Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
24. nov 2010

Tady dnes jen pršelo ale raději bych brala ten sníh ☹ .Já tu zimu vůbec nemusím.Už se těším zase na jaro.
Mluvila jsem s kamarádkou a kupuje manželovi k vánocům víkend v iglů/ledový hotel/.Prý romantika 😝 .Teda já nevím ale pro mě na tom není nic romantického spát navlečená a v čepici.Ale to je jen můj názor
😀 😀

janettka
24. nov 2010

@gejbule1 mám ho stejný jako ty,asi bych umrzla...já to letošní počasí snážím hůř protože jak jsme čerstvě nastěhovaní tak není nikde chodník...do auta se dostanu s výzorem sedlák ve městě,auto od bahna já taky...nějak mě to nebaví 😉

gejbule1
24. nov 2010

@janettka zase budete mít krásný vánoce v novém 🙂 to je taky prima.
i když já letos nebudu nic přehánět.ani úklid ani pečení.okna jsem umyla v říjnu,nežijeme v mega binci a cukroví jsem nedávno ještě vyhazovala.Chci se na vánoce těšit a né být sedřená 😀 .
Já na jaře plánuju novou kuchyň tak se straaaaaaašně těším 🙂

jitulka01
24. nov 2010

Ahojte žienky, len som Vás prišla na chvíľočku pozdraviť a pozrieť, čo je medzi Vami nové. Ja už totiž zarezávam v práci, takže času je omnoho menej, ako keď som bola na PN. Aj tu dnes poletoval sniežik a dosť sa ochladilo, ráno vraj má aj mrznúť. Dnes som konečne rozprávala po týždni so svojim prvorodeným synom, tak som rada, že je OK. Aj keď musím uznať, že čím sú tí moji chalani starší, tým, je to nejak náročnejšie, ale veď to poznáte 😎
@gejbule1 Inak s Tvojim názorom, čo sa týka predvianočných zhonov - upratovanie, nakupovanie a iné bláznenie, úplne súhlasím. Tiež si ich chcem vychutnať z inej stránky, takže dúfam, že sa nám to podarí. Ja nebudem ani piecť, lebo v tom čase už budem skúškovať, ale zachráni ma moja maminka, ktorá vždy napečie pre celú rodinku. Dnes mi oznámila, že už nám kúpila na sviatky aj kačičku, tak sa teším ako ju budeme papkať 😎

evapavla
26. nov 2010

Ahojte! pekný dník všetkým? U mňa nič nové pod slnkom, asi je ešte skoro 😉 . A čo Martule a Awal, máte už pokladíky pri sebe???

lilien33
26. nov 2010

Ahojky.Unás je pěkná zima.A je pod mrakem.Inak taky celkem nic nového.
Akorát už malou cítím i přes den.Je to moc hezký pocit. 🙂
V po,29.11.du do poradny.Jo tento týden sem byla vyplašená začalo mě tvrdnout bříško.
Tak sem jela zasvím doktorem a napsal mě magnézium Tabletky 3*denně.
A že je vše jak má být.Že se neotvírám.Mám bejt vklidu a polehávat.

No taky už mě tady schází Marhule a Awal.Určitě se nám ozvou jak budou moct.papa

gejbule1
26. nov 2010

Ahoj holky přeju pěkný víkend 🙂 všem!
Holky už si určitě užívají miminek 😀 😀

evapavla
26. nov 2010

@gejbule1 , aj ja mám ten pocit 😉

evapavla
26. nov 2010

@lilien33 , len pekne polehávaj 😉 , nie aby si začala vianočné upratovanie. Ja som dnes doma, mali sme tu dlaždiča na nejaké úpravy a idem žehiť, no sa teším jako besná 😠 . 😀

gejbule1
26. nov 2010

@evapavla já tu mám taky řemeslníky/pokládají dlažbu / a ten binec po nich si asi umíš představit ☹ .V botách chodí všude.

evapavla
26. nov 2010

@gejbule1 😀 viem si to živo predstaviť 😀 ......ale budem to mať doma, potom /keď si to pekne upraceme/ pekné 😎

hanula11
27. nov 2010

ahojte 🙂
nestíhám, jen vám sem hodím tři novější fotky - Aďka ochutnávala u tchýně jablíčka 🙂
Jinak všem pozdravy a mějte se fajně 🙂

hanula11
27. nov 2010

A ta poslední měla být tahle 😉 😀

jitulka01
28. nov 2010

@hanula11 Máš rozkošnú princezničku 🙂

moncici
29. nov 2010

Ahoj no už mam za sebou laparku lava tuba nepriechodná pravá priechodná lekár povedal že to mohli spôsobiť zrasty že sa nedarí tak že teraz chvilu oddych a šupito nato len neviem ako dlho čakať to sa musím opítať 🙂 ale dúfam že už budem mať šťastie pený den zasnežený

evapavla
29. nov 2010

@hanula11 , malá je zlatunká 😵
@moncici , tak nech sa rýchlo zadarí 🙂

moncici
29. nov 2010

@evapavla jaj dakujem 🙂 verím tomu

hanula11
29. nov 2010

Díky, držím všem snažilkám pěsti a posílám maminkovský bacilky 🙂
Nestíhám Vás moc číst, je pořád plno jiných věcí.

Dnes po ránu jsem totálně předělávala půdu. MM tam chce vyklidit svůj „pokoj“, je to vlastně jeho „dílna“, má tam motorku a plno jiných věcí. Starší dcera končí s bydlením, tak se k nám chtějí nastěhovat. Chceme jim ten pokoj předělat, no to bude ještě veselo, než to bude hotové , njn, a to soužití – i s jejím (Iva bude mít 25 let), snad se tu všichni nesníme 🙂 😖,
Kdo trochu ví, jak to u nás chodí (Ivka je nemocná, má maniodepresivní poruchu), možná si dovede představit, proč mám z toho "soužití" strach. Asi čtyři měsíce teď bydlela u toho svého Z., ale musí se stěhovat.
Doufám, že do Vánoc se to u nás aspoň trochu zaběhne, zklidní a že se z toho nikdo totálně nezblázníme
😝 ☹ 🙂 , njn, jsou to holt "radosti", malé děti malé starosti, velké děti, velké starosti.

Ještě jednou všem, ať se vede co nej, hezkou zimu, když už ji tu máme 🙂

mnamko
29. nov 2010

Ahojky zdravím všetky,
prišli sme zo sona všetko má ako má mať a na 90% to vyzerá na dievčatko,pipíka že nevidí ale vraj ho môže mať schovaného ale podla mňa by asi aspoň vajka videl tak sa strašne vytešujem,HURÁÁÁ.Chcela som aj foto tak to prepol na 3D ale malá rýchlo hlavičku na bok ,cez tvár ručičku len uško sme videli a potom sa ešte zarila do placenty,tak hádam už na 3D budeme vidieť.A je stále o 3dni večšie.
Potom sme boli ešte po obchodoch a v Priore som ukázala mužovi prsteň čo chcem za bábo a on mi ho kúpil na Vianoce,je krásny sa teším...

teckovanaorchidej
29. nov 2010

@mnamko ahoj zdravím a gratuluji z celého srdce, taky to prý bude u nás holčička, jako u vás, no nádhera, taky jsem ráda. A já dostala naušničky za holčičku, no skoro jako u vás 🙂 🙂 🙂 A už máš vybrané jméno? My dáme Gábinku.
ve st jdu na amnio a doufám, že výsledky budou OK, trochu se bojím.

mnamko
29. nov 2010

@teckovanaorchidej mi máme NINA,dúfam že pipík nenarastie
naušnice chcem za pôrod.

teckovanaorchidej
29. nov 2010

@mnamko no u nás doufá syn, že šulinek doroste, tátovi je to jedno a já s mladou chceme holčičku
ty jsi na té amnio nakonec nebyla? nebo jo?

mnamko
29. nov 2010

@teckovanaorchidej dnes som sa po sone zastavila u genetičky s výsledkami a povedala,že aby sme radšej nerýpali že 0,6% skrytých vád je pri našom veku,že je to málo nato aby sme prišli o malé po mojich predošlých problémoch je už maternica slabšia.A na sone pozeral aj mozog a žiadne odchylky nevidel,srdiečko komory super aj prietok krvi ,takže som rada že ma odhovorila.
Ja chcem dievčatko preto lebo chlalan tak v 6rokoch už behá po vonku,fotbal a tak a mama je už tak skoro mimo a dievčatko je tak dlhšie maminé.

lilien33
29. nov 2010

@mnamko gratuluju,že ti sono dopadlo dobře.A neboj už nic nenaroste žádný pindík.
Holčičky sou lepší určitě.Já budu mít taky děvče.Meno je problém.
Já mám jasno bude to Julinka.I dcerka souhlasí.Tatka si teprav musí zvykat.A klukům je to jedno.
@teckovanaorchidej Taky neboj nedoroste nic.Syn si zvykne neboj.Bude rád a jak bude pomáhat uvidíš.
Jo a za porod ještě nevím co si přát hmm musím přemýšlet.Peněz zatím moc není.Tak uvidíme.

irafa
30. nov 2010

ahojte holky tak naše Věrka bude mit chlapečka musela jit na amnio měla špatne vysledky tripl testu vzhledem k jejimu věku 20 let vyšli vysoko a tak doufam že v patek už budou vysledky na netu a že budou ok my tomu věřime musime ale pořad bojim bojim
jinak nebojte braškove si na sestřičku zvyknou a jak ji budou panečku chranit jako naš Jirka včera mě mala zazlobila bouchla mi do lžičky s jidlem a vše nahodila tak přes ručku dostala nana nana a plač samo žejo a ja ji posadila v ohradce a řikam tady budeš ty darebo jedna a plakala aplakala Jirka přiskočil a vzal si ji a utěšoval a na mě hodil oči a povida přec ji nenecham aby si vyplakala horečku no neni zlatej 🙂
a mala ta ho nesmirně miluje ta jak ho uvidi tak začnou řdit no bylo by to a kameru🙂
tak snažilkam at to těhotni a těhulkam pohodičku pani loni sem se valela s břiškem a už bude mit mala zachvilku rok toto tak uteklo když se narodila tak mi přišlo jak jsem se nevyspala že se y dny vlečou ale ted je to fofr

evapavla
30. nov 2010

@mnamko , @lilien33 , @teckovanaorchidej - dobre sa to číta 😵 , tehulkovská debata 😵
@irafa , držím palce, nech všetko dobre dopadne 😉

irafa
30. nov 2010

@evapavla diky a samo dam pak určo vědět

ankava
30. nov 2010

Ahoj všem maminkám, těhulkám a snažilkám 🙂 🙂

@mnamko, doufejme, že už nic nenaroste a příště už bude jasně vidět, že je to holčina 🙂 🙂
@irafa to čekání je vždycky hrozné, tak držím palce, ať to je jen falešný poplach.

já dneska byla prvně na kontrole v porodnici- všechno zatím v pohodě, placenta stále funkční, vody mám dost, vnitřní nález v pohodě... takže pokud nenastane zvrat, tak to na dřívější porod nevypadá.
Taky mě paní doktorka potěšila, podle měření je teď odhad váhy miminka okolo tří kil, původně to vypadalo, že to bude nedochůdče a teď abych se strachovala o kolik ještě za těch 14 dní vyroste. Při mý postavě, bych brala to tříkilový... nojo, stejně ven to musí 🙂 🙂 🙂 Holky já už se tak strašně těším, až se narodí a strašně se modlím, aby byla v pořádku.

janettka
30. nov 2010

ahojík holky zdravím maminky a jejich mimísky,těhulky a i ostatní snažilky,ale těch je tu už nějak málo,zdárn+ plníme plán...
@ankava neboj za chvíli to bude,věřím ti že se těšíš,moje dcera měla včera 2.termín,tak už by to měla taky nejraději za sebou
@irafa jsou to nervy a držím pěstičky aby bylo všechno v pořádku
@mnamko už snad nic nenaroste 😉 takže začni kupovat samou růžovou
jinak u nás nic nového anad jen že jsme malovali ložnici,já malovala a šila záclony a závěsy a Petr tapetoval.Zuřil u toho a jsem ráda,že to máme za sebou...jediná novinka snad,že ta moje potvora sestra je těhulka a potvora je to že mi to řekla až po NT scrininku po 12 tt,vydržela to přede mnou tajit...mám z ní velkou radost, a po tajmu ale v dobrém závidím 🙂

teckovanaorchidej
30. nov 2010

ahoj všechny holky, zdravím
@ankava neboj, to víš že bude v pořádku, gratuluji k váze a přeji pohodový porod
já dnes od dvou v noci vzhůru, nad ránem mě začalo tvrdnout břicho. Tak jsem vyrazila k dr a tam nikdo, sanitární den. Zástup na dané ulici jsem nenašla, asi nemá venku cedulku nebo jsem si nevšimla. Takže pak už zbývala cesta do lékárny, koupila jsem si magnézko a podle magistra mám brát 3x1. Zítra ta plodovka, fuj. Ale tvrdnutí už se zlepšilo, tak snad bude všechno ok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre