Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
21. máj 2009

holky budu na vás moc myslet ať vám to vyjde... 🙂

irafa
21. máj 2009

jejda zany to je fakt super znameni jen to nezakřiknout myslim na tě holka to by se normalka fakt potvrdilo že to funguje o narozkach ja sem toho přikladem mě se fakt takto zadařilo ježišššššššš mam napnuty nervičky jako blazen a už at je utery se těšim že tam fakt budou // tolik ti to přeji a vam všem i na tebe drakulko myslim no prostě na všechny co si budete dělat testiky netrpělivě čekam ktera se k nam s heni přidate
zany mě pto pravě začalo těmi citlivymi bradavkami ani šahnout na ně nešlo hruza a taky sem nechtěla věřit že by to fakt zafungovalo a jak sem ziraka 1.5 na test div mi oči nevypadli koukala sem na něj a řvala jak mala a dcera mi hlasi co bečíš dyť seš rada no a ja no jo pravě že to je tim štěstim no a ubulena sem pořad

petkan
21. máj 2009

Zaenab, tak to vypadá snad na // 🙂 Tak budu držet pěsti! Já teda asi nic, prsa mě bolela jen při stimulaci a pár dni po punkci, ale už to přešlo. Tak nevím 😎

pajka00
21. máj 2009

HOlky já vám i závidím-taky bych si chtěla dělat test....ale dělám až mám pár dní zpoždění a pořád jaksi zpoždění nepřichází-tak se ani nesnažím.......zároveň ty nervy,co? Tak vám všem přeju // aby tam byly!!Super....drakulko,zany tak se držte🙂

janettka
21. máj 2009

pajko taky přijdou...kde máme heni?

pajka00
21. máj 2009

Tak doufám-tak jak všechny🙂 Heni se někde toulá....venku je hezky,že by procházkovala?

yanny
22. máj 2009

No co se děje????
Ani jsem nás nemohla najít 🙂
Jak tu není Labuš a Henika, tak ostatní pauzujou 🙂

Já to ještě nedostala, ale občas mě bolí jako, že už je mška v zatáčce a nic.Tak tajně doufám, žeby.

Drákul, tak jak ti je???? My se doufám jednou v těch varech uvidíme
Pajka taky bude testíkovat????
Petkan taky ????
Zanuš a je uplně krotký papoušek, vyfoť nám ho, prosím????

janettka
22. máj 2009

ahojky holky,straším tu jen já?

pajka00
22. máj 2009

Ahoj holky....no dnes je tu jak po vymření🙂Ještě že yanny a janet to zachraňuje. Já jsem ráno byla na VZP na kontrole s papírama-tak čekám až zavolá-co že mám blbě....no pomoc..
No já bych testíkovala hrozně ráda, ale dělám to,až mám zpoždění-a ona mrcha jak na potvoru každý měsíc přijde akorát..ludra...Už se těším,až se opozdí.

Co ty yanny-máš zpoždění? To jsou vždycky nervy,co?kruciš...
jany-straším tu i já..🙂

yanny
22. máj 2009

No mě už volal můj druhý klient,že od nej nedostali přehled na OSSZ 😒
Já vždy posílám za všechny v jédné obálce a obyč, protože bych se nedopatila a už se mi stalo tak cca 3x, že volali, že něco nemají, no a teď i přehledy, tak jdu všem vytisknout nové přehledy a pošlu je ☹
Myslím, že jsou bordeláři na poště, ale je možné že jsem to nekde zašantročila já.

Posílám něco třikrát týdně, tak jsem taky jednou desky odložila na střechu auta až když na mě gestikulovali a až jsem pochopila, že mám asi ty desky ještě na střeše, tak jsem si je sundala.
Tak jdu makat.
Doufám, že mi za to neutrhnou hlavu v Chomutově na OSSZ. 🙂

pajka00
22. máj 2009

Snad na tebe budou hodní, protože kdo má všechno hlídat a všechno si pamatovat?Nejvíc miluju,když přijdou na kontrolu a chovají se jak mistři....ale že ty máš vědět všecko o finančím,zdravotním,sociálním,mzdám a každý rok co vymyslí stojí za totální h....ale ty abys měla hlavu nafukovací a všecko zvládla s přehledem a oni umí každý jen to svoje jak ovce a nehledí napravo nalevo....Zákony....úžas!!
Tak hezký den.)

yanny
22. máj 2009

Jo mám zpoždění i nemám, jak se to vezme. Celý život jsem cyklus měla po 28 dnech v 35letech se scuknul na 26 a po prvním IVF na 22. A 22 dní už budu mít cca 3 roky.
Tak vlastně jsem MS čekala v úterý to by byl 22 den a dnes je to 25tý den, takže do 28 mám ještě čas.
Tak proto je to asi zpoždění, nezpoždění.

yanny
22. máj 2009

Asi jim to pošlu s omluvných dopisem, snad to pomůže.

zaenab
22. máj 2009

Ahoj, já nějak nestíhám, lítám kolem práce a papoucha a zařizuju dovolenou a do toho mi těžce onemocněla maminka. Tak se stihnu občas kouknout.
Yanny, hlavu ti snad neutrhnou, i když u úředníků nikdy nevíš. Mě se osvědčuje strategie "já totální pitomec a nemít vás, upracované a pečlivé úředníky, kde bych skončila.."
Papouška vyfotím a dám fotečku, snad už o víkendu. Jsem ráda, že ho mám, dost to rozptýlí a je s ním sranda. Je to mládě a rychle si zvyklo, tak musím začít s tréninkem přistávání na ruku a mazlením a učením prvních slovíček.

janettka
22. máj 2009

yanny já to dávala ve středu synovi,měl tam přeplatek tak si to chtěl dát v únoru sám aby mu ho poslali a pak to někam založil střevo jedno.Je to lepší dát osobně a omluvit se,pak z toho nic nedělají...

pajka00
22. máj 2009

Jo,tak to máš zpoždění-nezpoždění.....no uvidíš....třeba....no nic-ať to nezakřikneme🙂 Určitě jim tam k tomu něco napiš....nasypat si popel na hlavu není nikdy na škodu u takových institucí....
No mně už volali,že nám dají 2800,- penále, protože odvádíme pozděj,než to máme napsané v prac.smlouvách-to bude mít šéf radost....chjo.

drakulka67
22. máj 2009

Ahoj všichni. Koukám, že se tu nic moc neděje. Kdepak je Heni a Labus? Labus, doufám, že jsi vpořádku. Mrzí mě, že to nedopadlo tak,jak jsi si přála,ale snad není všem dnům konec a vše se obrátí v dobré. Těšíme se až přijdeš zase mezi nás, chybí nám Tvá písmenka.
Henika: copak je s Tebou, už jsi tu nějk dlouho nebyla.
Zaenab: koukám, že toho máš víc než dost, tak všechno vpohodě zvládni a pěkně trénuj papouška a přeji nádhernou dovolenou - tedy pokud odjížíš už teď někdy.... 🙂
Yanny: koukám, že také nevíš kam dřív skočit. My jsme dnes byli na slavnostním předávání maturitních vysvědčení a pak jsme jeli na nákupy do Klingenthalu. Domů jsem se vrátila utahaná jako pes s pořádnou migrenou. Zítra jedeme do Kadaně pro kola na mé nedávno pořízené auto a protáhneme to do Chomutova do ZOO.
Jinak zdravím Janettku, Pajku, Irafku, Petkan a všechny ostatní 🙂
U nás se počasí vybralo, opět krásně svítí sluníčko,tak bude zítra opět nádherně. Mějte se fajn.

janettka
22. máj 2009

ahojky drákulko tak to jsi mohla protáhnout do Mostu ke mě na kafčo! 😀

yanny
22. máj 2009

Človeče, Drákul a nechodí ty naše holky spolu na kadaňský gympl?????
Dnes jsem baby na OSSZ obvolala, tak to nemají od žádného mého klienta a do 2.6, když to pošlu, tak se prý nic neděje, tak doufám, že nekecají.

Drákul taky tě ráda uvidím, třeba v Kadani na kafíčku, ale asi nebudeš mít čas, když to máte jako výlet rodinky.

Janettko, ja bych určitě na kafíčko někdy přijela, mám tam spousty restů v Mostě 🙂

Zaneb, kam jedeš?????

Pajko, koukám, že jsme tady samá účetní???? 🙂

henikav1
22. máj 2009

ahojki, tak som sem narychlo nakukla, ako sa mate, co nove?
Ja mam teraz 4 dni volna, tak mam malo casu na internet, to uz tak byva, ked ma clovek volno, tak nic nestiha.
Bola som konecne na sone, zatial vyzera vsetko ok, uvidime neskor. Zajtra idem zas na kontrolu.
Necudujem sa, ze sem teraz labuska nechodi, je velmi tazke vyrovnat sa s takouto prehrou a pripustit si, ze je koniec.
no, letim dalej, dufam, ze ked sa vratim, tak to tu bude same ///////////////////////////////////////
😵 😉 😵
pekny vecer a mozno aj pekny vikend keby som nestihala 😵

irafa
22. máj 2009

ahojte holky

irafa
22. máj 2009

du si vas dočist

irafa
22. máj 2009

heni tak vidiš už maš i fotečku hned sem nakoukla do tveho albička ja fotečku nemam tak snad toho 3.6 bude

henikav1
22. máj 2009

ahoj irafka, dufam, ze sa uz citis lepsie
neboj, aj ty budes mat taku krasnu machulku na fotke

irafa
22. máj 2009

jejda to je hodin no pudu do hajan tak ahojky a dobrou
zany čekam na uterni testovani kež by tam byli // moc ti to přeji
a co ty drakulko jakpak u tebe a je tu ještě nekdo kdo byl na ivf a iui jestli sem na někoho zapoměla tak se omlouvam myslim na vas holky všechny abyste už proživali nevolnosti z těhu to sem ale přejici potvora co
no aspon bych nebyla sama co se po ranu krouti ale zabral mi espumisan tak je to ok
jen sem si dala včera rajskou polevku a bylo mě šoufl 😝 sem as neměla jest ale mam ji tak rada ale mimisek as nene
ale ted už fakt dobrou 😔

irafa
22. máj 2009

jejda ja tu nejsem sama
ja vim heni ale je to doba
ale už je to za chvilku

zaenab
23. máj 2009

Ahoj kočky, vy jste zlaté 🙂 Já se bojím, že zase nic nebude, protože jak mě děsně bolely bradavky, tak to včera přestalo, dnes ráno taky nic. Ale znám se, pokud by přišla mrška tak asi budu jeden den dost smutnit a jdu znovu bojovat. Ten papoušek mi fakt hodně pomáhá.
Mám teď fůru práce, do Brna se sjedou ministři z EU, tak pro ně taky něco chystám, docela mě to baví.
No a jsem moc ráda, že vás tu mám 🙂
Ještě jsem si stihla prohlídnout vaše alba, slibuju, že tam minimálně papouška přidám 🙄

No a moc myslím na Labus, doufám, že je jí líp a nevzdává to.

Yanny, dovolených chceme víc (vážně to potřebujeme), ale teď s papouchem je to složitější. Příští týdne jsme na 4 dny v Budapešti, v červnu chceme do Francie a Švýcarska, tak to musíme namyslet.
Ale třeba se podaří miminko a žádné dovolené nebudu ani chtít, jak budu šílet.
Taky máte úchylku o obchodech s dětským oblečením? Mě třeba hračky nechávají v klidu, ale jak uvidím botičky, dupačky, svetříky, rifličky.....tak bych se neudržela 😅

yanny
23. máj 2009

Čaute kočky,
Heníčku, taky jsem jukla na první fotku broučka a na kočárek, že červený????Bude to holčička????
Jsem taky smutná, dnes jsem to dostala, tak jsem si řekla, že už půjdu jen 1X do plného IVFka a to až příští cyklus a když ani to ne, tak zkusím jednoukrát darovaný a potom už se s tím smířím definitivně, že si počkám na vnoučátka.

Příjde mi to jako nemožné, těhotnět ač jsem po všech stránkách zdravá, manžel užasný spermijky a nic a nic a nic.
Asi je ještě něco mezi nebem a zemí co je špatně a nebo ač vypadám na třicet, tak vája už jsou babči.
Proto jednou vyzkouším ty darovaný, abych věděla, že s tím už nic nenadělám 😒
Asi vedu hrozný řeči, tak se omlouvám.

Ale jestli to vyjde Drákulce, tak věřím tomu , že to vyjde i mě.

Zaneb mě tentokrát taky bradavky pálely a svědily, to je mi záhadou a zrovna jsem byla i Prolaktinu, který mám v normě, tak nevím proč to je???

drakulka67
23. máj 2009

Ahojte🙂
Tak jsem se vrátili z výletu. V Kadani jsme vyzvedli kola na auto a v Chomutově jsme prošli zoopark. Počasí bylo pěkné, takže se to povedlo. Yanni mysllea jsem na Tebe. Docela ráda bych Tě poznala, třeba se někdy sejdeme..... Jinak naše dcerunky spolu do školy určitě chodit nemohly, protože ta moje studovala v Sokolově.
Když jsem četla, že máš ještě odvahu jít do IVF a pak ještě do darovaného vajíčka - klobouk dolů. My se s parnerem pokoušíme o miminko, mám za sebou 2 IUI a teď jedno umělý a mám dojem, že jsem psychicky nabouraná, labilní. Často si v duchu říkám, jak obdivuju všechny, které jdou do toho vícekrát. Já to podstoupila jednou a vím, že víckrá už to nebude. Vůbec nevím, co to se mnou udělá, jestli se to nepovede. Yanny, píšeš, že jste oba vpořádku. Můžu se zeptat, co všechno už máš za sebou?
Zaenab držím palečky, aby bradavky bolely a žádná "mrcha" se nedostavila 🙂 Jsem zvědavá jak dopadne TT. 😉
Zdravím všechny ostatní a přeji nádherný sobotní podvečer 🙂 U nás svítí sluníčko,je krásně a já jdu žehlit

drakulka67
23. máj 2009

Janettka: No vidíš, v Mostě jsme nedávno, také byli. Tak pokud budu mít cestu, ozvu se a ráda si s Tebou dám kafčo. Nebo kdyby jsi měla Ty cestu k nám na západ na karlovarsko....... dej vědět 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre