Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

henikav
12. okt 2008

rozpravam sa s manzelom a pisem si s mamou zaroven

labus
12. okt 2008

šikulka mna dnes celý den pichá na lavej strane a dost vraj tam nemám vaječník alebo len zakrpatelý ale bolí tak to nechápem-príroda

labus
12. okt 2008

chcem zajtra niečo piect a neviem čo?už má dojt mrcha tak mám sladke chute

henikav
12. okt 2008

mna bolieva aj ten vajecnik, co mi pred 19timi rokmi vyoperovali. pytala som sa na to v kurze, vraj to boli ten nerv, ktory tam smeruje a clovek ma pocit, ze ho tam este ma, takisto to funguje s niekym, co nema ruku, alebo nohu, ale boli ho.

labus
12. okt 2008

no to je doré vysvetlenie dík fakt som rada že sme sa stretli

labus
12. okt 2008

teda takto vyrtuálne

henikav
12. okt 2008

My sme s malym varili puding, na kolac sme nemali chut, sme prekolacovany, minuly tyzden mal narodky a mal 3 torty, este je kopa v mraznicke

henikav
12. okt 2008

vies ze sa citim lepsie odvcera? aspon tu ma niekto chape, okolo mna to berie kazdy tak, ze no co uz stava sa bude druhe. Zbytocne im vysvetlujem, ze jedno dieta nemoze nahradit druhe

labus
12. okt 2008

to máš pravdu kopec ludí taketo veci nechápe preto je dobré že sme sa našli a vieme sa podporovat. Mne síce drží kopec ludí palce ale zatažovat ich detailami ktore nechápu je blbost... ja ked som mala mimomaternicove tiež som sa dlho trápila a nikto to nechápal že ved si bola len v 3 mes. no a už som to mimčo lubila a ako som sa bála a vtedy ma nemal ani kto za ruku chytit . och

henikav
12. okt 2008

mala si to tazke :( bud rada, ze si nasla lasku. Aj ja mam laskaveho dobreho muza, ale niektore veci jednoducho nemoze pochopit, takisto ako nikto co to neprezil

labus
12. okt 2008

Ja viem že nemože pochopit a ešte k tomu chlap ved ani niektore ženy to nechápu
ale bud rada že ho máš ked je dobrý inak by to bolo ešte ovela horšie ver mi viem to

henikav
12. okt 2008

verim Ti a viem to porovnat, mala som predtym zleho chlapa, som rada, ze rozvod je uz daaaaaaavno za mnou

labus
12. okt 2008

henikav už sa tešíš na vianoce? ja moc vždy toho napečiem kopec kočky v robote vždy čakaju a moji chlapy stíhaju aj jest takže pečiem okolo 8druhov na vianoce a take dva čerstve na silvestra a ty? no vás je menej tak určite nepečieš tolko

henikav
12. okt 2008

tolko nie, ale nieco peciem a manzel tiez rad vyvara a vypeka, este dobre ze mame velku kuchynu, kde sa zmestime obaja, no a ja budem viacmenej cele sviatky pracovat, takze vacsina varenia bude na manzelovi a Mikovi, ale tesim sa na tu atmosferu, na krasny stromcek a ozdobeny byt a vonu ceciny a vianocnych dobrot

labus
12. okt 2008

jáj aj ja tá atmoška ma vždy dostane a kde pracuješ ja som doručovatelka ale dufam že budem na vianoce doma to by znamenalo že som tehu...
inás u nás to býva v práci tiež rušné... ale ja vianoce zbožnujem minulý rok sme boli s chalanmi na vianočne nákupy vo Wiedni tá atmoška nemala chybu..

henikav
12. okt 2008

ja som sa zahlasila dobrovolne do prace, vtedy si mozem nadrobit nejake dni, ktore potom budem potrebovat, bud na skusky (este chodim do skoly), alebo si predlzit matersku dovolenku, keby babatko 😉

klarysa
12. okt 2008

Ahojky, jsem zpět, jsme po večeři, nějak mě pobolívá hlava, asi půjdu brzy spát.
Vánoce - to je ještě za dlouho, ale i letní prázdniny si skoro nepamatuju, mám docela stresovou práci, dojíždím a každé volno s kolegyněmi dost diskutujeme. Takže zatím nevím, jak budu doma a jak ne. A pak je to rychle pryč. Ale jestli se vám zdá, že jsem dost pesimista, tak to neeeeee ☹
Kdyby tak nějaký dr. dokázal naordinovat optimismus a dobrou náladu, dneska je dost hrozný a představa celého týdne, ráno v 6 vypadnout a v 6večer se vrátit - už mě to nebaví 🙄

henikav
12. okt 2008

klarysa 😖 hovor mi o tom nieco, uz asi tri tyzdne zastupujem troch kolegov, z toho len dvaja su vazne chory, toho tretieho len nebavilo zaskakovat za druhych, tak sa dal tiez vypisat

klarysa
12. okt 2008

henikav - hm tak to taky znám, taky když některá vypadne, musím dělat její práci, to hrůza, asi to dneska zabalím, třeba se stavím zítra, čus

henikav
12. okt 2008

pekny vecer, pa zajtra, ale uz len vecer

henikav
12. okt 2008

no dnes som tu asi sama 😒 babenky, kde ste?

zaenab
12. okt 2008

Ahoj holky, jen jsem sem kukla, pročetla (vánoční pečení miluju, je to můj relax v pracovně hektickém čase, dělám kolem 15 druhů, které většinou sama sním - fakt!) a půjdu mimořádně brzy do postýlky.

Děsně mě bolí hlava, teplotu nemám, ale buší mi v ní a je mi horko. Asi jsem dnes něco chytla na mítincích, tak jdu zalézt (do peřin).
Mějte se krásně, hezky sexíkujte a zítra ahoj

henikav
12. okt 2008

tak peknu dobru noc Ti prajem

vika34
12. okt 2008

ahojte,všetky,henikav s tebou som ešte nepísala 😀

labus
12. okt 2008

ahoj kočky ste tu?

henikav
12. okt 2008

no kde si sa stratila labus? rodinka si vyzadovalapozornost, vsak?

henikav
12. okt 2008

ahoj vika, nie este sme asi spolu nepisali, prihlasila som sa len vcera

vika34
12. okt 2008

henikav ani nemáš v pase odkiaľ si,napíš

henikav
13. okt 2008

vika, ani ma to nenapadlo, dnes si to doplnim, zijem v Brusseli

labus
13. okt 2008

ahojky henikav dobré ráno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre