Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

irafa
1. máj 2009

jejda to sem vam to natahla co 😀 😀 😀 😀 😀

kanhwa
1. máj 2009

ja chytam 🙂 🙂 🙂

sabas
1. máj 2009

Tak holky, to je krásné, Irafce a Lábusce velká gratullace a vše nejllepší a ať se prckové drží a vy taky !!!!
A kolik už tu máme dvoučárkovaných, jestli se nepletu 4 ? A pak že to nejde.... 😀

labus
1. máj 2009

sabas ale já ešte nemám // mne ešte neblahoželaj iba ak si veštica a vydíš do buducnosti tak troch týždnov 😀 😀

sabas
1. máj 2009

Jj, přečetla jsem to moc rychle, teď jsem to pochopila, že ty teprve holky vyzíváš, aby napsaly, jak testovaly. No tak ale stejně, za chvíli je tam budeš mít i ty, tak jsem ti přála jako první . 🙂 😀

labus
1. máj 2009

Sabas tak dakujem ty moja veštica - tak si prvá a dufam že vás potom bude viac 😀 😀 😀
ako sa máš?čo máš nove?dlho si tu nebola

sabas
1. máj 2009

Děkuju za optání, pořád mám šíleně práce, často nestíhám, 😝 ale to já si nestěžuju, právě naopak mě to dobíjí. 😀 .Snažím se vás průběžně v rychlosti číst a pak to takhle spletu jako dnes, ale jsem ráda, že to bereš s humorem a nadhledem.

labus
1. máj 2009

sabas v pohodičke 😀 😀 😀 sned sa ich skoro dočkám 😀 😀 😀

ast
1. máj 2009

Dobrou noc 🙂 Jsem unavená, ať se vám zdá o dvou čárkách

labus
2. máj 2009

Zaenab zlatík to mmi je moc luto ale páči sa mi že sa nevzdávaš- tak ideme teraz bojovat spolu 😉 tento mesiac tu boli dve tehulky a budu aj nabuduci minimálne dve 😉
dobre ránko 😵 ja si vypijem kafíčko a ideme do toho žiaru tak mi držte palčeky

henikav1
2. máj 2009

dobre ranko zienky,
labus, drzim ti palce,nech ta kontrola dobre dopadne
zany, mrzi ma to, dufam ze uz o mesiac sa k nam pridate.

henikav1
2. máj 2009

😀 😀
irafa, dnes som ta dobehla, uz aj ja mam 6tt
a to si ma nejako predbehla, az o 1 den

irafa
2. máj 2009

jejda zany sem to ale potvora viď že Ti ani nevyjadřim podporu do dalšiho pokusu teddddaaa tak to
napravuji jak řika labus přišti měsic zas dvě tak šupky dupky do toho 😅 😕 😕

labus
2. máj 2009

kočky som doma a štastnáá cievy mám o.k. že mám dve výraznejšie v bruchu ale nieje to nič tragicke čo by ohrozilo tehotenstvo ,len pri operácii si musia doktory dávat pozor ale inak že tie brušne ńie su nebespečne . Mám ešte brat ten detralex kedže budem brat hormony a tie to trošku zhoršuju ale inak je všetko v poriadku a lekár nám vraj bude držat palce nech to teraz výjde. Takže Zaenab ideme na tooooooooooooooo
Heni dakujem uš som ti písala na skype 😀 😀

zaenab
2. máj 2009

Ahojky, tak to na mě dnes nějak přišlo, tak abych všechno zaplašila, vrhla jsem se na uklízení. Vím, že to přejde, vždycky mám po každém neúspěchu asi půl dne depku, tak se vybrečím a to mi pomůže. Bohužel jdu v pondělí na drobný chirurg. zákrok - zase se mi udělal po stimulce velký hematom (jojo, tam vzadu) a blbě se mi kvůli tomu chodí. Budou to asi 2-3 stehy a nevím, jestli to nebude překážet další stimulce. Minule mě to tak bolelo, že jsem dva dny ležela a brala prášky.
Je to smůla, ale špatné cévy mám v rodině z obou stran a hormony mi to vždycky dost zhorší. I z toho důvodu nemůžu mít Ivf s dlouhým protokolem, protože by u mě bylo víc vedlejších účinků a velké riziko žilní trombózy.
No nic, nechci se rozepisovat, ať se zase nelituju. Jdu vysávat a luxovat 😠

labus
2. máj 2009

Zaenab zlatík to mi je luto... aj mne takto hrozne robia hormony zle
Je pochopitelne že sa s dalším neuspechom musíš vyrovnat moc na teba myslím a držím palčeky
Zaenab zlatík a ten hematom máš tam dole? ako ti ho zistili ja som to mala skoro som zošalela ale kým som sa dostala do Trnavy k lekárovy tak mi nič nevydel zabrali mi tie zvyšene dávky detralexu ale mne na tie bolesti ani lieky nezaberali takže presne viem ako sa cítiš - my sme ako siamske dvojčata

zaenab
2. máj 2009

No zjistila jsem to jednodušše - je bohužel venku i uvnitř, velký a bolí jako čert. Léky si brát nechci, to dělám jen, když se to už nedá vydržet a ještě tam trochu vůle je 😖
No, aspoň mám vysáto, venku je sice hezky, ale já se zaměstnávám prací a pouštím si k tomu Anděla na horách. To mě zaručeně vždycky rozesměje 😀

moncici
2. máj 2009

Ahoj dievčatá rada by som sa k vám pridala ,budem mať za 4 mesiace 40 rokov s manželom sa pokušame už 3 roky o dieťa ja mam s prvého manželstva už dve pomaly dospele deti ,a ako si mi je smutno že s ním ešťe nie,mám pocit že možno teraz by nám to mohlo výjsť tento mesiac mi meška druhý den a začalo ma pichať v lavom vaječníku porad te mi ja už som stoho nejako vyšla,chcela som isť s manželom do centra ale u nás je to ťažko podnikáme v takom obore kde v lete je problém a robíme spolu tak že spolu nemôžme isť ani k lekárovi 🙂 🙂 Dakujem

labus
2. máj 2009

ahoj Moncici - výtam ta v našom spolku snažiliek si na správnom mieste tu je kopa správnych kočiek sme ako jedna rodina 🙂 . Ak ti mešká mrška je to dobre znamenie treba si spravit tehu testík 🙂 🙂 pichanie vo vaječníku može znamenat viacej vecí tažko to takto identifikovat :može to byt pri hormonálnej zmene v príp. že si tehotná, pichá aj ked si prechladnutá , alebo ked sa na začiatku ciklu tvoria folíky ale niekedy boles vyžaruje na uplne inu čast tela tak to može byt aj pichanie pri zahniezdovaní embrijka - jednoznačne treba íst k lekárovy na vyšetrenie on ti to objasní určite 😉

moncici
2. máj 2009

Dakujem si zlatá,už dlho Vás čítam a velmi sa mi páči že ste statočné snažiky,s tým testom ale asi počkám už som sa sklamala asi 2 razy mi tiež meškali a potom nič ☹ ,lekár mi povedal že som zdravá ale už asi hrá aj vek 😠

labus
2. máj 2009

Moncici tak ti držíme palčeky a daj nám vediet 🙂 🙂 🙂

moncici
2. máj 2009

aj ja všetkým prajem malé batožteky a držím pastičky 😉

drakulka67
2. máj 2009

Ahoj děvčata. Objevila jsem Vaše stránky a protože máme stejné problémy a cíle - též se snažíme o mimi, moc ráda bych se k vám přidala. V lednu mi bylo 42 let, mám 2 děti, takže by se zdálo, že mám vše,ale........ Mám nového partnera, v červenci se budeme brát, již více než rok se snažíme o mimi a zatím stále nic. A tak jsme se po 2 marných inseminacích rozhodly pro umělé oplodnění (původně jsem do toho nechtěla jít 😔 ) . A tak jsem se teď "na stará kolena" pustila do tohoto závažného rozhodnutí a v tuto chvíli podstupuji prvním protkolem. Od úterý píchám decapeptyl a od středy menopur. V pondělí jedu na UTZ, pak se uvidí o něco víc. A tak jsem zvědavá.......... zvědavá,jak to dopadne. Ráda bych znala vaše názory, úspěchy, neúspěchy, přeci jen-jste tu již dlouho a dost toho víte a já si nemám s kým o tom popovídat (přeci jen to není záležitost o které bych chtěla mluvit). Budu ráda, když mě přijmete mezi sebe. Zatim moc děkuji a těším se na písmenkování 😵

henikav1
2. máj 2009

vitaj moncici, drzim palceky, aby to pichanie bolo zahniezdovanie
vitaj aj drakulka, tu si na spravnom mieste. Totiz nikto iny ta nevie tak pochopit, ako clovek, co tym istym prechadza, co to iste preziva a musim povedat ze tu su baby moc fajn

drakulka67
2. máj 2009

Ahoj Henikav 😵 Děkuji za přivítání. Jsem ráda, že budu mít s kým povídat o všech úskalích, které naše snaženíčko obnáší 😢 Určitě máš pravdu, že tomu, co stím souvisí a co to obnáší rozumí jen ten, kdo si tím prošel. Já mám 19 ti letou dceru - dnes jsme byli v Praze na prvních přijímacích zkuškách na VŠ a mám ještě 12ti letého syna. Jenže teď mám nového partnera, v červenci se budeme brát a on je bezdětný. Je pravda, že je to člověk, jakého jsem si vedle sebe představovala a proto bych s ním měla ráda i miminko. Zpočátku neúspěšného snažení jsem si myslela, že je chyba ve mě, že už jsem "stará",ale nekaonec se přišlo na to, že problém bude patrně spíš na straně partnera. U mě probíhá vše tak,jak má, nikde žádný problém, snad jen ten věk, jen nastávající má málo spermií a ke všemu z toho mála je 3/4 špatných, takže šance na úspěch přirozenou cestou = zázrak, proto jsem se nakonec rozhodla pro umělé. Chtěla jsem se zeptat - jak jste vnímali všechny ty injekce. Já myslím, že nejsem žádná křehulka-injekce mi nevadí,ale je fakt, že ten decapeptyl je nepříjemný.Ale musím pochválit mojeho miláčka, protože je šikulka a se vší důležitostí se ujal osobně odpovědnosti a injekce mi píchá sám. Jen včera se nám to tak trochu nepovedlo 😖 Partner mi chtěl zmírnit trápení a tak injekci do břicha píchnul rychle a to neměl dělat. Udělala se mi tam boulička a ráno jsem nevěřila vlastním očím - na břiše mám mooooc pěknou modřinku a docela to bolí. Takže dneska večer zase pomaloučku, repete už nechci. Jaké máte vy zkušenosti s aplikacemi injekcí, chodíte k lékaři, nebo snad sami????

labus
2. máj 2009

Drakulka ahoj a vítam ta - máme podobný osud 😉 ale ja mám 3chlapcou a moj mužíček tiež žiadne vlastne ale to som tu už často písala..
Drakulka tak ja si chodím injekcie dávat pichat sestričke sama si netrufam a znášasm pichanie v pohode ale učinky tých hormonv už horšie. brrrrrr tiež práve čakám na mršku tak buduci týžden začínam aj ja - budeme tu teda spolu zdielat svoje dojmi .. neboj

irafa
2. máj 2009

ahojte nove snažilky
moncici skuz velke snaženi okolo těch narozenin mě to tak teď vyšlo už sme se snažili vice jak rok ja měla problem že mi po vynechani neboli vysazeni antiko nešla MS dva roky a pak blbě a upravili sme to až loni v dubnu a do roka se zadařilo vyčetla sem tu že se daři okolo data narozeni a tak sme se fakt do toho od 6,4 obuli a fakt snažilkovali a museli aj ranko brzo neboť do prace se musi včas a ja měla strach že to zas nevyde že prošvihnu ovulku a vyplatilo se v patek sem na testiku objevila dalnici jak hrom stale se z toho nemůžu vzpamatovat ale zda se že je to tak ve středu ho možna už i uvidim drobka maleho nebo drobku malou a snad bude tam kde ma bejt
a hlavně velka podpora tady holek je moc fajn opravdu podrži když se nezdaři tolik sil daj do noveho snaženi moc vam tady za to moc dikkkkkkkk nelze ani slovy vyjadřit jyk moc po psychycké strance pomohly ste fakt ZLATIČKA
tak mocinky oběma novejm snažilkam držim vše co de a budu za vama stale chodit a davat vam podporu jako vy mě šak mam co vracet
draculka ať ti vyjde umělě je to strastiplna cesta myslim injekce a hormony a o penězich ani nemluvě viďte holky

irafa
2. máj 2009

njn a ještě sem ti moncici nenapsala že taky mi bylo toho 6.4 krasnejch dvacet krat dva 😀 😀 😅 😅 😅

zaenab
2. máj 2009

Ahoj moncici a drakulka 🙂
To je hezké, jak se tu rozrůstáme 🙂

henikav1
2. máj 2009

drakulka, aj my sme "novomanzelia", brali sme sa pred necelym rokom a kazdy mame svoje deti, teda manzel uz dve dospele a ja 8 rocneho, len spolocne este nemame, tak dufam, ze tentoraz to vyjde.
Ja som vela tych injekcii nevybrala, vacsinou len pregnyl, aj to mi pichal bud lekar, alebo manzel, jemu to nerobi problem a ja som sa radsej ani nedivala 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre