Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
4. nov 2008

Ahojte malír mám, ale gyndu jsem vzdala.
Má si dojít na preventivku, ale tím jak pořád někde lezu na kozu, tak se mi k mojí gyndr mudr vůbec nechtělo, zase jsem to odložila na příští týden, už to odkádám skoro rok. 😒

Labus a Rendy kde jste kočky??? 🙂

annaanna
4. nov 2008

ahojte babenky... som tu po niekoľkých dňoch
yanny - zašlem tie lieky, musím spraviť balíček, asi zajtra
ureaplazma - to sme mali my. Som bola z toho úplne hotová, pretože som si myslela, že to k nám došlo z nejakej tretej strany a ja som to nebola... chichi... aaaaale už to neriešim. takže prvé ivf negatívne, nález urea a druhé ivf pozitívne. Myslím si, že urea má za následok až neplodnosť. fuuuuuj sviňucha, už je preč.
rendy tak AKO???
dievčatá, ja po ránu stále blééééééé, dnes aj po večeru. Som veeeľmi citlivá na pachy, napr. dnes pri odchode z tesca nejaký chlap zadusil cigaretu a šiel blízko oproti, no nedalo sa.. a bolo vonku. Nechutné 😝
fakt neviem do kedy ma bude trápiť tento stav. Asi ešte 7 mesiacov. Doma absolutne nič nerobím, len spím a je to tu vidieť. Asi si budem musieť zobrať dovolenku, aby som poupratovala 😀 😀 😀
kde je tá cherečka lenka?

labus
4. nov 2008

ahoj Yanny ako sa máš ja beriem utroš na udržanie tehotenstva a tak so mnou máva jedna radost býva mi špatne a prsia ma bolia parádne inak sa snažím oddychovat ako sa dá
Yanny a ty kedy začneš ?už vieš volala si potom do ineho centra?

annaanna
4. nov 2008

labus, ty ho užívaš? ja ho vkladám vaginálne

labus
4. nov 2008

aj ja ho vkladám vaginálne ale aj tak mám všetky tehu príznaky a len z neho ved len v nedelu som mala transfer

bigrendy
4. nov 2008

Ahoj holky. nešel mě net. včera mě dali 2 krásný embrijka. viděla jsem je na velké obrazovce. nemám žádné mrazačky.

holky jak se vám mohli dostat do dělohy při vkládání? mě se tam dr nemohla dostat přes čípek . bylo to docela bolestiví.

labus
4. nov 2008

tendy aj mna to dost bolelo že mám zrasty na krčku a že ked budem tehu budem pravdepodobne rodit cisárskym lebo že by to robylo šarapatu pri porode

bigrendy
4. nov 2008

ahoj jak se cítíš?

labus
4. nov 2008

ja v pohode Rendy a ty?

bigrendy
4. nov 2008

jo já taky. hezky odpočívám a dost spím.

zaenab
4. nov 2008

Ahoj,
Rendy, jsem ráda, že je všechno u tebe na dobré cestě - jen tak dál 🙂

Já zítra začínám s Clostylb., tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá. Po Utrog. a Duphastonu jsem přibrala asi 2 kila a měla jsem pořád plačtivou náladu. Tak jsem vážně zvědavá, mám to brát jen 5 dní a na noc, kvůli soustředěnosti a případným poruchám vidění 😠

No, křečka nemusím vidět, stačí mi, že ho i přes dvoje zavřené dveře v noci slyším. Dala jsem mu novou ohlodávací tyčinku s vitamíny a přes noc ji skvěle zpracoval až na dřevo. Několikrát u toho buchl po hlavě dolů, určitě má křeččí otřesek mozečku, ale nevadí mu to, hlodal dál. Holt křeček. Ale rozumím mu, já se dostat k čokoládě, tak nehledě na množství, nepřestanu, dokud nezmizí (jednou jsem tak naráz spořádala 750 g velkou Merci bonboniéru, ale to byl i na mě extrém)

zaenab
4. nov 2008

Yanny, jak dopadl melír? Jsi spokojená? Já bohužel ne, stalo se mi to poprvé, tak musím počkat, až doroste ☹

yanny
4. nov 2008

Tak odpočívejte berušky, dobře že jste se už konečně ozvaly. Už jsem měla strach, že se něco přihodilo. 😕
Jsem napnutá, kdy budete testovat 🙂

Aničko, prosím tě jak ti přišli na ty ureoplazmata. Dnes jsem to chtěla říct ny gyndě, ale nevěděla jsem jak. 😖

yanny
4. nov 2008

Jo s melírem jsem spokojená, vždy mi ho dodělává jen u kořínků. Už přes rok jsem se nechala stříhat, tak dnes mi říkala, že až příjdu příště před, vánocema, tak mi to zastříhne cca o 4 - 5 cm. Už mám vlasy do půl zad, ale roztřepěný. Před dvěma roky jsem si nachala navázat umělinky, ale brzo jsem si je nechala sundat, nebylo to nic pro mě, bylo to moc umělé a připadala jsem si ještě starší než normálně.
Tak před 6 lety jsem se obarvila na černo a byla jsem docela spokojená, měla jsem pěkné zdravé vlasy ale všichni,včetně mojí maminy a dcery chtěli abych se vrátila ke světlým vláskům.

yanny
4. nov 2008

Jo a taky si myslím, jako každý měsíc,že jsem snad těhu 🙂 🙂
Mám to dostat 7.11. Zase mě bolí prsa už 3 dny. tak buď jsem těhu, což je velmi nepravděpodovné, nebo mám zase zvýšený prolaktin a příští týden si řeknu o prášky.
Nevím jestli jsem vám říkala, že jsem byla na endokrinologii a na nic mi nepřišli. 😒
Když jsem podotkla, že si má tloušťka, vole, vypouklé očí a neplodnost musí určitě souviset se štítnou žlázou
🙂 ,tak řekla, že na mě nic takového nepozoruje, ale ještě mi nabrala krev na jiné výsledky, tak si mám v pátek zavolat, jestli v nich něco nenajdou 🙂

Tak počkám do pátku když to dostanu, tak už se snad z b l á z n í m .
A musím někam jít alespoň na IUI. A nebo s nějakým zajíčkem 😅

yanny
5. nov 2008

Už jsem tady zase sama.
Dnes jsme byli v Plzni odevzdat spermijky do imunologický laboratoře Mudr, Ulčové.
Tak jsem zvědavá na co nám přijdou.

henikav1
5. nov 2008

ahoj yanny, ja si Vas citam, len nemam velmi naladu pisat ☹

yanny
5. nov 2008

Hení a jak si brala ten Clomhexyl, nebo vlastně to druhé Clomid, přemýšlím, že bych si o něj taky řekla.

Mám to dostat v pátek, tak bych si asi pro něj musela jít už zítra, v pondělí je asi pozdě???

A manžílka neuvidíš, nebude sexík???

henikav1
5. nov 2008

yanny, clomid som zacala brat na treti den a brala som 3 denne, hoci sa to neodporuca, lekar mi povedal, ze potrebujem zvysenu davku
a 36 hodin pred ovulaciou, teda den 13, alebo 14 som si pichla dvojitu davku pregnyl, teda ja na 13ty den a potom este jednu dozu na 15ty den
a aj tak nic z toho

zaenab
5. nov 2008

Zdravím, dnes nemám náladu na psaní, ale na spaní. Vzala jsem si před hodinou poprvé ten Clostylbegyt a normálně se mi zavírají oči i za chůze. Tak jsem zabalila večerní koncert s rautem a půjdu do postýlky.
Uff, to jsem sama nečekala, že to bude takhle působit. Zítra si to vezmu trochu později.

Yanny, inspirovalas mě s tím dlouhodobým nestříháním - jdu před vánoci na nový melírek, tak si jinak nenechám na vlasy sáhnout. Netřepí se mi a tak chci napravit tu škodu, která mi na nich byla spáchaná ☹

Jo, s tím zajíčkem ti to schvaluju 😀

yanny
5. nov 2008

Nikde nikdo.

bigrendy
6. nov 2008

Ahoj holky. jsem unuděná k smrti. a přespalá taky. od včerejška mě pobolívá podbříšek. tak se tam určitě něco děje . zavrtávají se. prsa strašný. šíleně bolí .vůbec nevím jak spát.

yanny
6. nov 2008

To by už mohli , Rendy 🙂
A kdy budeš testovat????
Já to dnes dostala, dokonce o den dřív, tak po 21 dnech 😒
Ani den mi moje tělo nedá naděj, že bych mohla být napjatá a chtít testovat.
Ale zase možná stihnu stimulovat od 28.11 a potom bych to vše stihla do 15.12 a testovat bych mohla na ježíška.

Zaneb, nikdy mi vlasy moc nerostly, až teď co je nestříhám, vždy mě ostříhají víc, než mi to naroste.

madla28
6. nov 2008

Yanny, tak to by jsme stimulovali skoro nastejno, já asi o týden dřív než ty.

yanny
6. nov 2008

Ahoj Madlenko,
já se vše definitivně dozvím 21.11, chci to uspěchat, jen proto, že mi to kartářka přepověděla 😅 😕
A 19.11 se ještě dozvím ortel o imuniložky.
Dnes jsem to dostal a zjišťuji, že mám první den DEPKU.
KDE JSTE VŠICHNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yanny
6. nov 2008

Tak jdu spinkat, když tady zase nikdo není, tak dobrou 🙂

madla28
6. nov 2008

Já už jsem tady, byla jsem v hospůdce na svařáku.

yanny
6. nov 2008

Madlo, tak kdy dostaneš MS?????
A co tvuj car , nená dovčU?????????

yanny
6. nov 2008

A to si byla sama????
V Jihlavě??????
uŽ MÁTE NA DÁLNICI ZNAČKU NA ŘETĚZY????? 🙂 🙂

bigrendy
7. nov 2008

Ahoj holky?tak jak je?mě začínají nervi. 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre