Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
11. feb 2010

jo jo, každý den a k tomu tu Mojžíšovou, ale holky, já dohromady nemám žádný povinnosti, když děťátka nemáme, tak si tu hodinu času denně udělám. A přítel je k mýmu "blbnutí" celkem tolerantní.
Ale jak ráda bych ty povinnosti měla, to mi věřte 🙂

pajka tvoje HCG je super 🙂 držím pěsti i nadále.

gejbule1
11. feb 2010

anka to tě obdivuju.Já jsem lajdák tak bych to nevydržela každý den.můj manža si se mnou taky užil 🙂 ale je taky tolerantní.Jen kolikrát vyhrožuje že mi sebere internet.Prý moc čtu blbosti.Je to pravda.Čím míň člověk ví tím je mu lépe.Já když jsem měla první dcery/23,19let/Bylo mi 17let a nevěděla jsem vůbec nic.
awala moc držím palce aby se MS nedostavila.Já mám pocit že z celého měsíce jen čekám na MS.Přijde,nepřijde.

pet.s
11. feb 2010

teda už jsem sem dnes 2x psala a koukám moje příspěvky nikde ☹

hadonoshka
11. feb 2010

tak holky, dneska nebyla aktualizace tabulky, tak já už jí rovnou napíšu na zítra, což je za hodinu a něco, takže

stav k 12.2.2010

těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let.......34 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........39 let.......28 DC.....1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny ?, TP ? ,krev 11.2.

snažilky:
hadonoshka..42 let........3 DC.......SP 9tt. (26.12.09) - ajaj mrcha přišla už 18DC, tak asi zkusíme toho Štírečka
gejbule........40 let........7 DC.......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
awalancha....39 let.......25 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
ankava.......39 let........23 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let........14 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz......40 rokov....14 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
aja 37........38 let........22 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirizené snažení
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF - ET 30.1.
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) - neuspesne, 1.IVF (01/2010) 2 prazdne foliky - neuspesne ...........................................este nevieme ako dalej
Janettka.....40let.........23 DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně

maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice

koukám, že gabika má teď "plodné období" se snaženíčkem a do cíle se blíží awal a janett, nebude něco? Možná to ještě rozdělím na přirozené snažilky a "nepřirozené" ? 😀 ježiš to je blbej výraz, no prostě na ty co zkouší normálně a na ty co si pomáhají uměle, takže "umělkyně"? 😀 Jedno lepší než druhý 🙂

hadonoshka
11. feb 2010

jo a co veru koukám ET 30.1. a minka jak jsi na tom?

pajka00
12. feb 2010

stav k 12.2.2010

těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let.......34 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........39 let....... .....1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP ? ,krev 11.2. HCG 605

snažilky:
hadonoshka..42 let........3 DC.......SP 9tt. (26.12.09) - ajaj mrcha přišla už 18DC, tak asi zkusíme toho Štírečka
gejbule........40 let........7 DC.......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
awalancha....39 let.......25 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
ankava.......39 let........23 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let........14 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz......40 rokov....14 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
aja 37........38 let........22 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirizené snažení
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF - ET 30.1.
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) - neuspesne, 1.IVF (01/2010) 2 prazdne foliky - neuspesne ...........................................este nevieme ako dalej
Janettka.....40let.........23 DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně

maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice

dobré ráno kočky, tak jsem si jen upravila tabulku.
Tak já jsem taky ryba....ale šmrnclá něčím divokým-protože já mlčet fakt neumím..a když se vzteknu-tak to jede teda🙂To můj bývalý štír dokázal mlčet i 14dní a vůbec jsem netušila proč a co se stalo...je to psycho!
Asi je hodně důležitá i genetická dispozice k tomu znamení, protože my jsme celá rodina taková energická a je jedno, jaké jsme znamení🙂
Náhodou titul umělkyně a nepřirozené je dost vtipné🙂)

ankava
12. feb 2010

já se hlásím do "umělkyň", k žádnému jinému umění nemám vlohy, tak alespoň něco 🙂 🙂
pajka, pet.s jak se cítíte? nějaké těhu příznaky? tak naše těhu v práci okupuje záchod, tak my ostatní pak stojíme frontu 🙂, je v 6. týdnu

pajka00
12. feb 2010

Já se cítím normálně..žádné příznaky-krom bolesti prsou-ale ty mám už od začátku stimulace...ani břicho mě už nebolí jako na mrchu-jak mě v předchozích dnechpobolívalo tak si říkám, jestli je tam všechno jak má být🙂 Tak se těším za týden na UTZ-co tam Dr.uvidí a jestli bude vše jak má být...
a ty jak je?

hadonoshka
12. feb 2010

tak jo 😀

stav k 12.2.2010

těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........39 let...................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP ? ,krev 11.2. HCG 605

snažilky:
hadonoshka..42 let........3 DC.......SP 9tt. (26.12.09) - ajaj mrcha přišla už 18DC, tak asi zkusíme toho Štírečka
gejbule........40 let........7 DC.......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
awalancha....39 let.......25 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
gabikasz......40 rokov....14 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
aja 37........38 let........22 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
janettka.....40let.........23 DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně

umělkyně:
ankava.......39 let........23 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let........14 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF - ET 30.1.
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) - neuspesne, 1.IVF (01/2010) 2 prazdne foliky - neuspesne ...........................................este nevieme ako dalej

maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice

hadonoshka
12. feb 2010

holky těhulky a nechcete tam teda psát aspoň týden těhotenství, ať víme my zvědavci

pajka00
12. feb 2010

Já bych tam i dopsala týden-ale já ani nevím, ve kterém jsem🙂)ve 4-5??

gejbule1
12. feb 2010

Teda hadonoshka ty jsi šikulka.Máme krásnou tabulku.Už abych taky potřila do té horní části 🙂 .
Já jdu dnes ke kadeřnici tak snad to nedopadne jako posledně.To mě tak zkazila že jsem musela jít na ježka 😠 .Mám před maturitním plesem tak snad ne 🙂 .
Jinak se prý v těhotenství nemají stříhat vlasy znáte tu pověru některá?

pajka00
12. feb 2010

To jsem nikdy neslyšela...slyšela jsem, že v těhotenství špatně chytá barva, ale o stříhání nic...proč,??

gejbule1
12. feb 2010

Ale kamarádka je těhotná a prý nemůže kvůli téhle pověře ke kadeřnici 😉 .

aja37
12. feb 2010

Jeej, ja idem dnes tiez ku kaderrnicke a uz sa aj dost tesim, pretoze mam uz hodne odrastene vlasy. Takze klasika farba a strihanie.

Fakt v tehotenstve zle chyta farba? No ale hlavne, ze vobec chyta. Baby, ja neviem kto vymyslel farbu na vlasy a make-up, ale dost casto mam pocit, ze by mal dostat Nobelovu cenu 😅

minka051
12. feb 2010

Ahojte
neviem či som vám už písala ale nevyšlo mi to. Teraz verím len mrazáčikovi.

pajka00
12. feb 2010

Minka-to mě moc mrzí....ale důležité je,že máš ještě mrazáčka a je co dál zkoušet🙂Jednou to přece musí sakra už vyjít,ne?!!Kdy na to půjdeš?
Aja-taky myslím-že by měl dostat nějkou cenu-protože si neumím představit mít svoji myší barvu a nenamalovat se vůbec nikdy..žiši...

gejbule1
12. feb 2010

minka to je mi líto.Hlavně že máš ještě mrazáčka 🙂 .
mě barva chytala pořád stejně i v těhotenství.A ještě že ty barvičky máme 🙂 😉

minka051
12. feb 2010

ja som už volala tak ideme hned.Už lepím náplaste na sliznicu a o desať dní mám UTZ ako to vyzerá. Ak dobre tak možno po UTZ do troch dní bude vklad. Len idem ešte písať ohladne asistovanému hatchingu. Teda ak som to dobre napísla.

hanula11
12. feb 2010

s barvou v těhu, asi jak komu chytá barvení, to záleží vlas od vlasu 😉
u prvních dětí jsem si myslím dokonce nechávala dávat trvalou, a držela normoš 😎

minka, ještě ten mrazáček třeba zakoření 🙂 , však ještě není všem dnům konec 😵

paji, to je dobře, že to tak dobře snášíš, já teď s malulkou v těhu ani jednou nezvracela, bývalo mi sice permanentně tak šoufl, ale dalo se to přestát 😔 🙂

a hážu vám všem maminkovský bacílky ....... malule konečně na chvíli usnula, tak všechny zdravím 🙂 😅

gejbule1
12. feb 2010

hanula a jak dlouho jste se vlastně s malou snažili vy?

hanula11
12. feb 2010

já loni někdy na podzim vysadila antiko a trvalo to cca 3, 4 měsíce, než se (normálně) zadařilo
už jsem si říkala, že se asi nedaří a nakonec měl mm ty svoje mršky docela funkční, šikulky 😉 🙂

pajka00
12. feb 2010

Minka, tak super....čím dřív, tím líp. Taky jsem měla asistovaný hatching a určitě je to lepší a zvětšuje to pravděpodobnost....sice jsme za to zaplatili 3.000,- ale čert to seber, v těch penězích se to už ztratí.
Hanuli-to jste měli štěstí, že to šlo tak rychle🙂 No zatím mi nic není...ale myslím,že je brzo. U prvního mi taky nic nebylo a u druhého mi bývalo po ránu zle.....ale jinak u obou pořád špatně z hladu-takže jsem neustále žrala..protože jedla je slabý výraz. Naštěstí jsm okamžitě všechno porodila a nezůstalo mi ani kilo-což jsem fakt zírala.

gejbule1
12. feb 2010

tak to jsi měla prima,byla ušetřená všech těhle nervů 🙂 .A brala jsi Utrogestan nebo něco když jsi to zjistila že jsi těhu??

ankava
12. feb 2010

dneska ani nestačím číst...
minko.. hodně štěstí a určitě jdi do toho hned 🙂
u mě je nového, že dneska jsem začala mít divné pocity v břiše jako na mrchu, ale je to teprve 23.den, a jestli to fakt dostanu a příští měsíc taky po tak krátký době, tak je možný, že ten termín na začátek stimulky nestihnu, protože to dostanu dřív než má být ten kontrolní utrazvuk. ach jo, tak budu čekat zase o měsíc dýl. Je možný, že by mi ten utrouš takhle zkrátil. Teprve dnes budu brát poslední.

aja37
12. feb 2010

Minka, to mi je luto, ze to nevyslo. Je to tazke, ale bojuj, nevzdavaj to!

Baby, ja mam dnes 22DC, ale ja uz asi 8dni mam v brchu tiez take divne pochody. Obcas krc, obcas pichnutie, obcas citim, akoby mi tam niekto tlacil .... no ale to sa uz asi moc pozorujem 😀

Inak baby, som si uvedomila, ze vas je tu kopec takych, co mate 2,3deti a idete este do dalsich. Klobuk dolu. V dnesnej dobe to je vynimocne.

gejbule1
12. feb 2010

Holky kdo bude o víkendu někdo testovat?

pet.s
12. feb 2010

ankava no já myslím, že utrouš má opačné účinky, že oddaluje MS.
Aja37 v našem věku to je syndrom prázdné náruče. Jsme zvyklé se starat a jak nám ty starší děti odrůstají, tak zjišťujeme, že nemáme se s kým pomazlit a komu utírat nos.
To vás ted začínající mine. protože až se ti vaši mimískové začnou osamostatňovat, tak už budete ve věku, kdy budete šťastné, že jim nemusíte utírat nos a zadek. protože při ohnutí Vá bude bolet v zádech a na nudle už špatně uvidíte 😀 😀 😀
Holky víte jak vypadá pátek odpoledne v rodině účetního? Hledáme 4 milióny. 😀 😀 Naštěstí jen papírově. 😀

hanula11
12. feb 2010

pets, jak se vede, už se žaludek zklidnil? 😉 🙂

thalassa
12. feb 2010

Ahojte všetkým krásny večer a hlavne zdravíčka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre