Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
10. máj 2010

danielko, červen je za chvilinku, dáš si dohromady loket a pak to půjde jedna báseň...
možná, že když v tom máš nějaký zánět, tak to mohlo mít vliv na to IVF.
Já si před tím nechala vytrhnout zub, kterej mě pořád zlobil a doktrorka ho chtěla zachránit, ale když jsem jí řekla, že jdeme na IVF, tak hned řekla, že půjde ven. A pak když mi ho nachirurgii trhali, tak ta doktorka řekla, že to bylo nejlepší rozhodnutí, protože jsem ho měla pod tím zánětem.. a prý se to pak dostává do celého těla a může to dělat neplechu.....,
a docela tomu věřím....
tak nejdřív loket a pak mimi 🙂
a řekli, co s ním máš?

danielax
10. máj 2010

ankava... mám zánět šlach.. oboustraný.. jak tenisový, tak oštěpářský loket. Venkovní i vnitřní strana lokte ☹ Dr se jednak divil jak to léčili... nebo spíš neléčili a jednak konstatoval, že je tak evidentně viditelné, že je to na obou stranách, že se diví, že to chirurg nepoznal. To s tím zubem mi zubař řekl taky... jeden mi trhali a na dalších dvou dělal korunku, taky ho vytrhl hned, jak jsem mu řekla, že jdeme na IVF, že by to nemuselo dělat dobrotu 🙂 Asi na tom něco bude 😉 Jooo červen je za rohem, holt musím počkat ☹

pet.s
10. máj 2010

gabikri..jo s Monyovou si taky občas dopisuji....napsala jsem ji, jestli ještě jednou napíše knihu bez konce, tak je za ní budu klidně dopisovat, že pak sedíme se ségrou na zahradě.Děti se tlučou kyblíčky, naši chlapi umírají hlady a my se dohadujeme jak to vlastně skončilo 😀 😀 😀 Napsala mi, že je jí líto dětí, ale chlapů ne 😀 😀 Prostě vtipná.
Dnes jsem v knihkupectví sháněla ten deník postarší prvorodičky. Prodavačky se mě sjely od hlavy dolů a když vuiděli můj pupík, tak se potutlně usmívaly.Ale knihu neměli.Jdu kouknout po netu.

danilko..ani nemluv...mně staršně bolí nohy, jako když mi kamení.nepomáhá mi ani masáž ani cvičení.

gabikri
10. máj 2010

ankava : mooooc gratuluju...krásná fotečka.......................... 😵 😵 😵 😵

daniela : červen je tady coby dup a ty se aspoň vyléčíš a budeš 100% připravena 😉 Víš co se říká : Kdo je připraven, není ohrožen! 😉

pets : tak to tě obdivuju shánět po knihkupectví knihu s takovýmto názvem...a ještě s břichem....si to dovedu představit 😀 😀 😀
Raději ji pro jistotu taky objednám na netu 😉

pet.s
10. máj 2010

gabi..už jsem si ji ojednala. http://www.pknihy.cz tady na tom webu

gabikri
10. máj 2010

pets : díky....jdu do ní taky 😉

zulik
10. máj 2010

Ankava, to je super, že mimčo prospívá, to už budeš mít i těhuprůkajdu 🙂
Holky, jestli my budeme mít letos takové štěstí ve všem, jako v domácích spotřebičích, tak se picnu. Včera mi začala zlobit pračka, stejně stará jako ta televize /5 let/, co odešla. Musím volat opraváře, dělá kravál při máchání, jako když jsou v ní kastrůlky 😀 No a pak si kupujte značku jako já a stejně to prd vydrží 😖

gabikri
10. máj 2010

zulik : tak my měli tohle na Vánoce....televize přestala fungovat 26.12. ....oprava 1600,- a hned na to v lednu pračka...dva roky stará....měsíc po záruce....5000,- oprava 😖 Kde jsou ty časy, kdy mi pračka vydržela 15let 😝 Teď to dělají schválně takhle, abys pořád kupovala nové a nové. 😝

gabikri
10. máj 2010

zulik : konkrétně u praček jsem tohle slyšela...že nemá cenu si kupovat nějakou drahou...že čim víc složitější mechanismus..tim potom dražší oprava a stejně nevydrží...že jsou to vyhozené peníze 😝

pet.s
10. máj 2010

gabikri..nestraš mě...já mám pračku za 22 tisíc. První automatku jsem měla 10 let.A to jsem měla malé děti a jela pořád. pak s každou novou pračkou to byly dva roky. Hrůza. Tak jsem se naprdla a fakt jsem si vabrala drahou. Mám ji asi 2 roky. Tak doufám, že chvíli vydrží.

danielax
10. máj 2010

Holkjy nechte toho sýčkování... mám pračku 10 rok 😀 😀 😀 Ještě toho trochu by nám scházelo 😝

gabikri
10. máj 2010

daniela : no myslím, že Ti vydrží déle, než ta moje dva roky stará 😀 😀

pajka00
11. máj 2010

Ahoj holky, ankava skvělé, dokážu si představit jak se cítíš-je to nádherný pocit vidět, jak v tobě bije mimču srdce...Já jsem zase včera cítila první pohyby..takové mírné kopání v jednom místě...super🙂 Ještě si musím chvilku počkat na pořádné šťouchance.
Daniel to mě mrzí, že máš s tím loktem takové trápení, tak snad to dáš brzo do kupy🙂

veruncik
11. máj 2010

Ankava - to je super zpráva, moc gratuluji!! 🙂

Já teď čekám na lepší cyklus, až se mi uklidní hormony, to FSH bylo dost vysoký ☹ Plánuji nějakou dovču....Jinak všem držím moc palečky!! Držte se!

pet.s
11. máj 2010

Holky já mám teda období hrůza běs. Přemýšlím jestli se nenechám zavřít do blázince. Celé nici nespím. Usínám kolem půl 4 ráno a to fakt poctivě už od půlnoci ležím. Ráno mě vzbudí v 7 hod rodinka, Samozřejmě jsme jak mátoha,ale usnout mi to nejde. Odpoledne to na mě přijde tak kolem 3 a to se snažím nejít si lehnout. Padám na hubu, usínám v sedě. Pak v 22 zalezu do postele a spím hodinu a jsem vyspalá.A tak je to furt pryč. Navíc mám příšerné sny.
Dnes se mi zdálo , že jsem koukala na mého Daníka jak si hrají s něčím, co připomínalo raketu, hodili to do sklepa okýnkem a vlezli tam za tím. A ono to najednou vybouchlo. běžele jsem se tam podívat(tak strašně jsem ale zbabělostí nechtěla). Všude to vybuchovalo, ohen šel z kanálů.N ajednou vylezl jiný kluk a říkal, že neví kde Daník je. Zoufale jsem tam lítala kolem. Hasiči to tam zachraňovali. najednou jsem oplakávala i Báru(asi tam byla taky). Pořád jsme se ptala zachranářů jestli nenašli černouška. Vyváděli ven zafáčované děti,ale žádný enbyl Daník. Zoufalstvím mě bolelo srdce. Najednou šel ten můj kluk proti mě, s jeho typickým miloučkým úsměvem.Byl živý a zdravý. Jenže mě tak bolelo srdce, že mě to až probudilo.Brrrr. Byl to hnus. samozřejmě jsme zase nemohla usnout, protože se mi mlelo hlavou, aby se jim něco nestalo. Abych život jednoho dítěte nezaplatila životem druhého dítěte.
Já mám snad už poporodní deprese, či co

Ted mě nadzvedla Baruna. Včera odpol volala, že nutně musí jet na nějakou hudební soutěž. Řekla jsem ji, že jo, ale že at nepočítá s tím, že zustane druhý den doma vyspávat. Přijeli někdy v půl 3 v noci. Spala tu is tím svým. ráno šla do školy neučesaná, smrděla kouřem. Prostě na zabití. Navíc to dostala, tak byla protivná. Ted mi volala ze školy, že chce jít domů, že jí bolí břicho. Normálně bych ji pustila domů, ale na druhou stranu včera jsme ji jasně řekla, že dnes do školy půjde. tak jsem to nedovolila. Jenže ona když je unavená a ještě to má, tak je úplně neskutečná. Protivná a agresivní.tak ted trnu hrůzou, že se na ni někdo ve škole špatně podívá a ona začne prudit. Má už trojku z chování, stačí trochu a vyhodí ji.

Holky pomoc!!!!!!!!!!!

pajka00
11. máj 2010

Pets holka, ty si to těhu užíváš se vším všudy i s tím, co bys vůbec neměla,co?....S těma snama jsem na tom stejně, dnes se mi zdálo, že jsem čekala dvojčata-holku a kluka a řekli mi, že při tom druhém UTZ zjistili, že jsou špatné a že mi dají injekci a oni se ve mě jakoby vstřebají a potratím.....tak jsem brečela jak želva až jsem se vzbudila...Debilní sny!!!
S dětma je radost i starost.....já mám naštěstí víc té radosti...i když to učení taky žádná sláva a kašle na to jak může.....ty máš víc starosti s holčičkou......ale hlavně, aby to své pitomé období přežila ve zdraví a konečně dospěla a ty si mohla oddechnout.....jsi silná, to zvládneš...taky ti nic jiného nezbývá a pak máš téma na knížku, aby jsi podpořila ostatní tak unavené rodiče svými pubertálními potomky.....Spisovatelské střevo i téma máš.....tak se do toho pak můžeš pustit🙂
Včera jsem cítila první pohyby🙂 Konečně!!!🙂

aja37
11. máj 2010

Pajka, tak to je super s tymi pohybmi. Jeminenky, baby, to je super, ze ti rozoberate pozitivne stranky ... teda ak neratam tie pracky, TV, a pod 😀 Ja idem vo stvrtok rano do Iscaru. Som zvedeva, ze co mi povedia. Mozno by sme nejaky native cyklus mohli dat aj teraz. No uvidime.

Gabi a co tvoje testovanie? Odolavas az do toho 14dna? Len vydrz moja.

pet.s
11. máj 2010

tak jsem si vrazila do uší sluchátka, vypla mobil a prospala dopoledne. No bordel tu je, není uvařeno,mám mít udělané mzdy, nic z toho, ale já se trochu vyspala. Večer to asi udělám taky tak. Třeba to trochu pomůže. 😉

Ještš jsem stihla objednat Terince autosedačku s golfáčema. 😀

No já měla takové jako pohyby už dříve, pak to najednou ustalo, ale byla jsem mezi tím na UZ a bylo vše v pořádku. Tak ted čekám jestli už taky přijdou opravdu pohyby a tamto nebyly pohyby nebo nepřijdou. Achjo.
Holky myslíte, že bych si někde mohla zaplatit UZ vyšetření navíc. mně fakt vyšetření jednou za 6 týdnů přijde málo. Lítají mi cukry a jsem z toho docela vedle.Bojím se,aby to Terince neuškodilo.

aja37
11. máj 2010

Podla mna si to priplatit urcite mozes, ak to teda neskodi dietatku. ved lekar ti povie, ak si vyziadas dalsie sono.

pajka00
11. máj 2010

Mně dělá Dr. UTZ při každé návštěvě a to jsem tam teď byla 3x co 14 dní.....a až teď jdu za měsíc. Je to teď technika....když jsem byla těhu kdysi, tak UTZ byl za celou dobu těhu jen 2x🙂 A jinak ti při každé návštěvě položili trubku na břicho a poslouchali srdeční ozvy....jako za Marie Terezie 😀 A stačilo to🙂) Ale jak si člověk zvykne na techniku.......taky bych si nejradši sono postavila vedle TV a napojila se 2x denně kdyby to šlo 😀 😀

gejbule1
11. máj 2010

Ahoj holky,zdravím vás 🙂 .mě je dnes blbě a přestala jsem mluvit tak se snažím odpočívat a dát se dohromady.
pets ještě že budeš mít malou princeznu když tě ta velká tak zlobí.
Mě ta maturantka teď odjela na týden na chatu se učit tak musím doufat že se doopravdy učí.V pondělí maturuje jako první v 8h ráno.
Neznáte holky prosím vás nějakého dobrého homeopata v Praze?
Co dovolená plánujete nějakou?

pet.s
11. máj 2010

pajka...jo, kdybych věděla, že jsem zdravá a mladá, tak bych to taky asi neřešila,ale moje máma měla u nás u obou potíže s výživou placenty. Já se narodila v termínu s 2,30 a moje ségra 1,90 kg. Navíc když vím, že je to poslední šance a taky vím, jak jsem věčně musela honit doktory při prvním těhu. Tady nechci říct, že mám špatného gyndaře.Jen si myslím, že on se spoléhá na rizikovku a rizikovka na něj.
Navíc mi přijde, že všichni hlídají mě,ale malou jen v Gennetu jednou za čas a ty zase nekoukají na tu moji cukrovku.

pet.s
11. máj 2010

gejby..no téma dovolená u nás už taky proběhla,ale u nás asi nic. Bára si nehledá brigádu, takže má smolíka. Já ji dám jen základ peněz a víc nic. Dan ten bude mít soustředění a pak tréninky.No a my dva? Chtěli bysme jet zase do luhačovic jako každý rok,ale nevím, nevím. Musíme dodělat ten byt vedle a trochu překopat tenhle. a taky začít pořizovat výbavičku.
Ale včera jsem se domluvila s milenkou mého bývalého(ona je to moje kamarádka) že kdybych potřebovala, aby pohlídal tatínek dětí děti, tak že by se k nám na ten týden nastěhovali. Samotné děti s tatínkem nelze nechat. A ona kje docela fajn. Umí se o děti postarat a dohlídla by i na tatínka 😀 😀 😀

zulik
11. máj 2010

Gejbi, kdysi, když jsem dělala s doktorama, říkalo se, že na Jižňáku je dobrá praktická doktorka, která dělá hodně s homeopatikama, tuším se jmenovala Jana Hádlová.Ale musela by sis ji najít někde na netu.
Jinak já mám dnes taky perlení od naší slečny, opět pokazila zip na nové bundě, už jí nic nekoupím 😠

pet.s
11. máj 2010

zulík a počkej u vás za rozbité věci může dcerunka? U nás za vše může Japonec "SETO". Ono SETO rozbilo, ono SETO rozsypalo...jen naše dětičky za nic nikdy nemůžou.Hele já je ještě neslyšela, že by řekly "jsem dnes ve škole, zlobil, tak mám poznámku" Kdepak vždycky začnou "Ta uča je divná...., Ona je na mě zasedla..Všichni zlobili, jen já jsme byl hodný,ale dostal jsem poznámku já..."Minule přinesl chlapeček poznámku, že o přestávce skáče po lavicích. 😀 😀 No,ale on za to nemůže. Probouzí se v něm divošská krev 😀

pet.s
11. máj 2010

Holky nevíte nějakou dobrou rizikovou poradnu a nebo gynekologa, kde bych si mohla zaplatit UZ navíc? V Praze.

galen
12. máj 2010

Ahoj holky, už vás dlouho čtu, ale nikdy jsem ještě nepsala.Je mi 38 let, loni jsme měla porodit třetí dítko, bohužel holčička měla těžké poškození a tak jsme o ní přišli... Teď koketuju s myšlenkou, že bych to zkusila znovu, ale nevím... ono přeci jen na to musí být dva.... Všem vám držím palečky, těhulkám, ať už je to za nimi a vše je o.k. a snažilkám přeji z celého srdce ať to vyjde..

galen
12. máj 2010

jo a u nás japonec SETO, také způsobuje tu menší a tu větší katastrofy 😉

danielax
12. máj 2010

Dobré ránko všem 🙂

zulík.... u nás je to naprosto stejné... boty tak MAX. na 3 měsíce.... o kalhotách nemluvím...je to jako u pet.s....nemůže za nic... všechno se to SAMO nějak rozbilo, roztrhlo.... 🙂

dovolená asi u nás bude nijaká...jednak stavba a jednak teď bylo vzhledem k zlodějům a mé neschopence větší vydání ☹ Původně jsme plánovali s celou partou pronajmout chalupu...ale nevím nevím, asi z toho nic nebude. Leda bysme celou partu nahnali na stavbu a postavili stany... taky dovolená ne? 😀 😀 😀

galen ahojky....to je mi líto....jasně- musí být dva... manžovi se do mimíska už nechce?

gabi... kdepak jsi? 😉

pajka.... gratuluju k malinkým kopanečkům do bříška 🙂 Jinak teda máte s pet.s pěkně blbý sny 😀

galen
12. máj 2010

No abych řekla pravdu asi ani ne... mě to mrzí, jen o tom nemluvíme..radši... hádali bychom se...Je to prostě složité, a o to více holky vám fandím
😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre