Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

annaanna
11. okt 2008

ano som v poriadku, a dúfam že aj dlho budem.
a ty sa teraz nenervuj, zaenab, prosím buď v čo najväčšej pohode, ide ti o veľa

henikav
11. okt 2008

Som rada labus, ze sa ti to podarilo, prajem vam vela lasky a zdravia. Ja mam 38 rokov, ale uz len jeden vajecnik. Otehotnela som po hormonalnej stimulacii, tej istej, ktoru som zacala teraz zas brat, tak dufam, ze sa nam podari babatko

zaenab
11. okt 2008

no, já se snažím, ale zdrhl mi křečeeek! Nevím, kde může být, tak stražím všude pastičky v podobě zrní a ovoce. To jsou fakt starosti 😅

annaanna
11. okt 2008

ten kreček ťa nevystresuje natoľko.... 🙂 🙂
dievčatá asi sem prestanem chodiť, začínam mať veľký strach a depresie z týchto smutných príbehov.

labus
11. okt 2008

Ja mám 37 a tých operácii ešte viac..ako ty a jeden vaječník... raz mi vravia,že mám jeden potom dva ,potom zasa že jeden je zakrpatelý ani sami nevedia..

annaanna
11. okt 2008

kočky a sonet sa už viacej neozvala?

henikav
11. okt 2008

Labus, chcela by si mat dalsie babatko? Pisala si ze mas jedno dietatko 12 rocne

henikav
11. okt 2008

Su tu medzi vami aj tehotne mamicky?

labus
11. okt 2008

Henikav ja som taký zvláštny prípad... mám 3 chalanov,ale moj manžel nemá svoje deti len ich so mnu vychováva už 9r. aj sme boli,že netreba lubi ich ako vlastných ale segra z Ba bola u nás v Lv rodit u nášho kámoša a to nejak mojho muža aj svokru dostalo... tak to chceme skusit -chalani su už velký 20r,17r a 12r a všetci moc chcu mimčo..

henikav
11. okt 2008

Aj moj manzel ma dve deti, ja mam jedno, len nemame spolocne, my sme novomanzelia 😉

labus
11. okt 2008

No blahoželám kedy bola svadba? Mi sme spolu 9r. ale svadbu sme mali teraz16.8.2008 dlhooooo som sa bála

henikav
11. okt 2008

Tak Vam blahozelam, my sme spolu treti rok, svadba bola 6.7.2008

labus
11. okt 2008

No super ... a mužíček má kolko r.? moj tak ako ja ... a jeho deti kolko maju r.?

henikav
11. okt 2008

Moj muzicek ma 44 a deti 22 a 18

labus
11. okt 2008

No vydíš máme vela spoločného a ja som presvečená,že otehotniem tak sa ma drž! 😀 😀 😀 😀

henikav
11. okt 2008

Verim tomu, ze otehotnies a ja tiez a o rok si budeme pisat o starostiach s plienkami a s kojenim 🙂 Drzim Ti palceky. Beries nejaku hormonalnu podporu?

labus
11. okt 2008

N buduci týžden začínam pichat merional .

henikav
11. okt 2008

ja beriem clomid a od stredy si zacinam pichat pregnyl, dufam, ze zaberie

labus
11. okt 2008

zaberi neboj . Ja sa inak v týchto hormonálnych liekoch vobec nevyznám.

labus
11. okt 2008

A POTOM IDEš NA ivf, JA áNO

labus
11. okt 2008

malo to byt opačne 😀 😀 😀 😀

henikav
11. okt 2008

neviem co je to ivf? podla lekara by som mala otehotniet normalne po tychto liekoch, takto som otehotnela aj v maji, len sa bojim,aby bolo babo zdrave

labus
11. okt 2008

IVF je umele oplodnenie . To máš super že sa ti to podarí aj bez toho a neboj bábo bude O.K. teraz rodia aj staršie a všetko dobre dopadne len treba verit a nebát sa . VER MIIIII

henikav
11. okt 2008

Aha, uz viem, in vitro. NO to by nasledovalo v januari,keby sa nam to takto nepodarilo

labus
11. okt 2008

NOOO TAK MAKAJTE 😀 😀 😀 určite sa to podarííí neboj len bud kludná ,lebo stres je nepriatel s otehotnením..

henikav
11. okt 2008

Pri umelom oplodneni uz nemas toto riziko trizomie, pretoze odoberu dve bunky , z ktorych vedia zistit, ci nebude tento problem, dokonca vedia aj pohlavie dietata.Tak si vravim, dobre ze sme sa nenarodili o 20 rokov skor, nemali by sme vsetky tieto vymozenosti 😉

yanny
11. okt 2008

Ahojte holky,
Henikav a labuš moc vás zdravím, to je paráda jak se rozrůstáme.
A kde máme ostatní????
Labus kdy jdeš na Ivfko???
Henikav, nemělas po clomidu cysty???
Aničko, opovaž se s námi přestat komunikovat, protože my se k tobě v nejbližší době přidáme, všichni budeme těhu. Už na to máme věk 😕
Zaneb co, žes to pojedla míísto brouků????
Koukám teď chvilku na STV3 a stále tam jebů. 😵

labus
11. okt 2008

máš pravdu... teraz je to lahšie a ešte más pri odbere vajíčok aj uspia... tak necítiš...

henikav
11. okt 2008

Ahoj yanny, zatial som nemala ziadne problemy po clomide, dufam, ze ani nebudu

zaenab
11. okt 2008

Yanny, vidím, že máš pěkné roupy jak jsi doma s tím kolenem 😲
Pojedla jsem rybí polévčičku, rybku a dezert. Mrkni na www.noemarch.cz, je to v menu
Anna, souhlas s Yanny: raď a posílej viry, ať se rozrůstáme početně i do šířky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre