Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

awalancha3
20. mar 2010

klikni na fotoblog

awalancha3
20. mar 2010

vysledky z krvi budem mat v pondelok......... ale verte mi........ že si nezavolám ako dopadli.........mám strach... strach že tam nebude nič.........viem, že sa to nedá pochopiť... testy neutečú výsledky tam budu v karte založené stále...... zavolám tam, až keby som mrchu nedostala a ciarka by bola rovnako silna ako kontrolná...až potom... už nemám silu na dalsiu debatu s doki..... apojdem tam jedine preto, že treba UTZ..... aby som vedela co a ako..

fiona771
20. mar 2010

🙂 ahojte všetky....ja mám 38 rokov a tiež už mám za sebou 2 potraty, ten druhý skončil kyretážou kedže sa plod nevyvíjal, bol iba plodový vak.. Chcem sa spýtať niektorej z Vás, čo Vám doktor povedal, prečo sa to stalo, prečo sa plod vobec nevyvíjal? Moj doktor mi nato povedal, že to sa stáva, ale vobec nevedel mi to vysvetliť....prvý potrat som mala v 5 mesiaci, kedže dieťatko malo vývojovu vadu....nechápem, čo mohlo byť príčinou? Myslíte, že dovod je moj vysoký vek? Ďakujem za pripomienky....

awalancha3
20. mar 2010

fiona.............. ja mám 39........ a keby sa mi to stalo vinu pripisujem sebe......... nikto na svete neodpovie na tvoju otázku v súvislosti s vekom..... ale zrejme aj vek tam má rolu...... mna na to tiež upozornovali... lenže... nemecko a USA je plné tlstých a starých prvorodičiek....... a fičí to tam.......... ty si mladica....... všetky čo chceme a robíme pre to viac než len súlož sme mladice (duchom)

ankava
20. mar 2010

Ahoj Fiona, já mám za sebou také dva potraty, jeden v 38 v 9 týdnu a druhý v 39 v sedmém týdnu, mimi se nevyvíjela, po prvním mi doktor řekl, že to nic, že dneska je to normální a že podruhé se to většinou nestává, bohužel u mě bylo to nevětšinou....
teď nás zařadili do IVF, udělali různá vyšetření a asi byla v pořádku, protože doktor mi nic neříkal. Prý to chce větší hormonální podporu kvůli žlutému tělísku. Tak snad jo. Věk samozřejmě hraje trochu roli, kvůli hormonálnímu profilu, ale nám přece není pětačtyřicet... jsme pořád ještě mladošky 🙂

awa, tvůj doktor je tedy fakt debil....
já na podobného narazila v nemocnici, když jsem začala krvácet a on na mě řval., kdo mi řekl, že mám jezdit do týhle nemocnice a kam chodím na gyndu atd... atd....a pak mi dost neomaleně řekl, že už těhotná nejsem ... bylo mi z něho dost zle....
tak se drž, ty testy nelžou.... prostě tam to HCG být musí... a co bude dál uvidíš, hlavně se snaž z těhle věcí nenervovat.. uvidíš

gejbule1
20. mar 2010

awala já vím kde to je ale u tebe fakt žádný fotoblog nemám.U ostatních ano ale ty tam máš prázdno.Divný 😕 😨 .
Já bych tam zavolala,ušetříš si spoustu nervů do další MS.Vždyť se na ní můžeš vykašlat a stejně budeš mluvit jen se sestrou.Já bych to nevydržela.A nemůžeš ji změnit?
Ahoj fiona to je mi líto co máš za sebou.Já už toho mám taky spoustu za sebou.Koukni mi do alba mám to mam napsané.I VVV jsme měli.Myslím že všechno věkem není.I když to hodně na věk svádějí.Jsou i mladé holky co to mají.Jen jste se bohužel strefili do špatného vajíčka nebo spermie.Tak to vysvětlovali mě.Já mám udělané všechno vyšetření a nic závažného se nenašlo.Proč to je.Nás smůla pronásleduje od mých 35let a takových je spousta.Fakt to nemusí být věkem.
Kdy jsi ty potraty měla?

ankava
20. mar 2010

gejbi, mě to taky říkali, špatná spermie nebo vajíčko, ale dvakrát??? to je fakt smůla, ale máš pravdu, že je spoustu i mladých holčin, který maj takový problémy, ach jo

awa, já u tebe ten fotoblog taky nemám a všech ostatních ano, to je nějaké divné

gejbule1
20. mar 2010

anka já měla tu smůlu se špatným vajíčkem nebo spermií už 5x ale pokaždé ten neúspěch byl jiný tak proto mi tvrdí že to spolu nesouvisí.Jednou se musíme trefit do zdravých a silných ne?
awal napiš to admině ať ti to opraví.

ankava
20. mar 2010

no jasně že jo, já doufám, že se trefíme už příští týden 🙂

fiona771
20. mar 2010

...díky za pripomienky....no ja som mala potrat pred mesiacom...takže možno je to aj to, že som sme sa trafili do zlého vajíčka, ako píše gejbule.....díky

awalancha3
20. mar 2010

skuste teraz kliknut?
na fotoblog

pajinka111
20. mar 2010

awalancha,já se na ty testíky dostala hned..klikla sem na ftoku a byla sem v albu.-..teda já myslím že to sou jašně těhotenské testy..
fiona -to je mi líto..ona příroda asi ví co dělá,je lepší když to skončí hned na začátku,pokud se vajčko špatně vyvíjí,přece jen chceme zdravé děti..

gejbule1
20. mar 2010

awal přes ten odkaz se tam dostanu.To jsou jasně krásné těhotenské // 😀 😀 .Super
Mě se sice minulý měsíc ukázaly taky // ale jen na dvou testech a jen dušíci.další značky jsem měla bílý.Byla jsem z toho docela zmatená.Došla jsem si na krev a nic.Takže i test může špatně ukazovat.Ale to není tvůj případ.Tobě čárečky krásně sílí 🙂 .Určitě jsi těhu tak se na toho doktora vykašly a hlavně buď v klidku.
Jinak tvůj fotoblog mě se neukazuje.

maja2
20. mar 2010

slovenky nevidia ceske fotoblogy a cesky slovenske. ze je to tak?

pet.s
20. mar 2010

awal co blázníš to je jednoznačné těhu 😀 ..hele já při prvním těhu taky neměla vůbec silnou tu svoji čárku. Až někdy v 9tt.Ted teda byla silná jak blázen až jsem se bála, že dvojčata. 😀
Awal no tak to je gratulace, velkááááááááá.
Fiona i já jsem po potratu. Tedy spíše ukončení těhotenství kvůli VVV. Matyáš byl bojovník a vydržel až do poslední chvíle. Fio mně je 40 pryč.

awalancha3
20. mar 2010

.........čo ešte tehu testy by mohli detekovať okrem hcg............?

fiona771
20. mar 2010

..pet.s čo je to VVV? Horšie je u mňa to, že ja ešte nemám žiadne dieťatko...takže ja mám mať z čoho obavy, ak by som mala dieťa, tak by som nestresovala, že či sa mi podarí otehotnieť alebo nie..... 😢
Awalancha3 ...to toľko testov si robíš? Denne aj päť? 🙂 Myslím, že ak je tam náznak čiarky, tak tehotná si určite....ja som mala tiež pozitívny teh. test a plod sa nevyvíjal....takže ty si ešte nebola u doktora, žeby ti potvrdil tehotenstvo? Ale určite si, čo iné by to mohlo znamenať....ahojte 🙂

zkousim
20. mar 2010

awalancha3 ....neplač, doktorka je pitomá,napsala bych to jinak,ale asi by mě vyřadili 😠 .Zmeň lékařku!Já jsem taky tlustá a v Caru se mi div neomlouvali, když se mě ptali na váhu,to kvůli lékům....jsem se chechtala.....vem si ženské kolem sebe, však i tluté rodí!!!!!!! Nesmíš se tomu podat.A i kdyby toho ducha dělalo něco jiného, vem hlavu do hrsti,jdi k jinému gynekologovi a začni znovu.Já jsem taky změnila gyndaře, byl už sterej a rval do mě Proveru na otěhotnění 🙄 prdlej.Jinak ti nefunguje FOTOBLOG, respektive žádný nemáš.
A teď ke mě....bolí mě břicho jak prase, je mi zle, bolí mě hlava..píchám si ten Gonal a fraxiparin na ředění krve.Fakt jsou to normální příznaky??Né že bycj ti Pet.s nevěřila,ale řekněte ostatní jak jste to snášely,prosím. 😨
Mám 3DC a strašně krvácím..ale to asi tím ředěním krve.
Ankávičko jdu teď spinkat a uvidíme, zda-li to stihneš... 😉 Je mi blbě 🙄

zkousim
20. mar 2010

já jsem blbá....výše uvedený příspěvek jsem psala po přečtení str.358..nevšimla jsem si, že diskose je ještě na 359...proto zcestná odpověď...teď když jsem viděla ty čárky u Awal, tak jsou fakt silné.Ale je pravda, že opravdu nějaké léky mohou způsobovat poz.test.Však jsem vyprávěla, jak i chlap si dělal poz.test.ím tě Awal určitě nechci strašit, chraň Bůh,ale jak říkají holky,zavolej si tam a jdi k jiné lékařce.
Jinak vítám Fionu 😉

pajinka111
20. mar 2010

awalancha-být tebou tak si na tu krev zavolám jak dopadla,já mám taky hodně nízký progesteron a kvůli tomu sem 2x potratila,takže když otěhotním,musím jít hned na injekci,takhle mi udrželi dcerku.Psala si že máš taky hodně nízký progesteron,tak aby se třeba něco nezanedbalo...no uvidíš,ale já bych u takové doktorky nezustala..

fiona771
20. mar 2010

ahoj Zkousim to...díky moc za privítanie..... 🙂

gejbule1
20. mar 2010

fiona VVV je vrozená vývojová vada.Skončí to přerušením těhotenství.

pet.s
20. mar 2010

Fionko..já taky nemám biologické dítě.Tamti dva jsou adoptáci.ne že by to nějak snižovalo můj vztah k nim(jsou to prostě moje děti a basta fidli jinak to nevnímám),ale moc bych chtěla ještě svoje geny.Nechat tu po sobě svůj otisk.
Zkousim..to holka teda nevím. takhle blbě mi teda nebylo.Hele na nic nečekej a volej dr. Aby se něco nestalo.
Alwa..hele taky nejsem drobek. Nikdo mi nikdy nic neřekli. Jo kdysi mi taky jedna gynekoložka řekla, že musím zhubnout, abych otěhotněla.
pak kolem 30 jsem zhubla o 40 kg a stejně neotěhotněla.
Mně prostě nic jiného než IVF nepomůže.

Fionko..VVV je vývojová vada:Malý měl rozštěp lebky a vyhřezlý mozek, přesto se měl k světu do poslední chvíle.Je to k nasrání!!!

zkousim
20. mar 2010

čus tak je mi líp.....pet.s já mám na Car jen pevnou linku,takže bych se stejně nedovolala 😖
.....jsem tak naštvaná,včera u nás byl známej a sebral mi zlatý řetízek.......je totok normální? Jsem si 100% jistá,ale nedokážu mu to, možná proto je mi blbě, jsem tak zklamaná....to , že je kleptoan , to jsem věděla,ale že štípne něco mě, to teda nas...

zkousim
20. mar 2010

koukám, že jsem tu sama ☹ , tak jdu žehlit ☹

pajinka111
21. mar 2010

Hezkou neděli všem..🙂
Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

Snažilky:
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let............30DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
awalancha....39 let........16DPO....pokus č.3 priroz.snaženia- čiarka zosiluje, ale nič nie je isté, práve naopak
gabikasz......40 rokov.....27 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......18 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab........39 let..........16 DC.....5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111...38let..........15DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........14DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina...........43 let...........? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení

Umělkyně:
ankava.......39 let.........32 DC......2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let........... 32DC.....čekám na termín 1.IVF , snad 4/2010
jesterka......39 let......... ...25DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2..........40 let..............? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka........38let............7DC......2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

zkousim
21. mar 2010

změním jen sebe.....kopíruju tu tabulku Pajinky z 8,38h
Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

Snažilky:
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let............30DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
awalancha....39 let........16DPO....pokus č.3 priroz.snaženia- čiarka zosiluje, ale nič nie je isté, práve naopak
gabikasz......40 rokov.....27 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......18 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab........39 let..........16 DC.....5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111...38let..........15DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........14DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina...........43 let...........? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení

Umělkyně:
ankava.......39 let.........32 DC......2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let........... 4DC..... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ
jesterka......39 let......... ...25DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2..........40 let..............? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka........38let............7DC......2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

Nic jiného jsem nezměnila
😉

zkousim
21. mar 2010

Přeju hezké ráno, no kde jste?? Je mi smutno 🙄 🙄 🙄 , nemm s kým kecat...ty bláho, dělají to ty hormony 😀 ???Jinak dnešní píchnutí už v pohodě,jsem po injekcích kolabující typ, tak jsem z toho byla paf 😅 ,ale dobrýýýýýýýýýý.Bolí mě teda hlava,doufám, ža na mě nic neleze 😠 .No můj miláček, ten se mi zdá ,to nechává už na Pronatalu 😀 😀 .Tak zatím pa.....
mam vás všechny ráda 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre