Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
22. mar 2009

Yanny Madluš má pravdu vo všetkom aj s chlapmi aj s pregnylom 😀 😀
inak Madli,Zaenab ahojteeeeeeeeeeeeeeeee 😵

yanny
22. mar 2009

Tak jsem asi těhu, protože mám fakt stínek druhé čárky, že by???

Já se mu teď statečně vyhýbám, ještě, že máme velký barák.
Nevím je to nějaká nemoc, že se ho držím asi bych se měla jít z něj léčit.
Jinak žádné mindráky nemám, mám peníze, dokonce i náhradní byt, který jsem koupila holce a zatím ho pronajímám, ale od blba když někdy šlápnu vedle, třeba jen nechám svítit, tak to slíznu s plnou parádou.
Pak se nechtěně omluví, že toho má moc a že si za to můžu sama, že si ho dost nevážím, ale nevím jak si ho ještě víc vážit, no furt dokola, pak je zase hodný jak beránek a to ho zase miluju!!!!!
Možná jsem magor já 😀

Zajocha bych brala, ale copak můžu, vždyt by mě zabil. Jak by se něco šustlo.

labus
22. mar 2009

Yanny no mne sa zda že teraz budeš mat ine starosti nie hladat zajucha ved ti začne rást bruško 😀 😀 a ked ta tvoj chlap naštve tak sa odstahuješ do toho bytu a basta 😵 v týchto veciach sa nedá radit to ty musíš vediet čo chceš a čo dokážeš tolerovat

yanny
22. mar 2009

Jdu na chvilku do posilovny, jak celý den sedím, tak mě možná z toho bolí břicho. jen tak se rozhejbu.
Ale holky teď jsem někde četla, že Pregnyl je v těle i 10 dní, tak by to odpovídalo spíš na ten zbytkový.

madla28
22. mar 2009

Yanny, nechoď posilovat, to je pěkná blbost.

labus
22. mar 2009

Yanny čo si malá ved máš // nesmieš íst do posilky ☹ ☹

madla28
22. mar 2009

Tak asi šla, to je blázen.

bigrendy
22. mar 2009

Ahoj holky. jo na té fotce jsou obě moje děti.

Yanny ty koukej sedět na zadku a ne do posilovny. 😠

jinak potichu gratuluju. ten pregnyl je tam sice 10dní to už je ale pryč. píchala jsi ho 36hodin před iui a ted je to 9den tak už je pryč. 😉

janettka
22. mar 2009

holky když jdu na tu konzultaci do Prenatalu už budu něco platit?Je mi jasné,že v mém věku mi už asi pojišťovna nic nezaplatí...tak ať nekoukám jak bulík...

madla28
22. mar 2009

Janet ono to je , jak kde. Já jsem v Repromedě platila 1000kč a na Obilním nic. V Reprofitu taky nic nechtějí.

madla28
22. mar 2009

Určitě budeš platit ten 30 korunový poplatek.

janettka
22. mar 2009

s tím počítám,jen doufám,že tam mají aspoň někde bankomat kdyby na mě vyvalili nějakou horentní sumu hihi

bigrendy
22. mar 2009

janett já jsem v gennetu platila jen 30kč

janettka
22. mar 2009

Tak uvidíme co bude v Prenatalu.I když dělám daně tak se mi to hrozně táhne...

labus
22. mar 2009

Janett ja som v REPROFITE neplatila vobec nič ani 30kč za konzultáciu ale vo fakultnej to je asi ten Obilnák že Madli tam chceli 1000kč preto že som cudzinec 😀 😀 za konzultáciu tak som šla len do REPROFITU tam som aj zostala a som nadšená 😵
Yanny ja sa z teba zbláznim ☹ ☹ ako možeš takto riskovat ved tak dlho si čakala na //

janettka
22. mar 2009

a ještě mi prosím osvětlite co je to KET...laicky 🙂

madla28
22. mar 2009

Ket je transfer ze zamražených embryí, jestli nějaké máš.

madla28
22. mar 2009

Mě nikdy žádný nezůstali.

janettka
22. mar 2009

aha takže jsou vlastně 3možnosti ....dobře chápu?

madla28
22. mar 2009

Vlastně kecám, při prvním IVF mi našli pří odběru vajíček polyp a tak mi je zamrazili a až jsem měla po zákroku polypu, tak jsem měla ket.

madla28
22. mar 2009

Když ti zůstanou embryjka na zamražení, tak pak můžeš mít ket.

madla28
22. mar 2009

U ketu je prý šance dvacetiprocentní.

janettka
22. mar 2009

no jsem zvědavá co mi navrhnou...

janettka
22. mar 2009

koukám na výměnu,ten jeden je debil už od pohledu!!!

yanny
22. mar 2009

Tak jsem nakonec nikam nešla, jen jsem se stavila u kámošky a už se mi nikam nechtělo.

Já tedy v Pronatalu na prvním pokecu nikdy nic nepatila, ani na utrazvuku, až vždy po nějakém zákroku.
Tady ve Varech dokonce vůbec nic, to mě překvapilo.

Rendy, ale mě píchali pregnyl v pátek to je teprve 9 dní!!!!

labus
22. mar 2009

Yanny tak sa mi to páči 😵 netreba riskovat

yanny
22. mar 2009

Holky musela jsem si jít uvařit zase zelňačku.
Koukala jsem na chvilku na výměnu manželek a u toho despoty mě jímala hrůza, jak se potom na konci pitvořil, když mu teklo do bot.

labus
23. mar 2009

dobré ránko všetkým 😵
Yanny určite si testla tak čakám správičku určite tam máš už riadnu dialnicu 😵
Heni ahoj 😵
Zaenab tak ako ?stihla si to a stimuluješ?
Madli tak kedy začneš?
Ast holka ako sa máš chýbaš mi tu
Irafka, Rendy ,Janette ahoj
kočky u nás je taká zima a fuka vietor ako divý brrrrrrrrrr

janettka
23. mar 2009

ahojky Lábus u nás je zamračeně,ale když jsem venčila psa tak překvapivě nebyla zima 🙂 , já mám dneska nějaké honění střev,nejdřív jsem skučela,že už týden jsem nebyla na wc a teď lítám jak blbec,chtěla jsem jít vyřizovat věci na úřady no musím to odložit aby nebyl trapas hihi

henikav1
23. mar 2009

Ahojte zienky, prajem Vam nadherny zaciatok tyzdna, vela slniecka a kazdej aspon //
Moj tyzden sa zacal fantasticky, dnes som konecne po styroch rokoch dostala zmluvu na dobu neurcitu, tak sme akotak za vodou, teraz uz len aby sa podarilo babatko, uz mam len toto ako hlavny ciel 😵 😵 😵
Yanny, blahozelam Ti, teraz hlavne oddychuj a davaj pozor, hlavne sa nerozculuj, psychika robi vela

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre