Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
7. jan 2010

tak abych nebyla sama bez fotky.....🙂)

gejbule1
7. jan 2010

pajka taky dobrý foto 🙂 .Taky si ho změním 😉 Tak co hlava?Mě dnes taky bolí tak si jdu vzít prášek´.

pajka00
7. jan 2010

ále pořád bolí.....už sice netřeští, ale žaludek mám jako kdybych vystoupila z lodi a hlavu jak po flámu...už jsem si vzala 2 brufeny.....ale už víc nechci,ať mi není zas zle.....jedu z práce do kosmetiky-tak se těším jak mě promasíruje....určitě mi to neublíží - spíš naopak....pak doma do sprchy a zalehnu-dnes nehnu prstem...jsem celý den KO...u nás od rána posněžuje-a to řkali, jak nikde sněžit dnes nebude...ale asi nemrzne...tak snad nebudu muset ometat auto..

hadonoshka
7. jan 2010

jé no super i pajka má fotku, já jsem ji tam nechtěla dávat, ale co, vždyť je to tak prťavý, že tam stejně nejde nic poznat. Fakt je, že nic špatnýho nedělám, abych se musela za sebe stydět.

Jinak já už jsem vyvětraná, makala jsem jako ďas v tý zimě, si kolikrát připadám jako ukrajinec na stavbě. Ať je léto, nebo zima, ať je hezky nebo hnusně, stejně musím ven. Kolikrát by ani psa nevyhnal a já tam musím. Už aby bylo jaro.

Jdu něco sníst, nějak mně bolí žaludek, rozhodla jsem se že něco shodím v mezidobí tak si dávám miniporce a ten hajzlík na mně furt kručí. Jdu ho zalít čajem.

Jo a pajko to DVD je Krabat - Čarodějův učeň, je to loutkovo-kreslená pohádka od Zemana a k tomu taková hudba, že jen si to vybavím a vstávají mi chlupy. hhh už aby byl večer 😀

a ještě jednu věc, četla jsem že hlava někdy bolí i z toho že se málo pije

gejbule1
7. jan 2010

Já jsem poslední dobou hrozně lenivá 😠 .To je tou zimou.Už se strašně těším na jaro.Konec navlékání,škrabání auta atd.I když letos byla zima docela mírná-do vánoc ale i to mě stačilo 🙂 .
Já jdu Lucíka vzbudit nebo s ní večer budou mít holky veselo.už takhle usíná kolem 22h potvůrka 😉 .
Hlava z mála pití mě bolí dost často tak to znám 😠 .

pajka00
8. jan 2010

dobré ranko,gejbu pěkná fotka🙂 úplně jsi jiná. No hlava mě přestala bolet až po kosmetice...né že by za to mohla ona....ale určitě mi neublížila🙂 Nejen, že jsem opět "krásná" 😉 , ale ještě mě i hlava nebolela🙂 No, z mála pití určitě...to mívám taky...ale toto bylo asi tlakem..protože kosmetičku taky třeštila a kolegyně si taky stěžovala...ale už si jdu pro sklenku s vodou-mám tu zatím hrnek kafe zdravotního po ránu.
Momentálně začalo pěkně sněžit-tak to vidím na zachumelený víkend🙂

gejbule1
8. jan 2010

Pěkné ráno přeju 🙂 tady taky sneží ale zatím jen malinko.mě hlava včera přestala bolet až po ibalginu ☹ .
Včera jsme byli na Alexandrovcích a byla jsem mile překvapená.Bylo to moc hezký.Vůbec jsem si neuměla představit co mě čeká.Pak jsme šli ještě na tataráček a pivko.Zkrátka hezký večer 🙂 .
O víkendu asi půjdeme plavat 🙂 .Nic moc se toho v tomhle počasí dělat nedá.A co plánujete vy?

pajka00
8. jan 2010

Tak my máme v plánu běžky....naposled jsem na tom stála v 1. ročníku....což je fakt hrůza let.....takže to nechci vidět a na neděli plavání-ale kdyby bylo na mě-tak se doma budu válet 😀

gejbule1
8. jan 2010

Ty jo na běžkách jsem byla taky naposledy v prváku 🙂 .To už ani není pravda.Pojedete někam nebo budete u bydliště?Tady už je to skoro jak na horách ale sněží jen slabě tak moc sněhu není.Ale vypadá to krásně.
Ještě by se dalo jít na zimák na brusle ale na to je Lucka ještě malá.Ti jsem taky naposledy bruslila když byly holky malý.Už je to taky určitě 15let.
Proti válení taky rozhodně nic nemám
😀 😀

pajka00
8. jan 2010

Pojedeme asi 15km na chalupu nahoru nad bydliště....tam je sníh i když u nás není🙂 No bruslila jsem naposled před 2 lety a před tím taky asi 15let ne....a čoveče-šlo to🙂)To se nezapomíná...

hadonoshka
8. jan 2010

teda holky já jsem úplně hotová. Jak hlásili to sněžení tak jsem vyrazila hned ráno v 9 makat k morčatům, abych to konečně dodělala a teď jsem skončila. Mám úplně ledovej zadek a omrzliny na tvářích jak jsem furt lítala ven a dovnitř. V tý buňce kde je mám je nad nulou, ale piliny, sláma a seno mám venku a dost daleko od sebe, tak jsem se fakt naběhala v tom sněžení. To budou zase zítra lišeje, stačí mi malá zima a hned se mi udělají fleky. Teď si asi sednu, udělám kafe a makat doma začnu až tak za hodinu. Fakt toho mám plný kecky.

gejbule1
8. jan 2010

Teda to jsi pracovitá 🙂 .Mě se dneska nechtělo vůbec ven ale taky budu muset ještě na nákup 😠 .

hadonoshka
8. jan 2010

no pracovitá, spíš soucitná, protože vím že když tam nepůjdu tak chcípnou hlady 😅

gejbule1
8. jan 2010

A co děti pomáhají?Já vím že jsi psala že nejstarší je v pryč.Jak dlouho tam je?A co manža pomáhá ti?

hadonoshka
8. jan 2010

jo manža mi pomáhá......... do hrobu
Zvířata nemá rád, takže ani nekrmí, ani nepomáhá.

Nejstarší kluk shání práci tak je doma, pomáhá tak že mi pohlídá malého když jdu ke zvířatům a dostal za úkol krmit koně a psy a já mám ten zbytek. Je dobrý že má řidičák, občas ho vysílám něco přestěhovat, nebo koupit, tak je to dobrý. Elinka chodí do školky, takže teď bych řekla že je to poměrně v poklidu. Před vánoci byl blázinec hroznej.
Až bude kluk v práci, nebo na nějaký brigádě tak to bude horší, s malým v tomhle počasí být několik hodin denně venku je fakt šílený. Ale taťkovi jsem slíbila, že morčata omezím, žere to šíleně času a pořád jsem v mínusu, já jsem takovej ten chovatel blbec, kterej to hradí ze svýho a ještě maká do úmoru. Králíčci jsou v pohodě, jeden králík je jako tři morčata co se týče času. Morčat mám teď asi 100. Králíků 32, 14 koček, 5 psů atd.......

hadonoshka
8. jan 2010

jo a holka je tam s přestávkama druhý rok myslím, už se těším na videjko, natáčela otevírání toho nejvyššího mrakodrapu, byla to fakt bomba.

hanula11
9. jan 2010

AHOJ holčiny. Tak po dlouhé době nakukuju 🙂 .
Všechny zdravím. Zkusím vás krapet dočíst, manža venku odhazuje sníh, jsme tu jako zapadlí vlastenci 😢 😖 , chtěla jsem jít na procházku s malou, že by odházel jen "cestičku" k plotu, ale to je tak sto metrů z kopce dolů, nahoře na zahradě nám ovšem stojí auta, tatin pochopitelně nejdřív odhazuje nadílku z aut, takže to vidím tak na cca 2 hodiny. Jeaště že Adélka se konečně zklidnila - je po x-té nakojená a přebalená - a chvíli leží na hrací dece a kouká nahoru na paňáce z kolotoče 😉 🙂. A"kecá", mohlo by jí to vydržet aspoň dvacet minut ☹ 😉 🙂

hanula11
9. jan 2010

Irafko, velká gratulace k Elišce. Tak už máte slečnu doma 🙂 , je to holčina šikovná, dívala jsem se na fotky, ať vám hezky roste a dělá jenom radost 🙂 a hlavně ať jste obě zdravé 😵

gejbule1
10. jan 2010

Ahoj holky a hanulo 🙂 .To to letí ,Adélka už je velká slečna.
Jaký jste měly víkend?

hadonoshka
11. jan 2010

ahoj hanul, to je šílený jak ten čas letí, malá kočička už má 2,5 měsíce 🙂 Jó ty máš honičku, ale na druhou stranu úspěšně splněno 😀 To my se tu ještě budeme nějakou dobu nervovat. Nejdřív abychom vůbec otěhotněly, potom aby se to udrželo, potom aby to bylo zdravý, aby se to nenarodilo moc brzo..........

No jinak víkend ve znamení sněhu, furt jsem chodila odhazovat, jsme tu jak na horské chatě. Na samotě a totálně zapadaní. Ale až to bude tát, to bude sranda. Až se odhalí ty 2 tuny hoven po psech 😀 které jsou teď pod sněhem. A nemůžu najít jednoho krásného kocoura, tak se docela bojím..................

gejbule1
11. jan 2010

Ahoj holky,teda tady to je taky hrozný.To je sněhu.U nás se ani silnice neprotahují tak se nedá projet.Chodníky každý uklízel do silnice a tam už je hromada tak ty chodníky už taky neuklízí.Já dnes vyjela autem na cvičení a zapadla jsem.Soused mě musel pomoci to alespoň zaparkovat ke straně.Tak nevím jak a kdy někam vyrazím.Ani kočárem se nedá jezdit .Mám mrňavý kolečka a vůbec to nejede.Lucka jezdí na bobech ale jak ji trochu nakloním tak ječí aby se nepřevrátila.
Jo a ty hovňousy to bude hrůza.Máme sice jen jednoho psa ale nestihla jsem je uklidit než to napadalo 😠 .

pet.s
11. jan 2010

Ahojky děvčata. Hlásím zahájení stimulace.V pátek dorazila MS.Hned jsme byli u dr.Od pátku stříkám do nosu Synarel a od neděle píchám Puregon.
Jinak jsem nějak ospalá. Hlídám dnes batole. Sedíme v baráku a jsme zapadané. Ani se nám nechce ven. I oběd jsme si nechali dovést z restaurace. Koukáme na krtka a prohlížíme knížky.

hadonoshka
11. jan 2010

jé pet.s super, konečně se tu něco děje 😀

gejbi ty budeš ještě měsíc čekat? Proč?

gejbule1
11. jan 2010

hadonoshka Ne ne na nic čekat nebudu jen že testovat budu až tak za měsíc ☹ .Kruci kdyby se to dalo nějak uspíšit 😠
Mě Lucka teď usnula tak si jdu uvařit kafčo 🙂 .
pet Jak staré dítko hlídáš?

gejbule1
11. jan 2010

To je hozný mě zase od rána blbne kůň 😠
pet ještě jsem se chtěla zeptat proč stříkání do nosu?manžel taky něco bere nebo jen ty?

hanula11
11. jan 2010

ahojte holky 🙂
Ať se Vám brzo zadaří, držíme s Adélkou všechny pěstičky, co můžeme 😵

Včera jsme "vyjeli" s kočárkem s tatinem do města - cca půl hodiny cesty pěšo. Je to děs, ty cesty, chodníky, silnice. V Moravské sice občas nějakej chodník projeli - mají tu na to takový malý stroj, ale jinde neprojeli, nejhorší bylo, kde bylo posypáno a nasněženo - břečka a děs. Ještě že tatin tlačil kočárek. Máme velká kolečka - Deltim sport, chtěla jsem takovej velkej pořádnej kočár s terénníma kolama, teď se hodí, přesně jak jsem si myslela. Ale je to hrůza, jak se ti naši silničáři "starají".
Taky někde na střechách pěkný nadílky, až to někomu spadne na hlavu, to bude teprve veselo. Když jsme nakupovali v Bille, dva chlapi byli na střeše a shazovali dolů sníh. Njn, zima je holt zima. Chtěla jsem dnes jet busem do banky a tak, ale vykvákla jsem se na to, i když tu mám mamku. Dnes nikam nejdu, však může ve středu dojet znovu a pak si to odpoledne bez Ádi zařídím. Beztak moc nespí, pořád popíjí, má to jako jednu sváču, druhou sváču. Chvilinku spala, ale nic moc. Ještě by z ní babička byla na nervy 😒 😉 😀
Tak se mějte všechny, hezké a úspěšné snažení, ať se vám vede. 🙂 😵

awalancha3
11. jan 2010

ahojte všetky§ vezmete ma k sebe do diskusie?

gejbule1
11. jan 2010

Ahoj awalancha vítám tě tady.Napiš nám o sobě něco!Kolik máš dětiček,jestli ještě plánujete mimi a tak 🙂 .

pajka00
12. jan 2010

Dobré ranko kočky.....vítám awalanchu🙂
Holky-zítra jedu do Caru domluvit se a už asi nafasovat injekce na IVF...tak mi to začne. Káčka jsem měla dostat až zítra....ale přišly už dnes.....nechápu, že se předběhly bestie a doufám,že to nebude vadit.
O sněhu nemluvím-je to šílené a to nepamatuju takovou hrůzu. To, že tak napadlo ani neva, ale spíš to, že v noci na to pršelo a do rána zamrzlo-takže jsme byli jak v zakletém zamrzlém zámku, na všem 2 cm vrstva ledu, stromy padaly, sníh jsme rozbíjeli a uklízeli 3 hodiny....prostě-v něčem jako v pohádce, ale jinak šílené...

hadonoshka
12. jan 2010

ahoj holky, vítám awalanchu. Jinak tady je mlha, ještě jsem venku nebyla, ale když se koukám z okna je to pěkný, protože konečně i listnaté stromy vypadají hezky.
Já jsem nějaká utahaná, pořád bych jenom spala, včera jsme si musela dokonce po obědě lehnout. Asi zimní spánek.
Taťulka zítra odlétá na 3 dny na služebku, takže nakoupíme zásoby a budeme s děckama zalezlí doma. Dneska v noci bylo -15°C chudáci zvířata venku.
Stejně mi přijde, že byly ty vánoce letos nějaký krátký. Možná že jsem si je moc neužila, tak mi to uteklo. Nějak mi pořád nedochází že už je zase nový rok.
A za chvíli velikonoce a prázdiny......... strašně to letí. Janettka se nějak nehlásí, to jsem zvědavá, jestli už začali, jsou to nervy holky to vám povím, myslím na vás a držím pěsti, aby se všem zadařilo. Já doufám, že se k vám taky brzo přidám. Docela to utíká, v sobotu to bude 3 týdny od revize, jsem zvědavá, kdy dorazí mrška. Teď se modlím, aby nepřišla moc brzo a už se vidím jak se potom budu modlit, aby vůbec přišla. No ale Sarapis beru, tak doufám, že mi srovná cyklus.
Vy hlavně pořád pište co je nového, zajímá mně každá blbost, prostě podávejte pravidelní každodenní raporty 🙂
Teda mně rozbolelo břicho jako na mrchu, doufám, že ještě počká minimálně týden, radší déle.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre