Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
14. jan 2010

jojo v květnu a mám z toho nějakou depku.Ale to bude i z toho,že jsem přibrala a z té jednotvárnosti života...a to mě čekají damě!!

pajka00
14. jan 2010

kašli na to...já budu mít v březnu 40 a říkala jsem si, že přece nebudu mít tak pozdě dítě!! To jsem si říkala před nějakým rokem🙂)))))a ejhle.....snažím se-sice už 2 roky.....ale...třeba se mi zadaří letos.....A tobě taky🙂

pajka00
14. jan 2010

no o daních mi nemluv....musím si zajít na školení na roční zúčtování,protože jsou zase změny a to co jsem si měla pamatovat od loňska jsem opět zapomněla....a protože to dělám 40-ti lidem ve firmě,tak to musí být fakt dobře 😖

janettka
14. jan 2010

nápodobně,taky už koukám na školení,ale se mi fakt nějak nechce.Už se těším na neteřinku,třeba zjistím,že je to taková zabíračka,že budu ráda,že to nakonec nevyšlo. 🙂

pajka00
14. jan 2010

je fajn,že tvůj manžel má svoje vlastní děti.....můj nemá žádné o to bysme chtěli víc, aby si i on prošel vším, co obnáší otcovství🙂To víš, že to bude zabíračka....ale když to dítě přijde na pár dní tak je to něco jiného, než když ho máš odjakživat.to je jasné🙂 aspoň se zabavíš a přijdeš na jiné myšlenky🙂 No ale na daně mysli🙂)

janettka
14. jan 2010

myslím na ně,teď jsem zrovna volala klientovi,že jako bych brala papíry,že bude DPH...a on na to Užžžž??? Mě picne,za 10 dní se to má odevzdat,všem píšu,že mám víceméně od úterý dovču...

pajka00
14. jan 2010

joo..už....ono to letí🙂)
kolik jsi platila za injekce na IUI?

janettka
14. jan 2010

bylo mi řečeno,že je budu mít zdarma.Nejdřív mi to napočítali na něco kolem 6tis a pak, že to naše pojišťovna propláci.

pajka00
14. jan 2010

hm...to je zajímavé..já jsem platila... sice jen 1300,- ale díky pojišťovně.....až budu mít po 40tce...tak mi pojišťovna nic nedá-to je teda zajímavé...ty jsi u které pojišťovny?

hadonoshka
14. jan 2010

ahoj holky, janett to je škoda, že to nedopadlo, kdy jsi na tom byla? Vždyť to jsi ještě nemohla stihnout? Já jsem si říkala, že to asi nechceš zakřiknout, tak nechodíš na koníka, ale jak vidíš, tak je to jedno. Nedělal to ten samej doktor? Jestli není náhodou trochu levej. Já bych zkusila jiný centrum. Víš mně to skoro někdy přijde, jako když si tam ty ženský pěstují. Všechno je o penězích. Čím víc pokusů tím líp, a když začne docházet trpělivost tak se to jako náhodou povede. Sejgra chodila s doktorem a co mi vyprávěla, jak jsou prodejný, jak se s tím ještě chlubí že mají bonusy za každý lék, potom z toho dovolený, počítače, jsou to normální krysy a doufám, že existuje na světě ještě dost nezkaženejch doktorů, kterým na lidech opravdu záleží.
V každém případě kup Sarapis a zkoušejte doma, za to nic nedáš. Pohnojená lékama jsi, tak to prostě musí jít. Akorát uchytni ovulku a bušte do toho.

Pajko tobě držím pěsti, to samý pet.s holky to prostě musí vyjít. Navíc pokud to máš v kartách 😀
Já měla v horoskopu na rok 2009, že si mám těsně před vánoci dávat pozor na zdraví, že by mohly nastat nějaké nepříjemné okolnosti, které mi budou otravovat život až do jara 2010, což mně pěkně sere. To má jako znamenat že budu mít ještě nějaký problémy? Já myslela když jsem to četla, že budu mít třeba autonehodu tak jsem si dávala bacha a on to byl potrat, no čekala jsem z který strany to přijde, ale doufala jsem že tohle to nebude. A mám to.

Hanulo díky za psaní tak jsem si to dobře pamatovala, že je ti 44 to je super, hned mám chuť žít. Mám ještě 2 roky na snažení a tobě to vyšlo přirozeně no super. Takže akorát to slušný zdravý vajko potřebuju a zmermomocnit taťku pokud se bude cukat.

Holky jak už jsem kdysi psala, máme štěstí že nejsme feny a nemusíme čekat půl roku na mrchu. Můžeme zkoušet každý měsíc a pokud to nevyjde, tak je jasný že za chvíli je další ovulka, docela to letí.
Mně bolí úděsně břicho už týden, mrcha se připravuje, no aspoň se to pročistí, dnes jsem 20 DC.

janettka
14. jan 2010

hadonosko byla jsem na začátku prosince,teď už mám 2.mrchu,takže ani přirozeně nic.Už je to 8 měsíců od posledního potratu a furt nic....koupím ten sarapis,už jsem o tom slyšela,ale který sarapis soja?
Pajko mě řekli,že ZP MV ČR proplácí IUI bez ohledu na věk....ještě jsem upozorňovala,že je mi už 40,doktor mi říkal,že to je jedno.
Jinak hadonosko někdy mám pocit,že to dělají ti doktoři jen tak pro peníze,jdeš tam,šup to do tebe aniž by třeba koukli na UTZ jestli už to vajíčko prasklo nebo ne,žádné ležení a pakujte se...my pak jedeme hodinu a něco domů...tož nevím,tvrdí,že tam toho zustane a že vyteče jen voda...

hadonoshka
14. jan 2010

janett já jsem myslela že jsi mluvila že v lednu budete zkoušet s hormonama, nebo to byla pajka?
Kup Sarapis soja, je to to samý jako Sarapis, ale inovovaný o nějaký červený jetel, nebo co.

No to je přesně ono jak píšeš, jako na běžícím pásu, je jim to jedno, halvně když dostanou prachy. Zkus to jinde, poptej se, kde je vysoká úspěšnost. Teď v srpnovkách je myslím michamicha po IUI a latunka, poptej se jich. Podle mně fakt záleží na tom, kam na to jdeš.

gejbule1
14. jan 2010

Ahoj holky teda vy jste si pěkně popovídaly.Jen mě mrzí že zatím nejsou žádné dobré zpravy.
Mě od včera není dobře.Šíleně mě bolí močák tak se snažím léčit.Doufám že to zvládnu bez doktora.Ani nevím kde jsem nastydla.Večer jdu s kamarádkama do hospůdky ale moc se mi nechce měla bych být v peřinách 😠 .
HOLKY NEVZDÁVEJME TO JEŠTĚ!!!Jsme na tom skoro všechny stejně/myslím s věkem /musí se to alespoň některé podařit koukejte na irafku 🙂 .

awalancha3
14. jan 2010

ahojte... dakujem, ze ste na mna zareagovali... nemam sa komu o tychto veciach vyrozpravat, myslim tak, aby ma chapal, pochopit ma moze len zena co preziva podobne veci ako ja........Som rada aj tomu, ze popisujete priebeh vasho fyzicna aj psychicna. Mozem si to potom porovnat. ja som dnes v 26DC a teplota stale rano 36,7, dokonca dnes 36,8. Ak by sa opakoval rovnaky scenar ako minuly mesiac, a teda menzes by prisiel na 32 DC, tak mam este 6 dni nadej, ze by to mohlo uplne zazracne prist..........ehm, teda neprist... potom budem, po tych 6 dnoch kazdulinky den dufat, ze menzes nepride a teplota neklesne. Robila som si test pred par dnami, ale to bolo tak asi 7 dni po domnelom oplodneni, takze ukazal len jednu ciarku....a akosi nemam silu urobit si dalsi. Poznate ten pocit, ze chcem, ale strach zo sklamania je taky velky, ze si ho radsej neurobim a ponecham si nadej?......Kedze som nemala nikdy menzes pravidelne nepoznala som ani PMS... je mozne, že jeho priznaky zacnu uz 12-13 dni pred samotnym menzesom, uz par dni po ovulacii a pretrvavaju skoro do menzesu?
Stale ma velmi bolia prsia a stale ma pobolievaju krize aj picha ako keby vo vajecnikoch a celom podbrusku, taka som nijaka, unavena, zduta.... ale...ako som povedala, PRESNE taketo priznaky su aj pri tehu aj pri PMS.........jedno z toho to je urcite.......len mam obavy ze to bude prave to nechcene 😒

hadonoshka
14. jan 2010

awal mně to přijde spíš jako těhotenství, na MS by to nebylo tak dlouho předem. S tím testováním jsem to měla stejně a když jsem potom po dvou měsících co jsem to nedostala začala šíleně krvácet, letěla jsem do nemocnice a řekli mi že mi praskly cysty, tak jsem byla hooodně zklamaná. Takže v listopadu jsem testovala hned (hlavně kvůli lahvince vína, kterou jsem chtěla koupit) bylo to 23DC a byla tam, ale to jsem měla ovulku dřív. 7 dní po oplodnění je brzy, chce to tak nejdříve 13.
Ten strach ze zklamání máme všechny, ale jednou se to povede 🙂

pet.s
15. jan 2010

Achjo, achjo. proč já na ty diskuze o mrtvě narozených dětech lezu. 😢 pak tady řvu jak kravka a myslím na toho našeho andílka. 😢 😢
V 11 hodin jedeme na vyšetření jestli máme nějaké folíky, takže už nemůžu spát. Jdu radši mrskat do PC mzdy. 😒

pajka00
15. jan 2010

dobré ráno🙂
Awal...mně při ovulaci začnou bolet prsa a bolí až do menstruace....tzn.14 dní! Jinak nic, ani břicho, ani záda, únava nic...jen ty prsa....Ale při těhotenství je to úplně stejné jak píšeš....dokonce, když jsem byla těhotná s malou, tak jsem měla křeče, jako bych to už už měla dostat, tak jsem si vždycky vzala prášek a zaspala to.....no a nic......a byla jsem těhotná....Ale příznaky 100% jako na káčka. Takže ti nezbývá nic jiného než čekat na den, kdy má přijít mrcha a udělat si test🙂 Joo je to napínavé a přitom se člověk bojí, že tam bude jen jedna a pak zklamaný....známe to všechny. Já si testy nedělám, protože na to nemám nervy....Když mám víc než 30 dní, tak si řeknu....pokud to zítra nedostanu, koupím si test......no a šup-ráno to mám...
Hadonosko díky-dnes odpol. píchám první injekci.....tak doufám, že to tělo vezme a budu reagovat přiměřeně🙂
Pets....máš zákaz na takové stránky chodit!!Není to k ničemu, jen se pak trápíš...Už sis poplakala, tak stačí, jo? Teď už se dívej jenom dopředu a čti jen to příjemné, jo?

awalancha3
15. jan 2010

pre hadonosku:
...naozaj neviem co to je, niekedy mam pocit ako keby mi bolo az nevolno, ale nie som naivna, viem, ze ked tuzim byt tehotna, tak to vsetko moze byt z casti vsugerovane, hm..... ty si na tom ako vlastne?
pre pajku:
.....naozaj ta pol mesiaca bolia prsia, tak to mam teda "peknu perspektivu".... pol mesiaca bolesti a citlivosti je aj dost; vidim, ze si uz dalej, ides pichat na stimulaciu?

Holky, je zaujimave, ze na tomto fore nemam pocit, ze by som, ak by nejaka z vas otehotnela, jej zavidela, skor naopak, ako keby jej splnene nadeje boli z obrovskou nadejou aj pre mna, takze, kazdy vas uspech budem sledovat....ja osobne som dnes v 27CD a teplota stale 36,8 a mam este 4-5 dni cakania a potom , hm rozmyslam po kolkych dnoch od vynechania menzesu sa otestujem..... bozenecky vidiet dve // je ako sci-fi.....
Do kolko rokov ste si povedali, ze sa budete snazilkovat? ja asi tak do konca tohto roku, to budem mat 40, ale potom co? nasadim si antikoncepciu? alebo ako ukoncite vase snazilkovanie?

pajka00
15. jan 2010

Awa fakt bolí...je to hrozně nepříjemné a asi před 3 měsíci mě prsa vůbec nebolely.....ani trošku......no a taky jsem menstruaci nedostala a museli mi píchat agolutin.....ani se neptej, jestli mě nenapadlo, že jsem těhotná🙂) to víš že napadlo...ale bohužel...po agolutinu za pár dní přišla-to jsem měla jít zrovna na IUI...
Já právě dnes začínám stimulovat...takže se už "těším" na odpoledne, až budu zápolit s injekcí. Je to teda pero....ale při IUI jsem píchala normální stříkačkou a z toho jsem nějak obavu neměla...ale to pero...no nemám s tím zkušenosti....tak snad to bude OK.
Já jsem ještě nepřemýšlela, kdy se přestanu snažit....Prostě si to nepřipouštím....za 2 měsíce mi bude 40...a jak vidíš, jsou tady i starší holky, které se pořád pokouší....Určitě tomu ještě nějaký čas nechám-pokud mi to te´d nevyjde.

hadonoshka
15. jan 2010

pet.s tak držím pěsti a je to fakt, nechoď to číst, já taky kecám hodně s holkama už ve snažilkování po potratu, protože mi to dává naději a ty nový těhule tam, z toho mám strašnou radost, je to nadějné i pro mně.
V 11,00 na tebe budu myslet a ať je jich tam co nejvíc a pěkný.
Mně se dneska zdálo o žlutých hadech,nějakých kobrách, byli doma všude no to byl sen to je hrůza, to jsem zvědavá co to znamená.

pajko tak ať injekce moc nebolí a je to paráda, já bych byla natěšená jak malej harant 😀

awal já bych testila hned, navíc pokud jsi 27 DC protože tou nadějí se možná MS zbytečně oddálí, prostě otestuj a uvidíš hned. Příznaky si člověk dokáže vsugerovat, ale na druhou stranu proč bys nemohla být opravdu těhotná? Samozřejmě že můžeš a fakt je že bych ti to moc přála, protože to povzbudí i ostatní že to jde. Máme tu holky ještě starší než jsem já a mají zdravá miminka a otěhotněly přirozeně, takže naděje je. Navíc naděje je i při negativním testu, protože mohla být ovulka později. Ale po 35-40DC už nemá smysl testovat pokud je MS pravidelná. Tak to zkus a písni.

No a jak jsem na tom já? Čekám první porevizní mrchu, revize byla 26.12. po SP v 9tt. Na druhou stranu se modlím, abych to nedostala a byla těhotná i když si muž dával pozor, ale je to sci-fi a doktoři by mně navíc zabili.
Mám ještě komplikaci v tom, že muž už nebyl přesvědčený před tímto těhu, jestli je to správné vzhledem k mému věku a preeklampsii kterou jsem v minulém těhu měla (dost jsme se nervovali) a teď se začal opět cukat, takže na něj budu muset dost tlačit. Potrat jen potvrdil jeho teorii, že už jsem na to stará. O to to mám horší, výhodou je, že jsem otěhotněla přirozeně, protože na umělé bych ho nedostala. Takže tak.
Vzbudily se děcka, takže jdeme snídat, pa.

pajka00
15. jan 2010

díky hadonosko....víš, myslím, že chlapi to dramatizují víc než my....my přece jen to tělo svoje jakž takž známe, ale oni jsou vyděšení ze všech našich "věcí".....Mají o nás strach, takže se jim nedivím, ale určitě má poslední slovo ženská, takže si to mimčo stejně prosadíš🙂 Přeju ti, aby ti teď mrcha proběhla v pořádku a ty se do toho mohla už pustit🙂
Awa já bych si test taky udělala...protože už by to mohlo být vidět a zbytečně se stresovat nebo těšit.....aspoň budeš vědět, na čem jsi🙂 Já jsem si teda testila až buď v den,kdy mi měla přijít, nebo o den pozděj...ale je to na každém, jak to zvládá🙂) ale v každém případě je to nervák🙂)přeju //!!!

hanula11
15. jan 2010

Dala jsem do alba pět nových fotek Adélky, jsou dost čerstvé, tak jukněte 😉 🙂

pajka00
15. jan 2010

Jé tak to je roztomilé děťátko🙂) a už se umí uculit...super🙂) No a plakat-to je jasné...to musí a hlavně to být vyfocené🙂 Tak pěkně rostěte a závidím krásné starosti🙂

pet.s
15. jan 2010

Tak hlasím 8 DC.Kontrola UTZ v každém vaječníku jeden větší folikul a nějaká drobotina. V kapse se mnou jel náš andílek Matyášek, tak snad se u Pána Boha přimluví, aby nám ty vajíčka rosla. Spočítala jsem, že nás jedna injekce, jedno denní píchnutí stojí 3000.Plus kapky do nosu asi na týden za 2000. Jen by mě zajímalo, kolik ty léky opravdu. Kolik si výrobce namastí kapsu za touhu po dětech. 😒

Máma nám to dnes opět rozmlouvala,ale když jsem ji řekla, že jsem už v procesu, tak to brala docela z humorem.
Já ji chápu.Strašně by mi to přála. Myslím, že kdyby mohla, tak mi to dítě porodí. Je zlatá.Ale bojí se za mě, o mě i o mimi.

Dnes jsem ji viděla asi po 10 dnech a přišlo mi, že strašně zestárla. Achjo. Nemám ráda čas. ☹

pet.s
15. jan 2010

Hanula jé Adélka je o 3 dny ode mě...teda a o 40 let 😀 . Koukám celej táta 😀 Je to pěkný hárošík...myslím malou 😀 😀

awalancha3
15. jan 2010

teraz som si robila test a je samozrejme negativny.... je to priblizne po 11 dnoch hm..... asi nie som tehotna, ale vzdy ostava este slabucka nadej, ze test nebol dost citlivy...... uvidime ako pride menzes......
jedine pozitivum na tom vsetkom je, ze by som mala 14 dni do mesiaca chodit stakymi naliatymi megaprsami ...chlapi si idu oci vyocit 😀 (ked uz neratam tu bolest v nich.....)
..... tak jo jo.... 5 minut uplynulo.... a len jedna ciarka..... uvidime ako to bude s tou mojou teplotou.... budem vas informovat o dalsom vyvoji...a vy nezabudnite napisat tiez o vasich kazdodennych uspechoch aj neuspechoch....

gejbule1
15. jan 2010

Ahoj holky,poslední dny moc nestíhám.Pořád někde lítáme 😠 .U mě nic nového,čekám na ovulku 🙂 .
Teď mám nastydlý močák tak se snažím léčit 😠 .
awala někdo má test negativní hodně dlouho i po MS tak to třeba ještě vyjde.držím ti pěsti.
😉

awalancha3
16. jan 2010

hm.... dnes mi vyskocila teplota na 37,1 - este tak 3-4 dni mi chybaju do menzesu..... neviem preco vyskocila, je to zaujimave, vcera bol test negativny. Mam to teraz asi tak, ze od 1 DC do 17 Dc bolo stale 36,5 a od 18 Dc do 27 Dc stale 36,7 (36,8)... a dnes na 28 DC skocila na 37,1. Som velmi zvedava co bude zajtra, meriam si bazalku prvy mesiac. Skor by som povedala ze k menzesu sa bude znizovat. Brucho ma boli stale aj prsia aj krize. Naladova uz nie som. Prechladnuta tiez nie som. A vcera a dnes som mala strasnu chut na sex. ( sex mame raz aj dvakrat do dna- co uz, ked som si ako 39 rocna nasla 35 rocneho dravceka 😉 )
...ozaj som zvedava ako to bude s tou teplotou pokracovat; zle mi nie je, ani na vracanie, len som unavena;.. musim si skumat svoje pocity, aby som, ked to takto bude kazdy mesiac nemala zbytocne iluzie o tehotenstve, nech to rozoznam);
gejbulečka: dakujem ti za povzbudenie, vsetko pomaha, a je strasne krasne udrzat si nadej. nech ti ovulka vyjde a podari sa excelentne vajicko

hanula11
16. jan 2010

AHOJ te,
PETS, ty jsi o tři dny plus nebo minus Adélku? Asi minus 😉
Nám tu te´d hezky svítí sluníčko, ale jsme samy doma, tata odjel, holka je u svýho a kluk šel s tou svojí na oběd k jejímu tátovi. Spali dnes tedy u nás, trochu jsme včera slavili, Pepča má zítra narozeniny., ale na oběd že nezůstanou, tak to kuře co mělo být, nechám na zítra. Jen pro sebe ho píct nebudu ☹ 😉 😀 .
No a ven půjdeme asi až později, zkouším zadávat pár aukcí do netu. Chtěla jsem na mimiaukce, ale tam mám fotky moc "velké", což je na houby, ale sama si je nezmenším, takže nic, njn 😝 😔 😀
Tak se mějte všechny sluníčkově, hezké a hlavně úspěšné snažilkování. 😵 😅

gejbule1
16. jan 2010

awala to vypada na těhulenství 🙂 .
ja mám taky mladého mužíčka 35let.Tak si to umím představit 😀 ,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre