Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
26. apr 2009

heni pokud tam není ani jedna čárka test je špatný,nestresuj se holka,určitě to bude v pořádku.Já jsem si teplotu nikdy neměřila,takže to nemohu posoudit,ale pokud tam byli // tak zmizet nemůžou jenom kdyby to bylo nějaké špatné miminko...a to určitě není,věř mi zlatíčko!

labus
26. apr 2009

Heni 😀 😀 😀 😀 som optimistka ale píšem ti fakt pravdu a fakty od lekárou potvrdene a ked som bola mladšia bežne som tak zistovala či nie som tehu ked som mala dostat mrchu merala som teplotu a ak bola 37,1 naozaj som bola tehotná inak som mávala najvyššiu 37,00 a pred mrchou tesne mi klesla na 36, niečo ... a to mi poradil lekár tak fakt viem o čom píšem a je to skutočne overené 37,1 si tehulka moja zlatá 😀 😀 😀 a ja sa teším ako blcha aj tie tvoje nálady tomu nasvečuju 😀 😀 😀 a neber to v zlom -mám ta moc rada a moc sa z teba teším 😀

janettka
26. apr 2009

nezapomeň heni že jsme řekli,že budeme těhotnět jedna za druhou a jen tak rozmyslet si to nejde hihi....to jen moje sestra uprostřed porodu řekla,že už končí a že už to nechce hihi

henikav1
26. apr 2009

baby, dik za podporu a nehnevajte sa za moje nalady, som ako na husenkovej drahe, raz hore a raz dole, viem som uplne nemozna, ale dlho to trvat nebude

irafa
26. apr 2009

ahojky heni a všichni
nestresuj se holka zlata a udělej si test třebas za dva dny a ten test byl opravdu špatnej protiže jedna čarka tam musi byt
kdepak mae zanynku a yannku holky jedny maji tady absenci 😀 😀 😀 😀 😀

irafa
26. apr 2009

a heni neomlouvej se sme tu od toho tady abychom si navzajem početli a poradili 🙂 🙂 🙂

irafa
26. apr 2009

sem se normalka přejedla řizku a bramborove kaše 😝

henikav1
26. apr 2009

aj my sme mali kasu, ale nie rezne, ale zapekany karfiol so sunkou. Maly ho zboznuje
a tiez som sa prepchala 😵

macek28
26. apr 2009

Ahoj holky!Po delší době Vás jdu pozdravit a hlavně chci moc pogratulovat jenettce k těhu.
jenettka,klidně přijd do diskuse mnohonásobek,už se na Tebe těšíme,že iraf?
Hanikav,vše bude OK.Brzy budu gratulovat Tobě i irafce a později i ostatním. 🙂

janettka
26. apr 2009

heni nic si z toho nedělej,já jsem na tom podobně jako ty...když se mi zvedá žaludek tak si říkám,jestli není něco špatně,když se nezvedá,panikařím,že když je všem blbě jakto že mě ne...někdy mám pocit,že se toho 5.5.nedožiju se zdravým rozumem...a pak zas budu trpět do další kontroly atd...takže nic to,prostě s náma mlátí hormony a máme na to právo ne?
macku28 jsem ráda,že můžu za vámi,hned jak vás najdu tak se objevím 🙂 aspoň mi tam povíte jaké to je mít dítko když máš doma už puboše a vůbec...poradíte co s tím hihi

macek28
26. apr 2009

jenettka,jasně,že poradíme.Právě mám doma čerstvou pubi a jedna už je z pubi venku.A co si přeješ za pohlaví,tuším,že holčičku,že?Jinak mrkni do nastavení,pokud chceš.

irafa
26. apr 2009

🙂 🙂 janetka tak sme na diskuzi matka otec rodina a tam tema mnohonasobne maminky to nejde nenajit 😀 😀 😀 a klidně nakoukni i se zasmějem šak si počti diskuzi
🙂

yanny
26. apr 2009

No holky, ja koukám jak těhotníte a těch nových koček,
Macku, tedy to by bylo aby si nás tady všechny nenakazila, jak si to dokázala??????

Holky taky jsem přemýšlela jestli chcete mimi s novým mužíkem a nebo se stále původním????

Hení, tak snad už ti jentak nezmizí, myslím, když je čárká víc jak 15 dní, tak už je mimi hotové a zavrtané, ne???

Janetko a z čeho ti je vždy blbě????

Labus a jak teď???? Pojedeš hned další měsíc za Štelclíkem???,

Zanný, tak jak je???? Nebudeš už testit 🙂

Co Madla???? Už si ho zlomila????Bylo mu smutno po tobě???

Rendy budeš stimulovat na to IUI???

Jordano co u tebe se děje????

Irafko, na tebe bych zapomněla, to asi že si tak statečná a netestuješ, zato potom to bude pecka, až nás překvapíš.
Nějak se nám začíná dařit, tak snad i na mě dojde řada, prý se nejlépe těhotní ve 42 letech, tak to mě už čeká 19. 6. , jsem taky blíženec, jako Hení a miminko Katy a ještě myslím, že i Aničče se narodí blíženeček.
Hení, tak mě zrazilo, že si sama řekla, že se stebou špatně žije, či jak si to napsala????
Myslíš, že my blíženci jsme tak hrozný????
Ten můj mi to furt říká, on je Kozoroh a prý se mnou strašně trpí, proto mi dává neustále čočku
🙂 tak, že by měl pravdu??? 🙂

labus
26. apr 2009

Yanny aj ja som blíženec 😀 😀 😀 a ano idem za štelclíkom hned v kvetnu 😵 😵 😵 už sa neviem dočkat

bigrendy
26. apr 2009

Ahoj holky.Yanny jo budu stimulovat. zkusím nejdřív glostibelgyt a když to nepůjde tak mám ještě puregon.

yanny
26. apr 2009

Ahoj Rendy, já teď měla nízkou sliznici po clostibegytu, tak mi do mě rvali ten Estrofem. Tak nevím jestli je
to šťastné řešení????

Ale vajíček mám po něm fůru 🙂

Mě už chtějí nacpat do IVf, tak se asi nechám, ale jestli mě to vyždíma z korunek a ještě mi to navyjde, tak to mě už asi srazí na kolena a jentak se z toho navzpamatuju. Ach jo 😒

Labus, tak to nás tady je těch blíženců. Tak seš hrozná???? Já si to o sobě nemyslím, ale neustále to slyším od mého.
A Hení to asi potvrdí????
Já si připadám , ....no nemohu najít to slovo,protože normální napsat nemohu, to ne, ale jsem taková nějaká, jako úžasná 😀

A prý pro mého jsem do dneška nečitelná a nikdy neví, jak se zachovám, že by měl pravdu 😅

Co Labu a Hení, nebo snad tady je ještě nějaký blíženec, nebo váha, či vodnář????

ast
26. apr 2009

Ahoj holky. Byla jsem mimo svoje bydliště, tak jsem se nějaký ten den neozvala. Labus, já jsem taky blíženec: kdy jseš? Já koncem května... Zdravím a těším se na vzájemnou podporu.

labus
26. apr 2009

Ast ja prvý letný den 21.6 😀 😀 tak to nás tu je 😀 😀 😀
Yanny ja si pripadám tiež normálna 😀 😀 ale občas mám pocit že som rozdvojená 😀 😀 ale moj mužíček je baran a v niektorých horoskopoch sa píše že ak da táto konbinácia dokopy može to aj klapat - tak sme toho príkladom my si neskutočne rozumieme a často naraz vyslovujeme tie iste myšlienky a dobre sa na tom zabávame 😀 😀

ddudlicek
26. apr 2009

Ahoj holky,tak už to mám před sebou...Zítra ráno v 8:30 hod. jdu na sál...Budou mi odebírat asi 9 vajíček,které jsou prej perfektně dozráte jak mají...No jsem z toho trochu paf,a dokonce jsem se včera musela i připít,abych se sklidnila,protože jsem na to pořád myslela...Prosím držte mě palečky,ať to všechno dobře dopadne...🙂Mějte se pěkně...papa

zaenab
26. apr 2009

Dudlíčku, tak hodně štěstí - neboj, to zvládneš. A 9 vajíček - pane joooooo !!!
Byla jsem o víkendu v přírodě a na stavbě, už nám dům hezky roste, jen dnes byla příšerná vichřice, tak se moc nedalo být venku.
Jinak to tu začíná nadějnět 😵
Yanny, testovat budu na prvního máje, kdyby to nevyšlo, tak se aspoň budeme líbat pod třešní a dáme někde venku hezký obídek.
Rendy, nechceš raději stimulku injekcemi? Clostyl zabírá dobře, ale většinou je po něm (jak píše i Yanny) dost nízká sliznice. Mě se to s ním stalo 2x, vždycky jsem měla hezké folíky, ale ani Estrofem mi sliznici nezvýšil, tak to bylo na nic. Ale nemusí to tak být u každé, tak to můžeš zkusit. Výhoda je, že je to dost levné, tak jeden cyklus na zkoušku nic nezkazí 😅

yanny
26. apr 2009

Jo Rendy zkusit se musí vše, ale ten můj doktůrek mi řekl, že už nemohu moc dlouho experimentovat.

Dudlíčku, to na tebe budu myslet a dej vědět, jaký to bylo!!!!!!!!!!!!
Moje dcera asi do toho také půjde a bude darovat, ale já stále nevím jestli jí to nemám raději zakázat, tak mi dej vědět, jak to na tebe vše působilo??????Tak nějak tajně doufám, že nakonec ty její darovaný dostanu nakonec některé já 🙂

Zaný, ještě týden ☹ Už se nemůžu dočkat zase nějaké akce.
A kdy budete už bydlet????

Labus a jak rozdvojená???? Já si zase o sobě myslím, že (když použiju moderní sllovo) tak jsem felxibilní a nebo, spíš než rozdvojená, tak alespoň 4v1.
Můj je kozoroh, ono je to asi, něco jako beran, ale ten mě moc krotí, většinou jsem žila život svých partnerů a celá jsem se jim přizpůsobila.
O kterém problému u mě vím to je nedochvilnost, svádím to na zaneprázdněnost a vysokou časovou vytíženost, ale jsem flink, vše dělám na úplně poslední chvilku a pak jsem neustále v časové nouzy.
Znám blížence - chlapy a ty jsou užasní, ale trochu kurevníci. Zato já jsem blíženec, který svým chlapům, nikdy nedovedl zahejbat, ać jsem si to už někdy přála, tak jsem to nikdy nedokázala dotáhnou do konce.

Ast a ty jsi kdy????
Labus, tak snad to nějak oslavíme,,,

bigrendy
26. apr 2009

Ahoj holky mě po glostilbelgytu stejně nic nevyroste mám to byzkoušené. aspon to dr. uvidí sama.

já ujsem vodnář.!!!!!!!!!!!!!!

yanny
26. apr 2009

Jo to si taky freeeee znamení, to je to samé co blíženci, mám holku vodnáře a moc si s ní rozumím.
Chlap vodnář, by asi byl pro nás úžasný manžel.
Rendy jaký mají potíže vodnáři, moje hočička je akorát dost líná, ale to bude asi výchovou 🙂 🙂 🙂

zaenab
26. apr 2009

To já jsem býk 😠
Yanny, vlastně teď bydlím v novém, koupila jsem si v zimě obrovský byt, ale chci ho kompletně předělat. Tak počítám, že někdy v červenci/srpnu se přestěhuju do domu v přírodě a zrenovuju byt ve městě. Naštěstí mám dobré firmy, které patří známým a udělají to kvalitně, rychle a snad za slušné ceny. I tak jsou to pálky 😢
Já měla prvního chlapa vodnáře a to byl děs....nic proti tobě, Rendy 😉

yanny
26. apr 2009

Má nejlepší kámoška je býk, na ní obdivuji, že je kliďas a vůbec není uražlivá, co ty bys vypíchla na své povaze, ať už pozitivní , či negativní????

A co dělal ten vodnář tak hroznýho?????

A jak ti je Zany?????

pajka00
27. apr 2009

Dobré ranko holky, vidím, že jste přes víkend nelenily a psaly🙂 Yanny máš narozky jako moje dcera-dobré znamení blíženec,co?🙂) Někdy k zulíbání někdy na zabití🙂)

labus
27. apr 2009

Yanny 4 v1 áno aj ja som flexibilná a zyhýbat - to nieje pre mna aj ked som blýženec som skor rodinný tip čomu pripisujem že som posledný den blíženecký a v podstate už skoro rak , vernost je u mna prvoradá ale neznesiem mat pocit že ma ten druhý obmedzuje a vlastní potrebujem pocit volnosti, a ucty akonáhle by ma začal ten druhý ponižovat a urážat je po mojej vernej láske aj po vstahu a cesty spet nikdy nepoznám .
Ja som zo sebou spokojná len mi vadí že som až privelmi citlivá ,všetko sa ma dotkne a milionár by zo mna nikdy nebol lebo prispievam na každu charitu a bezdomovca neobýdem - za čo ma muž hreší že to prepiju-povečšine
Pajal to vystihla nekdy k zulíbaní nakdy na zabití 😀 😀 😀 😀 😀
Dudlicek neboj myslíme na teba a fakt to nic nieje - vau 9 vajuch paráda neboj zvládneš to
Yanny,Ast oslávime to spolu 😀 😀 vy ste ktorý dátum

labus
27. apr 2009

Rendy po clostile rastu vajucha ako dive ale sliznica je slabota-som zvedavá ako to bude teraz mám aj clostil aj menopur naraz

pajka00
27. apr 2009

🙂No, já jsem ryba-ale u mě sedí jen to,že mám sociální cítění, že řeším problémy všech okolo,že jsem pro všechny vrba, každému dokážu poradit a jsem spokojená, když jsou kolem mě lidi spokojení. Jinak nejsem ani tichá, ani uzavřená ani nic-co se o rybě říká🙂
Jinak-včera jsme využili termínu "plození", které mi dal astrolog-tak jsem Fáákt zvědavá, jestli to klaplo....nedělám si moc naděje.....ale lepší než nic.

zaenab
27. apr 2009

Yanny, jsem mimořádně komunikativní a mám prověřenou přirozenou autoritu 😀 - to se mi vyplatilo ve firmách, kde jsem musela dělat personální čistky 😅
Vodnář nejprve rozházel mé úspory, pak zdrhl za hranice, pak mě vydíral, kromě toho se neléčil na závažnou chorobu, kterou odmítal vůbec přijmout s tím, že doktoři jsou paka a blbě to určili (ale neváhal jezdit do Švýcarska a Libanonu za nejlepšími odborníky)....no prostě užila jsem si 😖

A jjinak je mi docela fajn, jen se pořád nemůžu zbavit rýmy, jsem děsně zahleněná.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre