tomu. To spíš doktorky se zeptej.
Určitě řekni, že chceš IVF. Ty jsi zákazník-oni jen plní tvé přání a pomůžou ti v tom.Nic ti nutit nemůžou a nativ je fakt slabunký. Vůbec se toho IVF neboj.Sice to stojí peníze-ale výsledek je daleko vyšší pravděpodobnost otěhotnění, než jen nativ. Já osobně bych šla do IVF. Před 2 roky jsem řekla, že nikdy nepůjdu na umělé oplodnění 😀 cháááá fakt ironie ten život někdy,nezdá se ti?

pecicka
16. mar 2010

Paji-ani nemluv, nikdy by mě nenapadlo, že bych se rpzcedla a mohla někde začít nový život, vždycky jsem byla taková poslušná hplčičkw, která dělala všechno na povel a v podstatě poslpuchala. Chlap měl 34 a já měla 18když jsme se brali a opravdu si mě vychoval k obrazu svému. Po třech dětech jsem nastoupila do práce a zjistila, že život je malinko o něčem jiném a uplně náhodou jsem se v práci potkala s nynějším manželem a bylo. A 4dítě, kdyby jsi mi to řekla před třema rokama, tak bych si poklepala na čelo, dneska si nepřeji nic jinýho,je to tak, jak to Paji píšeš, život je plný zvratů, změn a ironie......

ankava
16. mar 2010

pecicko, á to měla podobně, první muž o ´13 let starší, já hloupá husička, převzala jsem všechny jeho názory atd.... a ještě jsem si dlouho namlouvala, že to všechno tak chci a jak jsem šťastná. Děti se nám nepovedli, protože chyba byla na jeho straně a na umělý nechtěl. A pak jsem po začala asi po 12 letech pomalu procitat a po 17 letech vztahu jsem se dokázala postavit na vlastní nohy a odejít. Bohužel jsem netušila, že problém s těhu nastane i u mě. Vždycky jsem měla nepravidelnou MS (ale to moje mami taky a má 3 děti a x potratů), ale doktor řekl, že to chce jen hormony podpořit a bude to v poho...jenže není...
tak teĎ strašně doufám, že když to při IVF hormonálně podporují, že by to mohlo vyjít.

Tak si o IVF fakt řekni... je to za chvíli zařízení a zkracuje se ti doba čekání....

pajka00
16. mar 2010

Tak to jsme na tom podobně🙂Začala jsem s bývalým v 19-cti, jemu bylo 26..sice jen o 7 let starší,ale svojí povahou byl úplně jiný. Já zamilované tele jsem se vzdala zábavy,kamarádek a seděla jsem roky doma jen s dětma a tolerovala jeho uzavřenou zvláštní povahu......Až mi po 15-cti letech došla trpělivost a já se sebrala odešla a potkala toho skvělého o 5 let mladšího kluka a jsem šťastná. S kolegyní jsme před 3 lety mluvily o tom, že děti už nikdy...ona má taky dvě už skoro dospělé .....nedávno jsme si to připomněly, jak jsem vykřikovala, že já děti už mít nebudu....cháááá život si fakt dělá srandu a nemá smysl si cokoli plánovat.

zaenab
16. mar 2010

Tak nativ bohužel nevyšel, praskla mi obě vajíčka těsně před OPU. Jedu si pročistit hlavu a po velikonocích uvidím, do čeho půjdeme.

Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

Snažilky:
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let..........25DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
awalancha....39 let........11DPO....pokus č.3 priroz.snaženia- dnes som objavila na tehu teste slabulililinkeho
ducha (bojim sa dufat)
gabikasz......40 rokov.....22 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......13 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
pajinka111...38let..........10DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........9 DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to 🙂 hned po mršce
izina...........43 let...........? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení
zaenab........39 let..........11 DC.....5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza

Umělkyně:
ankava.......39 let.........27 DC......2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let......... 27DC.....čekám na termín 1.IVF , snad 4/2010
jesterka......39 let......... 20DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2..........40 let..........? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka........38let............2DC......2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

zkousim
16. mar 2010

zaenab....... tak to je mi líto ☹

zkousim
16. mar 2010

tak jsem vyfasovala další injekce.Fraxiparin, teda ale sehnala jsem ho až v Ústavní lékárně....neskutečné.A když jsem byla pro předoperační vyšetření, tak mi obvoďák řekl, že má splněno a že nemůže nad limit,tak jsem mastila na internu do Karlových Var...tam mi to paní doktorka vymlouvala, že jsem stará a že už mám svůj klik....no málem jsem se tam rozbrečela.......teda a to jsem v začátku a už mám depky 😠 .No nakonec teda vše vyběháno, teď jen čekám na MS,už měla být....to by byla prdel, kdybych otěhotněla spontálně 😅 .Asi ne,každým dnem to přijde,bolí mi pupek.

pecicka
16. mar 2010

zkouším-řekni paní doktorce, že nejsme starý, že se cítíme na 25 a jestli je ona stará, tak to má blbý
zeanab-coi k tomu říct, když každá víme, jak je to bolestivé když to nevyjde, hlavu vzhůru, všechno bude

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre