Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
12. apr 2010

no tak to už si docela pokročilá 🙂 🙂 tak moc držím pěstičky, ať to vyjde 🙂 🙂
a cítíš se těhotně? 🙂

pet.s
12. apr 2010

ankava tolik? není tio moc? kolik jsi měla embryek? 😀 😀 Aby to nebylo dvojičky 😀
Gejby no gratuluji.
Holky jsem objednaná na 26.4. na 3D UZ,ale prý kvůli mé "váze" mi sestřička nemůže zaručit, že něco uvidíme. No ještě, že neřekla, že jsem tlustá.To by se mě dotklo 😀 😀 😀 😀 Mně to neva i za tu cenu na to půjdu. J
Jen mi vychází 3 UZ v jednom týdnu. Achjo. V pondělí to 3D, Ve středu poradna a v pátek kontrola v Gennetu. Není to moc? Nemůže to ublížit miminku? 😒

ankava
12. apr 2010

pet.s, měla jsem dvě embryjka, když kouknu do tabulek, tak jsem cca v půlce normy ( 18 až 7340), no a kdyby to byla dvojčata, tak to by bylo super ne???
budu se i nadále modlit alespoň za jedno, ale že se mi ulevilo 🙂

o škodlivosti UTZ se dost diskutuje, ale spíš jsou ty názory, že ne. Pokud by si nechodila od začátku každý den.

hadonoshka
12. apr 2010

jupí pet.s to jsem zvědavá na fotečky ze 3D 🙂

anky čoveče nebudou to dvojčata? jukni na hcg sem https://www.modrykonik.cz/fotoblog/hadonoshka/a...

gejbule1
12. apr 2010

anka necítím se vůbec těhotně,jen mě malinko bolí prsa jako před MS.naopak když mi připadalo že je mi blbě tak jsem si řekla že je to blbost ,protože nejsem těhotná a přešlo to.Všechno si umím vsugerovat 😀 .A jak je tobě,
pets já myslím že to miminku nevadí.

ankava
12. apr 2010

hadi... dvojčata, to by byla bomba.... tatínek by se pominul... nechtěl o zavedení dvou moc slyšet, ale pak uznal, že to bude lepší. no a teď kdyby to vyšlo ( já bych si je moc přála), tak by to asi chvíli rozdýchával.

a kdy se pozná, kolik jich je?

gejb... mě není ale vůbec nic, prsa minimálně, občas mě bolí břicho jako na mrchu, občas se mi motá hlava, semtam mě pálí žáha... a krkám (pardon dámy 🙂), ale nic o čem bych mohla říct, jo to je těhotenství. jen to HCG.

Zítra jdu zase ke svý paní doktroce na akupukturu, naleje do mě zase energii a pozitivní myšlení, to mi vydrží tak dva dny....
a doufám, že s ní udržím to mimi.

gejbule1
12. apr 2010

anka musíme věřit že to dobře dopadne jinak bychom se zbláznily

ankava
12. apr 2010

doufám, že se zblázníme radostí 🙂 🙂

zkousim
12. apr 2010

Gejby ..........blahopřeji..moc moc moc.

Holky já bych aky chtěla....do prkna,tady to jde jak na běžícím páse...... jo říkala jsem vám, že jsem byla u kartářky a ta mi řekla, že do 2let budu mít holčičku,ale že musím vyhledat pomoc...zřejmě IVF 🙂 ..........no uvidíme...ale 2 roky...čekat???Bleleble.

Tak těhulky, dávejte na sebe bacha....jo a dík za odpověď...snad mi zvýší dávku. Hele ajaký je rozdíl mezi Gomal a Menopur??
Se navotravuju co 😅 😅 😅

pet.s
12. apr 2010

ankava a gejby z vás to štěstíčko jen ukapává 😀 😀 😀
Já vám to tak moc přeju. Gejby netěhulily my jsme spolu i poprvé loni v létě?
Gejby co ti budou dělat s tím MTFR? A kam s tím půjdeš?

pajka00
13. apr 2010

Dobré ranko kočky......zkousím rozdíl není v podstatě žádný, záleží na doktorovi, co ti napíše, s čím má zkušenosti a jeden z toho je levnější tuším...já jsem měla menopur. Kartářce bych věřila....mně předpověděl před Silvestrem, že budu mít letos dítě.....no a v lednu prásk a bylo 🙂) Ještě uvidíme jestli se trefil, protože mi řekl bu´d kluk nebo dvojčata holky...ale spíš ten kluk🙂) tak se necháme překvapit.
ankava, taky bych řekla podle té výšky HCG, že to vypadá na dvojčátka, ale ať jsou dvě nebo jedno, hlavně aby to dopadlo a bylo to zdravé, no ne?🙂 noo jsem napnutá teda🙂
Gejby já si myslím,že tam opravdu ještě nic neuvidí, ale důležité je, že ti vezme krev a ofiko ti to potvrdí🙂 supér.

gejbule1
13. apr 2010

Ahoj holky,pets pamatuješ si to dobře,že jsme spolu minule těhulily ale bohužel to nevyšlo tak teď se budu opičit s výsledkama a ve všem po tobě 🙂 .jdu jen ke své gynekoložce ona vede i poradnu pro potrácející ženy tak mi asi jen upraví Prednison a Anopyrin.Říkala jak objevím // mám se objednat.
pajka krev mi asi brát nebude a možná ani prohlížet jdu tam fakt jen na konzultaci zda nasadí utrogestan atd.

marja
13. apr 2010

gratuluji novým těhulkám 😉 🙂 😉 🙂

jesterka001
13. apr 2010

Ahoj holky, moc gratuluji všem novým těhulkám a a pets a pajce k výborným výsledkům na screeningu 🙂
Mě dneska skončily naděje, začala jsem ráno (v 7tt) hodně krvácet, takže fazolce se u mě nelíbilo. Nemám sílu.

Mějte se tu moc krásně, všem vám ze srdce přeju ať se vám daří, těhulkám zdárný konec a netěhulkám brzké těhotnění. A věřím, že vám to všem vyjde, protože si to sakra zasloužíte!!! 😉

pajka00
13. apr 2010

Ještěrko na co na to říct...moc mě to mrzí, že to nedopadlo 😒 Ale odpočineš si, tělo si odpočine a uvidíš, že se zase zadaří...Moc bych ti to přála a zasloužíš si to po tom všem zkoušení 🙂

ankava
13. apr 2010

ještěrko, to je moc smutné, ale určitě se to povede příště, jak už tady bylo napsáno, po mracích vysvitne sluníčko

gejbule1
13. apr 2010

jesterko to je mi líto ☹ ☹

iva7
13. apr 2010

Gejb gratulujem ti a držím palce, aby ti všetko ok dopadlo 🙂
Ankava tebe tiež, nech sú to tie dvojčatá 🙂 🙂
Tehulky, upravte tabuľku, nech nás snažilky trochu povzbudíte 🙂
Ja som bola dnes na sono, vaječníky funkčné, je tam jeden dominantný folikul 24mm 🙂, tak sa vraj máme s manželom posnažiť 🙂 . Idem ešte absolvovať vyšetrenie na chlamýdie a mykoplazmy, hormonálny profil, ale to až 3-5 od začiatku MS, priechodnosť vajcovodov a manžel spermiogram. Lekár mi odporúča ešte pol roka takto ambulantne a až potom do centra, lebo vraj sa už nemáme kde ponáhľať, keďže by sme aj tak boli samoplatcovia, vraj škoda, že som neprišla aspoň pred polrokom. No čo už. Bála som sa čo mi povie na môj vek, ale mi povedal, že nevyzerám na 39, myslel si, že mám menej a ani 39 nie je problém 🙂 🙂 🙂

gejbule1
13. apr 2010

iva tak to jsou dobré zprávy 🙂 .Tak se koukejte pořádně snažit 😀 😝 .
Jak to že si to budete platit když ti není 40?

zkousim
13. apr 2010

Ještěrko....neblázni, nezahazuj to ještě.Já taky všechno zabalila po tom neúspěchu,jak píše Pajka....nech to uležet,poplač si a za měsíc bude lépe.Když vidíš tady ty holky..koukni na Pet.s, nevzdala to a je tam mimi.....přece mě v tom nenecháš..... ☹

iva7
13. apr 2010

Poisťovňa hradí len do 38 rokov a 365 dní, nie? Ja už budem mať vseptembri 40, takže ak by aj poisťovňa preplácala do 39 a 365 dní, tak by to bolo asi " o hubu" rýchlo to zrealizovať za 4-5 mesiacov. Čaká sa ešte , kým to poisťovňa schváli.Takže nechám to na lekára, dnes som prvýkrát bola u neho, (predtým som chodila k lekárke) a ten prístup sa nedá porovnať. Vravel mi, že keď budú všetky vyšetrenia hotové, uvidíme ako ďalej a môžeme potom ešte vyskúšať IUI u neho a neplatila by som nič.

zkousim
13. apr 2010

kočky, zkopírovala jsem tu poslední,tak jsou tam chyby...opravte si to každá, prosím......
těhulky:
marja......................43 let................................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets.........................40 let...............................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
..........................................................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka.......................40 let...............................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
awalancha3...........39 let...............................19.3.našla //-10DPO,13DPO krevní test 110jed.potvrzené těhu
ankava..................39 let............ ? DC..........2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme, 26.3.10 ET 2 embryjka

Snažilky:
capenka..................39 let...........? DC .........12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka...................40 let...........? DC..........2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik..................41 let............? DC..........5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule...................40 let............? DC..........celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
gabikasz................40 rokov.....35 DC..........5potratov,beriem hormony a snažíme sa
aja 37.....................38 let..........34 DC..........5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
biblia......................44 rokov......26 DC.........SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab...................39 let...........24 DC.........5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111............38 let...........23 DC........ anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka.........42 let............22DC..........SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina.......................43 let..............? DC..........děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení
iva..........................39 let...............? DC.........snaženie prirodzene
moncicic...............40 let..............? DC.........30.marca konzultace GYN FIVU

Umělkyně:
minka....................43 let..............? DC..........23.1.OPU,28.1.ET, 26.3. KET
gabikri...................38 let..............? DC..........1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
jesterka.................39 let...........33 DC...........čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2......................40 let..............? DC..........2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha................42 let..............? DC..........5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka.................38 let...........15 DC...........2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus
zkousim...............39 let........... 12 DC.......... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ - malý folikul,stimalace přerušena
marrad................ 38 rokov........? DC............1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, ziadost 03/2010, 05/2010..IVF ...................................................bude....doufám....

Maminky:
11hanula.............44 let .. .........................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa......................40 let .. .........................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.....................40 let .. ....................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

.....jen Ankavičku jsem posunula hore....tak snad poskočíme i my dole.... 😉

iva7
13. apr 2010

Ešte aj Gejgy ty sa dopíš medzi tehulky nech vás viac 🙂 🙂 🙂

ankava
13. apr 2010

zkouším, ty jsi zlatíčko, že jsi mě posunula, tak snad tám pár měsíců vydržím 🙂 🙂

iva7
13. apr 2010

Ankava pravdaže vydržíš a o pár mesiacov ťa posunieme na koniec tabuľky medzi maminky 🙂

pet.s
13. apr 2010

ještěrka ..drž se holka... 😒
iva u nás jediná VZP hradí do 39+365
Gejby tak se koukej opičit.
Chtěla jsem dnes koupi miminku čepici,ale řekla jsem si, že až po těch UZ koncem měsíce.

pet.s
13. apr 2010

ankava, taky ti to neutíká? mně taky ne 😒 Dnes jsem vytáhla tátu na kočárky. Ale byl protivnej tak jsem se ňafli. Až jsme ho musela na parkovišti zbít. 😀 😀 (To my tak ukončujeme hádky, já do něj začnu bušit a smát se u toho a vyňafu na něj, čím mě naštval,a on mě jako líbe.A mě přejde vztek 😀 ) No prostě jak malé děti 😀 😀 😀

danielax
13. apr 2010

Ahojky, hlásím se do klubu 40letých snažilek. 1.4. OPU, 6.4. ET a teď jen čekám a čekám a začíná mi maličko hrabat 😀 Dneska jsem koupila testík, ale nakonec jsem odolala... nebo jaem spíš měla strach ze špatného výsledku ☹ Oplodnila se jen 2 emryjka a přežilo jen jedno, takže si říkám, že moc velkou šanci nemáme.....

pajka00
14. apr 2010

ahoj holky, iva vůbec nevadí, že máš jen 4 měsíce čas, já jsem to měla úplně stejně....pro IVF jsme se rozhodli v prosinci a v lednu jsme hned začali a v březnu jsem měla 40, takže jsem to stihla akorát🙂
Pets, ty jdeš ještě na ten 3D UTZ? no tak to jsem zvědavá, jak se ti to bude líbit. Nepochybuju, že bude vše OK🙂
Mimochodem, jsme přemýšleli o jménu pro kluka.....a říkala jsem Matyáš....oběma se nám to líbilo a až pak jsem si vzpomněla, žes to měla ty pro chlapečka před tím....🙂

pet.s
14. apr 2010

danielax ..neboj a zkus to.-)))když tak si můžeš říkat že je ještě brzy.Já testovala od druhého pne po ET.-))))ale duch tam byl asi až 6 nebo 7 den. Budu držet palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre