Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
15. apr 2010

awa, ono to přestane, buď šťastná, že jsi těhu....

mě taky hodně holek říkalo, že nevolnosti zpravidla přicházejí až tak po 7. týdnu...
doufám, že se toho taky dočkám.... 🙂 🙂

pet.s
15. apr 2010

Danileko, tak uvidíš. Mně je krev udělali do odpoledne,al byla jsme tady u nás v nemocnici a platila si 250. V gennetu pak do druhého dne.
Ankava mě bylo blbě od 6 tt přes do 12 tt. Ted už jen občas. Awalnacha..přesně ta vidina miminka nám to pomáhá překonat.
Pajka..no já oblečení neřeším,ale my toho musíme strašně moc stihnout. Musíme dodělat pokoje vedle. Přestěhovat tam kuchyn, obavák a ložnici. Tady vymalovat a přestěhovat klukovi pokoj, udělat další dětský pokoj a pracovnu. Já mám jen hrůzu z toho, že mě pak zavřou do porodnice a můj chlap, tohle sám neudělá. Já pak tady budu mezi kojením a přebalováním malovat a stěhovat nábytek.

ankava
15. apr 2010

pet.s - ale určitě se nebudeš nudit 🙂

Danielko, mě dělali krev v caru a výsledky jsem měla ten den po obědě

pet.s
15. apr 2010

ankava to rozhodně.-)))

awalancha3
15. apr 2010

ankava... želám ti aby si sa ráno zobudila , že ti je zle, tak v 7tt, potom sa vyblinkala a mala už celý den pokoj........ ale neželám ti aby ti bolo bez blinkania (alebo aj s ním) hrozne celý den......... v ideálnom prípade vobec žiadne nevolnosti len zdravé malinké v brušku..... 🙂 kolký týžden si? aké hcg mas?

ankava
15. apr 2010

awa já jsem teď podle poslední MS 4+4, ale podle toho, kdy mi dělali IVF asi o tři dny napřed. Já nevím jak se to počítá, když jsi po umělém. No a v pondělí jsem měla HCG přes 3439. Na kontrolu jdu v pondělí, to mi budou dělat další krev a taky UTZ, tak snad pokročím 🙂

Pet.s jak ti počítají délku těhu? od poslední MS?

gejbule1
15. apr 2010

přeju vám holky pěkný den i když počasí nic moc ☹ .Tady každou chvíli prší a mě nějak není dobře.Celý dopoledne jsem lítala venku a něco na mě leze tak budu už asi doma.

pajka00
15. apr 2010

Awa...tak takový pocit jsem měla taky..možné né až tak moc...ale říkala jsem, jako bych vystoupila z lodi....celý den. Když jsem se nenajedla bylo mi zle, když jsem se najedla, bylo mi zle....nejlíp mi dělalo ovoce a hodně jsem pila Coca colu studenou...a to chodím do práce...takže to bylo veselé. Ale zvracela jsem snad jen 2x...Ono to přejde, neboj....ještě chvilku vydrž..taky jsem byla pořád otrávená a naštvaná, odpoledne jsem jen ležela a chodila brzo spát ....no to chodím pořád.
Ankava těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace....tzn.že jsi 14 dní těhotná a ještě vlastně nejsi....🙂)
Gejby, tady leje pořád..je to hnus...vody všude.....už se těším domů až se natáhnu na gauč, protože v té práci je to takové depresivní a člověk musí ještě něco dělat......i když momentálně kukám na kočárky na netu🙂)

gejbule1
15. apr 2010

pajka a už máš nějakýkočárek vybraný?

pet.s
15. apr 2010

vyspinkaná))))))))))))bolí mě bříško,ale nikdy nevím jestli to jsou prdy neno, co 😀 😀 😀

ankava no od poslední menstruace..ale ted jsem koukala podle nějaké tabulky jsem vlastně o 2 týdny méně. Já myslela, že už jsem ve 4 měsíci a podle té tabulky jsem ještě neskončila první trimestr 😒
aaa jejej téma kočárky.-))
Pajka tak který vede?

zulik
15. apr 2010

Ahoj holky,
omlouvám se, že vám sem lezu, nějak tak sem patřím-věkem. Trochu zábukařím a musím uznat, že tady hezky lítají těhu bacily a moc vám to přeju 😉 už máme něco za sebou a doufám, že i něco před sebou. Tak mi vaše příklady dávají naději 🙂 Tak jestli můžu, občas bych nakoukla ofiko, jen moc toho času není.

pet.s
15. apr 2010

zulik klidně nakukuj a piš. Jsme všechny na jedné lodi a ty naše snažilkovo těhu problémy normální lidi moc dlouho nezajímají 😀

pet.s
15. apr 2010

Zulik vaše první mimi je opravdu svůdná kráska 😀 😀 😀

zulik
15. apr 2010

Díky, i za tu krásku. Jestli já dřív nebudu babi 😕

pet.s
15. apr 2010

zulik...no tak mě už dcerunka snad nedožene 😀 ale taky jsem ji varovala at příští 5 let netěhulím, že nehlídám 😀

zulik
15. apr 2010

Já myslím, že si chvíli ještě počkáme. Podle jedné kartářky má mít dítě až nějak v 25 😀 ,já mám mít kolem 40 chlapečka.Jestli se jim dá věřit, ale jak jsem četla u Tebe, něco na tom bude 😉 Držím Ti palce, zasloužíš si to.Popravdě, vždy mně rozesmály Tvoje komentáře k manželovi a tak a máš správný přístup, i když je to těžký a chandra občas padne.

gejbule1
15. apr 2010

ahoj zulik a snažíte se přirozeně nebo umělé?

zulik
15. apr 2010

Gejbi, všemožně 😀 Ale v plánu další IVF. V podstatě jsme zdraví ale...

gejbule1
15. apr 2010

A kdy půjdeš na IVF?

gabikri
15. apr 2010

Ahojte 😉

Tak jsem dnes byla na ultrazvuku, sliznice hezky prý narostlá..myslela jsem, že mi něco řeknou konkrétního..a jen jsem dostala další léky a mám prý čekat a čekat na telefon. Prý když do 15.5. nezavolá sama laboratoř, mám zavolat sama. Tak jsem z toho jelen. Myslela jsem, že když už mi dávají hormony, že už mají nějakou dárkyni nachystanou a ne že ji teprv hledají?? 😕

awalancha3
15. apr 2010

dajte nejaku tabulku, nech máme prehlad ako sa nám to tu otehotnieva...... 😉

pajinka111
15. apr 2010

Ahojky,nějakou dobu sem tady nebyla..a koukám že tabulku nikdo neaktualizoval,takže v ná ted bude hrozněj chaos..když tak si to tam opravte,nebo se dopiště,nebo mi napiště do IP

pajinka111
15. apr 2010

těhulky :
marja......................43 let................................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets.........................40 let...............................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
..........................................................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka.......................40 let...............................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
awalancha3...........39 let...............................19.3.našla //-10DPO,13DPO krevní test 110jed.potvrzené těhu

Snažilky:
capenka..................39 let...........? DC .........12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka...................40 let...........? DC..........2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik..................41 let............? DC..........5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule...................40 let............? DC..........celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.....................38 let..........43 DC..........5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
gabikasz................40 rokov.....45 DC..........5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia......................44 rokov......35 DC.........SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab...................39 let...........33 DC.........5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111............38 let...........10 DC........ anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka.........42 let............31DC..........SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina.......................43 let..............? DC..........děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení
iva..........................39 let...............? DC.........snaženie prirodzene
moncicic...............40 let..............? DC.........30.marca konzultace GYN FIVU

Umělkyně:
ankava..................39 let............ ? DC..........2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme, 26.3.10 ET 2 embryjka
minka....................43 let..............? DC..........23.1.OPU,28.1.ET
gabikri...................38 let..............? DC..........1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
jesterka.................39 let...........3 DC...........čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2......................40 let..............? DC..........2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha................42 let..............? DC..........5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka.................38 let...........24 DC...........2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus
zkousim...............39 let........... 21 DC.......... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ - malý folikul,stimalace přerušena
marrad................ 38 rokov........? DC............1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, ziados03/2010,05/201.IVF

Maminky:
11hanula.............44 let .. .........................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa......................40 let .. .........................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.....................40 let .. ....................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

izina
15. apr 2010

Ahoj děvčata,
dnes jsem si udělala těhu test, ale bohužel jen cvičně ☹ . Od doby otěhotnění s malou jsem, s vyjímkou hematomu, ještě nekrvácela, takže si ho pro jistotu čas od času udělám. Těhulkám a umělkyním držim palečky

pajka00
16. apr 2010

ahoj holky....tak kočárek jen tak předběžně se mi líbí tento:
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/ABC-...
Je to včetně sporťáku a sedačky do auta...tu jsem našla na jiné adrese. Tak uvidíme, jestli si to ještě nerozmyslím-času mám hromadu🙂

pet.s
16. apr 2010

paji když on nemá přehazovací boudu. Jinak je elegantní.-))

pajka00
16. apr 2010

joo..to jediné mi na tom vadí🙂 A ségra mi napsala, že se jí nelíbí, protože je příliš moderní a malý.....prej příliš moderní.....fakt jsem se pobavila.....asi si koupím nějaký v bazaru 20let starý. No a že je malý-podle mě, se teď dělají všechny kočáry stejné ne? Ale samozřejmě, že to není konečná......mám času dost🙂

aja37
16. apr 2010

Pajinka, ak teda budes menit tabulku, tak ja som 2DC a momentalne by som sa mala presunut zo snaziliek do umelkyn a idem na svoje 6 IVF.

Pajka, ale mne sa ten kociar paci ... sice vobec netusim, ake by mali byt parametre pri vybere kociara, ale na pohlad je pekny 🙂

hadonoshka
16. apr 2010

Ahoj holky, vítám nové tváře zulika, danielax a amatku, snad jsem na nikoho nezapomněla. Mám radost, že je nás pokročilých snažilek tolik. U nás je to teda s tím snažením nahoru dolů, podle toho jakou má momentálně náladu manžel. Teď má období kdy se mnou spí vyloženě z donucení a momentálně se mi snaží vnutit myšlenku, že jsem na dítě stará. Asi se cítí ve svých 34 dost sešle, protože se říká že podle sebe, soudím tebe. Jakožto jedináčkovi mu dvě děti stačí a i když ty jeho řeči beru s rezervou, protože on nechtěl mít nikdy žádné děti a teď je má strašně rád, tak i přesto mi někdy bleskne hlavou myšlenka, jestli mi to za to ponižování stojí. Já jsem ale ten typ co se nevzdává a když vím, že to dítě bude milovat a bude šťastný, tak se nenechám odradit.

Holky byla jsem předevčírem u léčitele, říkala jsem mu že se mi nedaří otěhotnět a že jsem v prosinci potratila a on na mně kouknul a říká, že jediný problém vidí v tom, že si dávám mléko do kafe, což je pravda a že kofein v kafi se s nějakou látkou z mléka pere (řekl jiný výraz ale zapomněla jsem ho) a vyvolává u žen rakovinu vaječníků a ženských orgánů a u chlapů rakovinu prostaty. Jinak je prý všechno ok, ale mám usazené nějaké hormony tam kde nemají být, takže mi dal ruku na břicho a já jsem normálně cítila teplo úplně skrz a až do pat mi to šlo, potom mi rovnal dělohu a vaječníky, no opravdu zajímavý a šla jsem tam rozpačitě nic jsme nečekala, ale tu energii jsem opravdu cítila, tak jsem na to zvědavá, jestli to pomůže. Trvalo to asi půl až třičtvrtě hodiny a úplně mi tepalo v břiše. Šla jsem tam na doporučení sestry, protože její kamarádka nemohla 8 let otěhotnět a po dvou návštěvách u tohoto pána otěhotněla do měsíce, takže jsem to šla prubnout. To množství žen, které po jeho léčení otěhotněly je obrovské, no koukněte, dělám mu trochu reklamu http://www.hakl.nymbursko.com/

No jinak držím palce holkám po umělku aby to vyšlo, holky budu na vás myslet a těšit se na to až přijdete s pozitivním testíkem.
Izi to je smůla ten negat. test, zkoušej dál, určo se to povede, ještě to není tak dlouho od porodu, ten léčitel mi řekl že na dítě stará nejsem a všechno dole je ok, takže nevidí důvod, aby se to nepovedlo.

Pajko to to letí, už kočáry čoveče to je chvíle co jsi přišla s testem a už jsi takhle daleko s Pet.s holky to je neuvěřitelný jak ten čas letí.

No a opravdu největší radost mám z Minky a z toho rozhodnutí, Minko máš super chlapa a má tě opravdu rád a to je to nejlepší, co tě mohlo potkat. Držím ti všechno co mám, abyste našli dárkyni a všechno proběhlo co nejdříve 🙂 a za co nejméně peněz. Já nevím proč pojišťovny tu hranici neposunou na tu úhradu, jsou snad ženy po 40tce horší pojištěnky než ty mladší? Platí snad méně že nemají nárok? Nebo jsou to horší lidé? Posunuje se věk odchodu do důchodu, ale tahle hranice ne.

Irafko moc tě zdravím a díky za podporu že sem za námi ještě chodíš. Já jsem teď na tom z časem bídně a už nemám čas psát ani do vícenásobných mamin, sem jen taky chodím číst a jen občas sednu a něco vyplodím 🙂 Děláme tu terasu a schodiště a ploty a musím venku furt něco dirigovat a zbytek času požerou děcka a zvířata.

Daniel ty jsi to teda neměla jednoduchý, když to čtu tak si říkám, jak mám ten život i přes to všechno skvělej. Bývalý manžel chlastal a po čtrnácti letech jsem od něj odešla (dost to vygradovalo a policie u nás byla několikrát týdně), ale naštěstí po rozvodu platil pravidelně a alespoň mi neničil novou rodinu a nechal nás být. Letos jsme spolu s druhým manželem třináctý rok. Jo pet.s a její průpovídky to je fakt sranda, taky se směju 😀

Awal, mně natahovalo ale nezvracela jsem, ale bylo to tak už týden po ovulce a trvalo to do potratu, jinak to má asi každá jinak.
Anky nestresuj se, bude to dobrý. Nekrvácíš, tak si to užívej (se mi to kecá já budu stejná, pokud se to někdy povede).
Paji díky za tabulku, chtěla jsem ji vytáhnout, ale chce to čas vysbírat ode všech data a aktualizovat. Kdybys to náhodou doplňovala, tak já jsem dnes 15 DC.

Holky já jsem zmatená, předevčírem jsem si dělala znova ovu test a testovací čárka byla silnější než kontrolní, takže ovule asi o víkendu nebyla je to divný, ještě naposledy testnu teď, jestli je slabší, včera byla mírně slabší, ale pořád ještě stejně silná jako testovací, já vám to potom dám do alba. Bojím se abych neměla cystu, ale snad by to ten léčitel poznal. A takovou jsem měla radost, protože o víkendu manža neremcal, ale včera ráno to bylo něco hroznýho, bála jsme se, aby to vůbec dokončil, chápu ho že už je z toho vyplasklej, ale mně čas letí a každý měsíc jsem zase o měsíc starší a to mimi si chci ještě užít.
Holky tak jsem se rozepsala, doufám, že mi to nezmizí, když tak dlouho píšu, zatím pa.

hadonoshka
16. apr 2010

jo tak jsem délkou příspěvku pokořila i tabulku, to je dobrý 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre