Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
3. feb 2009

ahoj Ast si zlatučká že na mna myslíš ja som dnes zatial v poriadku upne to prešlo a večer mi volala moja lekárka - ona je aj moja kamarádka a zbadala že som jej volala po obede ale mala obsadené tak ma ukludnila. Vnoci som dost zle spala tak som asi dve hod. hladkala bruško a dohovárala našej malej moraváčke aby tam pekne zostala že ju moc lubime tak dufam že bude poslušne dievčatko 😀 😀 😀 😉 Ast ty už len dva dni aj ti závidím toto čakanie je des aj si zajtra testneš? či nie?

ast
3. feb 2009

Ahoj Labus, já nemám žádné problémy. Dnes jsem se objednala na imunologii do Prahy, jestli se ještě něco dalšího nedá zjistit. To je pro mne důležité: Když to ve čtvrtek nevyjde, tak mám plán. A to psychicky člověka moc podpoří. Ahoj a hezky si povídej se svojí malou nadějí. Já testovat určitě nebudu, možná ve čtvrtek ráno. Nějak mě to tentokrát prostě nenutí. Divné, ale je to tak. Drž se, jsem tu. Pá.

sabas
3. feb 2009

Ahoj všechny holky. Musím se s vámi podělit o zážitek, dnes jsem byla služebně v Praze, ale stihla jsem i schůzku s kamarádkou, se kterou udržujeme kontakt ještě ze střední školy. Její dcera má měsíční holčičku, tak jsem si ji pochovala, no zakápla jsem i slzičku,nějak mě to rozměkčilo...,ale bylo to krásné.

yanny
3. feb 2009

Zdravím berušky,
jsem napnutá Ast a Labu 🙂
Já dnes místo vás testla,řekla jsem si když jsem to ještě nedostala, tak to zkusím, ale nic jsem nevykoukala. 25 den cyklu, poslední dobou jsem to dostávala 21 den cyklu, žeby se mi MS po HA srovnala.
Sabas, já jsem zase divná najednou se miminkám vyhýbám, ale třeba ses nakazila 🙂
Dnes jsem si v práci vyskočila na šéfa, hned mě napadlo, že to asi zítra dostanu, jsem vždy tak nějak hádavá a bojovná.
Taky to tak máte???? 🙂

ast
3. feb 2009

Ahoj Yanny, nějak mi přijde, že se neblíží čas testování. Žádný nutkání nemám. Divný, že?
Labus, hezky se opatruj a všechny holky dobrou. Pá

labus
4. feb 2009

Ast ani netestuj ja som to nevydržala a testla som a samozrejme nič len jedna/ tak som smutná a je mi na nič

ast
4. feb 2009

Labus, myslím na tebe. Já netestuju, protože vím, že je to špatný. Cítím to. ☹ Taky jsem smutná, ale alespoň jsem včera objednala to vyšetření v Praze, tak mám nějaký plán. Prosímtě-hlavu vzhůru-a mysli na příště. U tebe je větší pravděpodobnost, že se to může podařit, něž u mě, protože ty jsi maminka. Chce to trpělivost v našem věku. Třeba si sežeň knížku Maminkou po čtyřiceti, to je tak dobré a je tam mnoho povzbudzujících informací. Drž se a ozvi se.

labus
4. feb 2009

Ast si zlatá dakujem ale u mna už žádne príšte nebude ale to je na dlhe vysvetlovanie

ast
4. feb 2009

Labus, prosím, máš k tomu zdravotní nebo finanční důvody? Prosím jsi si opravdu jistá, že se to nemůže změnit? Nevím o tvé anamnéze nic, ale já jsem beran s tvrdýma rohama, a vždy se snažím prosrazit zeď. V celém mojem životě (a zkušeností mám dost), se mi to vyplatilo. Peníze se dají půjčit a dokud mám dělohu, budu tlouct v na klinice na dveře. Není jiná možnost... To jsem já...

labus
4. feb 2009

Ast to si ty moja a to je dobre lebo raz to výjde. Unás nie je problem v peniazoch ale ja som PN už od septembra mala som roky problem s imunitou koli práci doručovatelky a ked mi ju dali ako tak do poriadku hned mesiac pred začatím IVF ma šupli na PN a na tej som do teraz stimulovat a vlačit sa po daždi a zlom počasí medzi kopou ludí z tažkým vozíkom to by nešlo a mne fakt hroune zle robia hormony Yanny vie o čom hovorím teraz naposledy som myslela že mi udrela posledna hodina alebo skončím v blazinci ako mi bolo druhy den stimulky strašne zle z tej hormonálnej nerovnováhy proste som povedala že aj zdravie mám len jedno ja nie som taká silná fyzicky a tažko tie hormony zvládam a potom v decembri sa mi pridružili problemi s chrbticou od mojej práce ako som zostala doma a prestala cvičit tiež to bolo hrozne. Na PN nemožem byt večne koli stimulke a čas čakat nemám koli veku -toto su moje dovody možno pre niekoho nepochopitelne...

ast
4. feb 2009

Milá Labus, tvoje důvody jsou srozumitelné. Jsi maminka a manželka a rodina tě přece potřebuje zdravou. Pro upřesnění-já se léčím darovanými vajíčky a vyhnula jsem se tak stimulce, je to tím pádem pro mne zdravotně menší zátěž... Alespoň si to myslím, ale jsem laik. Kdykoliv se ozvi. Zítra ti dám vědět, jak jsem na¨tom. Jenže já už to asi vím. A připravila jsem na to i manžela. Pro mne bude těžký zítřek... ☹

labus
4. feb 2009

Ast budem na teba zajtra od rána mysliet 😉

ast
4. feb 2009

Tak ještě poslední večer naděje a zítra tvrdá realita-jdu na krev. No holky, zítra si nebudu závidět. ☹ Ale mám plán. Zajedeme s manželem do kina a taky jsem si vyhlídla nějaké hezké kozačky... No, co naplat. Bojovat a bojovat, co mi zbývá... Sedm let je docela nálož, ale kdo ji unese za mě? Nikdo, takže nezbývá se sebrat...

madla28
4. feb 2009

Labus to je mi líto, já ti tak věřila.
Ast tobě to vyjde, s darovanými je větší šance, aspoň dr. Vrána mi to říkal.

yanny
4. feb 2009

Labus, ale to je snad ještě brzo, to neplaš, vždyť si byla taková vyrovnaná, tak to ještě snad nabylo na testování, o to víc, že si měla jen jednu moravačku. kolikátý si den????
Ast a zítra se ohlaš. 🙂
Já to ještě stále nedostala a zítra to bude 28 dní, to je u mě rekord. Zítra taky zkusím testnout, jestli náhodou nejsem těhu.

yanny
4. feb 2009

Labus, tak jsem zjistila, že si testla 9 den, no to je na jedno embryjko bez PK, fakt brzo. Já jsem prvně mela ducha čárky až 11 den a to až když testík uschnul, a to jsem měla dve míma a ještě PK.
Tak ses fakt úplně zbytečně vynervovala.
Holčičky, tak dobrou.

irafa
5. feb 2009

jejej tak tady dnes ještě nikdo nebyl tak co Ast jak seš na tom??????? 😨
a co ty Labus nevim taky si myslím že to bylo brzo!!!!
ještě si nech aspoň malinkou naději 😉 😨
moc na vas holky myslim a čekam na vysledky
no nic du ještě pracovat na komplu

madla28
5. feb 2009

Labus to jsem nevěděla, že jsi testla devátý den. To je fakt brzo. Na Obilním nám při transferu říkali, že to nemusí být vidět ani dvanáctý den. Tak neblbni a hoď se do klidu. To vyjde.

ast
5. feb 2009

Tak holky ahoj. No, co naplat, je to blbý, nevyšlo to. Půjdu se projít s manželem a dám se do práce, co jiného. Díky všem za podporu a přeju vám víc štěstí. Zatím.

madla28
5. feb 2009

Ast tak to vyjde příště, jsi silná, ty to dokážeš.

raadunka
5. feb 2009

ahojky holky, omlouvám se dlouho jsem tady nebyla,ale posledni nepovedene IVF me vzalo, tak jsem se musela zabavit a to praci takze makam jako srub. prosim vite nekdo jak se jmenuje ten roztok co se da koupit v lekarne na redeni fostimonu aby to tak nestipalo?? Je to fyzák???

deny3
5. feb 2009

Je mi to veľmi ľúto ast, že to nevyšlo, akosi posledné správy sú tu veľmi smutné. prajem každej, aby tá bolesť rýchlo prešla a potom 😵 😵 😵
Ja idem na testy v pondelok, ale priznávam, už som testovala dvakrát, sú tam dve čiarky, uvidíme čo krv.
Snáď som vliala trochu nádeje aj vám ostatným.

bigrendy
5. feb 2009

Ahoj holky. ASt je mě to moc líto.

labus a jak jsi na tom ty?

raadunko je fyziologický roztok.

raadunka
5. feb 2009

rendy diky zitra si ho jdu koupit v sobotu zacinam stimulovat tak snad to po druhe to vyjde

bigrendy
5. feb 2009

budu držet palce 🙂

labus
5. feb 2009

ahojte kočky,
Ast mrzí ma to ☹ drž sa zlatík-mna to čaká zajtra volala som mojej lekárke a ráno idem na krv ten stres cez víkend by ma dorazil ale po dvoch neuspešných
testoch ☹ ☹ ☹ vela nádeje nemám už teraz by sa mi krvi nedorezal
Deny blahoželám a kolký den si po transfere?
RENDY,MADLO,YANNY babulenky moje dík mám sice malu dušičku ale v srdci stále verím že test bol skoro a že je moja malá moraváčka v poriadku už aj meno som jej našla české -šárka ☹ ☹

deny3
5. feb 2009

26.1. bol transfer, takže 11 deň, viem, že dve čiarky nič nemusia znamenať, ale nikdy som ich ešte na teste nevidela a nemala, tak aspoň z toho sa vytešujem, ale som aspoň kľudnejšia pred pondelkom. A držím palce labus, nech tu padnu nejaké pozitivné správy.

yanny
5. feb 2009

Deny, no to je úžasné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A jak se ti to vlastně povedlo????????????????
Ast to je blbé, asi byla dárkyně špatná.
Labus, tak holka do toho, snad to bude dobré, jak se cítíš????
Píchá tě někde, co prsa?????

irafa
5. feb 2009

ahoj holky
Ast tak to mě mrzí jako všechny tady nebudu se opakovat ☹ 😒 😠 ach jo
Labus tak ať aspoň tobě kruci jaktooooo
deny tak ať je to na tuty snad zen test nelhal ale ty by snad měli byt ok ale je fakt že jeden nikdy neví
ale fujfuj co to pišu žejo
tak se budu koukat v ponděli na vysledky
jo vlastně ty labus deš zitra
a kdy budeš všdšt vysledky?????

deny3
5. feb 2009

asi to bolo kvalitou vajíčok 🙂 , neviem, ale do včera som mala dovolenku, možno aj to, dnes v robote, zase nervy, v pondelok uvidíme, ale keď to bude OK, aj tak sa budem báť, ako sa poznám, až do pôrodu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre