Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
28. jan 2010

pajka držím ti pěsti 🙂

pajka00
28. jan 2010

Jsem zpět....nakonec ze 6 vajíček, které vzali při OPU se jich všech 6 oplodnilo, 2 osmibunečné mi vložili a 4 zamrazili🙂 Tak a teď už jenom, aby se embryjka zavrtávala a já za 14 dní mohla nahlásit //🙂
Jen jsem vám to chtěla sdělit, jdu si uvařit čajík a zalehnout k TV🙂 zítra se určitě ozvu🙂 papa

ankava
28. jan 2010

Pajka to se supééér, drž se holka 🙂
a dali ti nějaký prášky na podporu? a během těch 14 dnů nejdeš na žádnou kontrolu?

hadonoshka
28. jan 2010

ahoj holky nejdřív opravička tabulky u mně, jsem 5DC

hadonoshka....42 let........5 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule..........40 let.......22 DC......poslední MA 9/09
awalancha......39 let.......10 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.............40 let.......21 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV miminka,nyní 3 IVF -OPU 23.1.
pajka............39 let.......15 DC......1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.......44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia............44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka........39 let.....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa.............40 let.....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja............43 let.....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava..........39let........8DC........2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka............43let........?DC........23.1.OPU,28.1.ET
jesterka.........39let........25 DC......čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz........40rokov.....29DC.......6potratov,beriem hormony a snažíme sa

hadonoshka
28. jan 2010

do prdele práce tak já píšu půl hodiny příspěvek a pak se mi smaže bych do toho kopla, takže stručněji

pajko velká gratulka, pet.s leží s nohama nahoře a minka se doufám taky ozve, takže holky moc vám závidím a držím pěsti abyste měly štěstí a miminka se chytily.

My ostatní se budeme snažit, já dnes 5 DC a už jen špinění , paráda po těch strašných dnech kdy to ze mně lítalo. Ovšem teplota se drří stále nahoře, zajímavý.

Gejbi já bych za pár dní zkusila testnout, gabika co ty?

ještě oprava u ještěrky, včera měla 23 DC, dnes má mít 24, holky zkontrolujte to jestli vám to sedí, na nic jiného nesahám pro dnešek

takže stav k 28.1.2010

hadonoshka....42 let........5 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule..........40 let.......22 DC......poslední MA 9/09
awalancha......39 let.......10 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.............40 let.......21 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV miminka,nyní 3 IVF -OPU 23.1.
pajka............39 let.......15 DC......1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.......44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia............44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka........39 let.....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa.............40 let.....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja............43 let.....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava..........39let........8DC........2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka............43let........?DC........23.1.OPU,28.1.ET
jesterka.........39let........24 DC......čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz........40rokov.....29DC.......6potratov,beriem hormony a snažíme sa

gejbule1
29. jan 2010

Dnes 29.1.2010

hadonoshka....42 let........6 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule..........40 let.......23 DC......poslední MA 9/09
awalancha......39 let.......11 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.............40 let.......22 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV miminka,nyní 3 IVF -OPU 23.1.
pajka............39 let.......16 DC......1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.......44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia............44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka........39 let.....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa.............40 let.....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja............43 let.....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava..........39let........9DC........2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka............43let........?DC........23.1.OPU,28.1.ET
jesterka.........39let........25DC......čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz........40rokov.....30DC.......6potratov,beriem hormony a snažíme sa

pajka00
29. jan 2010

ahoj kočky, jo, dostala jsem prášky, utrogestan, anopirin a pregnyl a na kontrolu jdu až fakt za 14 dní-na těhu test....ale do té doby už budu vědět, jestli jsem nebo ne-testy to jistí🙂 Zakázali nám 14 dní sex-takže ani tu kontrolu dělat nebudou-proč taky.
Tak hezký den, pets držím palce a v pondlí z práce se ozvu🙂 ahooj

pet.s
29. jan 2010

Ahojky holky, tak biobísci jsou dva zavedeni.Zbyl jeden,ale nebyl na zamražení.Takže je vše vsazeno na jednu kartu.((Ležíme a nebaví mě to 😀 Nějak mi to leze na nervy a na mozek. Jsem od přírody nedočkavá a tohle čekání mě zabije. Je to horší než minule.Asi proto, že nás to tentokrát stálo peníze a utíká nám čas.
Testovala bych nejlépe hned.škoda, že nemáme sokromou laboratoř.Dělala bych si krevní testy jestli mi roste hcg doma)))třeba každou hodinu. )))))))

blbě se mi vleže píše.harantíci mají prázdniny.Včera mě pěkně nasssssštvaly vysvědčením.Oba dva!!!
No nic padají mi očka, tak si jdeme s bobíky zdřímnout.

Držím palce ostatním))

minka051
29. jan 2010

Ahojte
Tak sa pridám ja mám vložených dvoch bojovníčkov a ešte jeden zostal tak je mrazáčik. Tak teraz budeme spoločne čakať. Dúfam že sa dobre cítite ja ano tak držím palce všetkým. 🙂

gabikri
29. jan 2010

ahojky, můžu se k vám přidat? 😉
38 let, děti žádné 1.IVF ET jednoho embrya/negativ, 2.IVF ( teď ve středu) bohužel bez transferu, tři folíky a všechny prázdné ☹ Mám vysoké FSH 20 -30
Vůbec nevím, co teď dělat dál, jestli nemám jít rovnou do darovaných a nebo to ještě zkusit ☹

minka, pets : moc moc držím palečky, at se bobísci pěkně zavrtají!!!!!

gejbule1
29. jan 2010

Ahoj holky,my za chvíli odjíždíme na hory tak snad někde nezapadáme a dojedeme.
Opatrujte se a v pondělí zase nakouknu co je nového.Taky jsem nedočkavá tak snad budeme brzy všichni těhu.My jedeme se známýma co jsou těhu tak to pro mě bude test ohněm jak to budu snášet.

minka051
29. jan 2010

gejbule
Tak velký pozor na ceste sú hrozé uži si hory. 🙂

hanula11
29. jan 2010

Pet, Minko, ať to vyjde 😉 🙂
Gabi, zdravím a ty Gejbi dávej pozor na cestě a měj se 😵

gejbule1
29. jan 2010

gabik vítám tě tady je to strašně složité co dělat když je taky ke všemu potřeba hromada peněz ale ty ještě stihneš pojišťovnu ne?
minka držím palce ať se pořádně uchytí 🙂 .
koukám že nás přirozeně se snažících je tu málo ☹
hanula největší obavy mám z cesty protože Lucka ji moc dobře nesnáší.To ji musím celou dobu bavit a pak jsem utahaná jako kotě.Když byla malá tak v autě celou dobu řvala teď už se trochu zabaví.Skoro každé dítko rádo cestuje jen ta naše treperenda ne 😠 .

gabikri
29. jan 2010

gejbule: jo, ten druhý pokus se mi nepočítal, takže mám ještě dva. Ale spíš mám dilema, jestli má cenu to zkoušet, když teď nebylo ani jedno vajíčko 😒 V papírech mám "blížící se ovariální selhání" 😒 Ale minule byly dvě 🙂 Asi zkusím ještě jeden a když zase nebude ani jedno, tak už ten třetí si nechám na dárkyni 😒

ankava
29. jan 2010

holky, ať to ti vaši bojovníčci dobojují až do peřinky 🙂 🙂
pet.s určitě to vydržíš, budeš za to mít nádhernou odměnu.
jak dlouho vydržíte netestovat??? nebo dodržíte doporučení doktorů- těch 14 dní??
A pajka, kolik bereš toho utrogestanu?
Opatrujte se
🙂
my jedeme taky na hory, moc se těším, že vypadnu a budu zase myslet na něco jiného.

Gabriki, vítej, já taky ještě žádný děti nemám, tak chápu, jak je to strašně těžký. A jaká je ta touha mít alespoň jedno mrně. Myslím, že tvoje rozhodnutí ještě to jednou zkusit, je dobré. Pořád je nějaká naděje a pořád máme ještě nějaký čas.

naduska
29. jan 2010

ahojte aj ja mam skoro 38 a deticky ziadne.chodim na umele .a mam za sebou 5x Ma.Musim sa pozviechat a ist dalej.

naduska
29. jan 2010

budete si niektora pichat pocas tehotenstva fraxiparin alebo clexan?chcem sa skor opytat mate niektora problem;zla zrazanlivost krvi?

hanula11
29. jan 2010

ahoj nadusko 🙂 🙂

ankava
29. jan 2010

ahoj nadusko 🙂,
já mám za sebou 2 MA, půjdeme na umělý a doufám ,že do mě nacpou co se dá, abych to mimi udržela. O srážlivosti krve vím jen to, že se dělá vyšetření na trombotickém oddělení na leydenskou mutaci, která prý zapřičiňuje problémy s otěhotněním. Prý je to docela časté, ale dá se s tím něco dělat. Tobě asi už dělali nějaké testy, když už máš tolik za sebou. Přeji Ti, aby to do šestice vyšlo, tak jak má 🙂 🙂

minka051
29. jan 2010

Ahojte čo znamená MA?

gabikri
29. jan 2010

minka: to by mě taky zajímalo, ale nechtěla jsem se blbě prát. Ale asi abort, jsem si vydedukovala 😉
A co ty, jak se cítíš????

dana10
29. jan 2010

MA-je mised abort -zamĺknutý potrat/plod ostane v tele ale prestane biť srdiečko/, potom nasleduje kyret ☹

gabikasz
29. jan 2010

MA je missed abort-zamlknutý potrat ked plod odumrie ja som mala 3 posledné

gabikasz
29. jan 2010

Dana10 ale sme naraz hadonoshka....42 let........6 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule..........40 let.......23 DC......poslední MA 9/09
awalancha......39 let.......11 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.............40 let.......22 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV miminka,nyní 3 IVF -OPU 23.1.
pajka............39 let.......16 DC......1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.......44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia............44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka........39 let.....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa.............40 let.....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja............43 let.....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava..........39let........9DC........2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka............43let........?DC........23.1.OPU,28.1.ET
jesterka.........39let........25DC......čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz........40rokov.....28DC.......5potratov,beriem hormony a snažíme sa
opravila som počet už mi z toho šibe

gabikri
29. jan 2010

gabikasz: a já tam nejsem?? 😉

hanula11
29. jan 2010

gabikri, to chce tabulku zkopírovt a dopsat se do ní (jestli ses tam tedy už nedopsala a někdo to nezkopíroval starší verzí) 😉 🙂

gabikri
29. jan 2010

hanula : ahaaaa 😀

Dana10 ale sme naraz hadonoshka....42 let........6 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule..........40 let.......23 DC......poslední MA 9/09
awalancha......39 let.......11 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.............40 let.......22 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV miminka,nyní 3 IVF -OPU 23.1.
pajka............39 let.......16 DC......1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.......44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia............44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka........39 let.....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa.............40 let.....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja............43 let.....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava..........39let........9DC........2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka............43let........?DC........23.1.OPU,28.1.ET
jesterka.........39let........25DC......čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz........40rokov.....28DC.......5potratov,beriem hormony a snažíme sa
gabikri.......38let........... 1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly, ale všechny prázdné/ bez ET

minka051
29. jan 2010

gabikri ja sa mám dobre a práve sa chystám do postele.. Snažila som sa pozerať film ale viac pri nom spím a viem z neho velké prd tak končím. Prajem dobrú nôcku 😉

gabikri
29. jan 2010

minka : tak opatruj bobíska 😉 Dobrou noc 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre