Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hanula11
22. júl 2009

Včera byly asi nějaký erupce na Slunci, ten můj měl taky svůj den. Před osmou zalehl strašně unaven 😝 do postele a už s ním nic nebylo. Možná by teda ještě jedna konkrétní věc mohla být ( z jeho strany), ale mne teda svým přístupem úplně otrávil 😒 😠 🙂

zaenab
22. júl 2009

Holky nemáme to jednoduchý, co? U nás naštěstí všechno dopadlo, snad se i ovulka stihla, ale dnes nemůžu skoro dýchat, jak je horko. To počasí je vážně coool and hotˇ 😒

bsik
22. júl 2009

Ahoj holky,můj zas není pořád doma, tak mě ani nemá čím naštvat 😉 Mladá je na koupáku 😎 a já v práci 😝 .........
Pořád se kontroluju, kdy začne malej kopat a pořád nic 😒 Už začínám být nervozní........no snad je v pořádku.........

zaenab
22. júl 2009

Bsik v tomhle horku se hýbe jen ten, kdo musí, tak se malému nediv. Poslouchala jsem radiožurnál, kde radily těhotným, ať se vůbec neopalují a na sluníčku mají vždy zakryté bříško, protože to prckovi nedělá dobře a přehřívá se. Takže určitě jen líně spinká a je mu fajn 🙂

janettka
22. júl 2009

ahojky holky tak den pokračuje jako den blbec, v práci se motám od ničeho k ničemu,nějak to nemůžu pozavírat a jsem zvědavá jak to do pátku stihnu.byla jsem na úřadech,všude dovolené takže taky houbec,akorát kafe s kámoškou mi vyšlo,ale musela jsem vrátit kafe,tak špinavou skleničku už jsem dlouho nevidela...jo a volám manžílkovi a byl úsečný jak prase,takže jsem asi nebyla včera dostatečně trpělivá a nálada bude pokračovat....jejda budu asi ječet...jo a je tu zataženo a nedýchatelno a teče mi pot po nohách...no není to na palici???
bsíku mimísek je asi úplně grogy z toho počasí a jinak si myslím,že máš ještě tak týden,dva čas...

bsik
22. júl 2009

Já jsem sloníčkomil a i když jsme u moře, tak vydržím ležet na pláži celej den 😎 ale letos jsem si pro jistotu opalování úplně zatrhla. A ikdyž jsem bílá, jak tvaroh,blééééen, tak to jeden rok bez válení na slunka klíďo vydržím, hlavně, aby drobek byl v poho. Pořád do něj chudáčka špejchám, aby o sobě dal vědět, ale pořád nic. Ale je pravda, že se teď taky moc nehýbu 😉

bsik
22. júl 2009

Holčinky, končím a jdu se odkulit domů. Doma bude prima 22°, hodím nožky na stolek a asi si udělám jahodovej koktejl, mňam Pá

hanula11
23. júl 2009

BSIKu prtě se určitě začne brzo hýbat. Ta naše malule se probrala v noci, když jsem šla v jednu na malou, asi už byla dostatečně vyspaná a nastalo u ní období bdění. Vrtěla se aspoň hodinu.
Mimčo v bříšku má plno plodové vody, která prý má docela stabilní teplotu. Pokud se budeš chladit, případně bříško zakrývat, nemělo by mu přiměřené opalování vadit. Jsem se teda dočetla. Mne včera navečer vzal manžel "k vodě", je to venku, pořád se rozplývá jak je to přece čistý, ale já mám strach tam plavat, aby mrně něco nechytlo. Mně se tedy ta voda tak perfektrně čistá nezdá 😖 Už jsme tam byly 2x, ale asi si letní plavání nechám raději až na příští rok 🙄 😅 Nechci riskovat nějaký zánět nebo dokonce potrat 😢 🙂

bsik
23. júl 2009

Ahoj, taky letos koupání úplně vypuštím. Mám strach ze zánětu. I když na to vůbec netrpím, tak jsem kvůli zánětu plod. obalu tehdy přišla o klučíky a chodila jsem si zaplavat na bazén.................a i když Dr. říkal, že to tím být vůbec nemuselo, tak červík hlodá............a kdoví.............

hanula11
23. júl 2009

Já mám právě taky strach. Místní koupaliště nám asi před 5 lety "spravili" na aquapark. No hezký, akorát ten perfektní bazén co tam byl má teď tak polovinu co měl dřív, vstup je pěkně mastnej a když je hezky tak jsou tam lidi namačkaný jako sardinky 😒 😉 😀 Byla jsem tam tak třikrát, když otevřeli, ale neláká mě to tam. Kór teď. Na ten rybník jezdíme občas když je hezky, on je celkem čistej, ale teď se mi zdá čistej málo, njn. Docela mě to mrzí, ale nějak to letos přečkám 😠 🙂 Raděj, za chvíli budu v 7. měsíci a riskovat nějakou hrůzu nechci.

yanny
23. júl 2009

Ahoj Hanul a Bsíku,

jak vám závidím, ty vaše starosti 🙂

Já to dnes dostala, ale až 33 den, ale zase přesně 12 dní po ovu, tak se mi to pěkně natáhlo všechno po to Dostinexu.
Asi jsem nikdy předtím nemohla mít ovulku, když jsem to tři roky měla pravidelně po 22 dnech, že je to divné, co????

Bsíku, to sis asi taky dost vytrpěla, tak to je rozumné , že na sebe dáváš pozor, to víš asi to chce, když už nejsme mladice, tak ani ti imunitu už nemáme ukazkouvou 😉

janettka
23. júl 2009

hezký den holky...nestíhám,nestačím....tak jen nahlížím 🙂 udělala jsem si kafčo abych rozdejchala pracovní vypětí před dovčou a jdu za váma na relax...

hanula11
23. júl 2009

a já si nalila plnej talíř ohřáté houbové polívky a jdu "obědvat" 🙂
Od rána požehluju, sice to teď schne hezky, ale moh by někdo ty malý věci vyžehlit místo mne, se mi do toho nechce už 3 dny, tak jsem musela aspoň trochu 😉 😵
taky mladýmu jsem něco přežehlila, když jede do toho světa 😎 🙂

janettka
23. júl 2009

hani taky jsem pověsila prádlo,ať si mám na dovče co oblíknout na zadek...co jsem přibrala mám jedny kalhoty a nemám náladu si jít koupit druhé

bsik
23. júl 2009

Yanny, tak ty si myslím dáš ještě měsíc samosnaženíčka a jestli se příroda neumoudří, tak jdeš do IVFka?To je dobře, že se ti dává tělo do pohody. A fakt to vypadá, jako žes vůbec ovulku nestíhala. To pak do toho může člověk bušit hlava nehlava, co? 🙂 Já teda vždycky měla delší cykly a 30 dní už mám několik let(zamlada jsem mívyla i 34), akorát pak při stimulce mívám OPU až 16.-17. den a to pak ty finance naskáčou, když do sebu cpu injekce půl měsíce. A ještě takový koňský dávky. Ale hlavně, že to nebylo zbytečný.....ťuk, ťuk....... 😉
Hanul to žehlení ti nezávidím.........Je to moje nejneoblíbenější domácí práce. Raději bych dva dny uklízela než hodinu žehlila. Ale i když žehlím jen to nejnutnější(spodní prádlo, ručníky, povlečení.atd.....nežehlím), tak u toho stojím každej týden alespoň 2 hodiny. ( můj chodí celej týden v obleku a tak košile je můj nejhlavnější artikl 🙂 ) Ale vypigluju si to vždycky naráz ať mám od toho pokoj.

zaenab
23. júl 2009

Yanny, já měla 5 let cyklus přesně 21 dní. Luteální fáze krátká na to, aby se vajíčkko mohlo uhnízdit. A teď jsem ještě zjitila ve fitku, že mám zatuhlé vnitřní svaly kolem křížové páteře (i když jem normálně ohebná, tak na tohle přišla cvičitelka až při pilates, když jsem některé cviky vleže a s napjatýma nohama neudržela celé opakování a přitom ví, že trénuju). Tak e budu objednávat k paní, co dělá Mojžíšovou, na odblokaci vnitřní páteře, možná v tom bude celý problém teď.

yanny
23. júl 2009

Hmmm, tak to jsem absolvovala cca před 2 roky, Mojžíšku.
Asi bych těch pár cviků měla cvičit každé ráno, ale když už si na to vzpomenu, tak se zaseknu hned u toho prvního cviku a už mě to neba a bežím pracovat.

Tak se budu tento měsíc snažit sexovat co to půjde, ale už mi to moc nejde.
Byla jsem včera v kině na Líbáš jako bůh, tak s mým to je asi jako s Bartoškou.

zaenab
23. júl 2009

tady to vázne...
jen já tu opruzuju, protože makám celé léto a tak sem můžu nakukovat 😒

irafa
23. júl 2009

ahojky zanyyyyyy
a všichni
vas trochu posunu dopředu ju
jinak je mi celkem fajn akorat mam po amnio citlivějši dělohu stači jen trochu plnej močak a už mi to tlači njn ja doufam že se to snad upravi piju magnezko a ve středu du na kontrolu do poradny tak skusim mudr přemluvit aby koukl ultrazvukem jestli je vše ok pro klid žejo uvidime jestli se necha přemluvit 😨

irafa
23. júl 2009

tak sem si myslela že sem nějak pozadu s pohybama a vidim neboli čtu že bsik taky ještě čekam a čekam tak taky budu muset počkat vid ale počkej jak budem pak řikat aby tak moc nekopali 😀 si mam živě v paměti jak se mi na břichu otiskla Jiřikova patička se manž smal a normalka ho za tu patu chytal ja měla zachvat smichu no divim se že sem nejela rovnou porodit 😀 😀 😀

hanula11
24. júl 2009

IRAFO, tak se po té amnio šetři! Nám říkali, že máme mít tři dny klid na lůžku, nic neprat, nevařit, asi se hlavně nenamáhat. 🙂

yanny
24. júl 2009

Ahojky,

kde to vázne?????

Irafko, tak je vše OK???????
Hanulko a jak ty si k těhu přišla??? Jednoduše, bo taky ne???? Možná , že už si to tady psala??? tak se omlouvám, nekdy vše jen tak přelítnu.

T

irafa
24. júl 2009

jj yanny citim se fajn je nesmim moc chodit a sedět spiše polehavat ja doufam že se to upravi ale cele dopoledne sem byla v pohodě no ony ty vedra taky nepřidaj žejo
ve středu jedu do poradny tak uvidime bylo by dobry mit vyvyšenou postel mysllim tim podložene nohy abych bylo s kope neboli do kopce zkratka zvedle nohy i s panvi ale nejde to poněvydž ta ložnic hotova neni a postele mam složene na pudě s asem nazlobena nebot ten muj děla porad něco jineho než ma a ja už se zlobim že chci
dodělat tuložnic že prosinec je tu coby dup a on to je času bych ho fakt ono to neni jednoduchy je potřeba i schody dat novy pač nevim jak bych chodila po těch starejch i s miminkem 🙄

zaenab
24. júl 2009

Irafko, to chce na chlapy přitvrdit a hlavně jasný, stručný povel. Takže praktické cvičení
NEE: kdy už dáš konečně dokupy ty postele? A musíš spravit schody!

ALE správně: Zlato, jsi šikovný, prosím ty schody ať jsou nové do 17. srpna a ložnici teď potřebuji hotovou ihned. Slož o tomto víkendu postele, ano? A pak do 17. srpna ty schody 😀

irafa
24. júl 2009

zany dobry 😀 😀 😀 😀 😀 😀 krasně si mě pobavila a měla sem to i s masaži břiška super
tipskusime vyskoušet akorat teda ne do 17 srpna ten termin teda budem muset posunout ještě nema cele omitky ja to nenapsala cele njn to jsem cela ja ale do konce srpna je to realne a bude mit dovču sice neplacenou jelikož je soukromnik a udělame si prostě volni ale ty to znaš vid

zaenab
24. júl 2009

Jojo, to znám, já mám těch prací hned několik, abych se nenudila 🙂 Ale s touhle strategií to na chlapy funguje, oni opravdu rozumí stručným, naprosto jasným a konkrétním "povelům". Stačí to vzít na vědomí a je to. Já taky dřív zuřila a vyčítala kolikrát že mám ještě opakovat, aby pravidelně vysával a pak jednou stačilo říct: vadí mi prach v koberci, prosím, vysaj hned dnes a potom vždy jednou týdně, nejlíp v sobotu nebo neděli ráno. No a funguje to. Už se ale těším na rekonstrukci bytu, pak chci mít paní na úklid, myslím, že se to 100% vyplatí.

yanny
24. júl 2009

Zaše, taky bych si přála paní, či kohokoliv na úklid, ale, ale stále mám dojem, že než jim vše vysvětlím, tak si to snad udělám sama, co ????? No nevím,jaké máte zkušenosti???

hanula11
25. júl 2009

ahojky 🙂 My tu dnes máme pravé dubnové počasí. No paráda 😢 😀 Pršelo už asi osmkrát, tak před dvěma hodinama jsem sundala ze šňůru tatinovi modráky, na půdě by snad už byly suchý 😒 😀
Potřebovala bych poradit s kočárkem, ale to mi asi neporadíte 😉 , chtěla jsem zatím něco "staršího", možná časem koupíme lepší. Kdyby tu náhodou některá věděla, písněte co říkáte na BEBETTO TIGER, DELTIM VOYAGER nebo RIDER.
😵

zaenab
25. júl 2009

Yanny, já s tím mám skvělé zkušenosti. Okna nemyju už deset let, 3x do roka mi přijde skvělý chlápek (původně byl u agentury, teď je na soukromo), přinese si přezůvky, prostředky a všechno mi skvěle umyje, vyleští, poklidí a je neskutečně levný. Na žehlení budu mít paní od kamarádky, je spolehlivá, pečlivá mladá důchodkyně, ráda si přivydělá a chce 80 za hodinu. Bytostně nesnáším žehlení, dala bych i dvojnásobek. No a teď co jsem nastěhovaná do nového bytu, tak to zatím neřeším, ale jak ho celý zrekonstruuji, tak udělám konkurs na někoho pro týdenní úklid (prach, země, koupelna, kuchyně atd. ) Podle mě stačí jednou všechno osobně projít, vysvětlit co chci a mít to napsané. Až to spolu fyzicky projdeme, sednu si nad ten psaný plán, aby se to zopakovalo a vyjasnily případné nejasnosti no a je to. Když se mi něco nebude zdát, hned to řeknu. V domě, co stavíme, to budu řešit podobně. Je na vesnici, ale je mi srdečně jedno, co tomu kdo řekne, jde o moji pohodu, ne? A navíc to fakt není taková pálka, aby si to člověk nemohl (třeba jen občas nebo aspoň okna) dovolit.

Hanulko, s kočárkem ti vážně neporadím, mě se líbí takové ty se třemi koly, připadá mi, že jsou dost přizpůsobivé v terénu, ale nevím. Kámoška mi zase kladla na srdce nahuštění pneumatik, prý je to strašně důležité, jestli je tam vzduch nebo cosi jiného 😖 No a pro mě je zase důležité mít oddělávací část do auta a skladnost do letadla. Ale když jsem viděla ty ceny za nové, tak bych dala prachy asi za nějakou kombinaci, mít jen hluboký je luxus na pár měsíců a pak ho prodáš za neskutečně devalvovanou cenu.

pet.s
25. júl 2009

zaenab Prosím za kolik ti ten pán myje okna. My nemáme okna,ale výkladní skříně. V každém pokoji 3 x 2,2 m Celkem 7x. Do teď jsem to myla sama,ale už na to kašlu a o paní na úklid taky uvažuji. Jen u nás jsou problém puberťáci a jejich neskutečný bordel v jejich pokojích. Nevím jestli by paní zato nechtěla rizikový příplatek. 😀
Ale pokud teď ty dvě// vyjdou, tak tátu prostě ukecám. 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre