Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
10. dec 2010

@bobbule09 tak to je mi líto.. já vím, že termín mám až po neděli, ale pořád jsem doufala, že to přijde o pár dnů dřív.
Nejhorší je, že teď už sedím doma a jen čekám, co kdyby voda... nebo bolesti.... ačkoli bych snad mohla jít i na horskou túru 🙂 nojo.... i tak to už nebude dlouho trvat. Naštěstí dneska nenechají 3 t ýdny přenášet... u nás jen 10 dnů 🙂

bobbule09
10. dec 2010

@ankava taky jsem týden přenášela. Nakonec přišla v noci velká bouřka a Junior se rozhodl, že už chce ven. Třeba příjde sněhová kalamita a pojedeš do porodky na saních 😀 😀

ankava
10. dec 2010

@bobbule09 já mám připravený lyže 😀 mám to do porodnice z kopečka 🙂
stejně si to nějak nedokážu představit, jaký to bude, až to přijde..... jak budu hysterčit 🙂
po neděli se snad má zase změnit počasí, tak třeba změna tlaku udělá svoje

bobbule09
10. dec 2010

@ankava neboj, to zvládneš 🙂 Když jsem to zvládla já, tak to vydrží každá 😀 😀 Do dneška, když mě syn rozčílí, tak mu říkám, ať mě neštve, že jsem ho v bolestech rodila 12 a půl hodiny, tak ať si mě váží a nerozčiluje mě 😀 😀

ankava
10. dec 2010

@bobbule09 12 hodin bych ještě brala, mě mamka rodila 18, stejně se pořádně neotevřela, takže jí zašívali až ke krku, tak jesli budu po ní, tak se můžu těšít. Ale jo, tohle přežije každá, stejně když se to rozeběhne, tak už se nedá nic jiného dělat. Já mám navíc panickou hrůzu z epidurálu, takže jdu do toho pěkně napřímo... uvidím, jaká budu hrdinka 🙂

bobbule09
10. dec 2010

@ankava tak to já si zase říkám, že kdybych měla ještě někdy rodit, tak jedině s epidurálem. Bolesti jsem si už jednou užila a fakt nebylo o co stát. Příště si to chci víc užít, ať mám taky nějaký pěkný zážitky a ne jen hrůzu 😀 😀

gejbule1
10. dec 2010

@ankava Neděs se dopředu 😀 .Bude to v pohodě neboj už jen aby jsi měla šmudlinku doma.Budete mít krásné a šťastné vánoce 🙂 .

gejbule1
10. dec 2010

@ankava já taky neměla žádné poslíčky,neboj nemusíš je mít.Pak to přijde najednou a rychle to budeš mít za sebou 😉 .

gejbule1
10. dec 2010

@christy22 MOoooooooooooc gratuluju k Lucince 🙂 🙂 .

ankava
10. dec 2010

@gejbule1 to víš, že trochu strach mám, ale neděsím se, beru to jak fakt , že nějaký bolení bude, ale ženská vydrží všechno, ne??
Ale tohle čekání je takový na draka, když mi doktor už před měsícem řekl, že mám bejt opatrná, že se trochu otvírám, no a měsíc uběhl a teď to vypadá, že to ani snad do těch Vánoc nestihnu. Ale zase od Vás ráda slyším, že to fakt může přijít ráz na ráz 🙂

gejbule1
10. dec 2010

@ankava To máš pravdu to čekání na porod je o nervy.Ale do vánoc tě určitě nenechají.Kam vlastně půjdeš rodit?

ankava
10. dec 2010

@gejbule1 já taky doufám, že mě budou chtít mít do Vánoc z krku. Rodit budu v Krči, já to nějak neřešila, je to pro mě nejblíž a jít stát v pět ráno do Podolí na zápis se mi nechtělo. A každej z Podolí taky není zrovna odvázanej, stejně jako z tý Krče. Vždycky to záleží na tom, jaký je tam zrovna personál. A v Krči prý jsou dobré sestry, což je asi hodně dležitý.

irafa
10. dec 2010

@ankava tak ty už to maš za par a tak at maš rychly a pohodovy porod aspon jak ja za pul hodky nebylo co řešit
@janettka
@gejbule1 holky diikkk to vite že mi spad teda nam kamen opravdu velky a budou doufam klidne vanoce 🙂

gejbule1
10. dec 2010

@ankava Fakt je to jen a jen o lidech .Já měla bohužel tu smůlu na šílené debily.Ne profesně ale lidsky 😠 Tak jsem si řekla že do Krče už nikdy v životě.Moje kamarádka tam rodila a byla moc spokojená.A na Podolí jsou taky různé názory.Někdo je spokojen a někdo vůbec.Já tam rodila nejstarší dceru a taky hrůza.Ale asi to bylo tím že jsem rodila 23.12 v noci.
Já mám taky nejblíž Krč ale skončila jsem na Bulovce.Nikde už mě nechtěli zaregistrovat.

evapavla
10. dec 2010

@irafa , to je skvelá správička 🙂
@christy22 , srdečne gratulujem k malej bambuľke 😵
@awalancha3 , neboj to zvládneš, držím palce nech sa maródi čo najskôr dajú do poriadku a aby si si malinkú už len užívala 🙂 🙂 🙂

irafa
10. dec 2010

tak sem byla včera u mudr mala měla horečky a nic k tomu a mame 6 nemoc včera nastoupila vyražkAa nic nechce jist jen pije odemne mličko a ja nic neudělam achjo od nedele mam 4 těsta na linecky a nejsem schopna to upect :(

skifarka
11. dec 2010

Ahoj holky, @christy 22 Moc Ti gratuluji k holčičce. Ať jste zdravé a šťastné. Nádherný dárek k Vánocům.
@awalancha3 Samozřejmě gratuluji i tobě k narození holčičky. Máš toho teď hodně, ale pamatuj si "ženská zvládne, víc než kůň". A když už si myslí, že je na pokraji sil, tak zvládne ještě o 200% víc, než si momentálně myslí. Holka, já mám tak drsný životní zkušenosti, který jsou skoro až k neuvěření. Nechtěj to ani vyprávět. Proto Ti říkám, to ZVLÁDNEŠ 🙂 , jiná možnost ani není. Zapřáhni i chlapa.
Dýl jsem tu nebyla a navíc v posledních 10 dnech jsem nemocná. Od "svých" dětí jsem chytila něco tak hnusnýho, hlava, žaludek, šílený kašel a rýma, že mě to po dlouhé době sklátilo.
Snažím se Vás číst. Vy toho, ale "naklofete" 😀. U nás nic nového. Nějak spolu s přítelem nám vázne komunikace.Od revize se vůbec nesnažíme. Jsme v nějakém útlumu. Navíc+,- 24.12. jsem měla rodit, takže velký smutek. Vždycky jsem pekla, tak 5 cukroví+2-3 nepečený. Tento rok poprvé nebudu péct asi vůbec. Nějak mě to vůbec nebere.
Ale na druhou stranu jsem četla na netu vyjádření kartářky Kludské k r.2011, že bude hodně překvapivých těhotenství, a
tudíž ženy budou hodně "těhotnět". Tak jistou naději máme.
Nechci sem vnášet pesimismus, ale vím, že to ještě nevzdám. Musím se zase nadechnout.
@gejbule1, janettko, evapavla a nově bobbule09 všem Vám držím palce a nenechte se ovlivnit mým rozpoložením.
Všechny jste mladší než já, tudíž máte větší naději.

gejbule1
12. dec 2010

@skifarka Nic si z toho nedělej každá máme čas od času náladu pod psa.a vůbec si nevyčítej že nám to tady píšeš.Od toho jsme tady.Uvidíš že zase ti bude líp 🙂.Je dobře že jsi to ještě nevzdala.To jsem ráda 🙂
Taky jsem to od té Kludské četla,tak snad se to bude týkat i nás 🙂.

irafa
13. dec 2010

@skifarka jj přesně jak tady piše gejb jsme tady od toho abychom si vylili srdičko a postěžovali si když vje třeba
jinak naše Eli je už zdrava hura včera konečně se najedla polivečky a aj bramburku s masikem kuřecim jak měla tu 6 nemoc nechtěla mi nic jist a jen pila odemne mliko jsem, byla jak na začatku když se narodila no hlavně když jsem ji měla co dat už přišla jak na mliko zveda mi tričko a děla mlask mlask 🙂
tak těhulky zdarně těhulkovat k uspěšnému konci a snažilky nevzdavat a snažit se dal ono to vyjit musi držim vam všem palečky neni to dlouho co jsem taky měla depky a ventilovala jsem to pravě tady ze sebe ven a jak mi to pomahalo

bobbule09
13. dec 2010

@skifarka díky moc za držení palců, snad to k něčemu bude 🙂 A s těma životníma zkušenostma mi ani nemluv. Taky mám za sebou dost příšerných věcí o kterých ani nemůžu a nechci nikdy s nikým mluvit. Ale ženská vydrží víc než člověk 😅 A s tou kartářkou jsi mi dala zase naději, já jsem to nečetla a pomalu se vzdala naděje na lepší zítřky 😵

eerikaa3
13. dec 2010

pekny vecer prajem.Brala som clostyl,potom podany pregnyl.Dnes je 8 den po pregnyle a pobolieva ma podbrusko.Chcela by som sa opytat ci mate niektora takuto skusenost?Moze to sposobovat pregnyl?

gejbule1
14. dec 2010

@ankava jak jsi na tom?Stále 2v 1?Hned písni až budeš maminkou!

gejbule1
14. dec 2010

Ahoj holky,pěkný den přeju .Tady zase sněží to je hrůza!Jak se mají naše maminky,těhulky a snažilky?

janettka
14. dec 2010

ahojík holky jak se máte?Já nic moc,včera jsem začala špinit zas zcela mimo termín,takže ještě pořád ty hormony po revizi nejso OK a to mě dost štvr,držka osypaná,nervy na pochodu...kdo to má vydržet

ankava
14. dec 2010

@eerikaa3 ahoj, já brala sice jiné hormony, ale břicho mě taky bolelo, je to tím, že vaječníky víc "otečou" a bolí. Nemusíš se strachovat, je to normální.

@gejbule1 ten sníh mě taky celkem krká, už jsem zase musela vzít hrablo a jít na to a dneska to asi není naposledy.
Ještě že mi paní doktorka doporučila ty vyháněcí manévry 🙂
Dneska na kontrole všechno v pohodě, doktorka říkala, že jsem na prst otevřená a že je to nadějné, ale nikoli jisté. Takže další kontrola za týden a pak každé dva dny. Až do 26. to by pak bylo vyvolání. Doufám, že na to nedojde 🙂

lilien33
14. dec 2010

Ahojky já sem stoho sněhu neštasná.A ta ledovka podtím hrúza.Bojím se chodit ven. 😝
U nás na vesnici nato kašlou to pořádně to neprohrnou.Musím chodit opatrně jak posraná. 😀
V brně sem dopadla na ultrazvuku dobře.Malá je vpořádku.Akorát váží necelejch pul kg tzn..400 a měří 31cm.
Tak nevím jestli to není málo.
Inak sem začala píct cukroví.A spálila 1 plech s rohlíčkama. ☹ Linecký dobrý a další 3těsta namě čekají.
Moc toho dělat nebudu.Asi 10druhu.

janettka
14. dec 2010

@lilien33 ahojky ty jsi jako já,taky řeknu,moc toho dělat nebudu jen tak 14-15 druhů a kámošky jdou do kolen haha,mají tak 5-6 druhů.U nás je to úplně děs,nově postavený dům tak asi víš jak to vypadá s úpravou okolí,když není mráz brodíme se bahnem,teď se tu jdeme zabít...

ankava
14. dec 2010

@janettka tak já jsem na tom podobně, byly doby, kdy jsem pekla i 2O druhů, pak zase kdy jsem nepekla ani sušenku... letos jsem to fakt nepřehnala- zatím mám 8 hotových, ještě budu dvoje plnit krémem a nějaké řezy a něco nepečeného udělám o víkendu - pokud neporodím.. v opačném případě budou Vánoce "chudé" 😀 😀

janettka
14. dec 2010

@ankava já myslím,že nad miminkem si nikdo na cukroví ani nevzpomene!!! 😀

ankava
14. dec 2010

@janettka jj, to byl jen takový žert o těch chudých Vánocích 🙂
spíš než nad cukrovím bych raději ten víkend už byla v té porodnici. Ale vypadá to, že jsem držák 🙂 🙂

janettka
14. dec 2010

@ankava jojo to tak bývá,nejdřív se člověk třepe aby to udržel a pak zas kdy to bude,ale neboj,ven to musí 😀 co my by jsme za to dali...já už bych se chystala do porodky taky za 3-4 týdny... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre