Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

veronkaj
20. apr 2011

ahojte babulky,

no ja som dnes prvý deň v práci, či doma nad papiermi alebo tu je to jedno a dúfam, že mi dá šéf dovolenku na utorok, ked sa vraciame z cesty.
neriešim teraz nič ohľadom mimina, asi to tak malo byť, na umelé muža nenahovorím len keby sme nemali úver a to teda nemáme ako dať preč, budem si musieť nájsť niečo čo ma bude tešiť,
až na to že teraz si priapdám strašne neschopná, hlúpa, a nepoužiteľná na nič, nič ma nebaví, neteší.

teraz ideme na sviatky preč k známym dúfam že to dopadne dobre aj ked sa tam bude aj oslavovať ich gulaté narodenieny že to chlapi moc nepreženú.

všetkým maminkám držím palce a krásne chvíle s detičkami a čakalkám skoré uzlíčky šťastia.

gejbule1
21. apr 2011

Ahoj holky 🙂 zdravím vás a přeji krásné velikonoce 😲 .Počasí je super 🙂
Prosím vás jak často chodíte na MAMOGRAF?

syslica
22. apr 2011

Všetkým milým žienkam želá krásnu Veľkú noc, trošku vody pre zdravie, trošku voňavky pre krásu a hlavne plodnosť ako tie zajačiky 😀 - celý syslí klan!

jakelina
22. apr 2011

@gejbule1 jdu tě sem pozdravit a popřát krásné svátky. 🙂

gejbule1
22. apr 2011

@jakelina Moc děkuju,jsi hodná 🙂 🙂
Taky ti přeju krásné Velikonoce.Užívejte sluníčka.Teda to je rychlost jak ti ty děti rostou 🙂 My už se taky chystáme do školky a já do práce.Naštěstí mě chtějí i na půl úvazku tak mám radost 🙂 A co ty?

tarita
23. apr 2011

Dámy prajem všetkým požehanané veľkokočné sviatky 😀

majca55
25. apr 2011

Dobrý večer som tu nová a chceme tretie bábo.mám dvoch chlapcov a tužime po dievčatku,tak uvidíme,lebo sa už snažíme dlho.teraz som dobrala clostík,bola na sone a snažíme sa.rada si popíšem ak tu má niekto podobné problémy alebo aj skúsenosti. 😉

christy22
26. apr 2011

ahojte,dlho som tu nebola,ale citam vas pravidelne.tak my uz mame skoro 5 mesiacikov.mala je uplne perfektna,stale sa smeje,niekedy cely den ani nezaplace,stale rozprava a prespinka celu noc.proste zlate dieta.vsetkym vam drzim pasticky,aby sa vam podarilo to,o co sa tak snazite.pridavam aj jednu fotecku malickej.

janettka
26. apr 2011

@gejbule1 ahojík odpovídám na otázku já chodím co rok protože mamka umřela na rakovinu prsu,teď jsem teda bordelář už jsem dva roky nebyla....jinak všem přeju krásný den

dvojbottka
26. apr 2011

@gejbule1 Ahojky, pokiaľ ja viem, a ak to nieje v anamnéze, tak s mamografiou sa začína po 40-ke a potom sa chodí pravidelne pri preventívnej prehliadke, ale nieje to pravidlo, záleží od doktora 🙂 🙂

janettka
27. apr 2011

Tak halo halo děvčata kde to vázne...kam jste se všechny rozprchly?

syslica
27. apr 2011

@janettka Do prírody, janettko 🙂 Po takej krásnej Veľkej noci a po včerajších hnusných dažďoch je zas vonku sluníčko, škoda mrhať čas za PC, ak sa dá aj inakšie zariadiť 🙂. Ale večer zasa nakuknem... majte sa krásne!

gejbule1
27. apr 2011

Ahoj holky tak jak se pořád máte?Občas sem nakouknu ale moc se tady nepovídá tak zase hned zmizím.
Zajímalo by mě kdo ještě pokračuje ve snažení???

janettka
27. apr 2011

@gejbule1 už asi nikdo, z těch stálic už jsou všechny maminky...co ty jak to válčíš?
@syslica U nás teda zatím nic moc,stále poprchá.Holky doufám,že to tu nezavřeme a budem kecat dál.

ankava
27. apr 2011

@janettka já mám teď takový období nestíhání- práce okolo malé, baráku a taky se začínám poohlížet po nějakém přivýdělku, chodím Vás sem číst, ale většínou v době, kdy tady nikdo není.
Doufám, že to ještě nevzdáte a že zase přibude nějaká nová kecací snažilka 🙂
No a třeba se i já ještě po novém roce posnažím 🙂, vždyť mi bude teprve 41 🙂 🙂
Jinak malá je skvělá, jenom skoro vůbec nespí a neustále si vyžaduje pozornost, takže všechno pak doháním po večerech. To naštěstí spí 🙂

Zdravím všechny maminy a snažilky a přeju, aby vám snažení přineslo ovoce 🙂 🙂

gejbule1
27. apr 2011

holky vždyť se tu nemusíme jen snažit.já bych byla ráda kdyby tady ta diskuze pokračovala i když už některá nebude chtít miminko.je tolik věci co se dá rozebírat a je zbytečně někde začínat novou diskuzi..ale já jsem to teda ještě nevzdala.dobrou noc.

izina
27. apr 2011

@gejbule1 Ahoj, já se pořád nevzdávám, ale je nějak málo času na počítač. Pendlujeme mezi Táborem a Plzní. Už jsme zkoukli nějaký byt, ale zatim nic moc.

skifarka
27. apr 2011

Ahoj holky,
máte taky problémy s puberťáky, pokud se týká školy?? Asi ano, že jo. V půl 8 jsem se vrátila z třídních schůzek a je to tak na nějaký prášek na nervy. Ale upřímně, čekala jsem to.
Ten můj "vejlupek" asi nepochopí, že je třeba se na gymplu učit a ne jenom docházet do školy.
Je to tam náročné, znám to ještě, když jsem studovala já. Ale řekla bych, že je to ještě náročnější, než za nás. Vše do hloubky, neustále referáty, eseje z AJ, FJ, seminární práce, ročníková práce ... když se k tomu přidá lajdáctví tak .....
Omlouvám se, potřebovala jsem se z toho vypsat a trochu toho stresu ze školních výsledků synátora vypustit. ☹
Z jiného soudku, @gejbule Já jsem to ještě také nevzdala 😉. Jak jsem psala, zjistili mně NKT buňky, místo 5%, 14,5%, je to útok imunity. Měli jsme čas na rozmyšlenou, snažit se nesmíme, navíc cvičím Mojžíšovku, teda cvičím, snažím se a při té by neměl být styk. Už jsem se ozvala doktorům, že JDU DO BOJE!! Nechci si nikdy vyčítat, že když funguji ještě jako ženská, že jsem to ještě nezkusila. V červenci návštěva Pronatalu/ dřív nemají termín/, kde mně zase zjistí výši té hodnoty NKT buněk. Pak velké dávky kortikoidů a IVF. Doufám, že to moje tělo zvládne, ale asi budu zavodněná, ztloustnu a oteču, což je následek kortikoidů a i hormonů, které budou do mě cpát. Udělám pro to, cokoliv. Kila se pak dají shodit.
Podle toho, co tady píšeš, tak i ty si to ještě ani zdaleka nevzdala. Jsi ještě o 3 roky mladší, než já, máš ještě větší šance.
Před pár dny jsem se koukala na tvoje fotky. Musím říci, že jsi nádherná ženská, hádala bych Ti tak o 10 let méně, máš pěkného mužského, velkého sympaťáka a moc pěknou princeznu. Ta by měla parťáka do hry v podobě sourozence. U mě je to fuk, synovi bude v září 17 let. Vlastně bych měla 2 jedináčky. Jak si psala o mamografii, já jsem byla 1x v životě, před 9 lety. Taky bych asi měla začít chodit pravidelně.
Všem Vám přeji hezké sny

martulle
29. apr 2011

Ahojte holky,přeji vám všem krásný slunečný den.Dlouho jsem tu nebyla,ale občas jsem na vás nakukla a pročetla si stránky.@christy máš moc krásné děvčátko...............@skifarko držím pěstě,at vám to dobře dopadne a jak píšeš,kila se dají shodit.Já taky něco přibrala při ivf,sice jsem pevnější 😀 ,ale nějak není čas to řešit a abych pravdu řekla ani mě to nevadí,vždyt život je aj o něčem jiném,než na kilech.@ankavo vy pujdete do snažilkování?to je krásné......a co maličká?to už je taky slečna,že,ten čas tak šíleně rychle letí.....@janettko a jak jde tobě babičkování?a snažíte se o mimi?@gejbule a od vás je taky pěkné,že se ještě nevzdáváte......budete mět dva ročky,že?to letí.a co malá?teda to už je velká holčina.my jsme chtěli jít taky ještě do jednoho mimíska,jenže by to znamenalo plné hrazení ivf,ale to by snad se nějak vyřešilo,jenže ted budu muset asi na zákrok,mám povolený močový měchýř a dělohu,nějak se těm věcem 😝 u mě nelíbí a lezou ven...potvory....tak jsem se snažila po porodu posilovat pánevní dno,nebo jak se tomu říka,ale asi málo,nebo to vubec nepomohlo.holky nemáte stím některá zkušenosti?nerada bych třeba došla o dělohu,ale teprv mě doktor bral stěry a mám dojit za 14dní,kde se domluvíme co a jak.docela se toho bojím.ted jsem tu něco přečetla o tom,že to chcete zavřít?holky ne nedělejte to,já jsem k vám chodila nabrat energii a načerpat sílu,bylo by to škoda,moc si tady pomáháte,jinak všem snažilkám přeju hodně síli

gejbule1
29. apr 2011

Holky to z vás mám obrovskou radost že tu jako snažilka nejsem sama 🙂 😀 .
AŤ už to vyjde nebo ne hlavní je to nevzdat aby jsme si to pak nemusely vyčítat 🙂 .
@skifarka děkuju za pochvalu 🙂 Písnu ti IP 😉
@martulle Teda to to letí 🙂 máš krásného klučíka 😀 Strašně moc ti držím palce ale zkušenost s tvým problémem nemám.
Neboj nic se zavírat nebude.Já sem taky ráda chodím a budu i dál i když tu budu třeba poslední snažilka 😀 😀 😀

mnamko
30. apr 2011

Ahojte babule,tak ja sa hlásim,už sme s pôrodnice doma,Ninka sa narodila o 0.25h -24.4./nedela/ bolo to ťažké ale nakoniec som to dokázala,malá je zlatučká,zbytočne neplače.Takže nevzdávajte sa ,začína byť krásne tak hor sa pozrieť do tehotenskej kalkulačky na google nájdete tam si dať dátum poslednej menštruácie vypíše vám plodné dni,šup šup do Bojnického zámku a potom rýchlo domkou urobiť babatko.Držím palčeky

luba41
30. apr 2011

@mnamko No už bolo načase ozvať sa s dobrou správou 🙂 Srdečne gratulujeme, naša Ninka želá vašej Ninke veľa veľa zdravíčka 🙂

lilien33
30. apr 2011

Ahojky děvčata.Je nádherně venku.Ale navečír má bouřit.Takže čarodky budou deštivé.
@mnamko moc grytuluju k Nině.Kolik vážila a meřila?Inak je moc pekná princeznička.
Já mám uplakané miíminko.Hlavně dyž se napije plače. 😖 nevím co snou.Má bolení bříška.
Musím pořád chováčkovat.

lilien33
30. apr 2011

Ton sou moje děvčátka.Ještě v porodnici.Konečně se mě podařilo dat sem fotečky.
Příště sem dám současý fotečky.

syslica
1. máj 2011

@gejbule1 Neboj, posledná snažilka nebudeš, ja sa hlásim ako "dorast", ktorý potom preberie štafetu, keď vy všetky budete mať už svoje bábätká doma... moje snaženie sa totiž posúva do vyšších vekových kategórií z prozaického dôvodu: v práci ma po "dovolenke" čaká výpoveď a z niečoho žiť musíme... takže priority sa trošku pomenili 😒 .

@lilien33
@mnamko Gratulujem! Krásne dievčatká, nech sa im darí, aj mamičkám aj celým rodinám!

mnamko
1. máj 2011

@lilien33 dobrého macka máš,naša plače len ked je hladná,dúfam že bude aj naďalej taká dobrá,vážila 3150g a 49cm.

lilien33
3. máj 2011

@mnamko to je malá beruška.A je dobře že je hodná.Já měla takhle hodnou tu starší.
Já doufám,že se to u nás zlepší.A budem taky hodné.
Co na malou říkají tvé starší děti?U nás dyž malá řve tak se zdejchnou.
Ale inak ji občas pochovají a povídají si sní.

janettka
3. máj 2011

ahojík holky jsem ráda,že se to tu zase tochu oživilo.To počasí mě deptá,jsem z toho nějaká mimo.Taky jsem hrozně unaená,asi ta moje štítná žláza zlobí,budu muset poprosit dr o testy i když jsem byla před dvěma měsíci na kontrole.Ale měla jsem nějaké vysoké protilátky a asi ani prášky nezabrali či co...
@syslica ty jsi ještě mladučká proti nám.Máš čas.
@mnamko gratuluju ti ke krásné princezně,je nádherná akorát na pomuchlinkování...až budeš mít čas popiš nám pocity a taky co tatínek...
@gejbule1 jsi bojovnice a já věřím, že ti to vyjde!Je jaro,všechno pučí tak to by bylo aby nebylo!!! 😉
@skifarka kašli na kila,mě to za poslední 4roky stálo 15kg,nejde to dolu,ale co nadělám...není mi 20cet a tak to není to nejdůležitější ne?Držím pěstičky ať co nejrychleji hlásíš //
holky všem vám držím pěsti a jen je dobře si o tom i pokecat,člověk se uklidní.

mnamko
3. máj 2011

@janettka ahojky,no tatínek je prešťastný ,bol aj pri pôrode neskutočne mi pomáhal,
dnes som už musela dať umelé mlieko lebo sa mi nestačí tvoriť mlieko,stále by len jedla každú hodinu cez den v noci každé dve,dnes tu bola sestrička tak kázala aby som teraz dve dávky dala umelé aby sa spravilo na noc.

@lilien33 Decká to je to isté,dievka leží a ja fungujem,ani ju to nehne aj keď jej dohováram,synátor ten si malej viac všíma,hladká ju ,pestuje,rozpráva jej.

janettka
3. máj 2011

@mnamko tak to věřím,že je tatínek přešťastný,blahopřeju a ať vám přináší jen samou radost.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre