Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

iknella
23. sep 2011

@cora41 Presne, určite hrajú hrdinov a možno sa trápia viac ako my, len preto že to nevedia vyriešiť a veľmi ani ovplyvniť. Ale budú hrať našich ochrancov. 😀 Aj tak sa nevedia vcítiť do našich pocitov a všetkého čo sa s naším telom a dušou deje. Je veľmi rád, ale keď sa ma spýta čo mi je a ja mu odpoviem, tak je v podstate nervózny že to tak prežívam, tak som nakoniec ticho aby som ho nezaťažovala a nakoniec som v tom úplne sama. ☹

cora41
23. sep 2011

@iknella klasika🙂 ale neboj, tesit sa vedia, tak si to potom uzijes🙂

iknella
23. sep 2011

@cora41 snáď máš pravdu 😉

moncici
23. sep 2011

@janettka gratulujem a teším sa s tebou

nelicefo
23. sep 2011

Radosť Vás čítať,ako krásne sa to tu ztehuľkováva. 😵

majca55
26. sep 2011

Babulky takže dnes po krvičke a sone nám oznámili,že som tehotná 😲 😲 máme veľku radosť 🙂 takže všetkým vám držím palce a prajem skoré tehulkovanie 🙂 🙂

janettka
26. sep 2011

@majca55 blahopřeju k úspěchu.letošek je fakt úspěšný rok,plný plodnosti tak jak to předpovídali 😉

gejbule1
26. sep 2011

@majca55 Moc gratuluju 🙂 Jen tak dál 😉

milia12
26. sep 2011

@majca55 krasna sprava, aj povzbudzujuca pre nas. 🙂 Ty si bola na IUI, vsak? Zo srdca gratulujem 😉

majca55
26. sep 2011

@janettka dakujem moc a prajem veľa šťastíčka v tehulkovaní 😲 😲 😲

majca55
26. sep 2011

@gejbule1 dakujem krásne 😲 😲 😲

majca55
26. sep 2011

@milia12 ano bola som na IUI a bolo úspešné 😲 😲 takže prajem veľa šťastíčka tfuj tfuj odovzdávam štafetu 😲 😲

bobbule09
27. sep 2011

@janettka no jak pro koho, u nás teda plodný nebyl a ani nevypadá, že by se ještě do konce roku podařilo 😢
@majca55 moc moc gratuluji, hlavně ať je všechno OK 😵

anzelik
27. sep 2011

@iknella ahoj moja pridavam sa k tebe som tiez skoro 42rocna este neviem na 100percent ci som tehotna ,ale priznaky mam verim ,ze t tak bude velmi sa tesim,ze nie som sama co tuzi po dietatku v takomto veku drzim ti palceky zelam vela zdravicka budem rada ak by si chcela zavse si napisat o pocitoch dost by nam to mozno obom pomohlo nakolko zijem v rakusku a nemam tu ziadnu kamaratku tehulku v ,,takomto veku´´ bola by som rada ak budes mat cas a napisla si mi ak mozes drzkaj sa

syslica
27. sep 2011

Veľká gratulácia všetkým novoodhaleným tehotným 🙂 Je skutočne paráda čítať vaše príspevky... tak držím palce, nech všetko prebieha v poriadku a pohode až do úspešného konca a tíško nateraz opúšťam tému...

majca55
27. sep 2011

@bobbule09 dakujem pekne 🙂

nejka41
30. sep 2011

Ahoj Ažienky ! 🙂 🙂 🙂 všetkým tehulkám zo srdca gratulujem a držím prsty.Dávno som tu nebola a som rada že som opäť nakukla lebo ste vliali do mňa pozitívnu energiu, ktorú budem veľmi potrebovať pretože sa chystám na 3ivf.

odrik
1. okt 2011

@moncici
Ahooooj zlatko!!! Teba som uz davno necitala!!! Ako sa mi mavas??? Co u Teba nove???

moncici
5. okt 2011

@odrik Ahoj moja zlatá ako sa máš ja práve premýšlam či ešťe raz skúsiť umelé idem volať lekárovi aky mam hormonálny profil a aby som nezabudla mam maleho youksira Nelinku mam ju už 3 týždne je taká zlatá stále chodíme von a užívame si teplúčko

janettka
12. okt 2011

ahojík holky tak jak pokračujete ve snaženíčku?

evapavla
13. okt 2011

@janettka , ty sa pochvál mamina 😉, u mňa stále nič nové, tak mi zostáva len dúfať a veriť 🙂

dadaba
15. okt 2011

@majca55 Blahozelam...mna caka ivf 6.11 idem na kontrolu..

atpup
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luy
16. okt 2011

Ahojte.Mám 42 rokov a malá má 1 rôčik,chcem vám povedať aby ste sa držali,verili a skúšali.Chcem vás podporiť vo vašom snažení.Držte sa.

lindda
17. okt 2011

ahojte tak aj my sa zaciname snazit ma 39r tak dufam, ze to bude vsetko OK 🙂 vsetkym vam drzim palce 🙂

ktore
17. okt 2011

ahojte mam 39 a snazime sa rok,no zatial bezuspesne.mam nizku hladinu LH.a tvoria sa mi casto cysty.

dejnika
17. okt 2011

@lenka2008 Ahoj,

ja mám 39 a snažíme sa asi 10 mes. No nesledujem sa moc, aby som si to moc nevsugerovala do hlavičky 🙂

ktore
17. okt 2011

@dejnika ahoj a mas uz dietatko?

dejnika
17. okt 2011

Mám dcéru 19r z prvého manželstva a teraz by sme chceli dieťatko

ktore
17. okt 2011

@dejnika jej tak ti bude mat kto pomoct.ja mam z prveho manzelstva tiez dcerku 9 r.ta velmi chce surodenca.som sa tento rok vydala a skusame.a zatial nic.kedy mas ms?ci mas teraz po nej?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre