Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
8. sep 2009

Yanny, nebrala. Já beru jen Utrogestan.
Izina no jo no i mistr tesař se někdy utne 😀 😀 A když je chut a stání??? to se holka nic nedá dělat..to i kdyby se knedlíky měly zatím rozvařit, tak se tomu musí dát průchod 😀 😀 😀

ajena
8. sep 2009

ahoj Yanny, ja tiež beriem estrofem....a teriem ho ráno, na obed a večer.

pet.s
8. sep 2009

Holky včera nám řekli výsledky genetického vyšetření , které nám nabrali před těhotenstvím. Jsem trombofilik. A ještě nějaká horší varianta. Včera když mi to říkala dr, tak mi to přišlo jako banalita, ale dnes jsem na netu zjistila, jaké to má následky pro miminko. Potrat, zamlklé těhotenství, ůbec neím, co s tím ☹

pajka00
8. sep 2009

Dobré ráno holky,tak jsem včera byla u Dr.jsem v naprostém pořádku,v pravém vaječníku mi krásně dozrává vajíčko...a tak mi řekla,že problém bude nejspíš v partnerovi a napsala mi papír do Caru....takže se asi konečně objednám....sice se mi fakt vůbec nechce-ale asi nebude zbytí....
Jak pokračujete v testování yanny a majko?Vypadá to nadějně?Držím moc palce🙂

majka43
8. sep 2009

Ahoj, jsem měkká, žádný test jsem si neudělala. Pořád jsem si říkala jo a ne a nakonec jsem se radši vyčurala a mám pokoj.

majka43
8. sep 2009

Ajena a ty jsi po ETU? Jsem teď nějak mimo.

ajena
8. sep 2009

ahoj madli....áno som po eut, ale už 20 deň

majka43
8. sep 2009

A vyšlo to? Jsi těhu?

hadonoshka
8. sep 2009

ahoj holky, no zase chodím napnutá koukat 30x denně jak dopadnou testíky, doufám že dobře, abych mohla pořádně závidět 🙂 Já jsem koukala na ovu tester a přestože mám MS pátý den, už se mi snad blíží ovulka, mám asi bordel v hormonech. Nevím, jestli si mám říct doktorovi, aby to nějak vyšetřil, nevíte jak se tomu říká? Teď mně štve že musím čekat, no pokusím se trochu zhubnout mezitím, mám 20 kg navíc po děckách a to může být taky důvod, jak jsem se dočetla.

ajena
8. sep 2009

áno madli, vyšlo mi to....ak keď sa velmi bojím, lebo som už raz potratila 😒

majka43
8. sep 2009

A to jsi brala jenom ten estrofen, nebo ještě něco jiného? Já mám taky estrofen 3x denně a ještě utrogestan a prednison.

hanula11
8. sep 2009

Yanny, Maji, to chce pevný nervy. Trochu trpělivosti, s testíky zkuste vydržet, však to vyjde. Taky posílám těhu bacily, naberte si pro jistotu kolik chcete. Můžete i víckrát.
Mně dnes ráno tatin povídá u snídaně, než šel do práce, něco jako, doufám, že se ti nic nestane, bych tam na ně vlít (mysleno v porodnici), jsem až koukala, co ho to napadá 😉 🙂, on snad se mnou nakonec půjde i rodit. Zatím byl takovej nemastnej neslanej co se týká porodu, moc se mu do nemocnice asi nechce, ale nejspíš má taky trochu strach, až mě to dojalo 😵 .
Irafko, synátor je ještě váha, nebo už štír?
PETKO, držím pěsti, mimčo bude určitě bojovník a všechno dopadne dobře.
Yanni, ty příznaky, to už máš skoro tuty, uvidíš, a Majka určo taky.
No nic, já dnes od dvou zase málem nespala, jdu na chvíli odpočívat. 🙂 😵
Užívejte všechny sluníčka 🙂

ajena
8. sep 2009

beriem ešte utrogestan 2x3. Prednison neberiem

majka43
8. sep 2009

Tak to máme stejný, a jaký ti vkládali embryjka? Mě jedno 8b a jedno 10a.

zaenab
8. sep 2009

Madli ahoj, dobře jsi udělala, aspoň se budeš těšit na pořádné testování. Kolikátý den jsid dnes?

A kde máme Yanny?? Neboj, sklípek nehrozí - a navíc jak je burčák, jsou sklípky hezky narvané, leda se k někomu přidat. Ale stejně si budeš muset dát od vínečka pauzu 🙂

majka43
8. sep 2009

Já jsem dnes devátý den od ET.

zaenab
8. sep 2009

Aha, tak to počkej na jedenáctý s testíkem, jestli to vydržíš 😉

majka43
8. sep 2009

To nevím.

yanny
8. sep 2009

No my babči, tedy jedem Pets,irafka, Bsík, Hanula, Macek,Anička a teď Ajena, a to jsem ještě určo na naněkoho zapomněla 😎 😎 😎

Pets buď v klidu já mám to samé, taky jí nemám dominantní, beru na to ten Raxiparín, ale prý to má skoro každá, takže tak............

Zanýý, tak alespoň mi řekni o nějaké pěkné oblasti na burčáček a červené víno, ať se alespoň můžu kochta na netu.

S Madlou jsem už mluvila a překvapila holka, nejdřív strhla testovací mánii a teď se jen vyčůůůůůrala potvora, já jak blbec testuju s dvouma testíkama a čučím a čučím a chvílema se mi zdá, že na Rapidu se mi něco jako líhne, ale spíš to vypadá jako nějaký kaz. A na mama nemůžu vyčučet nic a to od ráno nic nedělám, že jen hypnotizuju testy.

zaenab
8. sep 2009

Yanny, super je oblast Velké Bílovice a Velké Pavlovice. Tam nemůžeš narazit na blbý sklípek, víno, vinaře. Určitě ti tam toho spoustu vyleze. Já mám ráda víno od Marcinčáka (jedna mezinár. cena za druhou) a od Mádla.

yanny
8. sep 2009

Hmmm tak juknu.

majka43
8. sep 2009

Tak co, je tam ještě?

bsik
8. sep 2009

Ahojky děvčata 😀 😀 😀 Zdravím po dlouhatánské době. Zkouším vás dočíst abych byla trochu v obraze, ale nějak jste toho moc namluvily 😀.Co jsem doma, tak jsem poprvé na netu, nějak jsem se vůbec nedostala. Můj měl teď 14 dní dovču a byli jsme na pár dní v Čechách. Spali jsme v penzionku v Hluboké a podnikali výlety. Bylo to super. Až na to, že mladá zůstala sama doma a hned první den spolkla špendlík - koza. Ale na štěstí to nakonec dobře dopadlo.

yanny
8. sep 2009

Majdo, nevím nechala jsem je doma, pěkně jsem si je vylepila na papír a čekají na mě na psacím stole 😀

Bsíku, tak to náhodička, zrovna jsem na tebe dnes myslela. jak je???????

A jak si ten špendík vyndala, vždyť to je životu nebezpečné????

bsik
8. sep 2009

No nakonec vyšel přirozenou cestou, ale málem mě trefilo. Ale ona byla úplně v klidu. Večer mi volala jako jak se máme a jen tak mezi řečí se mě zeptala co se stane když spolkne kost. Tak jsem jí říkala, že nic. A pak mi došlo, že jsem jí vlastně žádný jídlo s kostma doma nenechala..........tak teda, že nespolkla kost, ale špendlík. Ale, že si na netu přešetla, řže to nic není, a že se nikam nezapíchne............Tak jsem začala nervačit a poslala ji na pohotovost. Na krčním trochu plašili, ale na chirurgii nakonec řekli, že vyjde a chodila každý den na RTG. Poslala mi MMS RTG snímku kde prostě vedle páteře byl............No kdybych byla doma, tak ji asi nafackuju. Ale jsem ráda, že se jí nakonec nic nestalo.

hanula11
8. sep 2009

Bsik, ještě že to tak dopadlo s tím špendlíkem. 🙂 To jsou tedy radosti, že? 😒 😀

ajena
8. sep 2009

Madli ja som mala len 4 a 6 bunkové, ale testovala som až 14 deň po ET 😉

pajka00
8. sep 2009

Tak jsem se konečně objednala do Caru....no měla jsem z toho nervy-jen z blbého objednání-ale sestra byla tak neskutečně příjemná,že se tam snad začnu těšit či co🙂
Bsik..no to je super-ty děti umí dělat blbosti,co?🙂 a jak se jí to povedlo???Hlavně, že to dobře dopadlo a nikam se to nestačilo cestou zapíchnout.

majka43
8. sep 2009

Ajena tak to si mě docela uklidnila, já si pořád říkala, že ty moje jsou slabý.

majka43
8. sep 2009

Dneska mě od rána bolí v podbřišku, ale zase záda trošku ustoupili.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre