Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
3. jan 2009

Víš Labus, jak jsem si stěžovala na ty potravinové alergie, tak když mi přišli na to , že mám pozitivní chlamýdie pneumonie, tak jsem zabrousila a na tyto stránka a jsem tomu moc vděčná, protože díky ATB jsem snad zcela vyléčená, ale měla bych prý ty ATB brát cca rok, a to podle těchto stránek
http://chlamydie.info/node/3372
Tak se na ně jukni, možná, že ti také pomůžou.

labus
3. jan 2009

dík Yanny idem mrknut

labus
3. jan 2009

Yanny mrkla som ,ale to su silne antibiotiká čo berieš nechcem ta strašit ale jy by som sa každopádne radila s lekárom a určite by som ich nebrala po transfere ved prý trimester sa vyvíjaju orgány a chceš predsa zdrave bábo -ja ked som dostala zápal po transfere tak mi vraveli ake je velmi nebespečne brat lieky v prvom trimestri

yanny
3. jan 2009

Já jsem si myslela, že kdyby mi náhodou potvdili těhu, tak hned přestanu, ale stimulku bych asi ryskla s ATB.
To se mi snad nemůže nic stát, ba naopak, mám najednou energie na rozdávání, všechny alergie už jsou pryč, zase všechno jím a hlavně jsem měla ekzem na dlaních a ten je taky fuč. No jsem prostě ve formě, že mám pocit, že bych mohla otěhotnět.
Myslím, že říkali do 3 týdnu se mimi nemůže nic stát a potom bych to 100% musela vysadit.

labus
3. jan 2009

Yanny ako myslíš,ale ja som bola 5 dní po transfere a už mi nechceli písat antibiotiká ,len ked mi neklasali teploty a zistilo sa že je to akutny zápal ja na tvojom mieste by som už v den transferu lieky nebrala a počkala by som ako ti bude prípadne vymen antibiotiká za wobenzym ten podporuje učinky antibiotík a je fakt dobrý a ten by si mohla brat

ast
3. jan 2009

Ahoj holky, v lednu mě čeká transfer. Už je na čase... Za deset dní zahajuju. Nevím, jak je to možné, ale jsem nějaká klidná. Která z vás do toho jde se mnou v lednu?

ast
3. jan 2009

Mimochodem-všimly jste si názvu diskusního fóra Snažilky pod 20 let? To je konkurence, co? 😀 😀 😀

labus
3. jan 2009

Ast ahoj -yanny začína prvá a ja ak sa mi to neodloží začínam okolo 12-13 teho podla toho kedy dorazí mrcha takže začíname zhruba naraz no to bude faj ale ja budem mat NATIV taký silnejší s Clostilbegytom 2x2 tabl. a potom inj. MENOPUR
A CETROTIDE
Snažilky pod 20let-hmmmmmmmmmmmm to su skoro ako naše dcéry no ja som bola šikovná a moj Tinko má 20
ved si aj robíme srandu že sa može stat že pojdem s mojou dufam dcerkou po meste a aj s vnučatkom na raz a ludia budu pozerat ked jedno bude na mna volat mami a druhe babička 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale mne by to vobec nevadilo 😀 😀

yanny
3. jan 2009

Hmmm, holky já asi začínám nejdřív, jestli se tedy ještě něco nepo...... 🙂

labus
4. jan 2009

Yanny neboj nič sa nepo... budeme ti moc fandit a všetko pojde ako má ,ja som zmierená aj s odkladom tak som uplne v pohodeale vám s Ast budem fandit o dušu 😉

bigrendy
4. jan 2009

Ahoj holky.hlásím návrat z chaty.

přeju vše nejlepší v Novém roce hlavně at jsme všechny těhulky.

na silvestra když šelmanža pro vodu ke studni tak tam našel v té trubce ze studně přimrzlou sýkorku. pomalinku jsme jí zahřívaly a vndaly. vzaly jsme jí domu zahřát. venku by zmrzla byla cela promočená a promrzlá. asi po půl hodině se trochu spamatovala a začala nám lítat pochatě. musely jsme jí chytit aby se naspálila o kamna a daly jsme jí do velké nádoby a zakryli jí záclonkou. ráno už byla uplně v pořádku tak jsme jí pustily.

tak jsme udělaly na Nový rok dobrý skutek. doufám,že ten návrat do té zimy přežila. časem dám fotky do alba.

jinak jsem to stále nedostala 52dc a nic. tak nevím jem jsem celkem 3 x špinila jen chviličku. jen doufám,že nejsem v přechodu. takhle dlouhou pauzu jsem nikdy neměla. tak nevím. 😉

labus
4. jan 2009

ahoj Rendy a inak sa ako cítiš?nebolia ta prsia a take tie tehu príznaky? samozrejme aj tebe všetko naj,naj v Novom roku 😉

yanny
4. jan 2009

Rendy, tedy ty máš výdrž 🙂 Tak buď jseš v přechodu a nebo těhu 😅 Ani na cystu to už nevypadá.
Holky já beru snad poprve HA a je mi po ní moc dobře, žádné předmenstruační syndrom, žádné bolení prsou ani žíly mi nebolí, že jsem si jí nedala dřív 🙂 Ještě bych jí měsíc vydržela brát 🙂 Ale asi ne zítra poslední prášek a přeci jen se do toho vrhnu, vždyť by mi ty pracně sehnané hormonky všechny prošly.
Rendy a to jste byly na chatě sami???

bigrendy
4. jan 2009

Yanny no nevím . moje máma byla v přechodu ažv 55 letech. a na víc se jí už bohužel neoptám. už 4 roky nežije.

jo na chatějsme byli sami zmanželem a psem 😀

dceru jsem pustila ke koním. od 9 let jezdí na koni a ted se o jednoho stará.

yanny
4. jan 2009

je to je hezké a jak se stará a kde o koníka???
No tak s tím přechodem to asi nebude, tak nevím, je ti alespoň trochu šoufl????

zaenab
4. jan 2009

Ahooooj všechny, moc vás zdravím - před dvěma hodinama jsem přiletěla a hned se dívám na MK 🙂

Tak za 1/ všem přeju neskutečně plodný a zdravý celý rok

2/ právě jsem prožila šok se 40-ti stupňovým rozdílem teplot, ještě že v autě jsou vyhřívané sedačky

Jinak jsem hodně unavená a nevyspalá, tak zítra si všechno zpětně přečtu a budu "na příjmu"
Zatím dobrou noc

yanny
4. jan 2009

No čus Zanýý, už si nám moc chyběla, to zítra budeš vyprávět, ju???

ivv
5. jan 2009

ahojte dievcata,
ozyvam sa po dlhsej odmlke od vianoc, a najskor vam vsetkym chcem popriat, aby tento novy rok bol lepsi ako vsetky pred nim, vela lasky, stastia a splnenych priani (stacilo by len jedno, ze? 🙂 ) !

ja som dnes bola u mojho dokiho, a cakam miminko! 😵 😵 este je mrnavucke, ale uz sme videli ako mu bije srdiecko. dufam, ze bude vsetko ok a buduci tyzden si vyzdvihnem tehu knizku. strasne som stastna, ze sa to konecne, i ked s asistenciou podarilo (IUI) ! na to, ze mam uz 34, aj bolo nacase, ze? takze snazim sa byt v klude (aj ked boli nervy, lebo trosku spinim) 🙂

ja Vam vsetkym prajem rovnake stastie, nech sa na vas usmeje co najskor!
zatial pa a opatrujte sa!
🙂

labus
5. jan 2009

Zaenab ahoj
IVV blahoželám

irafa
5. jan 2009

tak nevím zda sem se trefila na tema které chci je tady někdo
😵

irafa
5. jan 2009

Aha tak trefa tak bych se mohla k vám holky přidat, taky mi začaly bimbat biologické hodiny a chtěli bychom 4 mimčo ,mam 2holky a 1 kluka.Holky 20 a18 let kluk 8 let .Bych se už skoro mohla stat babičkou viď .Sem po klukovi brala injekce depoproveru od jeho 3 let do te doby sem kojila při nasazení injekcí mi vymizely menzes a po vysazení sem skorem 2 roky čekala než se znova spustí až sme nasadili opět antiko.cilest a hned po 3 měs.vysadily tak začali chodit pravidelně i bez prašků.tak se více jak pulroku snažime a nic .Vždy dondou , v září sem myslela že už jo a ono jen spoždění.a aby toho nebylo malo tak mam co sem nikda neměla a to sou cisty a pěkně si to střidaj v září levý vaj. a v říjnu pravý vaj.Ve žtvrtek du na ko.tak uvidíme jestli tam furt sou.Slyšela sem že to dělá problémy s otěhu. A nevím jestli si fakt nemam počkat na to mimčo od holek už mi letos bude 40 let co myslíte asi sem trhlá viďte ale když ty hodiny tlučou jako o závod jeeeeeeee to sem toho napsala tak semi snad někdo ozve zatím čauky

yanny
5. jan 2009

Ahoj Irafko, jseš tu opravdu správně 🙂 🙂
Asi tak trochu trhlé musíme být všechny tady.
Jen IVV je trošku mladší, a taky se jí to hned povedlo.
Tímto MOC GRATULUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ať je vše OK.
Doufám, že nás budeš nakazovat a dělit se s náma o to štěstíčko 🙂
Já zřejmě dostanu MS ve čtvrtek a pak se dám do stimulky na IVFko.
Irafko a co je to depoperovera???
Zatím

irafa
5. jan 2009

Ahojky yanny depoprovera je injekční antikoncepce ,která se aplikuje jednou za tři měsíce .Sem nemohla užívat pilule maj nějak vic hormonů kvůli
křečákům ale stejně i ty injekce měly zas vliv na mou vahu ale co celej život sem byla jak zadroš škudla hubeňour teď si myslým že je to tak akorát

ast
5. jan 2009

Ahoj Yanny, tak koncem týdne začínám. Letos mi bude 42, tak to snad vyjde. CHci jít před transferem na masáž lhorými lávovými kameny, aby se mi uvolnila páteř. Taky bez Gingio-na prokrvení. No snažím se prostě. Už se těším, jak se budeme podporovat. Ale já ještě děti nemám, tak je ta šance asi horší ☹

yanny
5. jan 2009

No mě bude taky 42 v červnu, prý ve 42 se nejlépe těhotní, tak schválně 🙂 Taky to dostaneš ve čtvrtek, či v pátek, Ast???
Já jsem nikdy s HA neměla moc zkušeností, ale tento měsíc, jak mi jí nasadili, tak mi vyloženě sedí a je mi po ni moc dobře.
Nevíte, když jsem dnes vzala poslední prášek, kdy to dostanu???

ast
5. jan 2009

Jo taky to budu mít tak ve čtvrtek nebov pátek. Já jsem rozená v květnu 1967, ty jsi asi o pár dní mladší.no doufám, že se zharmonizujeme i v tom smyslu, že to vyjde. 🙂

yanny
5. jan 2009

A nejsi tedy taky ten blíženec, už jsme se tady o tom asi bavily, že???

ast
5. jan 2009

Jsem blíženec, ale nebavily jsme se o tom

ast
5. jan 2009

Jednou jsem se vybavovala s kámoškou ze střední a ona říkala, že je dobré počít v den kolem data narození-takže prostě vždy koncem měsíce. (Myslím, že tak to říkala). Já těmhle věcem tedy nevěřím- jsem realista-ovšem fakt je, že ona má 4 děti... 😀

yanny
5. jan 2009

Já to zkoušela předchozí dva roky a nic!!!!
A odkud si Ast???
A jak to, žes to nechala tak pět minut po 12 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre