Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

reni0602
20. feb 2012

@simimo Tak jo, já se tedy budu snažit ☹

pet.s
20. feb 2012

@evapavla jojo Terezka je výsledek 20 letého toužení a 6 letého aktivního snažení pomocí IVF. 😀 😀 😀 Už jsme nestihla na pojišťovnu, tak jsme si museli hradit celý pokus sami. Jeden pokus 70 tisíc.Ale co, tohle štěstí stojí za všechny prachy.-)

evapavla
20. feb 2012

@pet.s to určite stojí 🙂, sú to nádherné pocity a chvíle, práve dnes sa mi pred 20 rokmi narodila naša prvá kukulienka 😵

simimo
20. feb 2012

@zitaje Držím Ti na zítra pěstičky. Ono se tam určitě něco pozitivního objeví 🙂

gejbule1
20. feb 2012

@pet.s Naprosto s tebou souhlasím 🙂 🙂 .Ty jsi ještě mladice nezkusíte ještě jedno mimi?
Myslím že hodně z nás tady si na téhle cestě prožilo své ☹ .
Taky moc držím palce 🙂 🙂 🙂.

gejbule1
20. feb 2012

@jesterka001 Ahoj a děkuju 🙂 😀 .Jak jsi na tom teď ty?

luciebx
20. feb 2012

ahojky snazilky mam nejake ovu testiky na prodej v bazarku kdyby nektera mela zajem tak pisnete.. dekuji

majca55
20. feb 2012

@bobricek ja chodím do heliosu ako si dnes dopadla?dúfam,že všetko v poriadku 😵 😵

jesterka001
20. feb 2012

@gejbule1 - S IVF už mám smůlu, tři za sebou a na samoplátce teď nemáme. Pořád řešim s Malíčkovou imunitu, teď jim Prednison, 3 tbl denně, tak uvidíme, jestli zabere. Pak mám antifosfolipidový syndrom, ale to by měl pomoct Clexane. Za 2 měsíce IUI.
Mám z tebe fakt velkou radost. Bralas Pentomer nebo Prednison?
Jo a NÁDHERNÝ FOTEČKY!! 🙂

gejbule1
20. feb 2012

@jesterka001 já jsem si myslela že IVF prodloužili do pozdějšího věku.Jestli chodíš k Malíčkový tak jsi v dobrých rukách 🙂 .Já se za ní chystám na poslední kontrolní odběr.Píšeme si spolu pořád a chtěla by vidět Adama.Je to hodně její zásluha 😵 Je fajn.
Prednison jsem brala rok než jsem přešla k Malíčkový a na prdlačku.pak mi ho hned vysadila a píchala jsem jen Clexan.Taky mám antifosfolipidový syndrom.Tak ti moc držím palce.

melinduska
20. feb 2012

@gejbule1 Práve som pozerala najnovšie fotečky Tvojich miláčikov. Máš nádherné detičky a určite si veľmi šťastná. Ja som sa dnes z plodovky dozvedela , že čakáme dievčatko. Mám doma síce 2 baby ale je mi to jedno hlavne nech je zdravučká a dotiahneme to do úspešného konca. 😉

bobricek
20. feb 2012

@majca55 dopadla som dobre, vraj som trhla rekordy v Heliose. len teraz mám veľké bolesti.Celé poobede som spala.Dali mi kopec liekov a injekii proti zavodneniu.Inak mi povedali, že som prvá 40-čka, ktorá takto super reagovala. Len aby to bolo aj naďalej takto super. 🙂

majca55
20. feb 2012

@bobricek a kto ti robil vklad?a v mrazáku máš kolko?si mala krátky či dlhý protokol?ináč držím moc silno palce 😲 😲

bobricek
20. feb 2012

@majca55 vklad mi ešte nerobili, len podľa toho ako som dopadla na všetkých testoch a odber, tak mi povedal d. Krajkovič, že podľa neho to dopadne všetko dobre.Vraj sa s takýmto dobrý priebehom ešte za svoju rax nestretol.Vklad mi chce robiť osobne v sobotu:Lebo cez týždeň sa už nemôžem uvolniť z práce.

majca55
20. feb 2012

@bobricek a kolko si mala vajok?a ty robíš nie si PN?

bobricek
20. feb 2012

36, ale 20 sme dali na oplodnenie,tých 16 bolo na rozhraní a tak sme sa dohodli na 20. Niesom na PN, lebo som nastúpila le v novembri a nemôžem si dovolovať PN. Však sedím v kanclíku a máme tam teplo, tak zatiaľ nechcem maródovať.

gejbule1
20. feb 2012

@melinduska děkuju za pochvalu a moc gratuluju ke zdravé holčičce 🙂 🙂 .Mě to taky bylo naprosto jedno.Sice mi každý říká tak konečně si se dočkala chlapečka co?Ale to jsou ti co nevědí nic o mém snažení.Já jsem počítala s další holčičkou a když jsem se dozvěděla z plodovky že to bude kluk tak mě to docela zaskočilo.Je jedno co to je hlavně že je miminko zdravé 🙂 .Už máš za sebou druhý velký UTZ?

majca55
20. feb 2012

@bobricek ty brdo to fakt riadna úroda gratulujem 😵 😵

pet.s
20. feb 2012

@gejbule1 já bych rodila, o život, ale já nejsem zdravotně v pořádku od mládí a i tohle těhu bylo vysoce rizikové hlavně pro mimi a musím říct, že bych už další risk asi psychicky nevydržela. Teprve ted mi dochází, že to bylo všechno velké štěstí a stáli při nás všichni svatí. A navíc, máme tátu v letech a když zůstanu jednou sama s jedním dítětem, tak to zvládnu lépe než se dvěma. Prostě bohužel, já už mám svůj díl štěstí vybraný 😉

pet.s
20. feb 2012

@bobricek páni ty jsi kvočna.-))))já měla nejvíc 6.-)))

bobricek
20. feb 2012

@pet.s To som 😀 , však som aj mala bolesti a aj dnes ma ide utrhnúť ☹ Ale ono nezávisí koĺko ich bolo, len aby boli oplodnené v poriadku a ujali sa. 🙂 Vidíš ty si ich mala iba 6 a máš miminčko čo Ti gratulujem.

bobricek
20. feb 2012

@majca55 dík, asi som dobre hnojila bio hnojivom 😀 😀 😀

pet.s
20. feb 2012

@bobricek To jo, ono stačí i jedno...ale zase máte pak zásobu na zmražení...my nikdy nic na KET neměli, já prostě na hormony nereaguji.-(

melinduska
21. feb 2012

@gejbule1 morfologický mi robil v 20. týždni Dr. vravel , že to vyzerá byť v poriadku tak dúfam, že mal pravdu. Už len dobojovať do konca, som len v polovici ale fučím ako lokomotíva a v noci sa ustlať je umenie 😀 Neviem čo budem robiť pri konci 😀 😀

hanula11
21. feb 2012

@jesterka tebe jsem tu taky dlouho neviděla. Tak tfuj tfuj - pro štěstí 🙂
@gejbule1 co Adámek? Spinká hezky? My ještě někdy v noci kojíme 😖 😝, před dvěma týdny chytla Aďka ode mne střevní chřipku a s "mlíkováním" se teď snaží připomínat každou chvíli. Je to závislačka 😔 😅, ale gyndr. říkal, až tedy budete chtít přestat (s kojo), tak hlavně opatrně, prý jde už o psychologickou závislost 😕 😵 .
Ještě musím dočíst, tady se to nějak rozjelo 😀.

hanula11
21. feb 2012

Kdysi dávno (tak dva roky) zpátky tu bývala tabulka snažilek, těhulek, mamin 🙂
Už se asi ztratila, ☹ 😵
Nebo o ní někdo víte? 😉 😵

reni0602
21. feb 2012

@hanula11 Já se klidně do tabulky připojím 🙂

jesterka001
21. feb 2012

@gejbule1 Kdepak, neprodloužily. Jen do 38 let a 364 dní, u VZP do 39 let a 364 dní. Navíc už stejně tři IVF na pojišťovnu mám vyčerpané ☹
Jo, na Malíčkovou fakt nedám dopustit!!!! Vypadá to, že prednison zabírá, narozdíl od injekcí gamaglobulinu, ty na mě nějak nefungovaly.
@hanula11 Ty si mě pamatuješ? V červnu "oslavím" šest let snažení, je to děsný jak to letí.

reni0602
21. feb 2012

@jesterka001 a na co je Prednison?

jesterka001
21. feb 2012

@reni0602 Pokud máš problémy s imunitou. Jsou to kortikoidy a mimo jiné zbrzdí přehnanou imunitní reakci organismu (např u alergie na sperma nebo na embryo). Dokonce některý CARy to používají před IVF preventivně.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre