Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

lindda
17. okt 2011

Tak 19 r dcera uz aspom pokocikuje 🙂

syslica
18. okt 2011

@ktore Však aj tebe bude mať kto pomôcť 😉 medzi mnou a bratom je rozdiel skoro 9 rokov a rodičia ma zapriahli do pomoci teda poriadne: plienky žehliť, zabávať, kočíkovať... keď sme sa zo sídliska presťahovali na dedinu, podaktoré babky vševedky si dokonca mysleli, že to bábo v kočíku je moje vlastné 😀 😀

A samozrejme, vítam nové snažilky! Tehuľkám želám nech im tehotenstvo úspešne pokračuje, dajte občas o sebe vedieť 😉 .

ktore
18. okt 2011

dcera by velmi chcela mat sestricku.zatial len slubuje ze sa bude o nu starat tak uvidime.velmi by nas potesilo vlastne dietatko,je to take nadherne ked sa spolocne tesime a milujeme nase babo.je to nadhera.krajsi pocit neni ako dat citit lasku k dietatu.zelam vsetky zenuskam ktore zatial nemaju nech sa im aspon jedno podari a nech zaziju taku velmi laska ako mi ostatne mamicky....

lindda
19. okt 2011

No mne sice nema kto pomoct al emne to vobec nevadi 🙂 syn bol dost zle dieta a vydrzala som 🙂

ktore
19. okt 2011

@lindda moja bola cele noci hore.som ratala aj 20 krat sa prebrala.bolelo ju brusko.mala alergiu na mlieko

lindda
19. okt 2011

@ktore no napodobne maly mal koliky strasne + reflux celu noc aj kazdych 20 min hore jaaaaj dufam, ze druhe take nebude 😎

ktore
19. okt 2011

@lindda no tak to ani nemusim opisovat.zazila si to iste ako ja.len co zavrela ocka tak uz bola zachvilku hore.ja som bola ako ziva mrtvola.total na nervi

lindda
19. okt 2011

@ktore Napodbne 🙂 az zle na to pomysliet ze ......No musime dufat , ze druhe mimi bude usmievave a krasne spave v noci 1 x hore 🙂 pekne snivam ze 😀

ktore
20. okt 2011

@lindda ja som bola veeelmi stastna ked mala vstala len 4 krat za noc.to bolo konecne viac spanku ale to mala uz aj neviem kolko rokov.ked mala 4 roky este vzdy vstala 2 krat.aletouz si myslim ze chuda uz si snad na to zvykla aby vstala.

lindda
20. okt 2011

@ktore Moj maly ma skoro 5r a tiez este v noci vstava 🙂 a uz normalne podvedome som hore presne viem ze kedy uz ide ku nam a astava sa aj dva krat za noc 🙂

ktore
20. okt 2011

ano ano to uz oni su tak snad naprogramovany.a su snad aj zvyknuty na to ze predtym vzdy ked vstankali tak sme boli pri nich a starali sa a teraz sa budia uz zato aby mohli byt s nami.si myslim.neni mamickar?lebo moja ostala velmi mamickarka.

ktore
21. okt 2011

ahojte pokrocile snazilky kde ste.?ani tu ani tam...ci uz patrite medzi tehu?????

luy
22. okt 2011

Idem vás trochu pobaviť.Bola som včera s malou niečo vybavovať a jedna mladunká maminka mi vraví,akú peknú vnučku máte,vravím: je to dcérka.A ona:nie ste trochu stará?A tak som jej povedala:No hej na banďžiďžanpig som stará ,ale na materstvo nie.Chichi som jej vyrazila dych.

syslica
22. okt 2011

@luy Trefná odpoveď. 😀 😀 No, na bungeejumping by ani mňa nedostali....tretia syslinka je zato v štádiu plánovania 😉 .

lindda
26. okt 2011

@luy Troska drza maminka nie ja by som asi nebola taka vtipna ako ty 😠 😀

luy
26. okt 2011

@lindda ja som si už zvykla ,raz na pohotovosti taký 30 tnik že jej aká mladá babinka a ja mu že nie taká stará maminka.Neoplaí sa rozčulovať ,ak si raz myslia že si stará neurobíš s tým nič,ak sa budeš rozčulovať povedia si že si stará harpia a tak som prišla na to ,že humor je to čo zaberá aj na sprostú otázku 😉

melinduska
26. okt 2011

Takže dievčatá pripájam sa k tehuľkám. Je to síce veľmi skoro ale chcem Vás všetky povzbudiť, že nič nie je stratené. Som síce len v 5. týždni ale teraz dúfam, že druhý pokus sa vydarí a všetko bude ako má byť. Som inak zmätená neviem či sa mám tešiť alebo báť skrátka zmiešané pocity. Mám 40 a ako hovoríte každý to berie inak. Ale to ma trápi najmenej nech sa stará každý o seba nikto mi peniaze na živobytie nedáva tak skrátka nech každý rieši svoje problémy. Takže držkajte sa a držte aj mne palčeky. 😉

janettka
26. okt 2011

ahojík holky tak na vás nahlížím a vidím další těhulinka...my jdeme do 8měsíce takže se to krátí.Doufám,že už dojdeme do zdárného konce a já vám o vánocích představím naši Teu 🙂 držte se,snažte se a věřte,že se to povede

evapavla
26. okt 2011

@janettka , ty máš nádherný termín 😵 a krásne symbolické meno 😵 , ja to mám podobne vymyslené, keď sa podarí, prezradím, krásne tehuľkovanie 😵

berenika39
26. okt 2011

@janettka mám fakt velkou radost, krásně to utíká, myslím na vás🙂

gelinka75
26. okt 2011

@luy chcela by som mat tvoj zmysel pre humor 😀 ja skor hned neviem povedat nic vtipne, az potom rozmyslam ako by som asi zareagovala... inak pripajam sa sem aj ked este nemam 40, drzim palceky na ceste za vytuzenym babatkom, tak teda nech sa nam to podari :D

skifarka
26. okt 2011

Ahoj holky, všechny nové snažilky vítám 🙂 . A vy těhulky @janettko, gejbi, pardon, jestli jsem nějaké holky vynechala se už ˇštěstíčka" hodně brzy dočkáte. @ janettko máš vypočítaný nádherný datum porodu 🙂 . Lepší dáreček, než "uzlík" si ani nejde přát. Ach, jak Vám závidím.
S námi to vypadá tak, že sotva se přítel po roce vyléčil z leukospermie a ureoplazmy, tak mně gynekolog řekl, že by mně chtěl vidět a udělat mně kontrolní výtěr. Prý nic akutního, ale... Tak tam zítra jdu a je trochu ve mě "malá dušička". Už je toho na mě nějak moc, 14 let je "předlouhá" doba čekání. Jestliže výtěr dopadne ok, /nevím, nevím/, tak bych se nejraději snažila přirozeně. Ale jsme objednaní na listopad do Pronatalu, kde mně řeknou, zda mně zabraly kortikoidy na ty mí "blbý" buňky.
Moc Vám všem držím palce a pište ať se můžeme navzájem podporovat.

gejbule1
27. okt 2011

Taky jdu nakouknout co je tady nového 🙂 .
@skifarka Ahooooj 😀 😀 Nějak se toho na tebe sype hodně,ale snad už to skončí a budete moct začít se snažením 😉
Jinak všem moc držím palce ať se brzy ukážou // 🙂 🙂 🙂 .

nelicefo
27. okt 2011

Ahojte...ktorá ma nakazíte tehu vírusíkmi? 😕 🙂

Gratulujem všetkým. 😉 Cmuk. 🙂

mnamko
31. okt 2011

@janettka tak som tu dlho nebola a ty takto?to mi ale rýchlo vysvetli,veď ty si nič nepovedala?bože ako sa teším

@gejbule1 a ty tak isto,asi som tu dlho nebola,veľmi vám to prajem
prosím podrobnosti,ja nič neviem
jáj hneď mám lepšiu náladu

janettka
31. okt 2011

@mnamko no my jsme to s gejb dlouho tajily přece jen naše zkušenosti byli už tak zlé,že jsme si řkali až přejdem 12tt,pak po 16tt po 20tt a tak...doteď jsem aspoň já pořád nervozní a asi jsem si to těhu bůhvíjak neužila,nejen že mi bylo skoro 6měsíců blbě ale i ten stres...

mnamko
1. nov 2011

@janettka aj som si myslela,že to bude tak,jáj ja sa tak teším že Vám to teraz vyšlo,ja som si tiež neužila tehotenstvo,stále som mala strach že sa niečo stane a mala som celé tehotenstvo bolesti,takže viem čo prežívate,neboj už bude dobre aj keď spokojné budete až sa narodia,a čo decká?ty už si babka,že?

janettka
1. nov 2011

@mnamko jojo dvojnásobná.Holka to vzala v pohodě,dokonce dědíme věci🙂 kluk to vzal větou,když jste spokojení.... 😉 takže je to v pohodě.

mnamko
1. nov 2011

@janettka super ,a čo okolie?mne už veľa ľudí povedalo,že či nemám na staré kolená čo robiť,alebo či som rozum potratila

janettka
1. nov 2011

@mnamko okolí si ťuká na čelo,zajímavé je,že se nás pořád ptali kdy si my s Petrem pořídíme společné dítko a my tajili,čím jsme procházeli a teď když se to povedlo tak nám to spoustu lidí nepřeje.I moje nejlepší kámoška to nemohla skousnout...ale už dobrý
🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre