Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

danielax
28. apr 2010

😀 😀 😀 taky jsem koukala na těch 5 berušek... to je síla... vždycky jsm chtěla hodně dětí, aale 5 holčiček??? To si neumímpředstavit- takový babinec 😀

danielax
28. apr 2010

pet.s optám se, ale jak říkám... je to s ním maličko na delší dobu 🙂

pet.s
28. apr 2010

danielko..co 5 holčiček?? ale 5 holčiček v pubertě, 5 holčiek s premenstruačním syndromem, 5 zamilovaných holčiček, 5 neštětstně zamilovaných holčiček.....tyyyyyyyyyyyyy blaaaho, to musí být nářez 😀 😀 😀

danielax
28. apr 2010

No prááááávě- to je přesně ono 😀 😀 😀

pet.s
28. apr 2010

naše Bára dnes měla hysterák v obchodě s oblečením. odmítla jsem ji koupit kalhoty, které ji staršně neseděly a byly hnusné. bavila přítomné. Běhala za mnou po krámě. Já jen říkal Ne a Bára - mami,ale to se nosí. jsi hrozná, nerozumíš tomu apod. Všichni se ohlíželi. 😀 😀
Nekoupila jsem. Do mody ji nemluvím,ale když má někdo jaksi větší pozadí(dle mně má hezkou postavu,ale ona z toho má mindráky, prdku má fakt hezky do ruky. Teda do trochu větší tlapy) a chce si koupit balonové kalhoty, ve kterých už fakt má PRDEL, tak zůstávám paličatá. 😀 😀

pet.s
28. apr 2010

jdu spát.

danielax
28. apr 2010

Tom nemá takový záchvaty, ale naštve se a jde ode mne pryč, nebaví se se mnou.... teda už to nedělá.... naposledy se krásně vytrestal.... nevšímala jsem si ho a šla jsem si dál po svém. Tak co bych nešla- neztratí se a kde jinde bych ho hledala než doma 🙂 No jo, ale já měla ještě vyřizování, pak jsem potkala známou, prošly jsme krámky, poseděly v kavárně.... no dom jsem dorazila asi za 4-5 hodin... a mladý pán seděl na schodech... nechal doma klíče 😀 😀 Koukal jak bluma...venku být nemohl, to byly zrovna ty veeeliký mrazy. Můžu říc, že jsem se dlouho tak nenasmála 🙂

hadonoshka
29. apr 2010

jo a zapomněla jsem na bibliu úplně, mám z tebe holka radost to vypadá nadějně, koukám že jsi stejný posera s testováním jako já vloni v létě. Taky bylo načase že jsi se ozvala, už jsem si říkala, že na nás kašleš co s tebou je.
Bylo by to fakt super, kdyby ti to vyšlo přirozeně. Holky jen pro info, Biblia teď pracuje v Rakousku a snaží se o mimi a před rokem a půl po nějaké tůře potratila, teď nevím, jestli to byl 9,10 nebo 12 týden. Doufám, že se na mně taky nenaštveš jako Gejbule že to sem píšu, jde mi spíš o to že jsi se dlouho neozvala a mezitím je tu plno nových holčin, které o tobě nic nevědí, tak prosím tě něco písni až budeš mít čas. Vidíte holky, na příspěvek Biblie je to taky taková totální "ignorace" 🙂 ale neboj bibli, my na tebe myslíme a držíme ti pěsti 🙂 .

gabikri
29. apr 2010

Tak zprávy z laboratoře...oplodnilo se šest vajíček...z toho se tři vyvíjí dobře, zítra jdu na transfer 😵

danielax
29. apr 2010

gabi no tak to je paráda, držím pěsti ať to vyjde 🙂 🙂 🙂

veruncik
29. apr 2010

gabi - to je super zpráva! Držím palečky, ať Ti to dobře dopadne!! 🙂

gejbule1
29. apr 2010

gabi tak ti strašně moc budeme držet palce.Kolik si jich necháš zavést?

gejbule1
29. apr 2010

pets velikánská gratulace že jste holky obě v pořádku.Ta jména jsou šílený.Buď se celé rodině nelíbí,nebo je někdo s tím jménem debil a nebo to v rodině už je.Ale ještě máš chvilku čas tak si lámejte hlavinky 😉 .

gejbule1
29. apr 2010

dani kluk už je na střední nebo teprve vybíráte školu?

aja37
29. apr 2010

Ty jo Gabikri, to je super sprava. Drz sa. Budem na teba mysliet 🙂 Si pamatam casy, ked si sa len pytala, ze kam ist a co robit ohladom darovanych vajicok a kde co a ako a ahaho, uz je tu transfer. Gabikri a vy mate darovane len vajicka, alebo cele embryo? Ako ste na tom?

Pet´s, tiez dobra sprava, ze ste v poriadku, aj ked sa priznam, ze ja uz po vasich potvrdenych // od ziadnej z vas inu nez dobru spravu neozacavam 😉

Baby moje, drzte sa.

Inak sa vam priznam, ze mna tak boli v krizoch, ze mam pocit, ze mi tie vajcia aj same vyskocia. Dnes vecer mam Pregnyl a v sobotu OPU.

danielax
29. apr 2010

gejbule školu máme vybranou a je na ní přijatý.. 3x hurá 😀 😀 😀 Myslela jsem, že s jeho výstupním hodnocením ho nevezmou ani zametat ulice. Naštěstí byli rozumní a dali víc na osobní pohovor 🙂

aja.... všechny palečky budu držet aby byla suprová vajíčka 😉

gabikri
29. apr 2010

aja : jen vajíčko, manžel měl zamrazené sperma 😉

gejbule : no dvě, to je jasný 🙂 Povídala paní doktorka...vy jste taková statná..( já ji dám statná 😀 ) pro Vás nebudou dvojčata problém 🙂 No a děti jsem chtěla vždycky dvě a vzhledem k věku toto je jediná možnost 🙂

pet.s
29. apr 2010

ahojky holky...zítra jedeme na kontrolu do Genetu, už ted jsem z toho nesvá 😒
danilko..tle dlá náš mladý...nafoukne se a nemluví

danielax
29. apr 2010

pet.s neboj se, miminková bude v pořádku 😉

gabikri
29. apr 2010

pets : přeju, ať je všchno jak má být 😉

danielax
29. apr 2010

gabi... jak je? Těšíš se na zítřek? Doufám, že ti to všechno vyjde a strašně moc držím palečky 😉

gabikri
29. apr 2010

daniela : no je to takový zvláštní pocit.. 😉 Ale těším se moc...ale zároveń se bojím neúspěchu..ach jo..to bude zase psycho 😝

danielax
29. apr 2010

gabi...... budu na tebe myslet a strašně moc ti držet palečky!

iva7
29. apr 2010

Ahoj Gabi, musíš samu presvedčiť, že teraz to určite vyjde. Vraj keď si človek niečo veľmi veľmi želá, tak sa mu to splní. Takže 🙂 tentokrát to bude ono 🙂 . Zajra na teba budem myslieť 🙂 , veľmi , veľmi to prajem.

iva7
29. apr 2010

veľmi, veľmi ti to prajem to malo byť 🙂

pet.s
29. apr 2010

gabi budu držet palečky.-))

pajka00
30. apr 2010

dobré ranko, gabi tak držím palce a když jich tu máš tolik, tak to sakra musí vyjít, no ne? 😀

aja37
30. apr 2010

Gabi, drz sa a hlavne pokojne prijimaj tych malych smudlov 😉

ankava
30. apr 2010

Ahoj všecky 🙂
konečně jsem se dostala k netu, vichni byli doma a chystal se pohřeb, takže lítání, volání, kdo přijede, kde budou spát, a tak.
Taky abychom byli hodně s mamkou, ale ona to zvládá hodně statečně, i když si myslím, že to na ní ještě dolehne.

Gabi... strašně držím pěsti, ať máš za chvíli //

Aja.. tobě samozřejmě to samé...

Pet.s debata o jménech je asi už uzavřená... ale mě by se líbila Anna, Aneta, Michaela.....

Mě je už týden pernamentně blbě. Sice nezvracím, ale stojí to za draka. Už si ani nevyčistím horní stoličky zezadu, protože okamžitě dávím....
A nejhorší je to večer. Asi budeme mít nějakýho nočního ptáčka.....Ale alespoň mám pořád pocit, že se něco děje, že jsem v tom. I když děs z dalšího UTZ mě neopustil.

macek28
30. apr 2010

Ahoj holky!Pet.s a to má manžel ještě 2 dcery z prvního manželství.Já mám dvě dcery také z prvního takže máme vyrovnané skore pět na pět.Je to opravdu doma babinec a mazec.Vždy jsem toužila po chlapečkovi,tak snad budou vnuci.Po šesté to zkoušet nechci,ale M by možná chtěl vytouženého syna.Takže asi tak.
gabi,miminka budou.Troufám si aji předčasně gratulovat. 🙂
Pěkný májový víkend,hodně snaženíčka at jsou miminečka.Věk a kecy okolí neřeště,mockrát jsem to už tady psala!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre