Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
28. máj 2009

no já myslím,že budou!!!u kartářky jsem nikdy nebyla,nemám odvahu a ani na to moc nevěřím....ale člověk je ochoten věřit čemukoliv...já třeba 3měsíce u sebe nosila kamínek který mi dala dcera pro štěstí...nepomohl...

pajka00
28. máj 2009

janetko,určitě to udělej,objednej se,zajděte tam a když se na to nebudeš cítit, maximálně to odvoláte....ale jak říká tvůj muž,aby tě to nemrzelo...To že se objednáš neznamená,že to podstoupíš. Chápu, že to musí být nápor na psychiku, když se to 2x nepodaří.....ale do třetice....a navíc-aby tě to časem opravdu nemrzelo,žes pro to neudělala maximum....i když už skoro.Pro jiného to byl maximum třeba po první takové zkušenosti.Ale z tebe mám pocit, že jsi silná osobnost a dokážeš překousnout spoustu věcí.Tak se drž, moc ti držím palce🙂
Já jsem na kartářky taky nikdy nevěřila,kamarádka navštěvovala různé běžne, já jsem se jí smála,ale vždycky mě překvapila tím,kolik toho ta ženská věděla.
Když jsem nevěděla kudy kam-s manželem....tak jsem ze zoufalství tam šla...Paní rozložila karty a říká-vy jste strašně nešťastná,vy jste se měla už dávno rozvést..a taky jste chtěla, že? Je to tak,přemýšlela jsem o tom několikrát před tím.Prostě řekla mi všechno....že mám napřed kluka,pak holku, že můj tatínek je často ve styku s mojí sestrou (skoro denně je u nich na zahradě), že potkám mladšího (mám o 5 let mladšího), že budu moc šťastná,ať neváhám a rozvedu se,že sice manžel slibuje hory doly,ale za půl roku to bude to stejné......všechno mi tak řekla,až mi stály chlupy na těle.Tak jsem ji poslechla, udělala to a jsem šťastná a vděčná, že jsem se po tolika letech rozhoupala.Je něco mezi nebem a zemí....Nejsem věřící, řeči o bohu opravdu nemusím, věřím sama sobě a tomu,že když se budu chovat k lidem slušně-budou o ni ke mě (chááá někdy jsem fakt naivní) a ve slušnost.....Prostě-celý život je sakra náhoda a komplikovanost🙂)

janettka
28. máj 2009

pájko jsi podobná mě... 🙂 taky jsem se nerozhoupala hned, možná je to chyba,možná bych nepotkala toho skvělého chlapa co mám...i když bych mu taky někdy dala na budku,ale to on mě taky jsme lidé a máme své chyby..teď jsem tu měla klienta, má přítelkyni stejně starou jak já, mimochodem žádná světice a pěkná potvora...furt se s ním rozcházela a scházela, až toho měl dost a chtěl se s ní rozejít najednou byla i svolná se k němu nastěhovat(před tím furt chtěla mít klid) a ještě spolu mají hned miminko...je to někdy nápor na nervy, oni neví jak se snažíme už tolik let, všichni to berou máte hodně dětí po společném netoužíte...a teď mi tu hodinu básnil o synkovi....tak jsem to nenápadně rozdejchávala...

drakulka67
28. máj 2009

Ahoj holky. Pajko naprosto s Tebou souhlasím, co se týká té kartářky. Musím potvrdit, že i já mám stejnou zkušenost. Když jsem u ní byla poprvé,odešla jsem, tupě zírala a nechápala,jakoby mi viděla do mozku i srdce a musím říct, že taky nejsem věřící ani nic podobného,ale k té kartářce od té doby chodím a musím říct, že zatím se její "věštby" naplňují, samozřejmě pár maličkostí není úplně na 100%,ale jinak ANO. Byla jsem u ní v úterý a přesně mi řekla, že kluk chce odejít k tátovi - jak by to všechno věděla? Opravdu jsou asi věci mezi nebem a zemí....... Kdyby jsi bydlela někde blízko,dala bych Ti, vám na ní kontakt. Je suprová.
No nic, mám zase depku, za chvíli si taťka přijede pro malýho, rve mi to srdce, nejsem vpohodě a je mi na blití. Asi nervy. Tak zatím

drakulka67
29. máj 2009

Dobré ránko. Kde je kdo??? Všichni jste včera spali a dnes ještě spinkáte? Já na dnešek nějak nemohla spát, každou chvíli jsem byla vzhůru. Jsem ráda, že je konečně pátek. Ráno jsem se měřila, BT 37........ 😉, ale to je asi tak všechno. Přeji všem hezké vstávání a klidný den.

pajka00
29. máj 2009

dobré ranko holky.Drakulko to je super teplota🙂!!Jen ať se udrží🙂
Já si myslím janetko,že všecko zlé je pro něco dobré. Kdybych odešla dřív, nepotkala bych toho co teď mám, protože v té době žil s jinou ......ono to prostě asi tak má být. Děti už byly větší, měly rozum a pochopily-i když to asi děti nikdy docela nepochopí, proč jsme se rozešli..ale asi lepší, než kdyby jim bylo 7-10 let...
Já se pořád rozhoupávám, že bych zašla ke kartářce te´d taky....ale jaksi nemám odvahu.)) Mám strach, že mi řekne, že mimčo tam nevidí a ztratím i poslední naděje, které si dělám..
Drakulko netrap se....přečti si znovu,co jsme ti říkaly o chlapečkovi🙂Je to sice drsárna....ale životní zkušenost pro něho.....a on se fakt k tobě rád vrátí-ví moc dobře, že ho nikdo nemůže mít víc rád než ty.

drakulka67
29. máj 2009

Pajka - díky. Včera když si ho tatínek přebíral, měla jsem pocit, že z toho zas až tak odvázanej není a když jsem mu řekla, že si prcek střídavou péči představuje tak,že bude vlastně u táty napořád a ke mě bude jezdit jen na víkend jednou za 14dní, tak říkal - no top se ještě uvidí, třeba si to ještě rád rozmyslí. U mě bude muset poslouchat. Tak uvidíme, co přinese čas...... Řekla jsem si, že teď se zaměřím na ty hezké věci, na svatbu, případně na mimčo......snad se mi to povede. Dík za podporu,jsi zlato.
Jo a uvidíme,nakolik ty kartářky mají pravdu - už příští týden 🙂

pajka00
29. máj 2009

Tak to jsem ráda,že je to tak...on se tatínek nebude mít zájem starat 24hodin denně....rád se ho časem zbaví.Určitě si to spolu užijí o víkendu nebo o prázdninách, ale denně?To se mu moc líbit nebude...takže se to rýsuje pro tebe dobře🙂
Mysli na svatbu, miminko a to,že je kluk u taťky-to má taky svoje výhody.Mysli,že je u něho na prázdninách,kluk si to zkusí a zjistí,že u mamky je mu líp...🙂)
No já jsem zvědavá teda,co ti kartářka řekne!Doufám,že mimčo potvrdí🙂)No držím ti palce!Asi se taky objednám a zkusím,co mi řekne...

drakulka67
29. máj 2009

No já u ní byla v úterý. A to mi právě řekla, že kluk chce k tátovi, já že budu mít miminko - vidí i možnost dvojčat...... 😒 ale že spíš nakonec bude jen jedno,kluk 🙂 a taky viděla svatbu,ale že já jsem teď na vážkách, že mám nervy atd.,atd.,prostě jako by ti četla a viděla do mozku, do pocitů. Neuvěřitelné. Postupem času se z nás staly kámošky, takže k ní čas od času zajdu a nechám, si nahlédnout do budoucnosti. Ona sama je přesně v mém věku, má dvě dospělé děti a po X letém snažení se jim před dvěma lety narodila holčička, a teď je znovu těhotná - bero to s úsměvem, vyzařuje ze sebe energii,optimismu a skvěloou náladu, chtěla bych mít kousek z ní 🙂 Můžu se zeptat,kde bydlíš?

pajka00
29. máj 2009

Fakt ti to řekla?No tak to je super🙂 a ta teplota tomu odpovídá🙂)))))) To máš super,že máš takovou kartářku-kamarádku.Někteří lidi mají v sobě tolik energie!!Ta u které jsem byla já,měla v sobě tolik energie a klidu zároveň, tak mě nabila....a říkala mi-udělejte to a vzpomeňte si na mě, já budu na vás myslet,nebojte se a rozveďte se....fakt jsem od ní odcházela -jen jsem se vznášela..Bydlím v Kroměříži-takže k tvojí kartářce to mám fakt z ruky🙂-škoda:(

janettka
29. máj 2009

ahojky holky přeju hezký den!!!

irafa
29. máj 2009

ahojte holky
Drakulka jejeda tak to je dobra teplotka at se udrži a at ma kartařka pravdu taky by se mi takova kartařka šikla jek to budes maladši dcerou a miminkem jestli bude vše ok se aj bojim viš ty roky sou tu nejprve umorne snaženičko o mimi a pak kopa strachu aby bylo vše ok vid
zpravičku sem si přečetla a dik
jejda takže testit budeš v utery vid už aby to bylo
ja du ve středu na kontrolu a taky se nemohu dočkat až uslišim srdičko a prcka uvidim musimsi řict o fotečku 😀
blbě v noci spim chodim každe dvě hodky čurat naposled kolem jedne noci a pak až v šest a to zas mi nejde se vyčurat no ted vim co to je když maj chlapi nemocnou prostatu a nejde jim to tak pak trochu vytlačim ale bojim se tlačit moc samo že a pak za pul hodky to de normalka jen to ranni prvni je hruza
asi mi sedi na močaku či co

janettka
29. máj 2009

jinak holky mám vás pozdravovat od Henikav...nemá dobré zprávy tak až se to vyřeší a vyplače se,přijde za náma.....

pajka00
29. máj 2009

No to mi neříkej,že henikav má problémy!!Snad se to ještě nějak vyvrbí k dobrému...to by mě moc mrzelo,kdyby se něco stalo.
Jinak venku je fakt hnus-leje jako z konve,takže to vidím na proválený víkend u TV...

janettka
29. máj 2009

no zatím nevidí doktor plod...takže je to jako u mě jen já 2x....ona chudinka už po 3!! Je mi ji hrozně líto a jen doufám,že to ještě mimísek dožene...ale známe to,že.Tak na ni všichni myslete a já doufám,že to dobře dopadne....
u nás je taky hnusně a fučí jak bláznivé.

pajka00
29. máj 2009

jéžiši....tak když už se to konečně podaří-tak neúplně.....to je k vzteku.......tak jí držím moc palce.

pajka00
29. máj 2009

Kočky pěkný víkend...i když leje,zalezte do peřin a odpočívejte....všecky si to zasloužíme🙂 Já dnes končím a přes víkend se mi asi nezadaří sednout k PC....držte se a v pondělí pa.

yanny
29. máj 2009

Ahojte kočky,
já jen na skok chtěla podpořit Drákul, jednou to bude s klukem OK. Jestli on taky nežárlil na nového přítele, co????
A jestli nebereš nějaké léky na oddálení MS, tak myslím, že se mimi může rýsovat!!!!!!!!!!!!!!!!
Už to bude 15 dení od ET????? Asi ano, ne?????

Jinak na ostatní juknu večer.
Pa

drakulka67
29. máj 2009

Mám husí kůži. Říkala jsem si, kde je Henika, chybí mi tu. Bylo mi to divné,ale nechtěla jsem mít černé myšlenky.Jen doufám, že to snad nebude tak špatné,jak to vypadá. Přiznám se, že o tom moc nevím, sama jsem to nezažila, tak nemůžu moc říct. Snad jen, že na ni také moc myslím, držím palečky ze všech sil a doufám, že to bude nakonec přeci jen vpořádku. Proč je všechno tak těžký ! Henika, drž se, myslíme na Tebe.

drakulka67
29. máj 2009

Pajko: přeji Ti příjemný víkend, odpočiň si a ve středu na počtenou (pondělí a úterý budeme cestovat s dcerou po přijímačkách)🙂 Opatruj se.

drakulka67
29. máj 2009

Yanni: Zlatíčko děkuji za podporu.Co se týká prcka - nevím, myslím, že žárlivostí by to být nemělo - sám mě do toho vztahu popostrkoval, chtěl abychom se vzali, pořídili si miminko....... Koneckonců taťka má taky novou partnerku s kterou plánuje svatbu, miminko a ona má asi 9ti letého syna - tak nevím.......
Jinak Yanny: V současné době od ET beru jen 3x denně Estrofem 2mg, 1x denně listovku a večer pícháme agolutin, tak nevím - přeci jen se v tom všem nevyznám tak,jako vy - máte toho za sebou poměrně dost oproti mě. Jinak na ET jsem byla 14.5.,takže pokud se dá počítat už tento den, pak by ten dnešní mohl být už 16. dnem...... 🙂 Tak nevím. Testík je zatím negativní, BT jsme ráno měla 37, tak jsem napnutá-jak to nakonec dopadne. Taky mě napadlo,jestli s tím nesouvisí moje psychická nerovnováha. A už jsem to psala minule,nevím jestli po ET pokud neotěhotníš, příjde menzes v běžném termínu, protože můjc cyklus byl 26-29 dní a naposledy jsem menstruovala 27.4., což je dnes již 33 dní od posl. menzes. Tak co ženy - jak to vidíte??? Je tam něco nebo ne? To je ale složitá otázka,co?

irafa
29. máj 2009

no to je složita otazka tojo
sakryš heni copak se přihodilo to nenenenenenenene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
opravdu si tu dlouho nebyla ach jo snad to nebude važny drž se holka jestli nas aspon čteš tak sme s tebou
drakulko ale v utery maš testit tak nam sem dej aspon vysledek ja su napnuta jak gatě netestuj až v utery ono když je hcg nizky tak to neni na testiku vidět testni tak 37DC jako ja to už by tam měli bejt tlustice jeko ja měla a testila sem pravě až 37DC no a pokud dobře počitam tak to vychazi na to utery 😕

drakulka67
29. máj 2009

No jasně, že dám vědět. Sama jsem napnutá jak kšandy. Snad to do té doby nedostanu, to by mě zlomilo.
Jdu poklidit, za chvíli příjde kámoška, tak se těším, že pokecáme. Tak zatím 🙂

henikav1
29. máj 2009

ahojte
tak som sa tu chvilku neukazala, pretoze mam s babatkom problem, nebije mu srdiecko. Stale je tam vo vacku pekne zasadene, ale nevyvija sa. Zajtra idem za lekarom, ale povedal mi uz naposledy ked som tam bola, ze s tym nemam pocitat, uz je vraj neskoro na srdiecko, uz sa nerozhybe ☹
Najhorsie je na tom, ze som nepotratila, ale budem musiet ist na kyretaz.
Predstavte si na kyretaz, ked by som dala vsetko preto aby sme mali babatko. Mrazi ma z toho
Dufam ze aspon vy ma potesite nejakou dobrou spravickou

ast
29. máj 2009

Henika, je mi to moc líto. Drž se. Budu na tebe myslet.

labus
29. máj 2009

Heni ahoj zlatik -tebe napíšem .....sukromne
Ast ahoj zlatinko tak ako sa mi máš???????????????????
Yanny ty jedna 😀 😀 😀 😀 ty si si ma sem riadne pritiahla asi sa od vás ešte tak skoro neodlepím a budem tu nadalej strašitale ja mám svetielko nádeje sakriš som v takom šoku ...
Takže idem písat preibeh dnešneho vyšetrenia u docenta v Banskej Bystrici šla som tam v podstate len koli bolestiam pred menzes a podozreniu na endometriozua docent ma vyšetril ,UTZ mi robil taký podrobný že som ani netušila že je to možné a záver je šokujuci lavu stranu mam v keli to som vedela niečo male čo by mohol byt ten vaječník sa tam črtalo ale pravu mi chce spriechodnit aby som mohla otehotniet prirodzene že mám potom 70-80% šancu a že z 10 pacientiek mu 7 hned otehotnelo. Další šok je že som po ovulke ešte som tam mala tekutinu po prasknutí dvoch folíkov -čo znamená že aj ked som mala punkciu minulý týžden pondelok museli mi dorást tie menšie folíky a prasknut 😀 😀 😀 😀 takže mám oneskorenu reakciu na hormony ved som tesne pred mrchou. Takže v den ked dostanem mrchu okolo stredy mám hned ráno zavolat a docent ma objedná hned po mrche na hysterografiu aby si obzrel maternicu a na základe výsledku ma objedna na laparoskopiu na spriechodní mi ten vajicovod a všetko čo bude treba odstrani zrasty,endometriozu a ta.. a kedže nie len že mi moja kámoška lekárka povedala že je najlepší na slovensku ale to aj na nom vydno že je hlavička ..mám nádej.. že sa zbavým nielen bolestí ale že mi može narást aj to opakane bruško 😀 😀 😀
to znemená kočky len jedno vždy je nádej aj ked už si myslíte že je definitývny koniec a YANNY tak ma tu máš spet a budem tu strašit zasa denne až kým nebudeme všetky pupkatééééééééééééééé vrátane HENIKY samozrejme aj ked viem že si smutná a neštastná pozri vždy je nádej .. len sa nesmieme vzdat a aj ked viem že ma čaká ešte kopec bolesti idem do toho lebo nádej zomiera poslednááááááááááááá 😉 😉 😉 😉

macek28
29. máj 2009

Ahoj holky!Zas čtu špatné zprávy. 😢 Hanikav,snad je tu ještě malinkatá neděje!Moc držím palce a myslím také na tebe!
drakulka,moc to s uklidem nepřeháněj!V uterý jsem tu jak na koni s gratulkou. 🙂

yanny
29. máj 2009

No tak to je s u p e r, Labus 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Drákul, tak to jsem taky napnutá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Já už se těším na IVF, jsem ochotná, za něj nechat majlant, když je to naposledy. Potom se chystám ještě na darované a potom už maximálně mému nasadím parohy, mam to dovolené od svého svědomí, ale nevím jestli to dokážu. Ale pod vidinou miminka, bych se do toho mohla přemluvit.

Nevíte kolik stojí darované vajíčka????????????????

Heníčku, alespoň si došla dál než my, příště dojdeš ještě dál, to jsem taky četla. Asi bylo embryjko slabé a proto se přestalo vyvíjet, jestli tedy nění pomalejší!!!!!!!!!!!!!!!

Holky já jsem neskutečně tlustá, viděla jsem se na fotkách z maturit, mé holčičky, ale katastrofa, to jsem nečekala, jsem tam jak almara, fakt!!!!!!!!!!!!!! Hrozně ošklivá, fuj. Neco s tím musím okamžitě udělat, ale nevím co.

labus
29. máj 2009

Yanny tak to sme tluste dve 😀 😀 😀 😀 ja som ešte takato v živote nebola a to som sa tešila že už začnem pracovat a cvičit a zasa budem kysnut na PN-ke 😀 😀 😀 a kedy začínaš stimulku?????? a s tým plánom po IVF si ma pobavila to svedomie a parohy nemali chybu 😀 😀 😀 😀 čo stoja darovane u vas presne neviem lebo som ich odmietla ale u nas pisali v centre kde som bola na prvom IVF 100 000sk

drakulka67
29. máj 2009

Jééééé já mám radost. Moc zdraqvím Labusku a Heniku. Jsem moc ráda, že jste tu.
Heni,je mi to moc líto,ale jak píše Labus-naděje umírá poslední, tak se zlatíčko, prosím, drž i když je to moc těžké,ale věřím, že se to nakonec podaří. 😉
Zítra na Tebe budeme myslet, drž se a až Ti bude líp, tak přijď mezi nás 🙂
Labus, z Tvých písmenek mám obrovskou radost, poskočilo mi srdíčko radostí. Držím pěstičky a mám radost, že jsi zase veselá a plná naděje a optimismu🙂
Yanny: Takl Ty jsi mě dnes rozesmál až se parner nechápavě koukal a ptal, čemu se tak řechtám. Nejvíc mě stejně,jako Labus pobavilo Tvé obstarávání miminka. To se Ti vážně povedlo. Tak šup, šup děvče, snaž se, ať máš brzy //
Macku: moc děkuji za podporu, zdravím Tě a přeji prima večer.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre