Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gabikri
22. aug 2009

pet.s : Praha Apolinář.. Četla jsem tady na to chválu, ale paní do telefonu nebyla dvakrát příjemná..ale možná mi to jen přišlo 😉 Tak jsem se ani neodvážila zeptat, jestli by to nešlo dřív 😖

Ale myslím si, že starší ročníky by měli brát přednostně..tam přece rozhoduje každý měsíc, že ?

pet.s
22. aug 2009

gabirki..no to rozhodně, bojuješ s každým měsícem. Já bych to zkusila i jinde. Nepamatuji se jak dlouho jsme čekali my.

majka43
22. aug 2009

Gabi ty ještě nejsi starší ročník. Mě je 43.

gabikri
22. aug 2009

majka43: tak to bych Ti měla chodit pro pivo 😉 Jak dlouho se snažíš?

pet.s. : To se můžu objednat kamkoliv bez doporučení?

Holky, vypadám asi jako blbka, ale nevím, co je to stimulovat 😕

pet.s
22. aug 2009

Gabriki ode mě nikdo nikdy žádné doporučení nechtěl. Chtěli pak vyjádření gynekologa,ale to až pak.
Stimulovat je, že si aplikuješ hormony, aby tvoje tělo vyprodukovalo víc vajíček, které ti následně odeberou a oplodní. Stimulace je prostě příprava na odběr vajíček a následný transfer(přenos z misky do dělohy) oplodněných vajíček. Hormony si aplikuješ injekčně a nebo jako nosní sprey. Neboj injekce jsou v pohodě. Dostaneš takové pero a tím si to píchneš. Někdo do břicha někdo do nohy.Ale to ti všechno vysvětlí sestřičky. Kdyby ti někde nabízeli pero za peníze, tak ho nekupuj a napiš mi. Pošlu ti ho.Mám 3. V Iscare jsme za něj zaplatili 2500, ale v Gennetu nám ho dali zadarmo.(byl tam muž a nevěděl, že už doma jedno máme) a 3. jsem dostala od kamarádky, která ted porodila z umělého dvojčátka. 😀

gabikri
22. aug 2009

pet.s. : Díky..jsi zlatá.. 😉

To je fajn, že existují tyto diskuse a člověk pak nejde k doktorům jako vyjevené tele, co se bojí na něco zeptat,ale
naopak, už toho hodně ví dopředu 😵

pet.s
23. aug 2009

Přesně. Musím jít účtovat mzdy. Odpol chci jet do Dětenic.

majka43
23. aug 2009

Gabi já se snažím přes rok. Teď je to moje třetí IVF.

gabikri
23. aug 2009

majka43 : Tak do třetice to určitě vyjde😉)

Chci se zeptat, jak je to..do 39 platí tři IVF pojišťovna a pak si to každý hradí sám?
A na kolik to vyjde? A jsk dlouho musí být mezi jednotlivými IVF pauza?

majka43
23. aug 2009

Když ti to platí pojišťovna, tak tě to vyjde asi 20-30 tisíc. Záleží na caru. Pauza asi být nemusí.
Já jsem to nestihla, tak mě to vyšlo v Repromedě na 100 tisíc a na druhé IVF jsem šla do Fakultní Brno a tam mě to vyšlo tak na 65 tisíc. Druhé IVF jsem měla s darovanými oocyty a když jsem se na to ptala v Repromedě, tak mi řekli minimálně 120 tisíc.
Fakultní Brno a Reprofit Brno je asi nejlevnější, podle toho, co jsem si zjišťovala.
Všeobecná prý platí do 39let+364dny. Taky záleží na tom u které pojišťovny jsi.

gabikri
23. aug 2009

majka43 : 😕 😕 😕 Tak to abych už začla šetřit..já myslela, že když Ti to hradí Všeobecná, že je to úplně zadarmo 😒 Tak to jsou pěkné vyhlídky 😖

zaenab
23. aug 2009

Ahoj Gabikri, vítám tě tu - každopádně se tu dozvíš spoustu věcí a nejsi potom překvapená 🙂 Tak přeji, ať se brzo zadaří. Jinak se podívej na stránky nějakého CARu, třeba Reprofit, Unicu atp., mají tam často podrobně rozepsané, co proplácí pojišťovna a co je nadstandard - který si ale platí 100% holek, vždyť každá chceme, aby to všechno bylo posichrované.

Zdravím všechny, já jsem dnes 10 den po IUI, a nechápu to, vůbec nemám pomyšlení na testování. Myslím si, že to nevyšlo, musela jsem si na začínající mykozu vzít dokonce čípky, tak uvidím. Už jsem počítala, že další cyklus, nativ, by mi vyšel v polovině října.

Yanny, Madluš, dejte vědět, co u vás. Yanny, posílám tvým folíkům růstovou stimulaci 😉

irafa
23. aug 2009

no mě bylo včera hrozně rano sem malem zkolabovala a to sem vstavala až v 10 hod měli sme navařeno a najedla sem se snidaně rozklepala sem se a svaly mě začaly šileně bolet tak sem se odplazila spatky do betle a polehavala celej den tak mě z toho všeho i rozbolela hlava vzila sem paralen njn asi nasledek těch veder my tuměli sice pod mrakem pršelo ale dusno fuj
a abych toho neměla malo tak mi dvě hodky tvrdlo břicho musela sem ležet na levem boku už abych měla tu novou postylku a podložila si ji snad to zabere až sem se fakt začala o malo prcinku bat takhle mi nebylo ani po odběru amnio
zejtra du na ten ultrazvuk tak jim to vše vypovim at se pořadně kouknou jestli sem v pořadku
dnes my bylo o mnoho lip jen trochu unava ale to je ok normalaka trochu mě tlačila mala ale pak to přešlo tak snad to bude dobry
manž jede semnou prej mě nenecha jet samu kdyby nahodou zase mě blbl tlak tak su rada tak mi držte všechny prstičky at je srdičko ok ja věřim že bude že se nas ta rodina nemoc vyhla ani u jednoho nebyla a tak nesmi bejt ani u male je takova linějši se hejbat v břišku tak si řikam je to holka tak neni žadnej přebornik ale tanečnice žejo

yanny
23. aug 2009

Ahojte berušky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Relaxovala jsem si na chatičce a v sobotu jsem byla na ultrazvuku, tak snad folíky rostou, sice jen 4, ale doktor je spokojený a já tedy taky.

Dnes už si píchám centrotide, ale ještě jsem objednaná na ultrazvuk v uterý, tak snad se už nic nepo....... 🙂
Opu bude asi zřejmě ve středu, či ve čtvrtek.

Kolikátý den cyklu jste byly na OPU??????????????????

Já při IVF 12 den a při nativu 10 den a teď to asi vyjde až na 13 den, není to už pozdě????

Taky vám bývá při stimulce, tak divně 🙂

irafa
23. aug 2009

zany vydrž uvidiš že to třebas zabralo nehazej flintu do žita musiš myslet jen pozitivně a to ty umiš ja to vim

irafa
23. aug 2009

ahojky yanny

irafa
23. aug 2009

vid si odpočata a nabrala si syly vid do dalšiho pracovniho stresu
taky sem řikala že musim dohazet učetnictvi do komplu nebo se pak z toho po...... 😲 🤐

majka43
23. aug 2009

Zaný zítra jedu na ultrazvuk, tak se ti ozvu kdybych měla čas.Jak jsi na tom zítra ty? Máš moc práce?

majka43
23. aug 2009

Jo a neházej flintu do žita, třeba bude překvapení. Třeba to vyjde, když to nejmíň čekáš.
Já byla v sobotu na poslední soutěži před transferem, taky jsem od toho nic nečekala, protože lilo jako blázen a útok jsme dělali v pěkným dešti a na hřišti pěkný bahýnko. Ještě se nás málo sešlo, tak jsme byli zpřeházený a nakonec jsme dovezli pohár za druhé místo. Tak udělej test a uvidíš.

zaenab
23. aug 2009

Holky jste zlaté. Madli, zítra se mi ozvi, mohla bych se na chvíli ulít 🙂 , naddělávám si něco už teď 🙂

Irafko, tak abys byla v pořádku, dávej na sebe pozor. Možná ti bylo blbě z toho horka. Jinak já jsem si včera dala pohov a jela s tím mým nakupovat do Freeportu v Hatích a pak chvíli výletík do Rakouska. V Hatích se skvěle nakupovalo, za super peníze jsem si nesla asi 15 tašek. Už jsem tam něco pořídila i na vánoce no a kámošce jsem na mimčo koupila soupravičku od Nike, úplně jsem nad ní slintala. Měli i botičky, ale tam jsem si netroufla odhadnout velikost. No a jinak mám parádní kožené vysoké luxusní italské kozačky, se šněrováním a kožešinkou. původní cena 17 tis. a já je mám za 1999!!! No úplně mě to včera nadchlo 🙂 takovej duševně fyzický primitivní relax, ale jednou za čas zabírá 😀

hanula11
24. aug 2009

ahojte 🙂
Irafko, opatruj se, držím pěsti na ultrazvuk 😵
Mně je poslední dobou taky docela šoufl, snažím se víc odpočívat, ale o víkendu to stejně ani moc nejde. Ty hice mě zmáhají a ona malá už taky není žádnej prcek. Já mám poslední ultrazvuk ve čtvrtek. Nakonec snad se mnou půjde i tatin (světe div se), prej by si mohl na pár dnů vzít dovolenou, povídal dnes ráno, jen jestli zase nebude nějaká změna ☹ 😉 🙂 A v noci spím čím dál tím hůř, nevím jak si lehnout, aby bylo bříško trochu v poho. Hlavně že prtě je OK, po ránu se zase pěkně rozhejbala, v noci se mi zdála proti normálu nějaká moc v klidu.
Yany, tak ať se folikům daří, všechny se mějte co nejsluníčkověji a těhu ať pupíky nezlobí 😉 🙂
A zdravím Gabi i spol. 🙂

hadonoshka
24. aug 2009

Ahoj holky, tak se zas po delší odmlce hlásím, číst sem chodím, ale nestíhám psát, jen kouknu a zas letím makat. Tak a co je u mně nového. Musela jsem skoro 4 týdny čekat na doktora až se vrátí z dovolené a první den kdy tam byl, tak jsem to dostala, takže se návštěva nekonala. Kupodivu jsem to dostala standardně jak jsem byla zvyklá po 26 dnech s normálním průběhem. K doktorovi jsem naklusala hned 1 den po skončení MS a začala jsem na něj chrlit, že mi řekli v nemocnici že se mám domluvit na odstranění cyst, že blokují vaječníky a že mi nejde 5 měsíců otěhotnět a asi budu potřebovat pomoc a že čas letí. Nejdřív mi řekl, že mám jít rovnou na umělé oplodnění, ale že mi to pojišťovna nehradí a říkal to s takovým úšklebkem, no docela mně to nakrklo, mám sice 4 děti, ale dvě již dospělé s prvním manželem a dvě malé s druhým manželem a nechápu, proč je to takový hřích mít druhým manželem třetí dítě. Říkal, že se podíváme jak to vypadá a udělal mi ultrazvuk, no a řekl mi, že levý vaječník je čistý bez cyst, pravý vaječník je čistý bez cyst, no a v levém vaječníku je velký folikul, takže už jsem prý těsně po ovulaci, nebo jí mám. No já jsem nevěřila vlastním očím ani uším. Ono se to za ten měsíc nějak úplně samo vyčistilo a ztratilo a možná jak jsem měla ty děsný křeče a divné krvácení a donutilo mně to jít do nemocnice tak to možná tělo právě dělalo pořádek. No v každém případě jsem testovala tím fertility testerem i během MS a přišlo mi to jako takové smetí kdyby se tam ukazovalo a jediný den tam byly ty pravidelné tvary jako na obrázku, to bylo den po návštěvě na gyndě, tzn. 9DC jestli to dobře píšu (9 den po začátku MS, je to tak?). Jenže ty tvary byly sice pravidelné, ale takové nedorostlé, jakoby poloviční velikosti, no a další den už vůbec nic, zase jen tečky. Tak teď nevím, jestli je možné abych měla ovulaci takhle těsně po MS, když ji normálně mívám až 18tý den. Tedy mívala jsem do jara. Teď jsem z toho blbá. Podle doktora je vše ok, ale jestli už těch hormonů není nějak míň nebo co, no prostě uvidím, MS jsem dostala 12.8. tak budu čekat. Yanny: dřív ses ptala na cenu testeru, zapomněla jsem napsat, byl vč. poštovného 399,- Kč, Zaenab: nechce se ti testnout, mně se taky nechtělo když jsem tušila, že to nedopadlo, ale chtěla jsem to oddálit, jako by to bylo něco platné, ale držím ti moc palečky, aby ti to dobře dopadlo, ať je tu víc těhulek.

pajka00
24. aug 2009

Ahoj holky....
Hadonosko-já jsem měla ovu 11-ctý den...a to mám cyklus 28-32 dnů.....takže proč ne 9-tý?Začínám mít pocit,že si tělo dělá co chce a nějakou ovu 14-ctý den a cyklus 28 dnů-jak je to v knížkách- absolutně neregistruje a válčí si to jak chce.)

nerra
24. aug 2009

Yanny: já jsem měla začátek menses 27.6 a OPU 5.7 , takže 8 den. Měla jsem krátký protokol s antagonistou a píchala jsem si Puregon. Měla jsem ampuli na 900 jednotek a vyšlo mi to akorát a strašně rychle. Po pregnylu v 21.00 jsem začla ovulovat hned druhý den v poledne a opu jsem měla ve 14,00 následující den, takže z 10 zralých vajíček chytli jen 7.

irafa
24. aug 2009

ahojte holky už su tu hotova utahana ale fotečku vam sem musim dat a zpravičku taky žejo tak du na to
mala je v pořadku aje prej krasně velika tak to sem rada jenom doufam že nebude obr krasně se nam předvedla už asi si řekla stejnak vi že jsem holka tak co a nebo to bude tim že to byl fajn pan doktor a tak se mu ukazala ve sve krase teda už takhle malinka a tak mazana no toto a aj nam prcku krasně ukazala a asi si řikala tato koukej jaka sem holka

irafa
24. aug 2009

včera mi Katka snesla z pudy oblečky a sou všechny v pohodě a aj tam mam krasne věcičky ještě po holkych no mam toho toliko že to ani neponosi 😉 a to mi babi řekla že užaj Věrka ma toho pokoupeno tak ja už ani nic nebudu nakupovat 🙂 no chce mi to dat pod stromeček tak si řikam do kdy as vydržim jestli fakt až do konce no vždy sem všechny tři přenašela tak pokud budu i tuhle princeznu přenašet tak je to jasna silvestrova holčina 🙂

yanny
24. aug 2009

🙂 Hmmm, tak Nero, to byl fofr 🙂 🙂 🙂

A to si otěhu v tom fofru ?????? A jakto , že jim pár folíku uteklo?? Já myslela, že to není možné.

majka43
24. aug 2009

Yanny tak mě transfer asi nečeká, prý mě musejí prvně připravit a vypadá to na září. Nechápu to, když mi volali, že pro mě mají dárkyni. Asi to nevyšlo, ale ještě pořád se můžou ozvat.

yanny
24. aug 2009

Tak to mě mrzí Madluš ☹

Ale září, je tady za chvilku, tak to bude hned, neboj, teĎ TO VYJDE!!!!!!!

TY DAROVANÝ SE CHYTNOU HNED, UVIDÍŠ!!!!!!!!!!!!!!!

yanny
24. aug 2009

dNES V NOCI SE MŮJ VRÁTÍ Z DOVČI, tak hned zítra jedeme do centra na krev, na pohlavní choroby 😝

Tak jsem zvědavá, jak mi pašáci dorostli 🙂 Ještě na zítra mám v rozpisu naposled menopur a centrotide, tak si myslím, že OPU bude ve čtvrtek, asi ve středu to není už možné stihnout.

Ale zdá se mi, že mi ten největší folík přeroste, tak jsem na to zvědavá.

Zdravím všechny, asi se poslední dobou věnuju, jen sobě ale musím si to užít, vždyť to snad budu mít naposledy 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre