Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

irafa
24. apr 2009

koukam že sis změnila nastaveni hmmmmmmmm tak teď jen vydržet a ještě poplivat nas nechceš? napliv nam sem bacilky a i ty janetka 😅 😅 😅

janettka
24. apr 2009

tak teda PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK holky to je pro vás všechny!!!yanny asi někde zahání smutek....to mě mrzí,ale určitě bude holka bojovat dál!!!

labus
24. apr 2009

Heníííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí bože bože zlatino - nebola som tu ale dufam že dobre vydím posielm boštek a určite nezmiznu neboj jáj ja sa teším 😵 😵 😵 Heni sakriš ani si mi to nenapísala

henikav1
24. apr 2009

Irafka, hned ako si spravim test o par dni a este vzdy bude // tak vas vsetky nakazim, bacilky sa ujdu pre vas vsetky,neboj.
Zatial sa este strachujem, ved naposledy, keby mi lekar nepovedal podla vysledkov v krvi, ani by som nevedela, ze som bola tehotna a kym ma objednal, uz tam nic nebolo. Preto bojim. A potom este bojim, aby nebol zas problem, ako s tym nasim babatkom.
Janettka, bud pozitivna, yanny mozno oslavuje, alebo slinta po babatkovskych vecickach,tak jej len drzme palce, ved ona sa prihlasi.
Mozno sme odstartovali liniu buducich mamiciek, uz nie len snaziliek 😉

henikav1
24. apr 2009

labus, ked ja sa tak strasne bojim, ze do nedele zmiznu

henikav1
24. apr 2009

Ked ja sa citim fantasticky a tak by som uz chcela telefonovat do wc misy ako Janettka 😀 😀 😀
Viem ze je to skoro.
Labus, teraz sa musis poponahlat

janettka
24. apr 2009

henika vím jak se bojíš já trpím už měsíc a ještě do 5.5. budu tak na prášky,pak budu trpět do 12tt, pak do 20tt a pak do konce aby jsme to donosili,aby se narodilo zdravé...aby nemělo rýmu...atd....vzhůru do toho věčného strachu!!! 🙂 🙂 🙂

katy2
24. apr 2009

Ahojte 🙂
to su super spravy..... 😵 😵 😵 gratulujem k tehulkam a drzim palce dalsim 😵 😵 😵

janettka
24. apr 2009

heni já telefnuju poslední 4dny a teda už mě to nebaví,ale ráda to podstoupím,hlavně když bude vše OK.Jak jsi si změnila nastavení ze snažilky na ty tt??

henikav1
24. apr 2009

tak to teda ano, a strach pokracuje, aj ked sa babatko narodi a potom cely zivot 😉
ozaj, nechces si zmenit pas, este vzdy si vraj snazilka?

henikav1
24. apr 2009

janettka, celkom hore vlavo, v nastaveniach len zadas datum poslednej mrchy a tie tt sa ti automaticky vypisu

Katy, dakujem 😵 😵 ty uz to mas za chvilinku

katy2
24. apr 2009

ono to zbehne rychlo 😵 na zaciatky tejto temy som bola este ako nestastna a neuspesna snazilka 😉

henikav1
24. apr 2009

tesis sa vsak? Takze budes mat blizenca, teda blizenku, ako ja, ja som 20teho.
To bude teda charakter, so mnou sa tazko zije, ale hadam nie vsetci blizenci su rovnaky 😀

janettka
24. apr 2009

katy2 blahopřeju a vidím,že kdo sem vstoupí,tak ten těhubacilek chytne... 🙂

pajka00
24. apr 2009

Holky já vám tak gratuluju a jsem ráda, že se z nešťastných snažilek stávají těhulky🙂Vydržať!!Ničeho se nebojte, psychika je základ!!🙂 tak se držte těhule! Doufám,že se k vám brzy přidám já a i ostatní🙂

labus
24. apr 2009

Heni na telefonovanie do misy máš ešte čas to príde - tak týžden dva po tom čo ti vynechá mrcha a si piš že už nedojde dlho predlho to minule ked ti doktor bral krv a bola poz. a potom už nie tak si pichala aj pregnyl nie? tak to bolo z neho HCg ešte v krvi ale ked už ho máš aj v moči to je senzačne to už nezmizne neboj ved najśkor je v krvi až potom neskor sa dostáva do moču- dávaj na seba pozor a neboj neboj

janettka
24. apr 2009

jsem ráda,že se tu tak množíme,za týden se k nám přidá irafka a zany a pak další...joj to bude veselo!!!

henikav1
24. apr 2009

Mam taky dojem, ze si onedlho otvorime temu tehulky 40tnicky 😀

henikav1
24. apr 2009

jej janettka, vidim, ze si ma o 5tt predbehla 🙂

janettka
24. apr 2009

heni to je podle ms,ale podle ovulky jsem minim o tt později....aspoň doufám,že mě doktor neutěšoval zbytečně...

henikav1
24. apr 2009

musim ist pracovat, ale myslite si, ze sa viem na pracu sustredit? 😵 😵 😵
Dnes robim same hovadiny, uz tu bol aj sef, treti krat za 4 roky 😀 😀 😀
Yannyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ved uz pod cakame ta cele napate a drzime palceky
Labus, dnes vecer nebudem na skype, idem pre kamosku na letisko a odtial priamo na veceru do futbaloveho klubu, ale v sobotu tam budem svietit, mozno aj dnes vecer, len asi dost neskoro

henikav1
24. apr 2009

janette, ani ja nemozem byt 4tt, to by bol trapas, pretoze vtedy tu este moj manzel nebol, aj u nas je to podla ms, mozem byt max 3tt v skutocnosti

janettka
24. apr 2009

no já už jak jsem psala,určo jsem neměla ovulku uprostřed a i podle utz je to později,tak si říkám,že to že mě dr objednal až po jeho dovče je asi proto,že chtěl aby bylo vidět i srdíčko a už mě nestresoval 🙂 musím věřit...

pajka00
24. apr 2009

jany musím tě uklidnit, protože já jsem s prvorozeným otěhotněla těstě před MS...dělali jsme to 1x bez ochrany-že se nemůže nic stát🙂)cháááá a te´d tomu NIC je skoro 17...takže-hlavu vzhůru

janettka
24. apr 2009

taky tajně doufám,přečetla jsem si diskuzi tady na koníkovi,je tu hodně holek které měly nebo mají termíny posunuté o 2-3tt tak doufám,že ten náš červíček roste tak jak má a 5.budu mít jen dobré zprávy.

irafa
24. apr 2009

😅 😅 jeeee heni tak jestli mi to taky klapne tak to budem mit stejnej termin 😅
ježiš vydrřim to???????? teda to bude dlooooooooohej tejden viď zany!!!!!!!

janettka
24. apr 2009

irafko letíte v závěsu!!!Kolikátý den že to jste se zany??

henikav1
24. apr 2009

myslim, ze zany je par dni za nami, nie?? asi 3-4, alebo sa mozno mylim
Irafka, drzim palce
to bude tym, ze je jar

janettka
24. apr 2009

a sluníčkem,člověku jde všechno líp!

irafa
24. apr 2009

ja ti janetka nevim kolikatej dn je zany třebas nam to povi jak nakoukne ale ja su dnes 32DC 😕 😕 😕 😕 a ona tady pravě psala že testne 1.5 že je ten lasky čas talpro inspiraci viš a ja protože mi to v řijnu tak přišlo 37DC a testla sem 36DC tak proto bojim bojim sklamani nechci to uspěchat viš holky sou na diskuzi taky napjate myslim na maminach mnohonasobnych ale ja to budu muset vydržet jedině žeby testla dživ zany??????? ale to nenene VYDRŽIME MUSIME

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre