Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
5. okt 2009

Nazdar Gejbule, jasně, každou vítáme. Kolik je ti let? Máš malou holčičku a dospělé děti, tak nás můžeš povzbudit a nakazit 😉

henikav1
5. okt 2009

zaenab, aj ja mam take striedanie nalad placu a smiechu, no co uz
o tom je zivot, ved nemozme stale plakat

zaenab
5. okt 2009

Jojo, moje řeč. Už trochu blbnu, přece jen je toho na jednu nějak moc, ale snad ty série neuvěřitelných příhod někdy skončí. Bojím se pomalu i zvedat telefony 😀
Ale mám pořád smysl pro humor, to je takový indikátor, tak to bude dobrý.
Psala jsem Labus do IP, doufám, že je v pořádku. A taky myslím na ostatní kočky tady, jak se jim daří...Yanny,Madluš...

henikav1
5. okt 2009

labus sa prave vratila z dovolenky, preto tu dlhsie nebola, ale je v poriadku, len asi nestiha 😉

mojmacik
5. okt 2009

Ahojte.Uplne nahodou som natrafila na tuto temu a chcem podporit vsetky kvazi rovesnicky snazilky.Netreba to vzdavat.Sama som si presla peklom v 35-ke abort po amniocenteze v 19tt (to som musela porodit uz mrtve),potom asi psychika alebo neviem co ale nedarilo sa,tak som si povedala,ze urobim vsetko preto aby som to babo mala aby som si na starost nevycitala,ze som nieco zanedbala.Takze som absolvovala 3xIVF,vzdy zostali len 2 embrya,takze nic moc. Hned prve IVF vyslo,srdiecko bilo a v 12.tt uz nebilo.missed abort.Nic sa nedeje ved tak konci kopa tehu a sla som do" druheho kola",2.ivf opat uspesne ,no znovu missed abort v 10tt. Zufalstvo o to vacsie,ze mi nezostavalo vela casu, kvoli poistovni jednak treti pokus a jednak vekova hranica hradena poistovnou. No skratka nakoniec som to stihla LTT 10.6. transfer a 1/8.6 som mala 39 rokov.UFFFF Vysledok vidite v mojom albume.O tri som preisla a zrejme tam hore sa mi ich rozhodol vratit. Takze asi len tolko som chcela.Drzim vsetkym palce. 🙂

henikav1
5. okt 2009

mojmacik, mas nadherne deturence, dojali ma tak ze som si aj poplakala

gejbule1
5. okt 2009

Ahojte mě je 40let a teď jsem necelé 3.neděle po revizi dělohy.Letos bohužel už druhé 🙂 .Ještě bychom moc chtěli Lucce pořídit sourozence.Taky mám v albíčku trnitou cestu za miminkem.

zaenab
5. okt 2009

Mojmacik díky za příspěvek, dojalo mě to a blahopřeji k tomu, že se to všechno zlé nakonec obrátilo k dobrému

pet.s
5. okt 2009

Holky koukněte na album Mojmmacik. Ty jsou kouezlní.Na tu fotku medvídků jsem volala muže. Ty jsou fakt překrásní.
Mojmmacik prosím objednala bych si 1, maximálně 2 trubičky z obrázku 38 v tvém albumu. 😀Plnila bych Matyáškem nebo Petruškou. Děkuji. 😀 😀 😀
Mojmacik, prosím, kde jste vzali ty krásné košilky ke křestu? Jsou nádherné.
Mojmacik no my máme ještě jeden pokus,ale už nestihneme.
😒

zaenab
6. okt 2009

Holky zdravím, bohužel mé smolné dny pokračují, dnes mi v práci vybuchl projekt, na kterém jsem pracovala dva roky. Bohužel je to přičiněním subdodavatele, tak se sice budu soudit, ale je to v háji.
NO ale beru to tak, že při té smůle mi něco přeci vyjít musí. Tak čekám asi za týden na mrchu a hurá do stimulky!

pet.s
6. okt 2009

Děvčátka vy tady na to pěkně kašlete 😀

hanula11
7. okt 2009

Tak jsem tu dnes první. Chvíli mám skluz a už nestíhám ani dočítat. Včera jsem se na "koníka" vůbec nedostala. Server jim blbnul či co. V pátek jdu na KO ke gyndr. Tak snad to bude vše v pořádku. Jsem jako by mě bili, no asi si tu tašku do porodnice fakt už budu muset nachystat 😉 🙂 .
Dnes jsem opět nespala téměř celou noc. Máme teď docela problémy s mladou, a prťola mě nutila chodit na malou každou hodinu, tak jsem dnešní noční čas "prožila" téměř celý v kuchyni, protože manžel se taky musí vyspat - dělá teď ráno od páté, vrací se domů až v noci 😔 😒 🙂
No a pupík se docela dost hlásí, až mám někdy skoro strach vyrazil "do světa", abych se vrátila vcelku. Ale to je teď normální. Snad mimuše ještě vydrží chvíli tam, kde má 😉 😵

pajka00
7. okt 2009

Ahoj HOlky.....tak včera jsem se nemohla připojit-chyba serveru!!No není to bordel?!🙂
Tak to musíme dohnat🙂 Zanebko-jsem ráda, že tvoje bujná fantazie je TAK bujná-jsem se pobavila, když jsem si to představila-jak heni volá z okna-ať chvilku přestanou, že si skákne pro kartáček🙂))chááá fakt sranda. Mrzí mě, že ti nevyšlo v práci, co jsi chtěla, ale bohužel-asi fakt nemáš ten správný týden...né den , ale týden blbec....určitě se ti kříží nějaké planety, že se ti tak moc nedaří....ale vydrž!!! Už brzo se to musí zlepšit-jinak to není ani možné🙂)
Ahoj Gejbule....máš krásnou holčičku-a moc ti přeju,aby se ti druhé zadařilo...tak jak nám všem. Můj příběh je podobný-dvě děti bez problémů s prvním manželem a te´d se snažíme s přítelem o mimčo-on děti ještě nemá a zatím se nedaří....Těhotenství jedno, ale spontánní potrat....Ty jak vidím, těhotníš bez problémů, ale donosit to je asi problém....uvidíš, že se zase podaří, tak jak s lucinkou.
Vítám mojmajčika.....tý jo, tak to je teda příběh-až jsem měla husí kůži-máš nádherné děťátka. Teda tři!!To je asi pěkný záhul,co?? Mně by fakt stačilo jedno miminko, ale pokud by se podařily tři..nic proti🙂))Ale opravdu jsem skromná...tak holky-hezký den!!

pajka00
7. okt 2009

Teda Mojmajčik...máš děti jak z katalogu-jsou nádherné🙂Až mi slzy hrkly do očí-jak jsou roztomilí...hlavně, ať jsou zdravé děťátka🙂

hanula11
7. okt 2009

Pomalu dolouskávám 🙂
Zaneab, ty tedy máš zážitky 😉 😀 , no smůly smůlovaté habeděj, tak teď už jsi určitě úplně ukázkově v poho 😵.

hanula11
7. okt 2009

MACIKU, velká gratulace k hezounké trojici. Holčičky i klučina jsou moc nádherní. To jsem ráda, že ti to nakonec s robátky vyšlo.
Ať se zadaří všem snažilkám, zdravím těhule, opatrujte se. 🙂

pajka00
7. okt 2009

Hanulo-tak se už asi nevyspíš několik let, co?🙂 teď kvůli bříšku a pak s mimčem.....ale třeba bude hodňoučké a bude spinkat🙂 A bude dobré znamení-střelec...to je můj syn-spokojený,společenský,veselý.....to bude doma radosti🙂A nebo to bude ještě štír??? To už by nebylo tak dobrý🙂

gejbule1
7. okt 2009

Dobré ráno,dnes vypadá že bude krásně 🙂 tak snad i nálada bude lepší.Já teď měla pár dnů na nic.už aby přišla první MS.To už bude veselejší.
hanula ať dobře dopadneš u doktora 🙂
pajka děkuju snad se to nakonec podaří,ale dost lidí mě odrazuje že prý to je kvůli věku.Koncem října jdeme do reprodukční poradny s problémama s donošením těhotenství.Tak jsem na to zvědavá 🙂

janettka
7. okt 2009

ahojík holky tak včera nám nešel MK a jaký mají všichni absťák!!!Já jdu zítra na UTZ a jsem nervozní jestli narostl nějaký folik a bude IUI tak držte palečky!!!

pajka00
7. okt 2009

Gejbule a kolik ti je? pokud 50..tak ano, bude to kvůli věku..ale jelikož vypadáš na max.40...tak to kvůli věku nebude-nemám pravdu holky?🙂))))))
Jany-u nás to taky blblo--nakoukla jsem aspoň 10x během dne.....a tak to musíme dohnat. Držím ti palce, ať je zítra vše OK a ty můžeš na IUI!🙂
Už mě týden bolí pravý vaječník....ovu měla být minulý týden,ale podle testů nic....a pak jsem si vzpomněla,že úplně stejně mě to bolelo asi před rokem,šla jsem k Dr. a ta mi řekla,že tam mám malé cystičky a někdy se prostě vajíčko místo aby uvolnilo při ovu, tak se z něho udělá cysta-a to je určitě zase ono...sakra....Když jsem tam byla asi před měsícem,tak prý žádné nejsou-oni se většinou vstřebají-takže to není žádný problém, ale měsíc pryč-když není ovu-není plodnost-chjo.....Už aby bylo 19-ctého a my šli na výsledky krve, ať už konečně vím,co se děje-proč to nejde!!
Venku je překrásně, já sedím v kanclu ve svetru-jsem zmrzlá jak alik, tak se těším na oběd, že si sednu na sluníčko🙂

janettka
7. okt 2009

jo pájko taky jsem zvědavá co mi zítra řeknou,piju kontryhel,vybrala jsem clostík.Tak jen doufám 🙂
manžel je jak utržený z řetězu,včera mu říkám ať se šetří,odhaduju to tak na začátek příštího týdne tak ať je pak při síle,ale on prý musí cvičit haha....no hlavně že je to v pohodě,horší by bylo kdyby měl pocit,že ho nutím do sexu...chlapi jsou strašně ješitní... 😉

gejbule1
7. okt 2009

Mě bylo 40let v květnu.Já jsem si teď dělala ovulační test a mám dvě čárky už asi 10dní.Tak tomu nerozumím.taky mě bolí vaječníky i na pohmat když si lehnu a zmáčknu břicho.
pajka to nemusí být to samé.občas bolí vaječníky ☹jen to teď víc vnímáš.

pajka00
7. okt 2009

Tak hlavně, že má chuť jany🙂) jen ať trénuje.....akorát před tím tak 4 dny pauza-aby se stihly pěkně vytvořit a dozrát. My když jsme byli před měsícem na odběru-teda on🙂 tak měl ukázkový spermiogram-takže se dmul jak páv🙂)) jéžiš-málem praskl-jak byl důležitý🙂ješiti fakt.)))
Hm-takže jsme o rok-nemyslím si, že bys byla stará-to si piš že ne🙂Jasně, každý organismus to má jinak,ale určitě se vám ještě jedno mimi podaří. A máš ty čárky stejně silné?? Dvě čárky jsou tam vždycky, ale ta zkušební musí být stejně tmavá jako ta co se tam objeví hned....pokud je slabší-tak je test negativní. Podle toho se taky pěkně pozná, jestli ovulace přichází nebo odchází....pokud ovšem stihneš ten střed.) Myslím si,že to fakt bude to stejné jako před rokem....prsa mě vůbec nebolí a to při ovu vždycky hodně....a ten vaječník už týden..úplně stejně jako tenkrát a ovu test negativní.....takže tento měsíc byl anovulační....doufám,že to byla vyjímka!

hadonoshka
7. okt 2009

Ahoj holky, já to nestíhám ani dočítat, koukala jsem jako blázen na trojčátka, moc gratuluju to je fantastický po tom všem čím jsi maciku prošla. A vidíte holky to je to co říkáme, jen to nevzdat a zkoušet a zkoušet. Zany ty tvoje historky jsou neuvěřitelný, fakt jsem se nasmála, je to škodolibý, ale nemůžu si pomoct 😀 Tý smůly sis vyžrala horem dolem tak teď se to musí zase vyrovnat něčím hodně dobrým 🙂
Gejbule to bude v poho, tohle fakt není žádnej vysokej věk. Akorát se holt musíme trefit do chvíle kdy bude zdravý vajko a nebudou blbnout hormony.
Já jsem začala užívat ten Sarapis Soja, zatím, koukala jsme že mají ještě 2 jiné druhy. Něco to fakt dělá, protože jak mi končila zas MS po třech dnech tak se to okamžitě zase rozjelo a mám to klasiku 6 dní. Děsně mně štve že ještě nemůžu zkoušet, ale už za 3 týdny bych to měla zase dostat a potom se začneme pořádně snažit. Docela mi ty 2 měsíce utekly. Už jsem si koupila dopředu i těhu test, abych zas nevyšilovala zbytečně. Jsem zvědavá kdy budu mít po tom Sarapisu ovulku, mám ten lady fertilty tester, tak můžu testit každý den a nestojí mně to nic, to byla fakt dobrá koupě. Tak zatím pa, dneska mně čeká žehlení pětadvaceti děsnejch košil to fakt nesnáším. Na ostatní prádlo mám sušičku a to jen skládám, nežehlím, ale tomuhle se nevyhnu. Dneska bude krásný den, tak si to holky užijte pa.

gejbule1
7. okt 2009

já vím že máte pravdu a chce to zkoušet ale každým neúspěchem se víc bojím 🙂 .jsem buď těhotná nebo v šestinedělí když nepočítám rok kojení.Letos už mám druhou revizi.
pajka kdy jdeš k doktorovi?
hadonoska jsi taky po revizi?

janettka
7. okt 2009

gejbule musíš věřit,já jsem stejně stará a taky od loňského srpna 2 revize....ale věřím,nic jiného mi nezbývá

gejbule1
7. okt 2009

já vím že jsou na tom jiný holky hůř než já.Já už 3děti mám a někdo teprve v mém věku na první čeká 🙂
janetka máš pěkný citát v pase 😀

pajka00
7. okt 2009

Já jdu 19.10. aby nám řekl Dr.výsledky naší krve-proč se nedaří. Já jsem OK, on je OK....akorát spolu nám to nejde. Napřed jsem si myslela, když on nemá žádné děti,že je chyba třeba v něm, ale podle sperm.je to v pořádku-takže chyba bude bu´d u mě nebo u nás obou-že se naše geny nesnesou🙂 No, snad dostanou rozum. Dr. nám už dopředu řekl, že nemám čas něco zkoušet a hned by nás šupnul do IVF. Protože mi bude v březnu 40...přepsala jsem se k VZP, protože ta jediná to proplácí do 40 let....tak je fakt, že toho času, abych využila pojišťovnu, moc nemám...stihnu tak 1 pokus. Měla jsem jít dřív, ale pořád jsem si říkala,že to přece musí jít přirozeně-jak vidím, tak to nejde a nic jiného mi nezbývá...

janettka
7. okt 2009

gejbule ten citát je můj,psala jsem ho když jsem se i po 2.MA rozhodla něco se s vým životem udělat...ne jen otěhotnět,ale sportovat,víc se usmívat a ne jen si říkat,že je to nespravedlivé, že potkám hodného muže,vychováme jeho i moje děti,ale společné nám nejde...
pájko to je někdy zamotané proč to nejde...u nás má manžel spermio jak nadsamec a vidíš,já mám 3děti a dřív kdyby se otřely trenky....tak bych měla být označená za plodnou....a teď je to blbé....no snad medicína pomůže...

gejbule1
7. okt 2009

janetka tak o to je ještě hezčí 🙂 🙂 .
Byli jste na genetice?Nás po dvou potratech hnali hned na genetiku,zda můžeme mít zdravé mimčo spolu.Manžel taky do té doby žádné dítě neměl a já z prvního manželství.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre