Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hadonoshka
11. sep 2009

Jó penízky, to je asi věčná bolest. Slyšela jsem, jaké to jsou obrovské sumy. Můj manža už by se mi na to vyprdnul, navíc platíme hypotéku 18 tis. měsíčně, takže já buď přirozeně, nebo nic, ale myslím si, že za ten uzlíček štěstí to stojí, i kdyby to měl člověk splácet. Že to naskáče, to je jasný, ale už proto když už se do toho nacpalo dost peněz, tak je důležité, aby to mělo výsledek. Takže do těch 45 bych to prostě zkoušela, abych věděla, že jsem pro to udělala všechno a neužírala se ve stáří tím co by kdyby.
Zany, prosím tě co je ten nativ? Jinak to co jsi popisovala tak zažívám každý měsíc, ovšem vždy když přijde "mrcha" (krásnej výraz), tak mi spadnou koutky a jsem fakt zničená. Naštěstí to jde zkoušet na 14 dní zas, nemusí se čekat jako u pesanů půl roku 🙂 Tobě to uteče a budu ti držet pěsti, aby to vyšlo a holkám taky, jsou to fakt nervy. A sobě taky, abych měla radost a užila si do nového domu nového mimíska.

yanny
11. sep 2009

Berušky, tak jsem byla na krvi a Hcg zvýšené není, takže odjíždím na chatičku s kamarádkama a miminkování už asi nechám mladším.

Kdyby jste mi někdo něco chtěl osobně, tak mi piště na mejl a nabo do IP.
Asi tady nebudu opruzovat, už jsem tady byla fakt dlouho 😖 😖 😖 😖

Jinak já to vidím, že jedeme s Madlou na Moravu do sklípku, kdy a kam se ještě musíme domluvit, tak kdyby se někdo chtěl připojit, tak dejte vědět kočky 🙂 🙂 Ale uzčitě to bude buď příští teden a nebo teď v září 😉

Papapapapapappapapapapapap

pajka00
11. sep 2009

Yanny.....tak to mě vážně moc mrzí..vím, jak ti to musí být líto. Nevím co ti na to říct, ale aspoň sem občas kukni....budeš tu moc chybět, když tu neuvidím tu tvoji blonďatou usměvavou tvář🙂 Užij si to na chatě a i ve sklípku🙂

pajinka111
11. sep 2009

Ahojky,tak se k vám taky přidám..už asi 3 roky se snažíme o mimi..Před 14 lety jsem se začala léčit na neplodnost,dlouhé cykly bez ovoluce,nakonec jsem otěhotněla 3x a 2x skončilo to samovolným potratem,ze 3 těhotenství mám 10letou dcerku.Nejdřív sme to nechaly jen tak přírodě,co kdyby náhodou,ale ono nic..tak každý měsíc pravidelné kontroly,beru clostilbegyt 3až 7 den,pak od 17 dne utrogestan.Někdy ovulaci mám,někdy zase nemám,někdy mám cyklus jen 24dní,někdy 32 dní.Už jsem z toho zoufalá..sice si říkám,když už jedno dítě mám,že se to musí podařit zas,ale nějak to nejde,navíc je mi už 37 let a čas mi mooooc utíká..právě čekám na ovulaci,bohužel 14 den folikul jen 12mm,tak se uvidí jestli do pondělí vyroste nebo zanikne..ach jooo

lupienok74
11. sep 2009

ahojte dievčatá -ja vám musím všetkým poďakovať 😵 😵 😵 - keď som prvý krát prišla na Modrého koníka,hneď mi padla do očí táto téma, a celých 8 mesiacov sa pozerám len na " 40- ničky", a sledujem osudy každej z Vás-hlavne dievčat od počiatkov - Yanny, Zanny , Pajky...Vaše nadšenie ma presvedčilo, že o 5 rokov, kedy oslávim aj ja 40 možno budem ľutovať, že ešte jedno bábenko nemám..., že to musím stihnúť, a hľa, zadarilo sa 😵 😵 😵
Yanny,, keď už máš výsledky-bola som si istá, že tentokrát sa to naozaj podarí- veľmi, veľmi, veľmi som ti držala prsty...ja som presvedčená, že sa ešte niečo stane,a budeš ešte maminou ...budem na teba myslieť...
Všetkým Vám dievčatám ďakujem za Váš elán, za Vaše presvedčenie a chtíč byť ešte maminou- vždy keď som zapochybovala, či ešte chcem jedno malé v perinke 😵 , som zavítala k Vám, a vždy ma pochytila veľká túžba...-takže hlavne Vám ďakujem, že budem maminou 🙂 🙂 a potom ešte manželovi,teda 😀 😀 😀 ...
Všetkým Vám držím prsty, nech sa to konečne podarí každej z Vás 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pet.s
11. sep 2009

Yanny a Majka už je taky po testech? Jak ji dopadly? Holky moje držte se. Ty sklípky si užíjte.Moje mimi bude asi alkoholoik, co jsem těhotná, ta mi pořád jde huba šejdrem, jakmile někde ucítím nebo uvidím alkohol. 😀 Dala bych si burčák.
Yanny a proč nejdeš na IVF?
Majka holka jak jsi dopadla na krvi?

zaenab
11. sep 2009

Yanny, hodně mě to mrzí, ale o to víc si říkám, že to přijde, až se tím vůbec nebudeš nervovat. Dnes jsem četla rozhovor s Maláčovou (bývalá spolužačka) a ta prostě nemohla v prvním manželství otěhotnět, nakonec to vedlo k rozvodu a teď má těsně před 40cítkou tři děti. Takže si hlavně užívej sexíkování, občas jsem měla pocit, že se to i tomu tvému oškliví, když je to na povel (ale která z nás by to občas neznala, že?)
Madli, co u tebe? Neozýváš se, tak se bojím, žes dopadla jako Yanny....

irafa
11. sep 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😒 😒 😒 😒 😒 😒 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ achjo Yanny to je teda fakt nefer kdejaka r....a k....ma ditě a ta ktera tak jako vy touži tak ne ane a tak kde je spravedlnost
a co ty mdličko kdepak tě mame jak tys dopadla
holky ja bych šla s vama do sklipku ale nepusti mě bebebebebebe prej žadny takovy mam abstinovat
tak si dejte i za mě papa

pet.s
11. sep 2009

Madlinko, no tak nestávkuj. Jsem napnutá a myslím na tebe.

izina
11. sep 2009

yanny,
je škoda, že to chceš vzdát, ale možná, že se to povede právě proto, že na to přestaneš myslet a usilovat o to. Zkus brát nějaký měsíc (asi 5) antiko a pak přestat. Tak se to povedlo mně. A nebylo to účelové. Prostě jsem to vzdala, nemyslela na to, jen jednou antiko zapomněla a pak už si ji nevzala pro jistotu, kdybych náhodou a ono ano. I mně bude chybět tvoje blond hříva. Užij si chatu i sklípek

hanula11
12. sep 2009

Pets, taky bych si dala burčáček. Zrovna včera jsem to říkala manželovi. 😉 🙂
Ve čtvrtek jsem byla "na přednášce" Poslední týdny těhotenství, či tak nějak se to jmenovalo, v okr. městě. Aspoň jsem se dostala do světa, jinak tedy jsem žádné novinky nepobrala, no a pan mudr (asi to byl primář) nám tam říkal, že je důležité abychom šly k porodu vyspané a odpočaté. A že by nám to asi neměl říkat, ale že by nám docela doporučil ke konci těhu na noc pivko nebo dvě deci vínka, abychom pak lépe spaly - ty co toho moc nenaspí. Tak jsem tatina doma hned zasvětila do toho, že se dám asi brzy na chlast a stane se ze mně tím pádem alkoholička (abych tedy byla vyspaná a připravená k porodu), njn 😒 😉 🙂 😀

pet.s
12. sep 2009

hanula já měla svého času tak problém se spaním..(nějaké problémy doma) pomáhala mi lžička slivovice(někdy 2,3,4,.... 😀 )do čaje. Spala jsem jak nemluvňátko 😀 A to propaguji, že žena nemá sama doma pít,protože tím většinou začíná ženský alkoholismus. Proto chodím pít s kámoškou do baru 😀 😀

hanula11
12. sep 2009

No, já spím blbě celý těhu. Dělala jsem dvanáctky v nepřetržitém provozu, i noční, pět let. Pěkně jsem si rozházela režim. To jsem kvůli tomu nemohla spát na začátku, pak byl chvíli klid a teď ke konci už nevím, jak bych si lehla a jak jdu v noci na malou, tak většinou u nezaberu, až nad ránem. Už mě všechno tlačí, bolí, nevím, jak to bříško naštelovat, aby se dalo trochu pohodlně ležet. No, listopad se blíží, nějak to snad ještě vydržím. 😉 🙂 😵

majka43
12. sep 2009

Holky tak to zase nevyšlo, ale vypadá to, že půjdu dál.

hadonoshka
12. sep 2009

To je super majko, že neskládáš zbraně. Jsi bojovnice 🙂 a věřím, že budeš za tu snahu odměněna.

pet.s
12. sep 2009

Majka to je mi líto, ale nevzdávej to. Budu ti držet palce. Já vím, že je to málo,ale fakt na tebe s yanny pořád myslím.
majka a už máš naplánovaný další postup? Musíš nějakou dobu počkat? Nebo můžeš hned? Co Franta na to?

zaenab
13. sep 2009

Ahojky, všechny těhu i netěhu zdravím po náročném víkendu, který byl hlavně o práci. Madli, Yanny, věřím, že pořád zůstaneme bojovnice, i když třeba s přestávkama, a že to prostě jednoho krásného dne vyjde i samo.

pet.s
13. sep 2009

My byli včera na pohotovosti. začala jsem špinit a bolí mě břicho. Snad to nic nebude. Achjo ☹

izina
13. sep 2009

Majko,
navzdávej to, budu držet, co se dá.

pet.s,
to bude dobré, uvidíš. Drž se a dej vědět. Ani si nenapsala, co ti na pohotovosti řekli

pajka00
14. sep 2009

Dobré ráno holky.....všechny zdravím po náročném víkendu-byli jsme s miláčkem ve Znojmě na vinobraní-takže pročištění burčákem oba🙂 Dnes jedem do CARu na vyšetření-co a jak...Tak jsem zvědavá, co nám řeknou....brrr...napjatá jak kšandy.
Lupienko....tobě velká gratuluce a trošku i závist, ale přeju ti to🙂 Udělalas dobře, žes už na nic nečekala,přece jen, na první dítě v 35 je akorát čas začít a tobě to vyšlo,takže super.) Moc hezky jsi to napsala a přeju ti, ať je všechno v pořádku a klubíčko ať se pěkně zaklube a drží!🙂 Tak podávej zprávy-těchto není nikdy dost🙂

hanula11
14. sep 2009

AHOJte Hezký podzimní den všem. Zítra se to snad prý spraví 🙂 , podle lunárního kalendáře budou dva dny lva, tak by mělo být ještě hezky teplo. 😉 .
PET, snad to bude dobrý.
MAJKO a YANNI - držím všechny pěstičky, držte se 🙂 . Yanni, tak jak?
Jsem teď pořád pěkně "chcíplá". A to budu muset zítra jet do práce s těmi papíry na mateřskou - 30 km busem tam a pak kdoví v kolik zpět. Možná se mnou aspoň pojede mamka, i když mi poslední dobou taky leze pěkně na nervy. Aspoň by se mnou pochodila po městě, ale ty matky !!! 😒 😉. Vůbec jsem poslední dobou nějak moc nervní, to ty těhu hormony, tak vám je tady aspoň nechám, co to jde, ať z toho taky něco máte 😵. Klidně si naberte kolik chcete, i těch těhu bacilů. 😀 😀
Jo a klubíčka ať se Vás všech drží jak můžou, ten můj uzlíček je už u mne v břichu jako sardinka. Tak snad se má aspoň lehárově, když si tam jen tak plave a kope a tak.

bsik
14. sep 2009

Ahojky, my byli o víkendnu ve freeportu a po cestě si koupili burčáček a taky jsem si sklenku dala 😉 Ať si drobek taky něco užije 😀 Chtěla jsem se taky podívat do Znojma, ale mýmu se moc nechtělo. 😒 Jezdívala jsem tam ještě s bývalým jako učinkující - pořádal ty rytířský turnaje. Byl to vždycky velice příjemně propařený víkend 😀
Yanny, Majko moc mě to mrzí. Ale je dobře Majko, že to nevzdáváš. Vím jak je to hrozně těžký po každým neúspěchu začít znovu věřit v to, že se to povede. Někdy jsem nevěděla kde pořád brát tu víru, ale stojí to za to. Yanny a tobě držím palečky, abys tu víru zase našla, protože už jsi tomu obětovala tolik, že by byla škoda to teď vzdát. Ale každý se s tím musí porvat sám.....moc na tebe myslím.
I když vím, že pořád ještě nemáme vyhráno. Tak jsme si koupii první věc na drobka 🙂 Měli úplně úžasnou kombinézku s medvídkem Pů slevněnou z 900,- na 250,- ........no nekupte to 😉

nerra
14. sep 2009

tak u mě je bohužel všechno špatně. Miminku přestalo v 11tt bít srdíčko. Jsem po revizi je mi mizerně a snad v listopadu se budu moct pokusit absolvovat KET. Máme ještě 3 mrazáčky.

izina
14. sep 2009

nerra,
to mě opravdu moc mrzí. Ale příště se to už určitě povede.
bsik,
teď už bude vše v pořádku, uvidíš

pajka00
15. sep 2009

dobré ranko kočky,tak jsme včera asolvovali s miláčkem vyšetření v CARu.....jeho dopadlo na 1*..spermií má 104 miliony....dr.říkal,že minimum je 30-tak si umíte představit, jak se nosil🙂) Jinak nám vzali krev a za 5 týdnů jdem na konzultaci co s náma...chjo-tak dlouho🙂

irafa
15. sep 2009

ahojte holky
nera tak to je smutne ale doufej že to přiště vyjd e no pžece nas tady musi někdo střidat
škoda velka škoda že to madličce a yanny nevyšlo moc mě to mrzi tak sem na ně myslela a sylně držela pěstičky až mi i ten muj bolavej prst začal bolet pujdu s tim na chyru a když mi řeknou že se to dovanoc spravi tak si to necham spravit jinak nevim jak bych se o malou starla se zafašovanou rukou no sem zvědava co mi řeknou ani nepřiznam že to mam od konce července on až mi opadl ten otok a neni zcela pryč ale už ted je vidět že klou je vychyleny a v ruce nic těžšiho neunesu jako v tahu tak s tim musim něco podniknout kravka že sem nešla hned njn co ted už že
takže dnes du k obvodakovi napsat něco do prukajdy kokkala sem na ekg že mame v prukajde tak to s nim proberu a určo se rozčilim pač mi určo nebude chtit napsat kompresni punčochy kod vše mam ale on je ochota sama

zaenab
15. sep 2009

Nera je mi to moc líto, přeji ti, ať se ti brzy podaří mít další a zdravé miminko!

bsik
15. sep 2009

Nera, moc mě to mrzí a držím palečky do dalšího boje!!!!!!! Je dobře, že máte mrazáčky - to už máš půlku za sebou. Já po každým neúspěchu musela začít od začátku, protože jsem se dopracovala vvždycky jen na ET.Chci tím říct, že když už máte zmrzlinky, tak to vypovídá, že byiy výborné kvality a teď to určitě výjde.I když vím, že teď je to slabá útěcha, protože teď tě musí dušička hrozně bolet. Drž se. 😔
Izi díky za povzbuzení, alek pořád mám hroznej strach. Dr to ze mě taky asi cítí, protože mi před měsícem nasadila Utroš, ale prý jen pro jistotu.
Iraf to s tím tvým prstem to je taky už nějaký divný. Asi bych už zašla za nějakým jiným Dr. Připomíná mi to story z mého mládí, kdy jsem pořád chodila k Dr, že mě bolí koleno a že mám pocit, že moc nedrží.......... Tak prý je to vzrůstového charakteru, a že z toho po pubertě vyrostu..........Tak dlouho jsem čekala až mi skončí puberta, že jsem nakonec musela na plastiku vazů, protože se mi za tu dobu vstřebaly.

hanula11
15. sep 2009

NERRO, to mě mrzí. Tak snad se brzy zase zadaří a prtě bude v pořádku.
Asi nebylo vše, jak má být, njn 😒 .
Jsem dorazila od toho svého zaměstnavatele a máme toho plný kecky. Ráno v 5 - 30 km tam busem, zpátky tak 50 vlakem. Na takový cestování už nejsem. Hlavně že jsem si to všechno vyřídila - mateřskou, teď už snad budu mít klid.
U nás je zrovna krásně, sluníčko svítí, ale já jdu chvíli do postele, vstávala jsem ve 3 a fakt sotva lezu.
😖 😎 🙂

pet.s
15. sep 2009

Ahojky holky. Tak hned jak jsem vám v noci psala,že jsme byli na pohotovosti, tak jsme jeli znovu. Šly ze mě takové krevní sraženiny. Sice byly na přijmu nepříjemný, ale nechali si mě tam. Mimi je v pořádku, ale je malinké. O týden menší než má být. Ale prý to nevadí. Krvácení už přešlo.
Nerra ty mě děsíš.A proč se to stalo nevíš?Je mi tě líto. Držím palečky. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre