Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hanula11
1. mar 2010

Jo a hadinoshko, nemáš doma náhodou lva? Můj mi toho tvýho silně připomíná, palice dubová, ale já ho občas stejně oblbnu, se svým blbým štířím rozumem 😎 😀

hanula11
1. mar 2010

ahoj gejbi, robě snad konečně usnulo 🙂

hadonoshka
1. mar 2010

hanul mám doma kozoroha, paličatej kozel je to

pajka00
1. mar 2010

Jo holky, to víte, že tam zajedu, ať mám klid.
hadonosko-ti chlapi jsou fakt palice dubové...tak snad se umoudří a překoná se🙂 A hlavně-brzo!! Néni toho času.
My jsme v pátek oznámili přítelovým rodičům radostnou událost, maminka brečela jak byla šťastná-tak mě potěšila.) a my ji asi taky.)))

hanula11
1. mar 2010

kozorozi jsou taky paličatí, náš mladej je kozoroh, známe 🙂
paji, to jste udělali přítelovým rodičům určitě radost 😵
To tchýně s tchánem loni z přicházejícího dalšího vnoučete moc nadšení nebyli, raději to ani moc nekomentovali. Asi si mysleli, že je snacha holt na palici, ale mně to bylo fuk (jen to zamrzí), nakonec Adélka je naše dítě, ne jejich. Teď už se to obrátilo o sto procent, najednou je z ní babička celá na větvi a děda celkem taky - jak se na něj začíná pořádně smát a věnuje mu už taky sem tam pozornost.
To pak jde i zášť (tak nějak bych to nazvala) stranou.

gejbule1
1. mar 2010

Ahoj hanul,tak co princezna je hodná?
Já mám doma kozorohy dva.Manžel moc tvrdohlavý není ale nejstarší dcera to má za ně za oba.Já jsem býk ale ani já se v tom znamení nevidím.

pajka00
1. mar 2010

Jo,taky bych to nazvala zášť.....ale je to blbý, když do toho prarodiče mluví-není to jejich problém a pokud nebudou chtít hlídat-nemusí.... Můj taťka mi na to řekl-že slyšel, že když má starší ženská děti, tak si to daleko líp užije, než když její 20🙂 Tím chtěl říct, že mi to schvaluje 😀 On není ten typ, co by řekl huráá slává....ale bude celý po....až se to narodí🙂 On i moje starší děti bral jakože-jo,budu mít vnoučata....a te´d je ze všech vnoučat poprděný včetně už toho nejstaršího skoro 18-letého. Ten do dneška-co řekne děda-to platí a má větší váhu než moje slovo🙂 Zatím jsem nezaznemanala z žádné strany jakýkoli náznak toho, že jsem se zbláznila, nebo že to je nevhodné.....I moje Dr.mi to schvaluje a říkala skvělé.) Uvidíme, co řekne dnes, až tam půjdu jí oznámit, že se to konečně povedlo.
Jinak kozoroh byla moje mamka-a ta byla paličatá - horší než ten můj miláček beran..fakt. Já jsem ryba-ale moc to znamení na mě nepasuje-spíš jen to, že jsem taková soucitlivá a chci, aby všichni kolem mě byli spokojení a když mají nějaký problém, tak si mi chodí stěžovat...takže jsem taková sociálka🙂 Ale jinak to na mě fakt nesedí. Ono je asi hodně to ovlivněno i geny.

pajinka111
1. mar 2010

rozhodla sem se netestovat,na zklamání mám ještě nějakej čas..minule sem měla LF 15 dní ,ikdyž před tím 11dní tak uvidíme,ale vím že mrcha přijde 😠

hanula11
1. mar 2010

Pajko, ze mně byl můj gyndr. skoro "nadšen", když viděl že budeme mít třetí děcko. A celé těhu mě jen chválil, jak to dobře snáším, jak máme všechno podle tabulek a jak jsem šikovná. Ale že by mi natáhl vycházky, to tedy ne 😒 😉 😀, njn, přežili jsme to těhotenství i tak v pohodě, vám všem se určitě taky podaří a prcka se dočkáte 🙂 😵.

pajka00
1. mar 2010

Je super, když má člověk oporu i u toho doktora...i když tomu to může být fuk, ale je dobře, když ti to všechno vysvětlí a podrží....

pajinka111
1. mar 2010

já mám taky skvělího doktora,skoro psycholog bych řekla 😉 ,pokud všechno z každou pacientkou prožívá jako u mě ,tak klobouk dolů,nebo se z toho musí zlbláznit 😀 ,ale všechny si ho chválí,všechno vysvětlí i do detailu,poradí,vyslechne,tomu co dělá rozumí..neměnila bych ho

zkousim
1. mar 2010

ahojky, tak jak je? Koukám, že diskuse jede ve velkém.Já jsem o víkendu slavila....no možná nebudu dlouho moc pít 🙂 , tak jsem si dala... ☹ ještě dneska je mi blbě. Už mám nervy z té hematologie....Pajko00 jak já ti závidím.....určitě to bude dobré...držím palečky.

aja37
1. mar 2010

Ahojte baby ... ja som uz tiez spat z hor. Tiez sme boli cez vikend lyzovat ... to bola parada, ale nohy ma bolia este teraz a asi este dlho budu.

Gejbule, tusim si to bola ty, co si dala ten odkaz na Dr. Eugena Jonasa ... no ja neviem. Ja som sa podla toho riadila, vlastne sa tym riadim doteraz, a nic. My sme to dokonca nemali vypocitane iba z web stranky, ale priamo od neho. A nepomohlo. 😢 ale nevzdavam to a vzdy ked to vychadza, tak skusame aj podla neho. Som si povedala, ze kimbinaciou roznych veci nic nepokazim. 😀 😀

gejbule1
1. mar 2010

Já zase tak dobrého gynekologa nemám.Ani nijak moc se mnou nejásá ale alespoň mě neodrazuje od dalšího těhotenství.Zkoušela jsem ho vyměnit ale když jsem přišla k novému a řekla mu ty problémy s potrácením atd tak mi řekl ať se vrátím ke svému že o mě ví nejvíc a nic nezanedbal.To je fakt ale ani žádnou iniciativu taky nevyvynul.No ale už u něho zůstanu.
aja já to teď po MS taky zkusím podle Jonáse.
pajinka třeba už to ani nedostaneš.Držím palce.

pajka00
1. mar 2010

Tak holky hlásím návrat od Dr.Vše OK,mimís má 8mm...porostl od čtvrtku o 5mm-cvalda🙂To špinění bylo nejspíš z toho druhého váčku, který se zmenšuje-takže dvojčátka nebudou,což mi až tak nevadí...důležitý je ten jeden cvrček, aby byl v pořádku.
Já jsem se řídila termínem podle JOnáše rok a bohužel se nezadařilo. Byli jsme u nějakého astrologa v praze.....ale nic..

ankava
1. mar 2010

pajka to je skvělý 🙂 to jsou tak dobrý zprávy, že to dává takový naděje 🙂

já jinak nestíhám, jsem ještě v práci zakopaná v papírech.... a tenhle týden to už jiné nebude ☹

já teď ke svýmu doktorovi nechodím, protože mě mají v péči v CARu, ale jinak je naprosto skvělej, moc mi pomohl, a doufám, že se k němu zase vrátím s plným břichem a že mě bude i rodit, protože dělá ještě v porodnici.

Pokud bych se měla řídit Jonášem, tak by to nebylo nikdy. Během roku jsem se ani jednou na jeho termíny netrefila, a to jsem měla 2x změnu cyklu díky revizím a stejně mi ty dny většinou padají do MS. Ledaže by mi chtěl Jonášův kalendář naznačit, že mám tedy asi smůlu. To néééééééé

irafa
1. mar 2010

ahoj holky tak čtu dobre zpravy to je fajn pajka že je mimis takovy šikula a pěkně roste
ale au au co to pišeš kozorozi sou paličato au au mala Eli je kozorožka au au no ja sem beran a manž je byk tak to se povedlo a je teda fakt že už ted je mala uminěna když ma hlad tak ihned papat nebo je pak řeeeevvvv a počurana nebo pooooo .... taky se musi řešit okamžitě 😀 😀 😀 😀 😀 no a jestli budeš mit pravdu tak to se mam co těšit na pubertu aby mě šlak netrefil marja pano mi bude 53 když bude 13 leta puberta nooooooooo ale třeba bude mit mala Eli soucit s maminkou 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😀 🙂 🙂 🙂

pet.s
1. mar 2010

ahojky holčinky jen nakukuji....holky já mám najednou pocit, že to bude holka. U prvního těhu mi to moc slušelo, ted se pomalu stydím vylézt ven. Dokonce mě na mysli přišlo jméno Veronika. Vůbec nevím proč. Nikdy se mi nijak zvlášť nelíbilo. Ted jsem koukala, co to znamená, Veronika původně Phereniké - nositelka vítězství. Že by to byla naše malá bojovnice? To asi mužíka položí. Má 3 dcery a jediného kluka. 😀 Mně je to úplně jedno.
Taky mě dostal náš kluk. Minulý týden jsem furt žrala.Dělala jsem si srandu, že budeme mít sto kilovou Matyldu 😀 😀 A synátor na to povídá. "Mami, klidně 100 kg Matyldu, to by mi vadilo v nejmnenším, hlavně zdravou.."m Málem mě rozbrečel. Holky,může být kluk ve 13-ti letech takhle zlatej? 😵

pajka00
2. mar 2010

ahoj holky....pets-je fajn,že máš tak rozumného kluka a matku to hodně potěší. Můj syn mi poslal včera fotku se svojí holkou-ještě jsem ji neviděla a připsal-mějte se pěkně,myslím tebe a bráchu-ale né huberta. Tak jsem ráda-že se těší na sourozence..a Huberta si vymyslel "tatínek" a já doufám,že to myslí zatím ze srandy🙂)
Iraf-tak malá se začíná vztekat jo?Noo tak kozoroh jak vyšitý a vy jste všichni rohatí-si užijete🙂

zkousim
2. mar 2010

pet.s já myslím, že ty děti ví víc než si myslíme..oni poznají,že nás něco trápí a věř,že ti bude velkou oporou...je ve věku,kdy začíná mít pocit zodpovědnosti...je to dobře.
pajko00 jsem chtěla udělat kšeft,že by jsi mi to druhé dala, ale koukám, že z toho nic nebude...dělám si prdel 😉

pajka00
2. mar 2010

😀 jasně...ale oplodněné vajíčka co mám v mrazáku bych mohla střelit....Ale stejně by to bylo zajímavé, kdyby dali ještě jedno cizí ženské a narodily by se stejné ty děti,kdyby byly stejného pohlaví?Myslíte, že si vezmou stejné geny od těch rodičů dvě různé vajíčka a dvě spermie?? Je to samozřejmě sci-fi a čistě teorie, ale zajímalo by mě to...

pajinka111
2. mar 2010

Ahojík,tak já dnes takhle:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

taky sem si teda udělala test ,ale byl negativní,ikdyž pořád mám v paměti,že všechny předchozí 3 těhotenství byly taky negativní,taky prsa mám tak nateklí ,že mě bolí až skoro u krku,taky mohla být ovulka až toho 21.2 a pak je ještě na všechno brzo,19 a 20,sem měla trochu zvýšenou teplotu z nachlazení..si něco asi chcu namlouvat 😉 .se zblázním už z tohohle grafu 🙂

pajinka111
2. mar 2010

těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........39 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

snažilky:
awalancha....39 let........36 DC....pokus č.2 priroz.snaženia-za 3dny čekám MS-teplota se ještě drží hore
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let.........34DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
pajinka111...38let.........30DC.... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
gejbule.......40 let........18 DC......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
biblia..........44 rokov....16DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
hadonoshka..42 let........21DC.....SP 9tt. (26.12.09) - zatím se snažím přemluvit manžela
aja 37.........38 let........12 DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
gabikasz......40 rokov......9 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa

umělkyně:
ankava.......39 let........15 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let......... 7 DC.....čekám na termín 1.IVF
jesterka......39 let.........7 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme

maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice

pajka00
2. mar 2010

Já teda tomu grafu vůbec nerozumím, protože jsem si bazálku nikdy neměřila-takže vůbec nevím, jestli má stoupat nebo klesat nebo jak🙂 ALe je možné, že pokud jsi měla ovulku pozděj,tak na testu ještě nic nebude.

pajinka111
2. mar 2010

pájka no já už trochu jo,hlavně nesmí teplota klesat po červenou čáru,jednodenní pokles nevadí,jak začne teplota klesat většinou jede ms,ale myslím že ovule byla později..no uvidím,dám tomu ještě do konce týdne,pak začnu stresovat🙂

irafa
2. mar 2010

ahoj holky
pajka nejsme vsichni rohati mame aji 2 panenky a jedny vahy a rybu
pets nas kluk je taky zlaticko malou pohlida pohoupe a dokonce ji zaspiva uz ji umi aji sam vzit do naruče
jen prebalovat pry nebude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pajka00
2. mar 2010

Takže ty čtyři tečky-stejná teplota za sebou znamenala ovulku? Tak zatím to vypadá nadějně, ne?

gejbule1
2. mar 2010

pajinka já se v tom taky vůbec nevyznám,nikdy jsem se neměřila ale myslím že když je těhu tak musí být teploty kolem 37.Alespoň tak o tom psaly holky na jiné diskuzi.Ale tvůj graf myslím vypadá nadějně jak psala pajka.
prosím tě čím to je když není ovulace?

pajinka111
2. mar 2010

gejbule1 čím to když není ovulace,to nevím,ale už v 18letech mi zjistili hormonální problémy a po několika letech když sem chtěla děti byl problém s hormonyma pořád stejný,spoustu vyšetření a odběru krve..měla sem hrozně dlouhý cykly,ms někdy i po 3 měsících,jakmile mi injekčně dodávali hormony,chybí mi progesteron,nebo teda nechybí úplně ,ale mám velice nízkou hladinu a prostě něco špatně funguje,nerostou mi folíky,teda někdy jo,někdy ne..takže musím stimulovat ,ted zas budu najíždět na clostil,už sem ho brala 3x po třech měsících ,ted sem měla 4 měsíce pouzu,dr.mi ted zvýší dávku,protože jednou folík byl,pak zase nebyl..dle UTZ

gejbule1
2. mar 2010

tak hlavně že se vám podařila Míša a to ostatní se uvidí.Já se taky takhle uklidňuju 🙂 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre