Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
23. jún 2009

hezkou noc všem, snažte se 😵 😔

majka43
23. jún 2009

Ta neplodnost je td nějaká divná.

pajka00
24. jún 2009

DObré ranko-jako vždycky první🙂vždycky si přečtu,co jste napsaly za večer a ráno píšu zas já🙂
Yanny jsem ráda,že jsi zpátky🙂 Neplodnost nebyla špatná,ale příšpěvky se tam nějak nepřehledně četly.....toto je lepší. Tak už žádné fotky,ať zas nedostane některá na "prdel"🙂

henikav1
24. jún 2009

dobre ranko babulky,
Tak teraz uz budem mat kopu casu na citanie a pisanie. Tak si Vas cez den docitam, hned ako odveziem maleho do skoly.
Vcera som sa v praci zosypala, odviezla ma sanitka a stravila som den v nemocnici. ☹
No a teraz mam 2 tyzdne "prazdnin" a kludu predpisanych od lekara 😵

pajka00
24. jún 2009

No heni...co je s tebou????opatruj se...a odpočívej🙂

zaenab
24. jún 2009

Heni, co se stalo? Doufám, že to bylo "jen" něco z rodu celkového vyčerpání a doma si užiješ zasloužený klid 😵

yanny
24. jún 2009

Ahojte kočky 🙂

Prohlížela jsem ty nové stránky, http://www.neplodnost.org/forum/
a připadají mi docela dost dobré, neříkám to z ješitnosti, že už mě odsud jednou vykopli, ale kdyby se zdáli i vám dobré mohli jsme se tam přemístit????????????
Tam se snad dají vkládat fotky i do textu o nějakém omezení jsem se nikde "zatím" nedočetla.
Ale co mě nadchlo, že je vidět kdo je na stránkách přítomný a snad info o účastnicích se dá nakopírovat nazačátak už napořád.

Samozřejmně, že tady s váma zůstanu, tedy jestli něco zase nepodělám, ale třeba časem zjistíme, že tam to bude zajímavejší.

Heníčku, tak se šetři, ať si potom můžeš zase naplno užívat!!!!!!!!!!!!!!!

henikav1
24. jún 2009

Dnes iba oddychujem, vlastne na to, ze nemam ziadnu vaznu diagnozu mam dost vela volna 😀
Mala som nejaku hypertenziu, zachranari sa bali, ze mam infarkt, preto volali sanitku. Ale bola to len celkova slabost a vycerpanie, lekar na pohotovosti sa spojil s mojim lekarom, ten im povedal, co maju robit a z coho to asi moze byt a predpokladam, ze on im aj kazal aby ma vypisali na 2 tyzdne, pretoze aj on mi chcel poslat neschopenku po kolegynke. NO a tiez vraj nieco s cervenymi krvinkami co ma neprekvapuje, stratila som vela krvi. Ja to aj citim, ze sa neviem pozbierat, stale som nejaka nanic, chcela som ist do prace, aby som doma nerozmyslala, ale tam bol tiez nenormalny naval, takze vsetko dokopy + 2 kyrety za dva tyzdne, to mi dalo zabrat. No a tak teraz mam 2 tyzdne dovolenky na to aby som sa zotavila pred ozajstnou dovolenkou. Ked skoncim marodku, idem na dovolenku, 5 tyzdnov, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii uz sa neviem dockat.
Zajtra som mala mat prvu skusku z anglictiny, ale nemozem, kedze som na marodke a kurz mam v praci, nemozem sa tam ukazat, tym padom som prepadla a od septembra zacinam znova ten isty level. 😀
Aspon ma dobehne kamoska, co minuly rok prepadla 😵 a budem tam najlepsia, kedze sa budem znova ucit to iste 😀 😀 😀
Len snazilkovat asi tak skoro nebudeme ☹ ☹ ☹ To ma ozaj velmi mrzi

zaenab
24. jún 2009

Yanny, nevím, mě se to tu zdá takové komplexnější 😕

pajka00
24. jún 2009

Heni,tak to je jasné, že to tvůj organismus nezvládl.Buď ráda, že to tak dopadlo a budeš te´d jén odpočívat🙂Nedělej nic namáhavého, polehávej, piš samozřejmě na PC, čti si, odpočívej a připravuj se na dovolenou,ať si ji můžeš užít při síle🙂)
No mně se to na plodnosti celkem líbilo,jen mi přišlo divné,že se tam dávala do kupy vždycky za předchozí den celá diskuse,takže sis musela rozkliknout daný den a teprve si přečíst co se děje.....tady mi to přijde pěkně dohromady.I když je zas lepší,že se tam hned ukáže kdo je nový a tak....ale to tady taky.....ale ty fotky jsou tam výhoda🙂

zaenab
24. jún 2009

Heni, ono ti to uteče, než si nás zpětně dočteš 😅

Jinak jsem ráda, že to není nic vážnějšího a to vyčerpání je pochopitelné, po tom všem...
Snad už tu máme všechny to nejhorší vybrané a teď se to jen bude lepšit a lepšit. Mě do snažilkování vlezl zlomený prst na noze (to se vážně nedalo moc hýbat 😀 ), pak nějaká viróza, tak jsem nešla na stimulku a tak nějak si říkám, že to mělo prostě být a miminko chce přijít do maximálně pohodového prostředí. Tak uviím, tento cyklus je přirozený a další bych chtěla stimulovat, ale uvidím, jak do toho zasáhnou prázdniny. Loni měli v Caru skoro 3 měs. výpadek, tak jsem začala nanovo v říjnu.

labus
24. jún 2009

Heni moja zlatá -a ja sa čudujem čo sa mi neozývaš a ty si takto zle-bože .Stale ti vravým že máš toho na pleciach strašne vela.Musíš sa viac šetrit. To nieje rada ale ROZKAZ
Ja som dnes zasa parádne zmokla a klasika teraz neprší -len doobeda ked sa poštárky motaju po rajone 😠 😠 😠 a samozrejme som pred mrchou a už mám bolesti do konečníka už nech som po laparke ☹ ☹ ☹

yanny
24. jún 2009

Ahoj baby !!!!
Tak ještě jsem vám neřekla, že od mužíčka jsem k narozeninám dostal dva sudy Plzně, abych měla na oslavu.
Čekala jsem, že ještě něco přijde, ale už nic prý nebude. 😠
TAK hlavně že všem pivíčko chutnalo. 😒

Labus a co ty???? A ještě pájky slavila????

No už mi táhne na 43, jako Majce.
Majko zdravííííííííím. Je to krásný věk, čím jsem starší, tím se cítím nějak lépe.
Asi se ze vším líp vyrovnávám???? Co????
A nebo nejsm soudná a užívám si jako 20cítka.

yanny
24. jún 2009

Dnes je na ČT2, nějaký pořád " Jak s dětmi po rozvodu"
Drákul, tak na to jukni!!!!!!!!!!!!!

yanny
24. jún 2009

Labus znovu jsem studovala na neplodnosti a je to úžasné, třeba jsem si přečetla všechny tvé příspěvky.
tak se tam jukněte taky holky???

labus
24. jún 2009

Yanny ani nevrav je to super spravene ale že nás riadne potrápili ked bola stránka pozastavená -ved tam chodím od minuleho decembra ako som začala chodit do Reprofitu a máme tam super partu - strašne by mi kočky chýbali . No hlavne že sme sa zasa našli .Yanny aj vy ste si už zriadili svoje 40-tničky? čo ste mali na neplodnosti?

yanny
24. jún 2009

Ne, já nejsem organizační typ, tak počkám.
Ale mohli jsme všichni tam přejít, co???
Když ne tak neva, tady to snad taky už půjde 😉

zaenab
24. jún 2009

Yanny, já bych víc jak dvě diskuze nezvládala, hrabe mi z padesátky mailů, které musím denně protřídit (a to jsou už ty, co mi přepošle asistentka ☹ ) , takže budu tam, kde budou všechny skvělé snažilky z této diskuze.
No a poslyš, ten dárek je sice hezký, ale čekala bych aspoň nějakou blbůstku jen tak 😀 , přeci jen si u toho pivka asi nadělil dárek i sobě? To mi připomíná, že když mi bylo 7, úplně mě v místní drogerce fascinovaly křiklavě modré oční stíny v kulaté krabičce za 5,- Kčs. mamka mi je zatrhla, tak je já, filuta, koupila a dala tátovi pod stromeček. On je rozbalil a bez mrknutí oka prohlásil, že jsou skvělé a už se těší, jak je bude používat 😀

labus
24. jún 2009

Zaenab tak ty si bola číslo 😀 ale tatino je správnacký chlap ked to takto pekne vzal 🙂 🙂 🙂
Yanny ja za seba nechcem prechádzat na neplodnost ja som tu spokojná ale je to na kočkách

zaenab
24. jún 2009

já jsem tu taky spokojná 🙂 🙂 🙂

yanny
24. jún 2009

Tak moje kamarádka koupila bráchovi pod stromeček kulmu. Tak neboj, Zanýý je to normální 🙂

yanny
24. jún 2009

No právě, já taky špatně zvládám více debat.

zaenab
24. jún 2009

Labus, žádný správnácký chlap, měl mi je okamžitě předat 😀 😀 Ale jinak je fajn, ale tohle jsem mu nezapomněla, zanechalo to ve mě hluboké trauma, ty peníze byly pro mě v první třídě hotový poklad. A nějak si matně vzpomínám, že ty stíny nakonec skončily u mě v šuplíku 🙂

Yanny, a brácha má hodně dlouhé vlasy? Brutální by bylo, kdyby mu dala kulmu a on byl holohlavý 😀

yanny
24. jún 2009

Ne byl ostříhaný. To bylo asi před 20 lety 🙂

yanny
24. jún 2009

Tak jdu spát, dobrou

zaenab
24. jún 2009

Yanny, dobrou,

já zase jdu pracovat, je to fakt hrozný, ale nevzdám to 😠

irafa
24. jún 2009

ahojky hlasim přichod du vam hodit fotečku až ted sem se dostala ke komplu frmol stěhovala sem dcerku Věrku od přitele domu no měla tam věci požehnaně ale už je hotovo je ted cjhuděra sama ale as to tak bude lepši nedalo se asi nic jinyho dělat ale nebudu vas tim otravovat
ted k miminku
tak je to stydlin nebo stydlinda nechtělo se nam natočit že ne a ne a aj změřit měl midr problem jaksi bylo tak divně natočene no sranda a jak kopalo nožkama no to se mam na co těšit kopalo doslova prvni ligu
srdičko tlouklo o sto šest krasa pohledet mam doporučeni na amnio na genetiku na Veveři v Brně tak tam budu zejtra volat
dle ultrazvuku sem 13+2 ale to je jedno hlavně žeje prozatim vše ok
tak du se pokusit vam dat tu fotečku do albička ale je dost světla tak nevim jestli tam něco zkouknete

pajka00
25. jún 2009

ahoj holky....irafko-moc krásný prcek-celý tatínek🙂Moc mu to tam sluší🙂)
Yanny-tak jste to aspoň pořádně oslavili🙂 Dcera moje měla v pátek narozky a já v pondělí svátek-takže jsme v neděli slavili-bylo tady jediný den krásně.
To já jsem kdysi koupila mamce na výletě kloboukovou gumu a malé plastové lžičky a taťkovi jsem vzala v kostele Katolický list za 50,- haléřů....a já jsem se divila,čemu se tak směje-starý ateista🙂))

zaenab
25. jún 2009

Irafko, paráda! Jasně, že je to ke zkouknutí, světlost nevadí, prcek je naprosto okouzlující a chytrý, už teď si hraje na malou schovku 🙂 Až budeš mít ten termín do Brna, ozvi se mi a můžeme se vidět, ať si ty těhubacily od tebe přeberu osobně 😀

Pajka, jak tak koukám, tak jsme byly pěkný čísla 😎

pajka00
25. jún 2009

Jo zanebko...já jsem byla praktická (klobouková guma byla nedostatkové zboží) a to jsem byla v 5.třídě:))chááá....A ty tvoje stíny-to jsem se taky pobavila....chytrá od malička🙂)(lépe řečeno vyčúraná🙂ale tak to má být.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre