Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
26. okt 2008

Ahoj rendy, tak co bolí bříško?????

bigrendy
26. okt 2008

Ahoj bolí bolí ale bříško to neni je to ohromný pupek 😀

henikav
26. okt 2008

yanny,
aj ja som prave dovarila, slepaciu polievocku, kura s ryzou a jablkovu strudlu, na tu strudlu sa najviac tesim, ako si dam s kavou
ahoj rendy, to je dobre, ked je trosku sadielka na brusku, lepsie sa tam pichaju injekcie a babatko je podla mna tiez lepsie chranene, bude mat do prenajmu makkucky apartman na 9 mesiacov 😉 😉

yanny
26. okt 2008

Jen ať bolí, aspoň víme, že je vše OK. No tak na ohromný pupek si ještě počkáš cca 9 měsíců 😀

henikav
26. okt 2008

zenusky, ja sa tak tesim, asi budeme vsetky naraz kocikovat

bigrendy
26. okt 2008

To jo základ mám tak at roste. ted je mi to nějak jedno jaky mám pupek . hlavně aby se tam embrijkům líbilo 😀

henikav
26. okt 2008

presne to si myslim aj ja rendy

yanny
26. okt 2008

Rendy jedu 29. 10 do Prahy, mimo jiné musím objet dvě kočky, která mi prodají Gonal. Ale ty budeš KO.
Tak na kávičku to vidím až příště. Přístě jedu 11.11. ale to možná budeš jen hajinkat, tak to se potom ještě domluvíme na kávičku,ju????

yanny
26. okt 2008

Uděláme někdy srazík starších a pokročilých mamiček, asi někde vejpůl 😀 😀

yanny
26. okt 2008

Jako cesty, resp. česko - slovenské rep.

henikav
26. okt 2008

ja sa chystam do ciech asi o tri tyzdne

yanny
26. okt 2008

A kam sem jezdíš???

yanny
26. okt 2008

Kde jste???? Tak jdu pacovat 😒

henikav
26. okt 2008

prepac yanny, obedujeme, tak ja tak odskakujem
jazdim do Ostravy, kazdy mesiac. Ty kde zijes?

yanny
26. okt 2008

Já bydlím s mužíčkem v Kadani na severu.
Holky, přišel mužíček, tak mu jdu dělat společnost u papáníčka.
Zatím.
Jinak účtuju DPH, ale raději mě to stále nutí vás číst 🙂

henikav
26. okt 2008

pa pa yanny, v spolocnosti sa lepsie papa a muzicek bude mat dobru naladu, to sa nam vzdy vyplaca 😉

zaenab
26. okt 2008

Ahoj kočeny, jen zdravím. Byla jsem ve fitku, trochu rozběhat ten včerejšek.
Yanny, já mám ovulku u krátkého cyklu 9 nebo 10 den a bezpečně ji poznám + testnu ovu testem. Takže jsem stejně věděla, že ovu nebyla a nebude.
První den cyklu jdu na krev, jinak jsem se ptala na ten prolaktin, tak automaticky to dělají a budu to vědět.

Taky dnes pracuju, ve dvě musím být na schůzce, tak si dám oběd tam.

henikav
26. okt 2008

ahoj zaenab, ty uz konikovat velmi nestihas..

dnes som mala ja zazitok s kanarikom, cistim mu klietku a tak je navolno. Zachytil sa nozkou do zaclony a zostal mi tam visiet dolu hlavou, len sa tam tak trepkal chudacik
mame to mi zazitky s tymi zvieratkami 😀

yanny
26. okt 2008

Holky, co myslíte měla bych jít na IVf v prosinci???? Testovala bych tak den, či dva po ježíšku. A nebo bych ještě mohla jít na nativ v listopadu a IVFko si nechala až na leden. Už jsem blázen z toho, že od dubna pro mimi nic, kromě sexíku nedělám.
Jdu si udělat kávičku, ale bez štrúdlíčku,Hení.

bigrendy
26. okt 2008

já bych zkusila prosinec. bude plodný a budeš mít krásného ježíška.nemám pravdu? 😀

henikav
26. okt 2008

yanny, nic by som nenahanala, vobec nepocitaj mesiace, ale pekne postupne ako to pride to ber
ak ti lekar povie, ze teraz tak teraz, aspon ja do toho velmi nevidim, tak ho pocuvam
len sme mu na zaciatku povedali, nech urobi preto aby sme mali babatko vsetko ako najlepsie vie, akoby to robil pre seba a svoju manzelku
no a sexik je ten najprirodzenejsi sposob, ako prist k takemu malickemu uzlicku, co ti potom bude mrnkat do ucha ked budes najviac chciet spat 😀
takze robis preto podla mna dost

henikav
26. okt 2008

kde ste zienky?

henikav
26. okt 2008

labus kde si? mas dobre spravy? ozvi sa ked tu budes, som taka zvedava

madla28
26. okt 2008

Holky tak já od zítra konečně začínám brát tu antikoncepci. Ve dvaačtyřiceti je to pro mě premiéra.

henikav
26. okt 2008

no konecne tu nie som sama 😀
ale trosku som sa stratila v myslienkach.
preco mas brat antikoncepciu? na upravu cyklu?

madla28
26. okt 2008

Asi ano a až jí doberu, tak hned začnu stimulovat. Taky tady dneska dlouho nebudu, jdem s přítelem na pivko.

madla28
26. okt 2008

Teda já na švařáček, je to dobrý na krvinky.

henikav
26. okt 2008

tak si to teda vonku s priatelom uzite 😉

madla28
26. okt 2008

To jo, celý den jsme makali na pergole, ale už bude hotová.

yanny
26. okt 2008

Já jí taky nikdy nebrala, Madlo.
Holky dnes večer ve 21.15 hodin na Primě je u Žilkový v pořadu Pustil žilou, můj bratránek se kterým jsme vyrůstali, tak se na něj jukněte, ju!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je tedy o tři roky starší, původně ho strejda dal na elektrikárě, potom si po vojně udělal vysokou veterinu a dnes je šéf poslaneckého klubu zelených.
Vždy jsme byly prdllouši do zvířátek. On si ze zvířátek udělal job, no a já šla na ekonomku a zvířecí sen si splňuji až teď.
Tak mi potom řeknete!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre