Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

awalancha3
2. máj 2010

pridám aj ja s tými chlapmi a láskou a deťmi:
....sice som pred 17 rokmi nahodne otehotnela, ale nejaka laska velka tam nebola, skor strasne pokojny vztah, keby sme boli prudke povahy tak do 3 rokov sme rozvedeni, ale obaja sme boli taki pokojni tak sa to tahalo 17 rokov. Ja som si povedala, ze laska su len zvasty do sladkobolnych filmov............... a v oktobri 2009, t.j. pred 8 mesiacmi som sa zamilovala a az ako 39 rocna som spoznala o com je laska, moj nastavajuci (svadba je teraz 15.5.) je 25 rocny a ma za sebou tiez 17 rocne, ale bezdetne manzelstvo. ked som sa ho pytala preco so zenou nemal deti, povedal, ze si nevedel a nechcel predstavit, ze by bola matkou jeho deti.........Takze chlapi, ked skutocne lubia, su ochotni ku vsetkemu, a ked zenu nelubia, vedia k nej byt aj zli, tak nenapadne zli...............Takze, ked mi moj milacik poedal, ze ja som jedina zena, s ktorou by chcel mat deti, bola som stastna aj nestastna... nestastna preto, lebo som deti "nemohla" mat......Viete si teda predstavit tu radost ked na tretí krát sa to stalo..... a už som v 11tt. Stále mám pocit, ze ten zazrak sa stal pre neho, nie pre mna, on si to viac zasluzil- aj ked teda boj stale prebieha a pokym nie je malé v kočíku, nič nie je isté...............

awalancha3
2. máj 2010

oprava..................je 35 ročný................. 😀 jezisinky........

gabikri
2. máj 2010

daniela : no tak můj se pořád vytahuje, jak umí vařit, ale v životě jsem od něj nic neochutnala. Když jsem ho pak vyzkoušela z nějakého receptu, jak by to uvařil, bylo mi jasné, že kecá 😝 Maximálně griluje...když to všechno připravím, nanosím ven..tak to ugriluje 😝 Když jsem mu řekla, že mile ráda něco od něj ochutnám, začal se vykrucovat, že nemá potřebné suroviny atd... 😀
Ale já vařím ráda, to mi nevadí. Jediné, za co vděčím tchyni, je že z něj vychovala 1/2 holku 😝 Má neuvěřitelný až puntičkářský vztah k pořádku...takže o úklid se vůbec nestarám. Včera např myl okna a pral záclony. Nejdřív jsem z toho byla paf...ale už jsem si zvykla...ono se to bude hodit, až nebudu stíhat 😉
Jdu vařit oběd....dělám vepřo..knedlo..zelo.. 😉

Pěkný den všem 😵 😵 😵

gabikri
2. máj 2010

awa : jééé, ještě musím zareagovat...ty se budeš vdávat....hodně štěstí 😵 😵 😵 😵 To je hezký příběh. 😵 😵 😵

danielax
2. máj 2010

awal.... doufám, že uvidíme svatební fotečku 🙂 Strašně ti to přeju! Miminko a svatbu. My se na svatbě dohodli že bude.... až jednou otevřeme kalendář a píchneme do data 😀 Ani jeden se nebráníme ani nám svatba nijak nechybí.

gabi... u nás je domácnost na mě...přítel dělá od rána do večera...ale pomoc dokáže a není to typ co by říkal- je tu prach.... Vaření mu nic neříká, ale to mi neva, vařím ráda a on dokáže za každé jídlo poděkovat, pochválit.....

awalancha3
2. máj 2010

gabi............ daniela...................... ja sa na svadbu strasne tesim, mam velku chut byt jeho manzelka chi chi chi...... len som ani vo sne necakala, ze sa budem vydavat tehotna...........teraz to znie tak 😀 😀 😀 , že 40 rocná stará korytnačka sa musí vydávať..... chi chi chi......Ale vážne, svadbu sme planovali hned odo dna ako sme sa zamilovali a povodne mal byt termin 26.6.- nuz ale ked sa nebesia zmilovali a požehnali, tak sme museli termin o mesiac a nieco posunut skor...........Fotky dam do albumu, teda ehm, len v prípade, ze nebudem na nich vedla toho mojho krasneho stihleho mladatka ako obstarozny tulen natlaceny do bielych siat........ chi chi chi........

danielax
2. máj 2010

awal.... teď jsi mě rozesmála až mi tečou slzy 😀 😀 😀 40ti letá a ještě se MUSÍ vdávat- to jsi krásně napsala! Určitě budeš nádherná nevěsta 😉 Budete mít velkou svatbu? My když mluvíme o svatbě, já bych chtěla maililinkou, jen dva svědci a pak někde oslava, i když to bude nás obou první svatba.... ale to asi bohužel nevyjde vzhledem ke skorotchýni ☹ To by asi nepřežila. 😀 😀 😀 😀 😀

pet.s
2. máj 2010

danielko..takl to jo...to mě už by tam neviděla.

danielax
2. máj 2010

pet.s ahoj 🙂 No jooo, se mnou je problém- vydržím být naštvaná tak 5 minut 😀 Jak je? Jsi klidnější?

danielax
2. máj 2010

i když jak mi někdo ublíží, v srdíčku si to dlooouho pamatuju 🙂

pet.s
2. máj 2010

taky jsem pro malou svatbu. V našem věku.Už žádné velké procesí. 😀 Ale vzhledem k tomu, že jen muj muž má 4 děti, Snachu a zetě, 4 vnoučata tak o malé svatbě nemůže být řeč. Navíc jak jsem psala jmenuje se Černý. Kdybych si vzala jméno po něm a pak třeba šla do školy na třídní schůzky tomu mému černouškovi a představila se jako Černá, tak by je to asi zlomilo v pase. 😀 😀 Stejně spolu žijeme, jen potřebujeme nějak dořešit majetek, ted když bude mrně(jestli bude). Jen mi vadilo říkat, že je to můj přítel. Ale to jsme vyřešili. Ale on na mě volává ženo moje. A když mě někde představuje, říká to je moje žena. A má pravdu nejsem jeho manželka,ale žena ano. stejně tak jako on muž.
A ten papír nám zatím nechybí. 😉

danielax
2. máj 2010

to je přesně ono....přítel mám 3 bráchy... ti mají děti.... jéééé no to by byl malý cirkus... nebo spíš velký? 😀 😀 Prostě jsem pro malou, ale to bysme jí museli asi udělat tajně a to by bylo potom vzrůšo 😀 😀 😀

pet.s
2. máj 2010

navíc vím, o lepším využití těch peněz, co by to stálo 😉

pet.s
2. máj 2010

nálada je opravdu lepší, ale tím víc se bojím, že mám zbytečně moc optimismu.Že dostanu zítra ledovou sprchu ☹

danielax
2. máj 2010

pet.s.... pevně věřím, že tě čekají dobré zprávy! Přece není možný abys měla tolik smůly 😉

Loučím se, jedeme na navštěvu k mámě- to bude zase odpoledne... Tom má nataženou hubu už teď- nechce se mu a už se ptá v kolik pojedeme domů..... ach joooooooo 😀 😀 😀

zulik
2. máj 2010

Ahoj,
koukám, že vás tady přemohl máj-měsíc lásky 😅 Ale to je dobře. Jestlipak jste včera dostaly pusu? Já sice až večer ale taky doufám platí. Awa, to je příběh, jako pohádka...a tak bude následovat....a žili šťastně až.... Odkud z SK vlastně jsi? Počítám se mezi něco jako čechoslováky, máma Slovenka, otec Čech. Na dovču se chystáme na Terchovú.Jinak mám za sebou 2 svatby a občas se musím smát, když mně oslovují "slečno"
Pets, já sice nevím, co tripl testy mají přesně být, za mého těhotenství takové věci snad ani nebyli, byla jsem 2x na ultrazvuku 😀 Ale co jsme pročítala, tak vycházejí falešně pozitivní a ještě se ten koeficient násobí věkem obou rodičů, takže čím vyšší věk, tím je to riziko vypočítané vyšší. Uvidíš, bude dobře a Terezka bude v pořádku 😉

pet.s
2. máj 2010

danielko..tak se drž 😉

gejbule1
2. máj 2010

Ahoj holčiny,teda vy jste toho napovídaly.
awal pěkný příběh ale myslela jsem že píšeš o mě 🙂 .Mám toho s tebou hodně moc sopečného jen jsem o rok starší než ty.
Moooc gratuluju ke svatbě 🙂 .
dani je to s těma dětma potíž.Já jich mám poslední dobou plné zuby.Nic jin není dost dobré a s ničím nepomůžou o co si neřeknu.Potřebovala aby tak na týden odfrčely.Tak ti přeju pevné nervy.
gabi jak ti je?zatím asi nic viď?Kdy zkusíš testík?
pets kdy se zítra dozvíš výsledky?

gabikri
2. máj 2010

gejbule : ahoj 😉 no snažím se na to nemyslet, ale vždy večer to na mě padne..co když to nevyjde...co dál?? Ach jo..to se vleče..teprve druhý den 😖 Cítím se stejně...žádné výrazné příznaky, akorát mi z ničeho nic naskákaly pupínky jak puberťákovi. Teda trpěla jsem na to vždycky, ale tohle je síla 😖 To je asi z těch hormonů 😝

zulik
2. máj 2010

Gabi, to je z Utrogestanu nebo něčeho podobného, co bereš. Já to měla po ET taky 😠

gabikri
2. máj 2010

zulik: díky, taky jsem si myslela, že je to z toho. Beru teda Crinone, ale to je stejné. Takhle olezlá jsem teda dlouho nebyla 😀

zulik
2. máj 2010

Já z toho byla vždy v jednom květu, jednou jsem měla Crinone a bylo to fuk. Ale tak to neber, hlavně, když to pomůže 😀

gejbule1
2. máj 2010

Tak snad se bobečkové pořádně zabydlují 🙂

pet.s
2. máj 2010

gejby až ve dvě zítra. ☹

pet.s
2. máj 2010

danielko...tak jak u mámy?

gejbule1
2. máj 2010

tak co jak jste se holky dneska měly???
pets myslím na tebe od pátku tak zítra budu držet palce strašně moc!!

danielax
2. máj 2010

ahojky.... holky, cesta k mámě vlakem byla šííílená. Ne vlak, ale moje pubertální dítě! Zkoušel výdrž mých nervů.... co vám mám říkat. Došlo i na slzy... on chtěl být doma, co bude u babičky dělat... je tam nuda....vyřvával na mě, že jsem hrozná máma... nenechám ho ani dělat co chce... jen co vystoupíme, pojede domů..... třeba pěšky, nebo stopem.....od vlaku se do vsi asi 50 m přede mnou.... pak najednou jak když mu cvakne... počkal na mě, takže jsme došli společně a kupodivu byl milý a příjemný mladík. Ale těch 40 minut cesty.............fakt testoval co vydržím 😀 😀 😀

gejbule.... já mám levou ruku na krku v šátku.... nádobí... úklid....nic nedělám, hrozí mi sádrou na loket na 3 týdny... no když jsem dneska viděla jak umyl nádobí 😠 a hlavně NEŽ jsem ho k tomu dokopala....chytit pod krkem a 3x zakroutit... 😀 😀 😀

danielax
2. máj 2010

pet.s.... zítra budu jak na trní čekat na tvoje výsledky....všechny čtyři palečky co mám si umačkám 🙂 Jinak s mámou jsem nadhodila řeč, tak uvidíme co z toho bude 😉

pet.s
2. máj 2010

danilko..tooooooo znáááááááááááááááááám 😀 😀 je mi dobře, že v tom nejsem sama. 😀 A´t žijí puberťáci 😀
S mamkou ti držím palce. myslím, že pomůže.Teda alespon já mám maminku zlatou. Pomůže kdykoliv a nemyslím jen peníze. jen je občas taková příkrá a trochu ostrá, a já na ni dost dám. Ségra ta si umí prosadit svou,ale já jsem poslušnější 😉
Ale na druhou stranu, když něco opravdu chci, tak si udělám, co budu chtít stejně 😉

danielax
2. máj 2010

pet.s... zvědavá máma byla, tak jsem jí řekla, že na další pokus bysme potřebovali zhruba 20 tisíc a do září a ty zbytečný nemáme.... to nijak nekomentovala... ví že Hynek staví a já že takový prachy nemám šanci ušetřit... tak uvidím co to udělá, jestli se třeba chytne, ale moc tomu nevěřím ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre